Geri Dön
GündemYKS ek tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? Üniversite ek yerleştirme kayıt tarihleri

YKS ek tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? Üniversite ek yerleştirme kayıt tarihleri

YKS ek tercih sonuçları için geri sayım sürüyor. Üniversite kayıt tarihine 5 gün kala öğrenciler büyük bir merakla YKS ek tercih sonuçları ne zaman açıklanacak sorusunun cevabını arıyor. İşte YKS ek tercih sonuçları ile ilgili tüm detaylar...

YKS ek tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? Üniversite ek yerleştirme kayıt tarihleri

Üniversite ek yerleştirme sonuçları için heyecan devam ediyor. Sabırsızlıkla beklenen YKS ek tercihleri açıklandıktan sonra, üniversite kayıt işlemleri 1-5 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. Peki YKS ek tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu mu?

YKS EK TERCİH SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Üniversite ek yerleştirme için heyecan dorukta. Sabırsızlıkla beklenen YKS ek tercih sonuçlarının ne zaman açıklanacağı henüz belli değil. 1 Ekim'de başlayacak olan üniversite kayıtlarına az bir süre kaldığı için, YKS ek tercih sonuçları https://sonuc.osym.gov.tr/ adresinden her an duyurulabilir.

ÜNİVERSİTE KAYITLARI NE ZAMAN?

Bir programa kayıt hakkı kazanan adayların kayıt işlemleri üniversiteler tarafından 1-5 Ekim 2018 tarihleri arasında
yapılacaktır

KILAVUZ İÇİN TIKLAYINIZ

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
24 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Sağlık Bakanlığı son dakika olarak Türkiye'nin 24 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritasını açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 355 bin 226 Kovid-19 testi yapıldı, 27 bin 197 kişinin testi pozitif çıktı, 221 kişi yaşamını yitirdi. Bakan Koca tabloyu paylaşırken kritik uyarılarda bulundu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler