Geri Dön
GündemZeytinburnu'nda kuyumcu hırsızı kamerada

Zeytinburnu'nda kuyumcu hırsızı kamerada

Zeytinburnu'nda girdiği kuyumcudan yüzük dolu tablayı alarak kaçan şüpheli yakalandı. Hırsızlık anları güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheli tutuklandı.

Olay, 2 Ocak'ta İstanbul Zeytinburnu Telsiz Mahallesi 85 Cadde üzerinde bulunan kuyumcu dükkanında meydana geldi. Kuyumcu dükkanına müşteri gibi gelen bir kişi, yüzüklere bakmaya başladı. Çalışan sorduğu yüzük çeşitlerini gösterirken şüpheli, yüzüklerin olduğu tablayı çalarak kaçtı. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen Zeytinburnu Asayiş Büro Amirliği Ekipleri hırsızlık yapan kişiyi bulmak için çalışmalara başladı. Yüzük tablası boşaltılmış halde birkaç sokak ötede bulundu. Güvenlik kamera görüntülerini inceleyen ekipler kimliğini belirledikleri Ö.E.'yi yakalayarak gözaltına aldı. Polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Ö.E tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

YAŞANAN HIRSIZLIK ANI KAMERA

Önünde bulunan yüzükleri alıp kaçan kişinin o anları, iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, bir kişinin yüzük baktığı, iş yeri sahibiyle diyalog halinde olduğu ve fırsatını bulduğu anda yüzük tablasını alıp kaçtığı görülüyor. 

Zeytinburnunda kuyumcu hırsızı kamerada

Kanser ve Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com'da yepyeni bir sağlık programı başladı. Moderatörlüğünü Elif Tümen'in yaptığı Sağlık Sohbetleri programında bu haftanın özel konusu "Kanser ve Beslenme". Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Erdem Göker ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Şuayib Yalçın kanser ve besleme ilişkisinin yanı sıra kanser hastalarının tedavisinde beslenmenin önemini, klinik beslenmenin tedavi başarısına etkisi ve kanserli hastaların hayat kalitesi üzerindeki etkisini anlatıyor. (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet