Geri Dön
GündemYDS sonuçları açıklandı 2021: YDS sonuçları sorgulama ekranı...

YDS sonuçları açıklandı 2021: YDS sonuçları sorgulama ekranı...

ÖSYM Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) sonuçları ile ilgili son dakika gelişmeleri takip ediliyor. Binlerce aday, akademik kariyer hayali ile YDS sınavına katıldı. 2021 YDS 18 Nisan da geçekleştirilmişti. Heyecanla beklenen YDS sınav sonuçları açıklandı. İşte YDS sonuç sorgulama ekranı....

YDS sonuçları açıklandı 2021: YDS sonuçları sorgulama ekranı...

YDS, ÖSYM tarafından gerçekleştirilen sınavlardandır. Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) 2021 için binlerce aday ter döktü ve şimdi merakla sonuçların açılanacağı tarihi bekliyorlardı. Adayların beklediği YDS sınav sonucu açıklandı. Peki, 2021 YDS sonuçlarına nereden bakılacak?

YDS AÇIKLANDI MI?

ÖSYM tarafından hayata geçirilen Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS), 18 Nisan günü yapıldı. YDS sonuçları açıklandı.

YDS SONUÇ SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Sağlık Bakanlığı tarafından 17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu paylaşıldı. Bakan Koca yaptığı açıklamada, " Can kaybımız dünkü kadar fazla değil. Vaka sayımız, içinde olduğumuz hareketlilik dönemini aynı ciddiyetle yansıtıyor. Bu durum, yakın günlerde vefat sayılarına yansımaya devam edecek. Tam doz aşımızı olup, tedbirlere uyarak salgına karşı gerekli mücadeleyi vermeliyiz." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner