Geri Dön

YKS sınav yerleri ne zaman belli olacak 2020? YKS sınav yerleri açıklandı mı?

YKS bu yıl 27-28 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek. YKS'de TYT , AYT ve YDT oturumları yapılacak. Üniversite sınavına girecek olan öğrenciler sınav giriş yerleri ile ilgili açıklama yapılıp yapılmadığını takip ediyor. İşte YKS sınav yerleri ile ilgili detaylar...

YKS sınav yerleri ne zaman belli olacak 2020? YKS sınav yerleri açıklandı mı?

Haziran ayına girilmesiyle beraber YKS için gerim sayım başladı. Haziran ayının son günlerine doğru gerçekleştirilecek olan YKS'ye yaklaşırken sınav yerlerinin açıklanması öğrenicilerde tarafından heyecanla bekleniyor. Peki YKS sınav yerleri belli oldu mu? İşte detaylar...

YKS SINAV YERLERİ NE ZAMAN BELLİ OLACAK 2020?

27-28 Haziran'da gerçekleştirilecek olan YKS'nin sınav giriş yerleri henüz belli olmadı. Sınav giriş belgeleri yayımlandığı zaman erişim sayfası haberde yer alacak.

YKS NE ZAMAN YAPILACAK?

2020 senesinde YKS 27-28 Haziran tarihlerinde yapılacak.

YKS 1. Oturum (TYT): 27 Haziran 10:15

YKS 2. Oturum (AYT): 28 Haziran 10:15

YKS 3. Oturum (YDT): 28 Haziran 15:45

ÖSYM BAŞKANI'NDAN YKS AÇIKLAMASI

ÖSYM Başkanı Aygün açıklamasında, "YKS'ye kaydını yapan ancak ödeme işlemlerini tamamlamayan adaylara yarın 09.00-23.59'da başvurularını tamamlama imkanı sağlandı" ifadelerini kullandı.

Yeni normal acil servis kriterlerini değiştirdiKorona virüs salgınının en yoğun olduğu dönemlerde günde 300-400 vakanın başvurduğu Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Acil Servis ekibi, “yeni normal”e geçişi Demirören Haber Ajansı’na (DHA) anlattı. Trafik kazası, kalp krizi fark etmeksizin artık acile başvuran her hastaya Covid-19 şüphesiyle yaklaşılıyor, hastaneye yatıştan önce hasta mutlaka Covid-19 açısından da değerlendiriliyor. Cerrahpaşa Acil ekibi, vatandaşlardaki rehavetten şikayet ederek uyarıyor: “Hastalık bitmedi, daha hafif geçirilse de bulaşma hızı arttı. Üstelik virüsü en yakınınız size bulaştırıyor.”

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber