Bakanlar Kurulu

Bakanlar Kurulu

Son dakika Bakanlar Kurulu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Bakanlar Kurulu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Bakanlar Kurulu haber sayfamızda...

Bakanlar Kurulu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 18.163 bakanlar kurulu haberi bulunmuştur.
İngiltere 4 Temmuz'da erken genel seçimlere gidiyor
İngiltere 4 Temmuz'da erken genel seçimlere gidiyor İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, birçok spekülasyonun ardından yaptığı bir konuşmada sürpriz bir kararla genel seçimlerin 4 Temmuz'da yapılacağını teyit etti.
23.05.2024 Dünya
İngiltere 4 Temmuz'da erken genel seçimlere gidiyor
İngiltere 4 Temmuz'da erken genel seçimlere gidiyor İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, birçok spekülasyonun ardından yaptığı bir konuşmada sürpriz bir kararla genel seçimlerin 4 Temmuz'da yapılacağını teyit etti.
23.05.2024 Dünya
‘Soykırımcılar hesap vermeli’
‘Soykırımcılar hesap vermeli’ “Batılı güçler tüm şımarıklığına rağmen Netanyahu’nun arkasında durdukça Filistin’de katliamın önüne geçilemez” diyen Erdoğan, “Katliamın durdurulması ilk adımdır, soykırımcıların adalete hesap vermesi sağlanmalıdır” ifadelerini kullandı.
23.05.2024 Gündem
Slovakya Başbakanı Robert Fico 'hayati tehlikeyi atlattı'
Slovakya Başbakanı Robert Fico 'hayati tehlikeyi atlattı' Slovakya Başbakanı Robert Fico’nun yeni bir ameliyat daha olduğu ve sağlık durumunun olumluya dönmeye yaklaştığı kaydedildi.
19.05.2024 Dünya
Ayasofya denilince akla gelen isimlerden biriydi! İsmail Kandemir hayatını kaybetti
Ayasofya denilince akla gelen isimlerden biriydi! İsmail Kandemir hayatını kaybetti Ayasofya'nın yeniden ibadete açılması için açtığı davayı kazanan Sürekli Vakıflar Tarihi Eserlere ve Çevreye Hizmet Derneği Başkanı İsmail Kandemir (79), hayatını kaybetti.
12.05.2024 Gündem
Sinan Ateş iddianamesi! Bahçeli: Bakalım süreç Ankara'da mı Pensilvanya'da mı bitecek?
Sinan Ateş iddianamesi! Bahçeli: Bakalım süreç Ankara'da mı Pensilvanya'da mı bitecek? Partisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Bahçeli, Sinan Ateş iddianamesine ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
7.05.2024 Gündem
201 eserin daha restorasyonu tamamlandı
201 eserin daha restorasyonu tamamlandı Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından restorasyonu yapılan ve aralarında Kariye Camii’nin de bulunduğu 201 eserin toplu açılış töreni dün gerçekleştirildi.
7.05.2024 Gündem
SON DAKİKA KABİNE TOPLANTISI KARARLARI AÇIKLANDI | Kabine Toplantısı kararları ne oldu? Öğretmenlerin gözü Kabine sonrası açıklamaya çevrildi
SON DAKİKA KABİNE TOPLANTISI KARARLARI AÇIKLANDI | Kabine Toplantısı kararları ne oldu? Öğretmenlerin gözü Kabine sonrası açıklamaya çevrildi Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı belli oldu. Son toplantısını Nisan ayı ortasında gerçekleştiren Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı yoğun bir gündem ile toplandı. Öğretmen adaylarının yakından takip edeceği toplantı sonrasında Öğretmen atama takvimi ile açıklamalar Erdoğan tarafından yapıldı. Peki Kabine Toplantısı kararları ne oldu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ne açıklama yaptı?
6.05.2024 Bilgi Rehberi
ÖĞRETMEN ATAMA TAKVİMİ SON GELİŞMELER 2024 | Öğretmen atama takvimi ne zaman duyurulacak? Kadro ve branş dağılımı ne zaman belli olacak?
ÖĞRETMEN ATAMA TAKVİMİ SON GELİŞMELER 2024 | Öğretmen atama takvimi ne zaman duyurulacak? Kadro ve branş dağılımı ne zaman belli olacak? Öğretmen atama takvimine ilişkin gözler Kabine Toplantısına çevrildi. Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin tarafından son yapılan açıklamada sayının netleştiği gerçekleştirilecek ilk Kabine Toplantısı sonrasında atama sayısının açıklanacağı ifade edilmişti. Gözler bu hafta içerisinde gerçekleştirilmesi planlanan Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı'na çevrildi. Peki Öğretmen atama takvimi ne zaman açıklanacak, kaç bin öğretmen ataması yapılacak?
1.05.2024 Bilgi Rehberi
GÖZLER KABİNE TOPLANTISI TARİHİNE ÇEVRİLDİ! Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta başlayacak? Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı tarihi...
GÖZLER KABİNE TOPLANTISI TARİHİNE ÇEVRİLDİ! Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta başlayacak? Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı tarihi... Kabine Toplantısı ne zaman sorusu öğretmen ataması bekleyen binlerce kişi tarafından sorgulanıyor. Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in yaptığı son açıklamanın ardından Bakanlar Kurulu Kabine toplantısı tarihi merak edilmeye başlandı. Peki Kabine Toplantısı ne zaman, tarih belli oldu mu?
26.04.2024 Bilgi Rehberi
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Cumhurbaşkanımızın ekonomi programına desteği tamdır
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Cumhurbaşkanımızın ekonomi programına desteği tamdır AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti MKYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu. İsrail ve İran arasındaki gerilime değinen Çelik, "Biz bu gelişmelerin Filistin'deki asıl meseleyi unutturmaması gerektiğini ifade ediyoruz. Acil olarak ateşkes sağlanmalı ve iki devletli çözüm uygulanmalıdır." ifadelerini kullandı. Ekonomi programı hakkında konuşan Çelik, "Cumhurbaşkanımızın ekonomi programına desteği tamdır" şeklinde konuştu.
17.04.2024 Gündem
SON DAKİKA KABİNE TOPLANTISI KARARLARI AÇIKLANDI! Kabine Toplantısı karaları ne oldu? Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yaptı?
SON DAKİKA KABİNE TOPLANTISI KARARLARI AÇIKLANDI! Kabine Toplantısı karaları ne oldu? Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yaptı? 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi'nin ardından Kabine ilk kez toplandı. 2024 yılının 4. kabine toplantısı Beştepe'de Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirildi. Kabine'de Orta Doğu'da yükselen tansiyon, enflasyon, fahiş fiyat artışları, Orta Vadeli Plan gibi yoğun bir gündem masada yer aldı. Peki Kabine Toplantısı ne zaman, kararları ne oldu? İşte Kabine Toplantısı gündem maddeleri...
16.04.2024 Bilgi Rehberi
‘Yeni İpek Yolu’ için önemli hamle
‘Yeni İpek Yolu’ için önemli hamle Türkiye ve Irak arasındaki dış ticaret hacminin yükselmesi amacıyla Yeni İpek Yolu için büyük önem taşıyan Ovaköy Sınır Kapısı açılacak. Proje, Avrupa’dan Körfez ülkelerine kadar geniş bir bölgeyi etkileyecek.
13.04.2024 Ekonomi
Resmen yayımlandı! İçişleri Bakanlığı'na bin 608 personel alınacak
Resmen yayımlandı! İçişleri Bakanlığı'na bin 608 personel alınacak İçişleri Bakanlığı, Merkez ve Taşra Teşkilatı'nda çalıştırmak üzere bin 608 personel alımı, Resmi Gazete'de yayımlandı.
2.04.2024 Gündem
Türkiye'nin lezzet mirası geleceğe nasıl taşınıyor?
Türkiye'nin lezzet mirası geleceğe nasıl taşınıyor? 1978 yılından beri Türkiye’de Türk mutfağının kendine özgü lezzetlerini korumak ve zenginleştirmek için çalışmaya devam eden Knorr köklü kültürümüzün ayrılmaz parçası olan geleneksel tarifleri, Anadolu mirasına yakışır şekilde sofralara taşınıyor.
2.04.2024 Advertorial
Hayatımız çeyrek asırdır çok daha temiz, çok daha hijyenik… İşte değişimin hikayesi!
Hayatımız çeyrek asırdır çok daha temiz, çok daha hijyenik… İşte değişimin hikayesi! Türkiye pazarına ilk yoğun kıvamlı çamaşır suyunu 1999 yılında getiren Domestos, 2024 yılı itibarıyla 25. yılını geride bırakarak hanelerin hijyen ihtiyacına cevap vermeye devam ediyor. Bugün ülkemizde her 10 evden 7’sinde tercih edilen marka, çeşitli tüketici araştırmalarında da kendi kategorisinde öne çıkmayı başarıyor.
26.03.2024 Advertorial
Bosna Hersek'in AB'ye katılım müzakerelerinin başlamasına onay
Bosna Hersek'in AB'ye katılım müzakerelerinin başlamasına onay Avrupa Birliği (AB) liderleri, birliğe katılım için 8 yıl önce başvuruda bulunan Bosna Hersek'in üyelik müzakerelerinin başlamasına onay verdi.
22.03.2024 Dünya
Hükümet Sözcüsü açıkladı! Senegal’de devlet başkanlığı seçimi 24 Mart’ta yapılacak
Hükümet Sözcüsü açıkladı! Senegal’de devlet başkanlığı seçimi 24 Mart’ta yapılacak Senegal’de 25 Şubat’ta yapılması planlanan ancak ertelenen devlet başkanlığı seçimlerinin 24 Mart’ta yapılacağı duyuruldu.
7.03.2024 Dünya
Çernobil'de de bu koruma yoktu! 6 Şubat, Türkiye sınırındaki Metsamor'u tetikledi mi?
Çernobil'de de bu koruma yoktu! 6 Şubat, Türkiye sınırındaki Metsamor'u tetikledi mi? Türkiye-Ermenistan sınırındaki Metsamor Nükleer Santrali, 6 Şubat depremlerinin ardından 36 yıl içinde 2'nci kez sallandı. Santralin eski ve pek çok kişi tarafından riskli bulunuyor olması ise akıllara "Türkiye için tehlike yaratacak bir sızıntı olur mu?" sorularını getirdi. "Çernobil'de de bu koruma yoktu" diyen Prof. Dr. Haluk Yücel merak edilenleri Milliyet.com.tr'ye anlattı.
6.03.2024 Gündem
'50 bin riskli binanın inşaat maliyetinin yüzde 60'ını karşılayacağız'
'50 bin riskli binanın inşaat maliyetinin yüzde 60'ını karşılayacağız' Sultangazi kentsel dönüşüm projesi temel atma törenine katılan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Seçim meçim dinlemiyoruz, seçime dönük insanları aldatmıyoruz. Bitmeyen projeleri bitirdik demiyoruz. Daha henüz rayları bile olmayan yere bir tane tramvay getirip tramvayı bitirdik demiyoruz. Bunları yaptılar 2019'daki seçimden önce. Biz bunu yapmıyoruz. Bitirdiğimiz işleri açıyor başladığımız işlere temel atma töreni yapıyoruz" dedi.
5.03.2024 Gündem
Hedef: Mutluluğu büyütmek! Türkiye'nin dondurma ihracatında bir rekora imza atıldı!
Hedef: Mutluluğu büyütmek! Türkiye'nin dondurma ihracatında bir rekora imza atıldı! 7'den 70'e her damak zevkine hitap eden dondurma, sadece mutluluğu büyütmekle kalmıyor, Türkiye ekonomisinde 'hedefleri büyüten' gelişmelere de öncülük ediyor. 30 yılı aşkın süredir Konya ve Çorlu’daki fabrikalarında hizmet veren Algida, 2023 yılında Türkiye’nin 74 milyon dolar değerindeki dondurma ihracatının yüzde 80’inden fazlasını gerçekleştirerek bir rekora imza attı.
5.03.2024 Advertorial
Arnavutluk ile önemli anlaşmalar imzalandı! Erdoğan: İlişkilerimizin zehirlenmesine fırsat vermeyeceğiz
Arnavutluk ile önemli anlaşmalar imzalandı! Erdoğan: İlişkilerimizin zehirlenmesine fırsat vermeyeceğiz Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama ile ortak basın toplantısında konuştu. Erdoğan, Arnavutluk'un FETÖ ile mücadelesine değinerek "İlişkilerimizi zehirlemek için her yolu deneyen şer şebekesine fırsat vermeyeceğiz, mücadelemizi sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.
21.02.2024 Gündem
Kırgızistan Bakanlar Kurulu Başkanı Adana'da! Tedavi gören 4 vatandaşını ziyaret etti
Kırgızistan Bakanlar Kurulu Başkanı Adana'da! Tedavi gören 4 vatandaşını ziyaret etti Kırgızistan Bakanlar Kurulu Başkanı Akılbek Caparov, ülkesinde meydana gelen helikopter kazası ve patlama olaylarında yaralanan ve Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedaviye alınan 4 Kırgız vatandaşı ziyaret etti. Akılbek Caparov, "Onları buradaki doktorlarımıza emanet ediyoruz" dedi.
10.02.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Bakanlar Kurulu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.