Geri Dön

Yer Bursa! Gören bir daha bakıyor

Marmara Denizi'nde yakalanan 150 kilogramlık orkinosBursa'nın Orhangazi ilçesinde balıkçı tezgahında satışa sunuldu. Kilosu 30 liradan satılan balık kısa sürede tükendi.

Yer Bursa! Gören bir daha bakıyor

Orhangazi'de 25 yıldır balıkçılık yapan Hasan Kızmaz, önceki gün Marmara Denizi'nde yakalanan iki orkinostan birini alıp tezgahında satışa sundu. Yaklaşık 150 kilo ağırlığındaki orkinos, büyüklüğüyle dikkat çekerken, balıkçı Kızmaz, balığı kilosu 30 liradan sattı. Balık kısa sürede tükendi.

Bundan sonra tezgahında orkinosun eksik olmayacağını belirten Hasan Kızmaz, "150 kiloluk balık kısa sürede tükendi. Kilosunu 30 liradan sattık. Vatandaşlar 'Nasıl tuttunuz, nasıl çektiniz?' diye çok sordu. Müşterilerimiz de çoğunlukla bu balığın nasıl pişirildiği konusunda bizlerden yardım istedi" diye konuştu.

Karşıyaka Çarşısı salgına rağmen yine boş kalmadıİzmir'in en kalabalık yerlerinden olan Karşıyaka Çarşısı, corona virüs (Covid-19) salgınına rağmen yine insan yoğunluğuna sahne oldu. Dün akşam çekilen görüntülerde, "Evde kal" çağrısına kulak asmayan vatandaşlar hem kendilerini hem de başkalarını riske attı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber