Marmara Denizi

Marmara Denizi

Son dakika Marmara Denizi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Marmara Denizi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Marmara Denizi haber sayfamızda...

Marmara Denizi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.256 marmara denizi haberi bulunmuştur.
Marmara Denizi'nde peş peşe depremler
Marmara Denizi'nde peş peşe depremlerMarmara Denizi açıklarında 3.0 ve 3,2 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi.
9.12.2023Gündem
24 şehir, 110 ilçe için korkutan açıklama: Kırılma zamanı geldi
24 şehir, 110 ilçe için korkutan açıklama: Kırılma zamanı geldiTürkiye'de 24 şehir, 110 ilçe ve 500'ü aşkın mahallenin 5.5 ve üzeri büyüklükte deprem üreten fay zonları üzerine yer alıyor.
8.12.2023Gündem
Naci Görür şehir ismi vererek uyardı: Deprem olma ihtimali yüzde 47'ye çıktı
Naci Görür şehir ismi vererek uyardı: Deprem olma ihtimali yüzde 47'ye çıktıTürkiye'nin değişmeyen gündemi olan depremlere ilişkin her gün ayrı uyarılar geliyor. Prof. Dr. Naci Görür, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
8.12.2023Gündem
SON DEPREMLER LİSTESİ 8 ARALIK 2023📍Az önce deprem mi oldu? Son dakika depremler Kandilli Rasathanesi/AFAD! Deprem mi oldu, kaç şiddetinde deprem oldu?
SON DEPREMLER LİSTESİ 8 ARALIK 2023📍Az önce deprem mi oldu? Son dakika depremler Kandilli Rasathanesi/AFAD! Deprem mi oldu, kaç şiddetinde deprem oldu?Son dakika deprem haberleri. Deprem kuşağında yer alan Türkiye'de sık sık depremler meydana gelmeye devam ediyor. Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depreminin ardından Bursa ve İstanbul'da hissedilen büyük deprem Marmara Bölgesi'nde de panik yarattı. Merkez üssü Gemlik Körfezi olan deprem son ölçümlere göre 5.1 büyüklüğünde yaşandı. Bölgede sarsıntılar devam etti. Peki, bugün deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından yayınlanan son depremler listesine göre 8 Aralık son depremler.
8.12.2023Bilgi Rehberi
BUGÜNKÜ SON DEPREMLER (7 ARALIK) 📍 Az önce deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde? Kandilli/AFAD
BUGÜNKÜ SON DEPREMLER (7 ARALIK) 📍 Az önce deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde? Kandilli/AFADÜlkemiz ve çevresinde meydana gelen depremlere ilişkin verileri Kandilli Rasathanesi ve AFAD vatandaşlar ile paylaşıyor. Meydana gelen depremlerin enlem ve boylam bilgileri, depremin şiddeti, merkez üssü ve derinlik gibi veriler paylaşılıyor. Peki Türkiye'de en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Kandilli/AFAD son depremler listesi...
7.12.2023Bilgi Rehberi
Balık fiyatlarında fırtına yükselişi!
Balık fiyatlarında fırtına yükselişi!Denizlerde son son zamanlarda yaşanan fırtınalardan dolayı Tekirdağ'da balık fiyatlarında yükseliş yaşanıyor.
7.12.2023Ekonomi
Önce mesaj sonra deprem: Bursa'dakilere 7 saniye, İstanbul'dakilere 20 saniye önce
Önce mesaj sonra deprem: Bursa'dakilere 7 saniye, İstanbul'dakilere 20 saniye önceGemlik Körfezi'nde meydana gelen ve İstanbul'da da hissedilen 5.1 ve 4.5 büyüklüğündeki iki deprem öncesi android işletim sistemi bulunan bazı cep telefonlarına deprem olacağı yönünde uyarı mesajı gitti. Telefonlara giden erken uyarı mesajıyla ilgili konuşan Prof. Dr. Ahmet Serbes, "İki tür bildirim var; küçük depremler için 'Farkında Ol' uyarısı, büyük depremler için ise 'Önlem Al' uyarısı. Telefonumuz rahatsız etme modunda olsa bile büyük bir deprem olduğunda 'Önlem al' bildirisi sesli ve görsel olarak kullanıcıyı uyarıyor zaten." dedi.
7.12.2023Haberler
Önce mesaj sonra deprem: Bursa'dakilere 7 saniye, İstanbul'dakilere 20 saniye önce
Önce mesaj sonra deprem: Bursa'dakilere 7 saniye, İstanbul'dakilere 20 saniye önceGemlik Körfezi'nde meydana gelen ve İstanbul'da da hissedilen 5.1 ve 4.5 büyüklüğündeki iki deprem öncesi android işletim sistemi bulunan bazı cep telefonlarına deprem olacağı yönünde uyarı mesajı gitti. Prof. Dr. Ahmet Serbes, telefonlara giden erken uyarı mesajının arka planını anlattı.
7.12.2023Gündem
5.1’lik depremden sadece 7 dakika öncesi! Denizde dikkat çeken detay
5.1’lik depremden sadece 7 dakika öncesi! Denizde dikkat çeken detayMarmara Denizi’nde Gemlik Körfezi’nde meydana gelen 5.1 büyüklüğündeki depremden 7 dakika önce, Mudanya ilçesi açıklarında denizden duman yükseldiği görüldü. Bir iş yerinin güvenlik kamerasına da yansıyan görüntülere ilişkin Jeoloji Mühendisleri Odası Güney Marmara Şubesi Başkanı Engin Er açıklamalarda bulundu.
6.12.2023Gündem
7.2'lik deprem senaryosu yapılan bölge peş peşe sallandı! '6.5 civarında deprem olabilir' uyarısı
7.2'lik deprem senaryosu yapılan bölge peş peşe sallandı! '6.5 civarında deprem olabilir' uyarısıAFAD’ın 7.2 deprem senaryosu hazırladığı bölgede peş peşe depremler meydana geldi. Prof. Dr. Vedat Deniz, kenti işaret ederek bölgede '6 ila 6.5 civarında depremin olabileceğini öngörüyorum' açıklamasını yaptı.
6.12.2023Gündem
Son dakika: Bakan Özhaseki 'kentsel dönüşüm şart' diyerek açıkladı: İstanbul'da 600 bin konut çok riskli
Son dakika: Bakan Özhaseki 'kentsel dönüşüm şart' diyerek açıkladı: İstanbul'da 600 bin konut çok riskliÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki canlı yayında açıklamalarda bulundu. Özhaseki olası İstanbul depremine değinerek, kentsel dönüşümün önemini vurguladı ve 'çok riskli' konut sayısını açıkladı.
5.12.2023Gündem
Son dakika: Marmara Denizi'nde 3.0 büyüklüğünde deprem
Son dakika: Marmara Denizi'nde 3.0 büyüklüğünde depremMarmara Denizi Gemlik Köfrezi'nde 3.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
5.12.2023Gündem
Dün meydana gelen 5.1’lik depremde kolonları çatlamıştı! Belediye binası tahliye edildi
Dün meydana gelen 5.1’lik depremde kolonları çatlamıştı! Belediye binası tahliye edildiMarmara Denizi’nde Gemlik Körfezi’nde meydana gelen 5.1 büyüklüğündeki depremde kolonlarında çatlaklar oluşan Mudanya Belediyesi binası tahliye edildi.
5.12.2023Gündem
Avcılar'da tedirgin eden olay! Kolonlarında çatlak oluşan bina mühürlendi
Avcılar'da tedirgin eden olay! Kolonlarında çatlak oluşan bina mühürlendiAvcılar'da kolonlarında çatlak oluştuğu yönünde ihbar yapılan bina incelemenin ardından tahliye edildikten sonra mühürlendi.
5.12.2023Gündem
5 ARALIK SON DEPREMLER LİSTESİ: 📌 AFAD ve Kandilli Rasathanesi son dakika depremler takip ekranı! Deprem mi oldu, en son olan depremlere nereden bakılır?
5 ARALIK SON DEPREMLER LİSTESİ: 📌 AFAD ve Kandilli Rasathanesi son dakika depremler takip ekranı! Deprem mi oldu, en son olan depremlere nereden bakılır?İstanbul'da bir deprem hissedildi. AFAD deprem ile ilgili verileri aktardı. Son depremler listesi takip edilen konular arasında bulunuyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi, en son olan depremlerini paylaşıyor ve detaylara yer veriyor. İşte 5 Aralık son depremler listesi...Peki az önce deprem mi oldu?
5.12.2023Bilgi Rehberi
GÜNCEL DEPREM RİSK HARİTASI İSTANBUL: Evimin altından fay hattı geçiyor mu, nereden geçiyor? AFAD - MTA diri fay hattı sorgulama
GÜNCEL DEPREM RİSK HARİTASI İSTANBUL: Evimin altından fay hattı geçiyor mu, nereden geçiyor? AFAD - MTA diri fay hattı sorgulamaİstanbul deprem risk haritası ile ilgili aramalar hız kazandı. Bugün Marmara Denizi Gemlik Körfezi merkezli meydana gelen 5.1 büyüklüğündeki deprem Marmara Bölgesi'nde korku dolu anlar yaşattı. Deprem İstanbul ve Bursa'da şiddetli olarak hissedildi. Peki, İstanbul deprem risk bölgesinde mi yer alıyor? Fay hattı sorgulama nereden yapılır?
5.12.2023Bilgi Rehberi
Deniz köpürdü, 2 uzman gerçeği açıkladı! 'Gemlik'teki depremlerin sebebi Gölcük'
Deniz köpürdü, 2 uzman gerçeği açıkladı! 'Gemlik'teki depremlerin sebebi Gölcük'6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta 7.8 ve 7.6 büyüklüğünde 2 deprem yaşanmış, 14 gün sonra Hatay da 6.5 ile yeniden sallanmıştı. Bu depremlerin hâlâ süren artçılarının yanında, Marmara'da yaşanan her sarsıntı da beklenen büyük İstanbul Depremi'ni akıllara getiriyor. Prof. Dr. Murat Utkucu, 1999 Gölcük Depremi ile dün Gemlik'te yaşanan deprem arasındaki ilişiyi, Prof. Dr. Ahmet Cevdet Yalçıner ise yine dün denizde yaşanan köpürmenin sebebini açıkladı.
5.12.2023Gündem
5.1’lik deprem korkuyu tazeledi
5.1’lik deprem korkuyu tazelediMudanya açıklarında dün sabah 3 dakika ara ile 5,1 ve 4,5 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. İstanbul’dan İzmir’e, Sakarya’dan Çanakkale’ye geniş bir alanda hissedilen depremde can kaybı olmadı, 14 kişi hastanelik oldu. Bazı binalarda çatlak tespit edildi.
5.12.2023Gündem
Marmara Denizi'nde yaşanan son depremler sonrası Naci Görür'den flaş açıklama! İçinden fay hattı geçen 18 ili açıkladı
Marmara Denizi'nde yaşanan son depremler sonrası Naci Görür'den flaş açıklama! İçinden fay hattı geçen 18 ili açıkladıMarmara Denizi'nde yaşanan çifte deprem sonrası insanlarda yeniden tedirginlik başladı. Birçok şehir fay hattı üzerinde olmasından dolayı uzmanlar tarafından uyarılıyor. Prof. Dr. Naci Görür de fay hattı üzerinde olan 18 ili tek tek açıkladı.
4.12.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Katar'ın başkenti Doha'da
Cumhurbaşkanı Erdoğan Katar'ın başkenti Doha'daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yüksek Stratejik Komite 9. Toplantısı'na katılmak üzere gittiği Katar'ın başkenti Doha'ya ulaştı.
4.12.2023Gündem
Sobayı yakmak isteyen annenin feci ölümü! 2 çocuğu da dumandan zehirlendi
Sobayı yakmak isteyen annenin feci ölümü! 2 çocuğu da dumandan zehirlendiMardin'de sobayı yakmaya çalışırken döktüğü benzinin parlaması sonucu 25 yaşındaki Ayşe Öztürk hayatını kaybetti. Çıkan yangında genç kadının 2 çocuğu da dumandan etkilenerek zehirlendi.
4.12.2023Gündem
GÜNCEL SON DEPREMLER LİSTESİ (4 Aralık): 📌 Deprem mi oldu, en son depremlere nereden bakılır? AFAD-Kandilli Rasathanesi son depremler canlı  takip ekranı...
GÜNCEL SON DEPREMLER LİSTESİ (4 Aralık): 📌 Deprem mi oldu, en son depremlere nereden bakılır? AFAD-Kandilli Rasathanesi son depremler canlı takip ekranı...Son depremler listesi araştırılan konular arasında yer alıyor. Bugün, Marmara Denizi-Gemlik Körfezi'nde 5.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. En son olan depremleri, AFAD ve Kandilli Rasathanesi paylaşıyor. İşte 4 Aralık son depremler listesi...Peki az önce deprem mi oldu?
4.12.2023Bilgi Rehberi
Bu görüntü İstanbul'dan! Depremden böyle kaçtılar
Bu görüntü İstanbul'dan! Depremden böyle kaçtılarGemlik Körfezi'nde meydana gelen 5.1 büyüklüğündeki deprem İstanbul'da da hissedildi. Depreme yakalanan vatandaşlar ise kendilerini can havliyle dışarı atarken o anlar güvenlik kameralarına yansıdı.
4.12.2023Gündem
Çarşamba günü kar geliyor! Meteoroloji ve Prof. Dr. Orhan Şen'den uyarı
Çarşamba günü kar geliyor! Meteoroloji ve Prof. Dr. Orhan Şen'den uyarıSoğuyan hava yurt genelinde etkisini hissettirirken Meteoroloji Genel Müdürlüğü önümüzdeki 5 günün hava durumu tahminlerinin yer aldığı haritayı paylaştı. Yarın için de 4 kente sarı uyarı yapılırken çarşamba günü ise bazı bölgelerde kar yağışı bekleniyor.
4.12.2023Gündem
Bakan Ersoy'dan Özgür Özel'e altyapı tepkisi: Emek hırsızlığı yerine, kendi belediyelerine kızmalı
Bakan Ersoy'dan Özgür Özel'e altyapı tepkisi: Emek hırsızlığı yerine, kendi belediyelerine kızmalıKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e yönelik, "Özel, emek hırsızlığı yapmak yerine kendi belediyelerine, el atmadıkları trafik, su ve daha birçok altyapı sorunu dolayısıyla kızmalıdır.' açıklamasını yaptı.
4.12.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Marmara Denizi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.