Geri Dön
GündemYDS sonbahar dönemi başvuruları başladı mı? YDS sonbahar

YDS sonbahar dönemi başvuruları başladı mı? YDS sonbahar

YDS sonbahar dönemi başvurusu için adayların meraklı bekleyişi sürüyor. Yabancı Dil Sınavı (YDS) sonbahar dönemi sınavı için başvuruların 18-26 Temmuz tarihleri arasında alınması bekleniyor. Peki YDS sonbahar sınavı hangi tarihte yapılacak?

YDS sonbahar dönemi başvuruları başladı mı? YDS sonbahar

Her yıl ÖSYM tarafından düzenlenen YDS sınavının ayrıntıları merakla araştırılıyor. Bu yılda uygulanacak olan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı için heyecan dorukta. Peki 2018 YDS ne zaman? YDS başvuruları ne zaman alınacak?

2018 YDS NE ZAMAN YAPILACAK?

ÖSYM'nin internet sitesinde yer alan duyuruya göre, 2018-YDS sonbahar dönemi sınavı 9 Eylül’de gerçekleşecek, bu sınavın sonuçları 4 Ekim’de duyurulacak.

YDS BAŞVURULARI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

ÖSYM tarafından düzenlenen Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavıbaşvuruları, 18-26 Temmuz tarihleri arasında alınacak.

YDS ÇIKMIŞ SORULARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Şirinevler Meydanı'nda metrelerce toplu ulaşım kuyruğu!Sefer yapılamayan metro durakları nedeniyle İstanbul Şirinevler'de metrelerce otobüs kuyruğu oluşmaya başladı. Kalabalık havadan da görüntülendi. Sefer yapılamayan duraklara da vatandaşlar otobüslerle ücretsiz şekilde taşınıyor.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner