Geri Dön
GündemYÖKDİL sonuçları açıklandı mı? YÖKDİL sınav sonuçları nereden öğrenilir?

YÖKDİL sonuçları açıklandı mı? YÖKDİL sınav sonuçları nereden öğrenilir?

Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı (YÖKDİL) sonuçları için heyecan dorukta. YÖKDİL sınavına katılım sağlayan adaylar, sonuçlar için sabırsızlanıyor. 3 Kasım 2019 tarihine uygulanan YÖKDİL sınavının sonuç tarihi belli oldu. İşte ÖSYM'nin sınav takvimi listesinde yer alan o tarih...

YÖKDİL sonuçları açıklandı mı? YÖKDİL sınav sonuçları nereden öğrenilir?

13-23 Eylül 2019 tarihleri arasında ÖSYM tarafından alınan YÖKDİL başvuru işlemleri sonrasında, 3 Kasım günü YÖKDİL sınavı uygulandı. YÖKDİL sınavı sonrasında adaylar, sonuçlar ne zaman açıklanacak arayışına koyuldu. Peki YÖKDİL sonuçları açıklandı mı? YÖKDİL sınav sonuçları nereden öğrenilir?

YÖKDİL SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

YÖKDİL sınav sonuçları henüz açıklanmadı. YÖKDİL sınav sonuçları 28 Kasım 2019 tarihinde adayların erişime açılacak.

YÖKDİL SINAV SONUÇLARI NEREDEN ÖĞRENİLİR?

YÖKDİL sınav sonuçları açıklandığında, sonuçlar ÖSYM'nin sonuç sayfasında yerini alacak.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Yüz yakan lazer uygulamasına 3 bin 360 TL cezaAntalya'da 1 yıl önce gittiği güzellik merkezinde yüzünde 2'nci derece yanıklar oluşan Aslı İlhan'ın açtığı ceza davası sonuçlandı. Mahkeme, güzellik merkezi sahibi A.A.'nın günlüğü 20 TL'den 168 gün adli para cezasına çarptırılmasına karar verdi. Sanığın hapis cezası almasını istediklerini belirten Aslı İlhan, karara itiraz edeceklerini söyledi. İlhan "Yüzümün yanması ve 1 senedir çektiğim acılar sadece 3 bin 360 TL ve bu da 10 taksitte ödenecek" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler