Geri Dön
GündemYÖKDİL sınav giriş belgesi nasıl alınır? YÖKDİL 2020 sınav tarihi ne zaman?

YÖKDİL sınav giriş belgesi nasıl alınır? YÖKDİL 2020 sınav tarihi ne zaman?

Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı (YÖKDİL) için başvuur işlemleri 8-16 Ocak 2020 tarihleri arasında alındı. ÖSYM tarafından uygulanacak olan YÖKDİL sınavının giriş yerleri de belirlendi. ÖYKDİL hazırlıklarını sürdüren adaylar, YÖKDİL 2020 sınav tarihi ne zaman? öğrenmek istiyor. İşte ÖYKİL 2020/1 sınavı hakkında bilinmesi gerekenler...

YÖKDİL sınav giriş belgesi nasıl alınır? YÖKDİL 2020 sınav tarihi ne zaman?

YÖKDİL sınavı için başvuru işlemleri tamamlandı. 08-16 Ocak 2020 Tarihleri arasında alınan YÖKDİL başvuruları sonrasında, YÖKDİL sınav tarihi merak konusu oldu. YÖKDİL sınavı için bir gelişme de 20 Şubat 2020 tarihinde yaşandı ve YÖKDİL sınav giriş yerlerinin belirlendiği duyuruldu. Peki YÖKDİL ne zaman uygulanacak? YÖKDİL 2020 sınav giriş belgesi nasıl alınır?

YÖKDİL SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden erişim sağlayabilir.

SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

YÖKDİL NE ZAMAN 2020?

2020 Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı (2020-YÖKDİL/1), 01 Mart 2020 tarihinde uygulanacaktır.

 KILAVUZ İÇİN TIKLAYINIZ

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Denizli'de alkollü genç otomobilleri taşa tuttuDenizli'nin Merkezefendi ilçesinde, aşırı alkollü olduğu öne sürülen Melih Ç. (23), yoldan geçen araçları taş atarak trafiği tehlikeye düşürdü. 4 araç atılan taşlardan zarar görürken, vatandaşlar tarafından yakalanan Melih Ç., polise teslim edildi. Melih Ç.'nin yoldan geçen araçlara taş attığı anlar ise güvenlik kamerasına da yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner