Boğa

Boğa

Son dakika boğa haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan boğa gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan boğa haber sayfamızda...

Boğa

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.688 boga haberi bulunmuştur.
29 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
29 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuBurçlar tarihlere göre belirlenmektedir. Kişiler doğum tarihlerine göre hangi burca dâhil olduğunu öğrenebilmektedir. 29 Aralık tarihinde doğanlarda hangi burca dâhil olduklarını merak etmektedirler. Bu dönemde doğanlar oğlak burcuna dâhil olmaktadırlar. Her burcun bazı özellikleri vardır. Burca dâhil olan kişilerde bu burçların özelliklerini taşımaktadırlar. 12 ayrı burç bulunmaktadır. Burçların genel özellikleri ise kişilerde gözlemlenebilirler. İşte, merak edilen tüm detaylar.
13.05.2021Astroloji
19 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
19 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuDoğduğunuz gün burcunuzu doğduğunuz saat yükseleninizi belirlemektedir. Burçlar ve yükselen burçlar insanların karakterleri ve davranışları üzerinde etkisi bulunmaktadır. Burunuz öğrenmek veya yükselen burcunuzu öğrenmek oldukça kolaydır. 19 Aralık hangi burç? 19 Aralık tarihinin yükselen burcu nedir? 19 Aralık tarihini kapsayan burcun özellikleri nelerdir? Sizler için 19 Aralık tarihi ile ilgili burç sorularının cevaplarını derledik.
13.05.2021Astroloji
8 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
8 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuBurçlar milattan önce 3000’li yıllarda ortaya çıkmıştır. Gezegenlerin ve güneşin konumuna göre belirlenen burçlar ve yükselen burçlar insanları etkileyebilmektedir bu nedenle hayatımızda ki insanların burçlarına dikkat ederiz. 8 Aralık tarihi hangi burçtur? 8 Aralık tarihinin yükseleni nedir? Sizler için 8 Aralık tarihi ile ilgili burç sorularının cevaplarını derledik.
13.05.2021Astroloji
12 Kasım Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
12 Kasım Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuBurç çeşitleri oldukça fazladır fakat insanı en çok etkileyen burçlar yükselen burç ile doğduğu güne bağlı olan burçtur. Burçları öğrenmek oldukça kolaydır. 12 Kasım hangi burçtur? 12 Kasım tarihinin yükseleni nedir? 12 Kasım da yer alan burcun özellikleri nedir? Sizler için 12 Kasım ile ilgili merak edilen soruların cevaplarını derledik.
12.05.2021Astroloji
21 Şubat Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
21 Şubat Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu21 Şubat, bulunduğu tarih olarak su grubu içinde yer alır. 22 Şubat, özellikle yükselenleri için ve burç özellikleri bakımından güçlü bir tarihtir. Gezegenlerin yörüngeleri nedeniyle burç özelliklerini yansıtmada istikrarlı karakterlerdir. Hayatlarında her dönem, kendi özelliklerini yansıtmakta ve kendilerini bu yönde geliştirirler. 21 Şubat tarihi hangi burç dönemi içinde yer alır? Yükselenleri nelerdir? İşte, tüm detaylar.
12.05.2021Astroloji
8 Şubat Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
8 Şubat Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu8 Şubat doğumlular bu tarihte hangi burç olduklarını merak etmektedir. Bunun yanında bu tarihte doğum yapanlar çocuklarının hangi burç olacaklarını merak etmektedir. 8 Şubat hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nelerdir? İşte, tüm detaylar.
12.05.2021Astroloji
7 Şubat Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
7 Şubat Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu7 Şubat tarihinde olan kişiler Kova burcu tarihleri arasında olan bir gün olduğu için Kova burcu olarak kabul edilir. Kova burçlarının kapsadığı tarih aralığı 22 Ocak ile 19 Şubat aralığı olarak bilinir. Bu burcun yükseleni, kişinin doğduğu günün saatlerine göre farklılık gösterir. Her burcun yükseleni bu sebepten dolayı farklı olabilir. Kova burcunun en bilindik ve gözle görülür özelliği özgür ruhlu ve yapıcı kişiliğe sahip olmaları olarak bilinir. İşte, merak edilen tüm detaylar.
12.05.2021Astroloji
25 Ocak Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
25 Ocak Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuAstrolojide bulunan burçlar ve özellikleri pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Her kişinin bir burcu bulunmakta ve b burçlar kişilerin özellikleri hakkında bilgiler vermektedir. 25 Ocak da bu tarihlerden birisidir. Peki 25 Ocak hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu hakkında merak edilenleri detaylıca derledik.
12.05.2021Astroloji
24 Ocak Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
24 Ocak Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu24 Ocak tarihi içerisinde doğan kişiler hava grubu içerisinde yer almaktadır. Karakter özelliklerinde hava grubuna ait özelliklerin bulunacağı ve hayatta pozitif bir yaşam sürecekleri aralıktan oluşmaktadır. Hayatlarında yer verdikleri özelliklerle tam anlamı ile burçlarını yansıtmaktadır. Hayatlarında, planlar yapmanın yerini hayaller kurmak almaktadır. 24 Ocak hangi burç aralığında yer almaktadır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
12.05.2021Astroloji
19 Ocak Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
19 Ocak Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu19 Ocak'ta doğan kişilerin burcunun Oğlak olduğu bilinir. 22 Aralık ila 20 Ocak arasında doğan tüm kişilerin burcu Oğlak olarak kabul edilir. Her burçta olduğu gibi Oğlak burcunun da kendine özgü olan özellikleri bulunur. Erkek ya da kadında yani kısacası cinsiyet ile de ilişkili olabilen burçlar, her insanın üzerinde farklı etkiye sahiptir. Genel olarak ciddi özelliğe sahip olan burçlar arasında yer aldığı bilinir. İşte, tüm detaylar.
11.05.2021Astroloji
14 Ocak Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
14 Ocak Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuDoğduğumuz günün karakterimizle veya davranışlarımızla alakalı olduğu düşünülmektedir. İnsanların doğdukları aylara göre burçları bulunmaktadır ve her burcun farklı özelliği bulunmaktadır. 14 Ocak tarihinde doğan biri hangi burca sahip olmaktadır? 14 Ocak da doğan bir kişinin yükseleni nedir? 14 Ocak'ta doğan kişinin burç özellikleri nedir? Sizler için 14 Ocak doğumlu insanların burçlarını ve burç özelliklerini derledik.
11.05.2021Astroloji
13 Ekim Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
13 Ekim Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuBurç konusuna girildiğinde birçok burç çeşidi bulunmaktadır. Bazı burçların insan karakteri üzerinde etkisi oldukça fazladır. Yükselen burcu ve doğduğunuz güne bağlı olan burç oldukça önemlidir. 13 Ekim hangi burçtur? 13 Ekim tarihinin yükseleni nedir? 13 Ekim'i kapsayan burcun özellikleri nedir? Sizler için 13 ekimle ilgili burç detaylarını derledik.
11.05.2021Astroloji
29 Eylül Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
29 Eylül Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuBurçlar kişilerin pek çok özeliklerini yansıttığı için oldukça önemlidir. Bu nedenle kişiler doğum tarihlerine göre burçlarını araştırmaktadır. Bu burçlardan birisi de 29 Eylül tarihidir. 29 Eylül tarihinde doğmuş kişiler burçlarını kolaylıkla öğrenebilirler. Peki 29 Eylül hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu hakkında merak edilen bilgileri detaylıca derledik.
11.05.2021Astroloji
12 Eylül Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
12 Eylül Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu12 Eylül tarihinde doğumu meydana gelen her bir birey Başak burcu olarak adlandırılır ve bu şekilde bilinir. Bu burç, 23 Ağustos ile 22 Eylül arasında doğan herkes için aynıdır. Genel olarak durgun olan bu burcun en belirgin özelliği ise sadık olmasıdır. Sessiz ve sakin yapısının yanı sıra, yeri geldiği zaman kendini oldukça iyi savunabilen bir yapıya sahiptir. Çok kibar ve naif burçlar arasında yer alan bir burç olarak bilinir. İşte, merak edilen tüm detaylar.
11.05.2021Astroloji
29 Ağustos Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
29 Ağustos Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuBurçlar ve yükselen burçlar insan karakterlerini fazlasıyla etkilemektedir. Bazı insanlar bunu kabul etmese bile ya burcunuzun ya da yükselen burcunuzun etkisini yaşarsınız. 29 Ağustos hangi burçtur? 29 Ağustos tarihinin yükselen burcu nedir? 29 Ağustos'u kaplayan burcun özellikleri nelerdir? Sizler için 29 Ağustos tarihli burçla ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarını derledik.
11.05.2021Astroloji
19 Ağustos Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
19 Ağustos Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu19 Ağustos, Aslan burcuna denk gelen bir tarih olarak bilinir. 23 Temmuz - 22 Ağustos tarihleri arasında yer alan her bir gün Aslan burcuna ait kişileri temsil eder. Aslanlar en lider burç olarak bilinir. Önderlik yapmayı seven bir yapıları ve bununla birlikte gelen yönlendirme içgüdüleri vardır. Oldukça dogmatik olan bu burç, kral özelliklerini yapı taşında bulunduran bir burçtur. İşte, merak edilen tüm detaylar.
11.05.2021Astroloji
28 Temmuz Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
28 Temmuz Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuBurçlar insan karakterlerinde oldukça büyük etkiye sahiptir. Burçlar tarihlere göre değişmektedir. İnsanlar tanıştıkları kişilerin burçlarına dikkat etmektedir bunun nedeni kendi burçlarıyla uyum içinde olup olmadığını anlamaktır. 28 Temmuz hangi burçtur? 28 Temmuz tarihinin yükseleni nedir? 28 Temmuz tarihli burcun özellikleri nedir? Sizler için 28 Temmuz tarihinin burcuyla ilgili merak edilenlerini derledik.
11.05.2021Astroloji
27 Temmuz Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
27 Temmuz Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuBurçlar insanların doğdukları günde güneşin bulunduğu açıya göre şekillenmektedir. Burçlar insanların karakterine etki etmektedir. Sadece burçlar değil yükselen burcu da etkilidir. 27 Temmuz hangi burçtur? 27 Temmuz gününün yükseleni nedir? 27 Temmuz da yer alan burcun özellikleri nedir? Sizler için 27 Temmuz burcu ile ilgili merak edilenleri derledik.
11.05.2021Astroloji
13 Temmuz Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
13 Temmuz Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu13 Temmuz, Yengeç burcunu içerisine alan bir tarih olarak bilinir. Yengeç burcunun tarihleri ise 23 Haziran ve 22 Temmuz arasında yer alır. Yengeçlerin en bilinen özelliği aynı Balık burcunda olduğu gibi duygusallık, hassaslık ve ince düşünceli olarak bilinir. Yengeç burçları su burçları arasında yer alır. Bu sebepten dolayı diğer su burçları ile hemen hemen aynı özelliği taşırlar. İşte, tüm detaylar.
10.05.2021Astroloji
11 Mayıs 2021 Salı burç yorumu – Günlük burç yorumları
11 Mayıs 2021 Salı burç yorumu – Günlük burç yorumlarıBoğa’da yeniay gerçekleşiyor! 11 Mayıs 2021 Salı burç yorumuna göre bugün neler yapılabilir, nelerden kaçınmalı?
10.05.2021Astroloji
10 Mayıs 2021 Pazartesi burç yorumu – Günlük burç yorumları
10 Mayıs 2021 Pazartesi burç yorumu – Günlük burç yorumlarıSürprizler mümkün! 10 Mayıs 2021 Pazartesi burç yorumuna göre bugün ne yapılmalı, nelerden kaçınmalı?
9.05.2021Astroloji
Kimi büyük oynuyor kimi harçlık peşinde
Kimi büyük oynuyor kimi harçlık peşindeHerkes büyük paralar kazanmak için kripto borsasına girmiyor. Kimi fatura parasını çıkarmak, kimi de günlük harçlığını çıkarmak için ‘coin’ ve ‘token’ peşinde koşuyor
9.05.2021Gündem
Dolandırıcılık mı geleceğin parası mı?
Dolandırıcılık mı geleceğin parası mı?Dünyada Bitcoin’le başlayıp çok çeşitli isimler altında piyasa oluşturan kripto para çılgınlığı yaşanıyor. Peki bu sanal paralar geleceğin para birimi mi, yoksa bir dolandırıcılık yöntemi mi? Yazı dizimizde bu çılgınlığı her yönüyle ele alacağız.
8.05.2021Gündem
Yeniay ile hayatımız yeniden esnekleşiyor
Yeniay ile hayatımız yeniden esnekleşiyorÖzellikle yükselen burcunuzu okumalısınız
7.05.2021Astroloji
10-16 Mayıs haftası burç yorumları – Haftalık burç yorumları
10-16 Mayıs haftası burç yorumları – Haftalık burç yorumları10-16 Mayıs haftası enerjisini 11 Mayıs Boğa Yeniayı belirleyecek. Peki 10-16 Mayıs haftası burç yorumlarına göre burcunuzu neler bekliyor? İşte 10-16 Mayıs haftalık burç yorumları… - PEMBENAR ÖZEL
7.05.2021Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Özellikleri Yükseleni Ve Burç Yorumuburçastrolojigünün yorumlarıgünün burç yorumu

Boğa ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.