Aile

Aile

Son dakika aile haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan aile gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan aile haber sayfamızda...

Aile

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 88.322 aile haberi bulunmuştur.
Uyuz nedir, uyuz tedavisi nasıl yapılır Uyuz kaşıntısı karşısında öneriler
Uyuz nedir, uyuz tedavisi nasıl yapılır? Uyuz kaşıntısı karşısında önerilerUyuz hastalığı, sarcoptes scabiei von hominis isimli bir akarın neden olduğu bir tür cilt hastalığıdır. Hastalarda kaşıntı ve döküntüye neden olan uyuz hastalığı, özellikle de sonbahar ve kış aylarında artış gösterir. Kaşıntı ile birlikte ortaya çıkan bu hastalık, dünya çapında da sık görülen cilt hastalıkları arasında yer alıyor. Uyuz nedir? Uyuz tedavisi nasıl yapılır? Merak edilen konuları sizler için derledik...
19.01.2021Sağlık
İrem Sak, Çukura veda etti
İrem Sak, 'Çukur'a veda ettiShow TV ekranlarında pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Çukur dizisinde bir ayrılık daha yaşandı. Diziye; Öner Erkan ve Mustafa Avkıran'dan sonra 'Seren Erdenet' karakterine hayat veren ünlü oyuncu İrem Sak da veda etti.
19.01.2021Cadde
Bilmecenin faydaları
Bilmecenin faydalarıMilliyet Çocuk Bilmece kategorisi yeni tasarımıyla yayında!
19.01.2021Bilmeceler
Aile boyu dayak kamerada Annemi öldürüyorlar
Aile boyu dayak kamerada! 'Annemi öldürüyorlar'Esenyurt'ta bahçeyi evine katıp dairesini büyütmek isteyen kadını şikayet etti diye öldüresiye dayak yedi. Gonca Kabataş isimli kadın, hem akraba hem de komşusu olan kadın ile 3 oğlu, tarafından saldırıya uğradı. Eve girilerek yapılan saldırı güvenlik kameraları ile saniye saniye kaydedildi.
19.01.2021Haberler
Aile boyu dayak kamerada Annemi öldürüyorlar
Aile boyu dayak kamerada! 'Annemi öldürüyorlar'Esenyurt'ta bahçeyi evine katıp dairesini büyütmek isteyen kadını şikayet etti diye öldüresiye dayak yedi. Gonca Kabataş isimli kadın, hem akraba hem de komşusu olan kadın ile 3 oğlu, tarafından saldırıya uğradı. Yatak odasına kadar girilerek yapılan saldırı güvenlik kameraları ile saniye saniye kaydedildi.
19.01.2021Gündem
3.5 yıldır ölüm mesajı alıyor Eski eş kurbanı olmak istemiyorum
3.5 yıldır ölüm mesajı alıyor! Eski eş kurbanı olmak istemiyorumAntalya’da yaşayan 30 yaşındaki Vehbiye Aydın, arkadaş aracılığı ile tanıştığı adamla 4 aylık evliliğinin ardından boşandı. Hayatını kabusa çevirdiğini anlatan genç kadın tam 3.5 yıldır eski kocasından tehdit ve ölüm mesajları aldığını dile getirdi.
19.01.2021Haberler
3.5 yıldır ölüm mesajı alıyor Eski eş kurbanı olmak istemiyorum
3.5 yıldır ölüm mesajı alıyor! Eski eş kurbanı olmak istemiyorumAntalya’da yaşayan 30 yaşındaki Vehbiye Aydın, arkadaş aracılığı ile tanıştığı adamla 4 aylık evliliğinin ardından boşandı. Hayatını kabusa çevirdiğini anlatan genç kadın tam 3.5 yıldır eski kocasından tehdit ve ölüm mesajları aldığını dile getirdi.
19.01.2021Gündem
HSK kararnamesi ile yeni mahkemeler göreve başlıyor
HSK kararnamesi ile yeni mahkemeler göreve başlıyorHakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Birinci Dairesince, İstanbul'un da arasında bulunduğu bazı yerlerde yeni mahkemelerin faaliyete geçirilmesine karar verildi.
19.01.2021Gündem
e Nabız giriş nasıl yapılır e Devlet ile e Nabız aşı sorgulama ekranı: Covid-19 aşı sırası
e Nabız giriş nasıl yapılır? e Devlet ile e Nabız aşı sorgulama ekranı: Covid-19 aşı sırasıe Nabız sistemine nasıl giriş yapılır? Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulan e Nabız uygulaması ile birçok işlem yapılabiliyor. E-Devlet, e-İmza ile girişin yapılabildiği e Nabız kişisel sağlık sistemi üzerinden covid test sonuçları da öğrenilebiliyor. Peki, covid 19 aşı sorgulaması nasıl yapılır? E Nabız sistemine nasıl giriş yapılır? İşte e nabız uygulaması ile ilgili merak edilenler.
19.01.2021Gündem
İzmirde yangın 1i bebek 4 kişi etkilendi...
İzmir'de yangın! 1'i bebek 4 kişi etkilendi...İzmir'in Bornova ilçesinde bir evde çıkan yangında 1'i bebek 4 kişi dumandan etkilendi. Dumandan etkilenenlerin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.
19.01.2021Gündem
Cemre Kemerin kızı olacak
Cemre Kemer'in kızı olacakSekiz yıldır birlikte olduğu Emir Medina ile geçtiğimiz ay evlenen Hepsi grubunun eski solistlerinden Cemre Kemer, üç aylık hamile...
19.01.2021Cadde
Son gün mesaisi
Son gün mesaisi!ABD Başkanı Trump’ın görevdeki son gününde yaklaşık 100 kişiye af çıkarması bekleniyor. Trump’ın ‘kendisini suçlu göstereceği’ endişesiyle kendisi ve yakınlarını bu listeye almadığı ifade ediliyor.
19.01.2021Dünya
7 Yaş Etkinlikleri: 7 Yaşındaki Çocuklar İçin Evde Yapılabilecek Eğitici Etkinlik Önerileri
7 Yaş Etkinlikleri: 7 Yaşındaki Çocuklar İçin Evde Yapılabilecek Eğitici Etkinlik Önerileri7 yaş artık çocukların erken çocukluk denilen dönemi bitirmeye başladıkları bir dönemdir. Bu dönemde dış çevreye daha çok yönelmeye başlarlar. Olayları analiz etme, bağlantı kurma yetenekleri gelişir. Sanata olan yakınlığı varsa bu daha belirgin olur. Amaç bu dönemde çocuğun beyninin hem sağ hem de sol yanını kullanmasını geliştirmek olmalıdır. İşte, tüm detaylar.
19.01.2021Ebeveyn
6 Yaş Etkinlikleri: 6 Yaşındaki Çocuklar İçin Evde Yapılabilecek Eğitici Etkinlik Önerileri
6 Yaş Etkinlikleri: 6 Yaşındaki Çocuklar İçin Evde Yapılabilecek Eğitici Etkinlik Önerileri6 yaş çocukların duygu, sosyallik, zekâ yönlerinin çok hızlı geliştiği ve değiştiği bir dönemdir. Bu dönemde kazandırılacak yetkinlikler hayatlarını şekillendirme konusunda önemli rol oynayabilir. Karar alma, duygularını anlama, çevre ile iletişimi geliştirme çok önemlidir. Ayrıca yatkınlığı olduğu konuları gözlemleyerek onları bu yönde teşvik etmek gerekir. İşte, merak edilen tüm detaylar.
19.01.2021Ebeveyn
Aile Katılımı Nedir Aile Katılımı Etkinlikleri Nelerdir
Aile Katılımı Nedir? Aile Katılımı Etkinlikleri Nelerdir?Çocukların aileleri ile zaman geçirmesi son derece önemlidir. Birlikte zaman geçirmek çocukların gelişimi açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Çocukların aileleri ile vakit geçirmelerinin birçok faydası bulunmaktadır. Aile katılımı nedir? Aile katılımı etkinlikleri nelerdir? Siz de içeriğimizi okuyarak aile katılımı hakkında bilgileri tüm detayları ile derledik.
19.01.2021Ebeveyn
Görgü Kuralları Nelerdir Maddeler Halinde Nezaket Kuralları
Görgü Kuralları Nelerdir? Maddeler Halinde Nezaket KurallarıToplum içinde yaşamak bazı kuralları da beraberinde getirmektedir. İnsanlar birbirleriyle etkileşim halindendir. Bu etkileşim ve toplu yaşam kendi içinde bazı kuralları da beraberinde getirir. Aileler, çocuklarına aile içi eğitim sırasında bu kuralları vermelidir. İş, okul veya sosyal yaşam içerisinde uyulması gereken kurallar yazılı olarak bulunmasa da toplumsal olarak belirlenmiş kurallardır. İşte, merak edilen tüm detaylar.
19.01.2021Eğitim
Konuşma Kuralları Nelerdir Etkili Ve Güzel Konuşmak İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler
Konuşma Kuralları Nelerdir? Etkili Ve Güzel Konuşmak İçin Dikkat Edilmesi GerekenlerEtkili iletişim için, karşılıklı konuşma sırasında bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Toplum içerisinde anlatmak ve anlamak için ortak bir dik kullanmak gerekir. Bu iletişim dilini kullanırken ise dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Karşılıklı iletişim sırasında bu kurallara uyulursa daha kaliteli iletişimler kurulmuş olur. İnsanların birbirleri üzerinde etkili olabilmeleri, iletişim tarzları ile olacaktır. İşte, tüm detaylar.
18.01.2021Eğitim
Karsta katliam gibi kaza
Kars'ta katliam gibi kazaKars’ın Sarıkamış ilçesine bağlı Karakurt-Horasan yolunda otobüs ile otomobilin çarpıştığı kazada, baba Asil Koca, anne Pakize Koca ve 4 yaşındaki Toprak Ege Koca hayatını kaybetti.
18.01.2021Haberler
Katliam gibi kaza: Bir aile yok oldu
Katliam gibi kaza: Bir aile yok olduKars’ın Sarıkamış ilçesine bağlı Karakurt-Horasan yolunda otobüs ile otomobilin çarpıştığı kazada, baba Asil Koca, anne Pakize Koca ve 4 yaşındaki Toprak Ege Koca hayatını kaybetti.
18.01.2021Gündem
Bitmeyen eğitim aşkı
Bitmeyen eğitim aşkıDünya Yelken Federasyonu Başkan Yardımcılığı’na seçilen Özlem Akdurak, iş yaşamının yanı sıra aldığı uluslararası ilişkiler eğitiminin, kendisine yeni ufuklar açacağına inandığını söyledi...
18.01.2021Ege
Fenerbahçe Başkanı Ali Koçtan  Eden Hazard ve Mesut Özil açıklaması
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan Eden Hazard ve Mesut Özil açıklamasıFenerbahçe kulübü Başkanı Ali Koç, Ankaragücü maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.
18.01.2021Futbol
Son dakika - Ali Koçtan Eden Hazard ve Mesut Özil açıklaması
Son dakika - Ali Koç'tan Eden Hazard ve Mesut Özil açıklaması!Fenerbahçe kulübü Başkanı Ali Koç, Ankaragücü maçı sonrasında açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe Başkanı, "Eden Hazard transfer gündeminizde mi?" sorusuna, "Eden Hazard dediniz, size de şaşırıyorum. Böyle bir şeyin olmadığını net söyleyebilirim." yanıtını verdi. Koç, “Mesut’un diğer büyük isimlerden bir farkı var. Onlar elin oğlu, Mesut evin oğlu" ifadelerini kullandı.
18.01.2021Fenerbahçe
Son dakika... Bakan Selçuktan Aydınlılara ALO 144 Hattı müjdesi
Son dakika... Bakan Selçuk'tan Aydınlılara 'ALO 144 Hattı' müjdesi!Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Türkiye'nin sosyal yardımlarının 70 milyar liraya ulaştığını bildirdi. Öte yandan Bakan Selçuk, 'Aydın'a ALO 144 Sosyal Yardım Hattı için bir lokasyon açacağız. Çağrı merkezimizde Aydınlı gençlerimize yeni istihdam imkanı sunacağız inşallah' dedi.
18.01.2021Siyaset
Koronavirüsün tetiklediği hastalık: Misofobi
Koronavirüsün tetiklediği hastalık: MisofobiTüm dünyayı sarsan Covid-19 pandemisi birçok kaygı ve endişeyi de tetikliyor, artırıyor. Bunlardan biri de, kişinin mikrop bulaşması endişesiyle hayatını olumsuz yönde etkileyecek düzeyde önlem alması olarak tanımlanan, misofobi! Özellikle obsesif kompulsif bozukluğu bulunan kişilerde daha sık rastlanan bu durum, kişinin korku ve kaygı düzeyini kontrol edememesi nedeniyle hayat kalitesini ciddi boyutta düşürebiliyor. Psikolog Cansu İvecen misofobi hakkında bilgiler verdi.
18.01.2021Ruh Sağlığı
Veda Hutbesi Nedir Tam Metin İle Veda Hutbesinin Maddeleri Ve Öğütleri
Veda Hutbesi Nedir? Tam Metin İle Veda Hutbesinin Maddeleri Ve Öğütleri“Hutbetü’l-vedâ” adıyla da bilinen Veda Hutbesi, Hz. Muhammed tarafından Veda Haccı sırasında okunmuştur. Ulemaya göre söz konusu hutbe bir vasiyet mahiyeti taşıdığı için büyük önem taşır. Peygamberimiz ümmetini birçok konuda uyarmış ve kendisinden sonra hangi konularda dikkatli olmaları gerektiğini beyan etmiştir. Veda hutbesi nedir? Veda hutbesinin maddeleri ve öğütleri nelerdir? Merak eden okurlar için ayrıntılı bir şekilde derledik.
18.01.2021Dini Bilgiler
İngilterede dakikada 140 kişiye koronavirüs aşısı
İngiltere'de dakikada 140 kişiye koronavirüs aşısıİngiltere'de koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında Aralık ayı başında başlatılan aşılama kampanyası hızlandırıldı. Bu hafta dördüncü öncelik grubu olan "70 yaş ve üzeri ile sağlık durumları aşırı kırılgan olanların" aşılanmasına başlandı. Sky News Televizyonu'na konuşan aşı programından sorumlu hükümet yetkilisi Nadhim Zahawi, ülkede dakikada ortalama 140 kişiye Covid-19 aşısı yapıldığını söyledi.
18.01.2021Dünya
Yarıyıl tatilini pandemide geçirecek öğrencilere tavsiyeler
Yarıyıl tatilini pandemide geçirecek öğrencilere tavsiyelerYarıyıl tatilini pandemi gölgesinde geçirecek öğrencilere tavsiyelerde bulunan Dr. Öğretim Üyesi ve Psikolog Nesrin Duman, "Yaratıcılığınızı hatırlayın. Kendinize bir şans verin. Bir deneyin, elinizdeki sade materyallerle neler üretebileceğinizi görün. Belki bu sizi daha mutlu edecektir" dedi.
Büyükekşi: Bu deplasmana da galibiyet için gideceğiz
Büyükekşi: Bu deplasmana da galibiyet için gideceğizGaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi, Süper Lig'de zirve yarışını sürdürdüklerini belirterek, takımın gidişatından memnun olduklarını ifade etti.
18.01.2021Gaziantep FK
Liseli Ayşe 10 günlük yaşam savaşını kaybetti
Liseli Ayşe 10 günlük yaşam savaşını kaybetti!Artvin’den aile ziyareti için Erzurum’a giden lise öğrencisi Ayşe Aykut (18), yolun karşısına geçerken hafif ticari aracın çarpması sonucu yaralandı. Tedavi altına alınan genç kız 10 günlük yaşam savaşını kaybetti.
18.01.2021Gündem
Prof. Dr. Ertuğrul: Eğer belirli bir aşı oranına ulaşırsak pandemiyi sonlandırabiliriz
Prof. Dr. Ertuğrul: Eğer belirli bir aşı oranına ulaşırsak pandemiyi sonlandırabilirizEnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Bülent Ertuğrul, Türkiye'de koronavirüs aşı uygulanmasının tamamlanmasından sonra hastalığın ortadan kalkmayacağını belirtti.
18.01.2021Gündem
Çete lideri cinayet işleyip tehditle çocuğun üzerine atmış
Çete lideri cinayet işleyip tehditle çocuğun üzerine atmış!Adana’da, suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 61 şüpheliden, aralarında örgütün lideri olduğu belirtilen Murat Takak ile 9 polisin de bulunduğu 41 kişi tutuklandı. Takak’ın, işlediği bir cinayeti A.B.’den (17) üstlenmesini istediği, ancak gencin olumsuz cevap verdiği, evlerinin duvarına ‘kan davalısı’ yazılarak ailesi öldürülmekle tehdit edilince suçu üstlenmek zorunda kaldığı öne sürüldü.
18.01.2021Gündem
Eşi vefat edince kızlarını yanına aldı Yapamaz diyorlardı...
Eşi vefat edince kızlarını yanına aldı! 'Yapamaz' diyorlardı...Konya'da yaşayan ve 46 yıldır ev aletleri tamiri yapan Ümit Tunaboylu (58), 16 yıl önce eşi Mardiye Tunaboylu'yu kanserden kaybettikten sonra 3 kızını iş yerine getirip, burada bakmaya başladı. İş yerinde vakit geçiren kızları da babalarına yardımcı olmak için işini öğrendi. Şimdi baba ve 3 kızı, elektronik ev aletleri ve çaydanlık gibi malzemeleri tamir ediyor.
18.01.2021Yaşam
87 bin kişinin aşılaması başlıyor
87 bin kişinin aşılaması başlıyorKoronavirüs Bilim Kurulu’nun tavsiyeleri doğrultusunda, Sağlık Bakanlığınca belirlenen “Kovid-19 Aşısı Ulusal Uygulama Stratejisi”ne göre, 14 Ocak Perşembe ülke genelinde başlatılan aşılama çalışmaları hızla devam ediyor.
18.01.2021Gündem
Kadın yönetmenler bu yıl da sinemaya damga vuracak
Kadın yönetmenler bu yıl da sinemaya damga vuracak2020 kadın yönetmenlerin başarılarıyla öne çıktığı bir yıl oldu. Bu yıl da kadın yönetmenlerin imzalarını taşıyan iddialı filmler izleyiciyle buluşacak
18.01.2021Kültür Sanat
“Av”a İngiltere’den ödül
“Av”a İngiltere’den ödülReykjavik, Nightstream USA ve Fright Fest UK gibi tür festivallerine katılan Emre Akay imzalı “Av” Birmingham Cine-Excess’te En İyi Film Ödülü’nü kazandı.
18.01.2021Kültür Sanat
Rıdvan Yılmaz: Parayla bu mutluluk satın alınamaz
Rıdvan Yılmaz: "Parayla bu mutluluk satın alınamaz"Süper Lig'de Galatasaray'ı 2-0 mağlup eden Beşiktaş'ta Rıdvan Yılmaz ve Valentin Rosier açıklamalarda bulundu
17.01.2021Beşiktaş
Bakan Dönmez Somada konuk olduğu aileyle çay içti
Bakan Dönmez Soma'da konuk olduğu aileyle çay içtiEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Manisa'nın Soma ilçesinde doğal gaz arzı töreni sonrası konuk olduğu aile ile "doğal gaz ateşinde demlenen" çayı içti.
17.01.2021Ekonomi
Hayvan otlatma kavgası  kanlı bitti Baba öldü, oğlu ağır yaralı
Hayvan otlatma kavgası kanlı bitti! Baba öldü, oğlu ağır yaralıNiğde’de husumetli aileler arasında hayvan otlatma nedeniyle çıkan kavgada baba olay yerinde hayatını kaybetti, oğlu ise ağır yaralandı.
17.01.2021Gündem
Son dakika... Eşinin yüzünü falçatayla yaralayan şüpheli tutuklandı
Son dakika... Eşinin yüzünü falçatayla yaralayan şüpheli tutuklandı!İstanbul'da boşanma aşamasında olduğu eşinin yüzünü bir AVM'de falçatayla yaraladığı gerekçesiyle gözaltına alınan Mesut Ö. isimli şüpheli tutuklandı.
17.01.2021Gündem
Sultangazide çocuk kaçırma girişimi iddiası
Sultangazi'de çocuk kaçırma girişimi iddiasıSultangazi'de mağazaya giren Suriyeli ailenin kapıda bekleyen 5 yaşındaki çocuğunu bir kişinin kaçırmaya çalıştığı iddia edildi. Şüphelinin ayakkabılarını çıkardığı küçük çocuğu çuvala koymaya çalıştığı anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.
17.01.2021Haberler
Boşanma davası süren kadın: Öldürülmekten korkuyorum
Boşanma davası süren kadın: Öldürülmekten korkuyorumDenizli’nin Acıpayam ilçesinde, şiddet gördüğü gerekçesiyle boşanmak isteyen ve davası süren Şerife B. (52), nafaka borcunu ödemeyen eşi Süleyman B. hakkında icra işlemi başlattığını bu nedenle eşi tarafından tehdit edildiğini, 4 kez koruma kararı aldırmasına rağmen öldürülmekten korktuğunu söyledi. 3 çocuk annesi Şefire B., eşinin kendisini 2 yıl önce demir çubukla dövdüğünü de ileri sürerek, sonunun öldürülen diğer kadınlar gibi olmasını istemediğini söyledi. Süleyman B. ise, eşinin iddialarının asılsız olduğunu savundu.
17.01.2021Gündem
AYM’ye yeniden tazminat başvurusu
AYM’ye yeniden tazminat başvurusuDavutpaşa’da 31 Ocak 2008 tarihinde, bir iş merkezinde 21 kişinin öldüğü, 117 kişinin ise yaralandığı patlamada 21 yaşındaki oğullarını kaybeden C. ailesi açtıkları 140 bin TL’lik tazminat davasında tazminat düşük gelince Anayasa Mahkemesi’ne başvurdu.
17.01.2021Siyaset
Hande Ataizi: Seve seve evcimen olduk
Hande Ataizi: Seve seve evcimen oldukHande Ataizi ile sevgilisi Dinç Aydoğdu, Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Bir mağazadan değişim yapmak için dışarıya çıktıklarını söyleyen oyuncu, koronavirüsün kendilerini mecburen evcimen yaptığını söyledi.
17.01.2021Cadde
Merkel’in halefi Türk dostu Laschet
Merkel’in halefi Türk dostu LaschetAlmanya’da Merkel’in partisi Hıristiyan Demokrat Birlik’in (CDU) genel başkanlığına Armin Laschet seçildi. Liberal politikalara desteğiyle tanınan Laschet, Türkiye ve Almanya arasındaki ilişkilerin geliştirilmesine büyük emek vermiş bir isim
17.01.2021Dünya
Armin Laschet ve Türkiye
Armin Laschet ve TürkiyeAlman Hıristiyan Demokrat Birlik Partisi (CDU) nihayet yeni liderini seçti...
17.01.2021Dünya
“Hayatla mücadelemiz bitti”
“Hayatla mücadelemiz bitti”Bir süre önce Bodrum’a taşınan Ceyda Düvenci, minimal bir yaşamdan mutlu olduğunu söylüyor: “Hiçbir acelemiz olmadan hareket etmek, iyi hissettiriyor. Yürümek, kendine zaman ayırmak, çocuğunla ilgilenmek ama sevgilinle de baş başa kalmak lütuf değil, gereklilikmiş”
17.01.2021Pazar

Yazar Sonuçları

Psikiyatri Uzmanı Dr.Öğr. Üyesi Semra BaripoğluMilliyet Yazarı
Kovid-19'un yol açtığı psikolojik problemlerHer hastalık bizlere hem sağlığın önemini hatırlatır hem de ölüm gerçeği ile yüzleştirir...
19.01.2021
Ümit ÜnkerMilliyet Yazarı
YENİ DÖNEM YETKİNLİKLERİ KONFOR ALANLARIMIZIN DIŞINDA HAYAT BULUYORMerhaba Değerli Okurlarım, bu hafta da sizlerle kendi alanında oldukça başarılı bir iş insanını ve ilham verici çalışmalarını tanıtacağım...
18.01.2021
Songül HatısaruMilliyet Yazarı
Ev rahatlığında şık lezzete alıştıkBir yıl önce “Hadi canım sen de” dediğimiz pek çok şey bugün günlük hayatın bir parçası...
17.01.2021Gündem
Sinan GenimMilliyet Yazarı
NÂDAN ÜZERİNENâdan ile sohbet zordur bilene,Çünkü nâdan ne gelirse söyler diline...
17.01.2021

Benzer Haber Etiketleri

dayaksüper ligaşıesenyurtkadına şiddet

Aile ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.