Geri Dön
GündemYKS ek tercihler ne zaman? YKS ek tercihi 2020 sayfası açıldı mı? ÖSYM giriş

YKS ek tercihler ne zaman? YKS ek tercihi 2020 sayfası açıldı mı? ÖSYM giriş

Üniversite adaylarının sabırsızlıkla beklediği YKS ek tercihler için heyecan dorukta. YKS ek tercih işlemleri başladı mı? ÖSYM tarafından açılacak olan YKS ek tercih başvuru sayfası ne durumda? İşte üniversite ek yerleştirme hakkında merak edilenler...

YKS ek tercihler ne zaman? YKS ek tercihi 2020 sayfası açıldı mı? ÖSYM giriş

2020 Yılının üniversite sınavına giren öğrenciler, tercih işlemlerini tamamladı ve puanlarına göre tercih listesinde yer alan okullardan birine yerleşti. Kimi öğrenci ise ilk yerleştirme işlemlerinde ne yazık ki açıkta kaldı. Önümüzdeki yıl için üniversiteye gitmeye kararlı olan adaylar ise YKS ek tercih tarihleri hakkında arayışa koyuldu. Peki YKS ek tercih 2020 ne zaman? ÖSYM, üniversite ek yerleştirme için tercih tarih verdi mi?

YKS EK TERCİH 2020 NE ZAMAN?

YKS ek tercih için henüz bir tarih duyurulmadı. YKS ek tercihler için tarih aralığı verildiğinde haberimizin içerğinde yer alacak.

YKS EK TERCİH KILAVUZU YAYIMLANDI MI?

YKS ek tercih kılavuzu henüz yayımlanmadı. ÖSYM tarafından YKS ek tercih kılavuzu yayımlandığında haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Sağlık Bakanlığı tarafından 17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu paylaşıldı. Bakan Koca yaptığı açıklamada, " Can kaybımız dünkü kadar fazla değil. Vaka sayımız, içinde olduğumuz hareketlilik dönemini aynı ciddiyetle yansıtıyor. Bu durum, yakın günlerde vefat sayılarına yansımaya devam edecek. Tam doz aşımızı olup, tedbirlere uyarak salgına karşı gerekli mücadeleyi vermeliyiz." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner