Geri Dön
GündemYDS soruları - cevapları yayınlandı mı? YDS 2018 sonuçları ne zaman açıklanacak?

YDS soruları - cevapları yayınlandı mı? YDS 2018 sonuçları ne zaman açıklanacak?

2018 YDS sınavı 1 Nisan 2018 tarihinde gerçekleşti. Sınavın ardından adaylar YDS sınav soruları ve cevapları yayınlandı mı arayışına başladı. Peki YDS sınav kitapçığı yayınlandı mı? YDS sonuçlarının ise açıklanacağı tarih belli oldu. İşte ÖSYM takviminde yer alan o tarih...

YDS soruları - cevapları yayınlandı mı? YDS 2018 sonuçları ne zaman açıklanacak?

2018 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (İlkbahar Dönemi) gerçekleşti. Adaylar kendi başarılarını görmek için YDS sınav soruları ve cevapları için arayışa geçti. Peki 2018 YDS sınav soruları ve cevapları yayınlandı mı? YDS sonuçları ne zaman açıklanır?

2018 YDS SINAV SORULARI VE CEVAPLARI

YDS İlkbahar dönemi sınav soruları ve cevapları henüz yayınlanmadı. YDS sınav soruları ve cevapları yayınlandığında haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

YDS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2018 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (İlkbahar Dönemi) sonuçları 2018 ÖSYM sınav takvimine göre İlkbahar Dönemi sınav sonuçları 26 Nisan Perşembe günü açıklanacak. Adaylar sınav sonuçlarını T.C. Kimlik Numaralarını ve şifrelerini kullanarak ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden ve mobil uygulamalarından öğrenebileceklerdir. Adaylara sonuç belgesi gönderilmeyecektir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
'Dur' ihtarına uymadı! 50 kilometre sonra yakalandıBursa'nın Yenişehir ilçesinde, polisin 'dur' ihtarına uymayan sürücü Uğur Z. (31), 50 kilometrelik kovalamacanın ardından İnegöl'de yakalandı. Gözaltına alınan sürücü Uğur Z.'ye toplam 3 bin 179 TL ceza kesildi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler