Geri Dön

YÖKDİL geç başvuruları bugün alınacak! YÖKDİL geç başvurusu nasıl yapılır?

YÖKDİL geç başvuruları bugün ÖSYM tarafından alınacak. 1 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan YÖKDİL sınavı için başvuru tarihlerini kaçıran adaylar için geç başvuru işlemleri gün içerisinde alınacak. Başvuru işlemleri ais.ösym.gov.tr adresi üzerinden TC kimlik numarası ve şifre girildikten sonra yapılabilecek.

YÖKDİL geç başvuruları bugün alınacak! YÖKDİL geç başvurusu nasıl yapılır?

YÖKDİL geç başvuru işlemleri ne zaman alınacak sorusu yanıt buldu. ÖSYM tarafından gün içerisinde alınacak olan YÖKDİL geç başvuru işlemleri ais.ösym.gov.tr adresi üzerinden TC kimlik numaraları ve şifreleri ile gerçekleştirilecek. 8-16 Ocak tarihler arasında başvuruları alınan YÖKDİL sınavına başvuru yapmayı unutan veya kaçıran adaylar geç başvuru işlemlerini bugün yapıp 1 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan sınava katılım sağlayabilecek.

YÖKDİL GEÇ BAŞVURU ÜCRETİ NE KADAR?

YÖKDİL geç başvuru ücreti olarak adaylardan 195 lira ücret alınacak. Adaylar başvuru işlemlerini tamamladıktan sonra gün içerisinde başvuru ücretini yatırıp işlemi tamamlayacak. Başvuru ücretini yatırmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecek

YÖKDİL BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

YÖKDİL geç başvuru işlemi ais.ösym.gov.tr adresi üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile gerçekleştirilecek.

Tarabya Sahili'nde şok görüntü! Yasağı çiğneyip balık tuttularCorona virüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında balık tutma yasağına rağmen sabahın erken saatlerinde Tarabya Sahili'ne gelen iki olta balıkçısı yasağı çiğneyip balık tuttu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber