Geri Dön
GündemBakanlar Kurulu değişti mi? Yeni Bakanlar (kabine) açıklandı mı?

Bakanlar Kurulu değişti mi? Yeni Bakanlar (kabine) açıklandı mı?

Türkiye geçen haftadan bu yana kabine değişikliğini konuşuyor. Kulislerde sık sık birtakım iddialar ortaya atılıyor. Yeni haftaya girilirken de "Yeni Bakanlar Kurulu belli oldu mu, kabine listesi açıklandı mı? Yeni Bakanlar duyuruldu mu?" soruları sıklaşmış durumda...

Bakanlar Kurulu değişti mi? Yeni Bakanlar (kabine) açıklandı mı?

AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal geçen hafta kabine değişikliği sinyalini vermişti. Konu Türkiye'nin gündeminden düşmezken yeni haftaya girilirken sıklıkla "Yeni Bakanlar Kurulu belli oldu mu, kabine listesi açıklandı mı? Yeni Bakanlar duyuruldu mu?" sorusu yöneltiliyor.

YENİ KABİNE LİSTESİ BELLİ OLDU MU?

Yeni kabine henüz belli olmadı. Yeni bakanlar kurulu hakkında yakın zamanda yeni bir açıklama yapılması bekleniyor.

AK Parti’nin 7. Olağan kongre sürecinin sona ermesinin ardından kulislerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kabinenin bazı üyelerini değiştirebileceği iddiası dillendiriliyordu. Bu nedenle Türkiye gözünü günlerdir, yeni bakan atamalarına ilişkin Cumhurbaşkanı kararının yayımlanacağı Resmi Gazete’de. Siyasiler, bürokratlar ve medya mensupları kongreden bu yana adeta Resmi Gazete nöbeti tutsa da, geçen süre içinde konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan da somut bir mesaj gelmedi.

Telefona bakıp bakıp ağlıyor! 'Ölsen de göremeyeceksin'Erzurum'da, boşanma davası açtığı B.B.'nin (35), oğlu Emirhan (12) ile kızı Nisanur'u (9) kaçırdığını öne süren Tuba B. (35), çocuklarının resimlerine telefonda bakıp duy dolu anlar yaşıyor. Tuba B., "Eşim, çocuklarımı kısıtlama öncesi bayram alışverişi yapacağını söyleyerek kandırıp kaçırdı. Evlatlarım bensiz yapamaz. Ne olur evlatlarımı bulup bana versinler. Bayrama yavrularım ile birlikte gireyim" diyerek yardım istedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet