Geri Dön

Yeter'in 39. bölümde Yekta giderek yalnızlaşıyor!

Yeter dizisi reyting listelerini alt üst etmeyi sürdürüyor. ATV ekranlarında soluk soluğa izlenen dizi Yeter 39. bölümde Yekta gitgide yalnızlaşıyor. Yeter 39. yeni bölümüyle 15 Aralık Perşembe saat 20:00'de ATV ekranlarında izleyici ile buluşacak...

Yeter'in 39.  bölümde Yekta giderek yalnızlaşıyor!

Yeter'in 39. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeter'in yeni bölümünde Yekta kızına söz geçirememenin sıkıntısını yaşar ve aynı annesine benzediğini söyler. Atlas ile yine karşı karşıya gelen Yekta, bu kez nasıl bir plan yapacak? Yekta'nın kavga ettiği kişi kim? Heyecanlı olaylarıyla Yeter Salı akşamı yayınlanacak.

Başrollerinde Pelin Karahan, Yurdaer Okur, Ekin Türkmen, Wilma Elles, Tolga Evren, Fatih Koyunoğlu, Selen Domaç, Ayin Yeşim Çapanoğlu ve Rüçhan Çalışkur’un yer aldığı Yeter 38. bölümü ile 8 Aralık 2016 Perşembe akşamı saat 20:00'da Atv'deydi.

YETER 39. BÖLÜM FRAGMANI

YETER 38. BÖLÜM ÖZETİ

''Seven her erkeğin yaptığını yapıyorum..''

Yeter dizisi yeni bölümde bu hafta, hapishane günlerini çok iyi değerlendirmiş olan Yekta, hayat hikâyesini anlattığı kitabının tanıtımı için evinde bir parti verir. Onu cezaevine yollayan herkes oradadır. Yekta'nın küllerinden doğuşuna biraz endişeyle şahit olurlar.

Onun herkesle tek tek hesaplaşacağının farkındadırlar. Ancak bu konuda sıranın kendilerine gelmesini beklemekten başka yapabilecekleri hiçbir şey yoktur. Yekta bu intikam yolculuğuna kimle başlayacağını çoktan seçmiştir. Onunla işi bittiğinde, geriye ne evi, ne işi, ne hayalleri, ne de kendine güveni kalacaktır.

Kitabın önsözünde kinayeli bir şekilde teşekkür edilmemiş tek kişi Miray'dır. Yekta ona mesajını kitabın içinde gizli bir cümleyle vermiştir. Acaba Miray onun için geç olmadan bu mesajı bulabilecek midir?

Abla kardeş aynı gün koronavirüse yenik düştüTokat’ta koronavirüs tedavisi gören abla, kardeş aynı gün hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet