Geri Dön
GündemYDS sonuçları için geri sayım! ÖSYM YDS sonuçlarını ne zaman açıklayacak?

YDS sonuçları için geri sayım! ÖSYM YDS sonuçlarını ne zaman açıklayacak?

YDS sonuçları için heyecanlı bekleyiş. ÖSYM tarafından 18 Nisan tarihinde uygulanan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı için adayların gözü gelecek sonuçlarda. Peki YDS soruları ve cevapları, YDS sonuçları ne zaman açıklanacak?

YDS sonuçları için geri sayım! ÖSYM YDS sonuçlarını ne zaman açıklayacak?

ÖSYM tarafından 18 Nisan tarihinde yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı Pazar günü gerçekleşti. Sınava katılan adaylar sonuçların açıklanmasını bekliyor. Peki YDS sonuçları ne zaman açıklanır?

YDS SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

YDS soruları ve cevapları ve sınav sonuçları henüz açıklanmadı. ÖSYM takvimine göre YDS sonuçları 11 Mayıs tarihinde erişime açılacak. Sınav soru ve cevaplarının ise kısa bir süre içerisinde açıklanması bekleniyor.

YDS sınav sonuçları ÖSYM AİS üzerinden erişime açılacak. Adaylar sisteme T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yapabilecekler.

Boğulma tehlikesi geçiren torunlarını kurtardı ama kendisi boğulduManisa'nın Saruhanlı ilçesinde, serinlemek için girdikleri yangın söndürme göletinde boğulma tehlikesi geçiren 3 torununu kurtaran ancak kendisi dipteki balçığa saplanarak yaşamını yitiren Bilhan Yılmaz (59), gözyaşları içinde toprağa verildi. Yılmaz'dan geriye kurtardığı torunlarından kardeş olan ikisiyle çektirdiği fotoğrafı kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet