Geri Dön
GündemYÖKDİL geç başvuruları bugün alınacak! YÖKDİL geç başvurusu nasıl yapılır?

YÖKDİL geç başvuruları bugün alınacak! YÖKDİL geç başvurusu nasıl yapılır?

YÖKDİL geç başvuruları bugün ÖSYM tarafından alınacak. 1 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan YÖKDİL sınavı için başvuru tarihlerini kaçıran adaylar için geç başvuru işlemleri gün içerisinde alınacak. Başvuru işlemleri ais.ösym.gov.tr adresi üzerinden TC kimlik numarası ve şifre girildikten sonra yapılabilecek.

YÖKDİL geç başvuruları bugün alınacak! YÖKDİL geç başvurusu nasıl yapılır?

YÖKDİL geç başvuru işlemleri ne zaman alınacak sorusu yanıt buldu. ÖSYM tarafından gün içerisinde alınacak olan YÖKDİL geç başvuru işlemleri ais.ösym.gov.tr adresi üzerinden TC kimlik numaraları ve şifreleri ile gerçekleştirilecek. 8-16 Ocak tarihler arasında başvuruları alınan YÖKDİL sınavına başvuru yapmayı unutan veya kaçıran adaylar geç başvuru işlemlerini bugün yapıp 1 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan sınava katılım sağlayabilecek.

YÖKDİL GEÇ BAŞVURU ÜCRETİ NE KADAR?

YÖKDİL geç başvuru ücreti olarak adaylardan 195 lira ücret alınacak. Adaylar başvuru işlemlerini tamamladıktan sonra gün içerisinde başvuru ücretini yatırıp işlemi tamamlayacak. Başvuru ücretini yatırmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecek

YÖKDİL BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

YÖKDİL geç başvuru işlemi ais.ösym.gov.tr adresi üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile gerçekleştirilecek.

Milli Eğitim Bakanı değiştiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, Milli Eğitim Bakanlığına Bakan Yardımcısı Mahmut Özer atandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet