Geri Dön
GündemYDS sonuçları açıklandı! ÖSYM giriş YDS/1 sonuçları sorgula

YDS sonuçları açıklandı! ÖSYM giriş YDS/1 sonuçları sorgula

YDS/1 sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. ÖSYM, YDS/1 sonuçlarını elektronik ortamda erişime açtı. Adaylar YDS sonuçlarına ÖSYM sonuç açıklama sayfası aracılığıyla ulaşabilecek.

YDS sonuçları açıklandı! ÖSYM giriş YDS/1 sonuçları sorgula

24 Mart 2019 tarihinde 25 farklı dilde uygulanan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (2019-YDS/1) ait madde analizleri incelenmiş, cevap anahtarlarının kontrolleri tamamlanmış, itirazlar bilimsel açıdan değerlendirilmiş olup 2019-YDS/1 Sınavı Fransızca testinin temel soru kitapçığında yer alan 24 numaralı sorunun “D” olarak girilmiş cevabının “A”, 30 numaralı sorunun “E” olarak girilmiş cevabının “A” olarak düzeltilmesinekarar verilmiştir. Böylece, 2019-YDS/1 değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır.

Adaylar, sınav sonuçlarına 19 Nisan 2019 tarihinde saat 10:00’dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebilirler.

YDS SONUÇLARI AÇIKLANDI

YDS sonuçları açıklandı. Adaylar sınav sonuçlarını T.C. Kimlik Numaralarını ve şifrelerini kullanarak ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden ve mobil uygulamalarından öğrenebileceklerdir. Sınav sonuçları adreslere postalanmayacak olup yalnızca elektronik ortamda sorgulanabilecek.

YDS sonuçları açıklandı ÖSYM giriş YDS/1 sonuçları sorgula

Kız arkadaşı ile buluşmaya geldiler, kundakçı diye dayak yedilerAYDIN'ın merkezi ilçesi Efeler ilçesinin kırsal Emirdoğan mahallesinde, köylülerin tedirgin davranışlarından şüphelenip, ormanı yakmak için geldiklerini sandıkları 2 kişi, linç edilmek istendi. Köylülerin otomobiline tekme yumruk ve sopalarla vurduğu 2 kişiyi, jandarmalar öfkeli kalabalığın elinden güçlükle aldı. Şüpheli gençlerden M.K.'nin jandarmadaki ifadesinden, kardeşinin kız arkadaşı ile buluşmak için Bursa'dan geldiklerini söylediği öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet