Avm

Avm

Son dakika Avm haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Avm gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Avm haber sayfamızda...

Avm

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 13.523 avm haberi bulunmuştur.
Geçen yıl rekor kıran e-ticaret sektörünün 2021 hedefi 400 milyar lira
Geçen yıl rekor kıran e-ticaret sektörünün 2021 hedefi 400 milyar liraKovid-19 salgının da etkisiyle, 2020 yılında online alışveriş harcamaları geçen yıla göre yüzde 85 büyüdü. Rekor büyüme yaşayan e-ticaret sektörünün 2021 hedefi ise yüzde 400 milyar lira oldu.
15.01.2021Ekonomi
E-ticaret sektörünün 2021 hedefi 400 milyar lira
E-ticaret sektörünün 2021 hedefi 400 milyar liraKovid-19 salgının da etkisiyle, 2020 yılında online alışveriş harcamaları geçen yıla göre yüzde 85 büyüdü. Rekor büyüme yaşayan e-ticaret sektörünün 2021 hedefi ise yüzde 400 milyar lira oldu.
15.01.2021Uzmanpara
Dilek Birgen: Dışarıda çok vakit geçirmiyorum
Dilek Birgen: Dışarıda çok vakit geçirmiyorumCemiyet ve iş dünyasının tanınan simalarından Dilek Birgen, geçtiğimiz gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
15.01.2021Cadde
Soner Sarıkabadayı: Bana babalığı öğretiyor
Soner Sarıkabadayı: Bana babalığı öğretiyorSade bir törenle evlenen ve geçtiğimiz ekim ayında oğulları Hasan Matias'ı kucaklarına alan Soner Sarıkabadayı ve model eşi Madelein Lopez Camelo, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
15.01.2021Cadde
Ayta Sözerinin yeni dizi heyecanı
Ayta Sözeri'nin yeni dizi heyecanıŞarkıcı Ayta Sözeri, geçtiğimiz gün Trump AVM'de objektiflere yansıdı.
15.01.2021Cadde
2021 hedefi 400 milyar lira
2021 hedefi 400 milyar lira!Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD) verilerine göre, koronavirüs salgının da etkisiyle, 2020 yılında online alışveriş harcamaları geçen yıla göre yüzde 85 büyüdü. Rekor büyüme yaşayan e-ticaret sektörünün 2021 hedefi ise yüzde 400 milyar lira oldu.
15.01.2021Teknoloji
Kaya Çilingiroğlundan hızlı alışveriş
Kaya Çilingiroğlu'ndan hızlı alışverişİş insanı Kaya Çilingiroğlu, geçtiğimiz gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
14.01.2021Cadde
Aslışah Alkoçlar siyahlar içinde
Aslışah Alkoçlar siyahlar içindeCemiyet hayatının tanınan simalarından Aslışah Alkoçlar, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
14.01.2021Cadde
Sarp Apaktan Güneyi çekmeyin ricası
Sarp Apak'tan 'Güney'i çekmeyin' ricasıOyuncu Sarp Apak ile eşi Bengisu Uzunöz Apak, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
14.01.2021Cadde
Tehdit mesajları alan Rafet El Roman savcılığa koştu
Tehdit mesajları alan Rafet El Roman savcılığa koştu!Şarkıcı Rafet El Roman, hayranına “Sesin kötü” deyince, kızın sevgilisi tarafından tehdit edildi. El Roman’ın telefon numarasını sevgilisiyle paylaşan genç kıza ‘Kişisel verileri yaymak’ suçundan dava açıldı. Sevgilinin de 4 yıla kadar hapsi isteniyor.
14.01.2021Cadde
Sinan Engin sevenlerini kırmadı
Sinan Engin sevenlerini kırmadıFutbol yorumcusu Sinan Engin, önceki gün Zorlu AVM'de objektiflere takıldı.
13.01.2021Cadde
Burcu Şendirin alışveriş şıklığı
Burcu Şendir'in alışveriş şıklığıCemiyet hayatının tanınan simalarından Burcu Şendir, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
13.01.2021Cadde
İsmail Filizden koronavirüse kartlı çözüm
İsmail Filiz'den koronavirüse kartlı çözüm!Oyuncu İsmail Filiz ve Azeri eşi Nurana Bagieva, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
13.01.2021Cadde
AVMler kapalı mı Hafta içi AVMler kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, hafta sonu AVMler açık mı
AVM'ler kapalı mı? Hafta içi AVM'ler kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, hafta sonu AVM'ler açık mı?Koronavirüs genelgesi ile AVM'ler de kısıtlamaya dahil edildi. Vatandaşlar alışveriş merkezleri çalışma saatlerini araştırıyor. Hafta içi ve hafta sonu sokağa çıkma yasağında AVM'ler açık mı, kaça kadar açık? İçişleri Bakanlığı koronavirüs tedbirleri genelgesinde AVM'lerde HES kodu zorunluluğunu duyurdu. Peki, AVM'ler hafta sonu yasakta çalışıyor mu?
12.01.2021Gündem
Kerem Bürsin alışveriş turunda
Kerem Bürsin alışveriş turunda'Sen Çal Kapımı' dizisinin başrol oyuncusu Kerem Bürsin, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
12.01.2021Cadde
Burcu Esmersoyun alışveriş keyfi
Burcu Esmersoy'un alışveriş keyfiSunucu Burcu Esmersoy, önceki gün erken saatlerde İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
12.01.2021Cadde
Sportmen çift: Berkay-Özlem Ada Şahin
Sportmen çift: Berkay-Özlem Ada ŞahinPopçu Berkay Şahin ile eşi Özlem Ada Şahin, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
12.01.2021Cadde
Şirin Yalçın mağazasında toplantı yaptı
Şirin Yalçın mağazasında toplantı yaptıCemiyet hayatının tanınan simalarından Şirin Yalçın, geçtiğimiz gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
12.01.2021Cadde
Enis Arıkan: Çok yoğun çalışıyorum
Enis Arıkan: Çok yoğun çalışıyorumOyuncu Enis Arıkan, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
12.01.2021Cadde
Erzurumda yağan yağmur herkesi şaşırttı
Erzurum'da yağan yağmur herkesi şaşırttı!Erzurum’da, 'zemheri' ayı olarak bilinen ocak ayında kar yerine yağmur yağması vatandaşları şaşırttı. Kar ve soğuk hava yerine yazdan kalma günler yaşayan Erzurumlu vatandaşlardan biri, "Başımıza taş yağmasın ne yağarsa yağsın" dedi.
12.01.2021Gündem
Sabri-Yağmur Sarıoğlu: Temiz hava alıyoruz
Sabri-Yağmur Sarıoğlu: Temiz hava alıyoruzEski futbolcu Sabri Sarıoğlu, eşi Yağmur Sarıoğlu ve kızı Sera ile Aqua Florya AVM'de objektiflere takıldı. AVM içinde bulunan bir kahveciden kahve alan çift, daha sonra sahile inerek güzel havanın tadını çıkardı.
12.01.2021Cadde
Perakendeci ‘ekonomik aşı’ bekliyor
Perakendeci ‘ekonomik aşı’ bekliyorBirleşmiş Markalar Derneği (BMD) Başkanı Sinan Öncel, cirolardaki büyük kayba rağmen kiralar, genel giderler ve diğer maliyetlerdeki artış nedeniyle perakende sektörünün bağışıklık sisteminin çökmek üzere olduğunu belirterek, “Eğer önerilerimize kulak verilmez ve acil ‘ekonomik aşı’ yapılmaz ise yakın gelecekte birçok markamızı maalesef kaybedebiliriz” uyarısında bulundu.
12.01.2021Ekonomi
Perakendeciler çok acil ekonomik aşı bekliyor
Perakendeciler çok acil "ekonomik aşı" bekliyorBirleşmiş Markalar Derneği (BMD) Başkanı Sinan Öncel, cirolardaki büyük kayba rağmen kiralar, genel giderler ve diğer maliyetlerdeki artış nedeniyle perakende sektörünün bağışıklık sisteminin çökmek üzere olduğunu belirterek, "Eğer önerilerimize kulak verilmez ve acil 'ekonomik aşı' yapılmaz ise yakın gelecekte birçok markamızı maalesef kaybedebiliriz." uyarısında bulundu.
11.01.2021Ekonomi
Yatırımcı ‘güvenli liman’a dönüyor
Yatırımcı ‘güvenli liman’a dönüyor!Gayrimenkulde yeni projeler duyuruluyor. “2021’de yatırım trendi yeniden gayrimenkulü gösteriyor” diyen sektör uzmanları, ikinci çeyrek itibarıyla canlılığın artacağını belirtiyor
10.01.2021Ekonomi
Osman Çarmıklı her daim şık
Osman Çarmıklı her daim şıkCemiyet ve iş dünyasının tanınan simalarından Osman Çarmıklı, dün Zorlu AVM'de objektiflere yansıdı.
9.01.2021Cadde
Fatoş Kabasakal siyahlar içinde
Fatoş Kabasakal siyahlar içindeModel ve oyuncu Fatoş Kabasakal, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
9.01.2021Cadde
Kaya Çilingiroğlunun neşesi yerinde
Kaya Çilingiroğlu'nun neşesi yerindeİş insanı Kaya Çilingiroğlu, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
9.01.2021Cadde
Yılmaz Morgül: Dükkan bakmaya geldim
Yılmaz Morgül: Dükkan bakmaya geldimŞarkıcı Yılmaz Morgül, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere takıldı.
9.01.2021Cadde
Demet Akalın yeni arabasıyla alışverişte
Demet Akalın yeni arabasıyla alışverişteAnnesi Şenay Akalın'a hediye ettiği araba ile gündeme gelen Demet Akalın, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
9.01.2021Cadde
AVM’de ‘kazan - kazan’ şart
AVM’de ‘kazan - kazan’ şartGayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) tarafından, gayrimenkul sektöründe yaşanan son gelişmeleri değerlendirmek ve yaşanan sorunlara çözüm bulmak amacıyla hayata geçirilen ‘GYODER Çözüm Platformu’ toplantısı, Digital Network Alkaş işbirliği ile ikinci kez online platformda yapıldı.
9.01.2021Ekonomi
Heykel ustası Bahram Ashoftehın eserleri İstanbulda
Heykel ustası Bahram Ashofteh'ın eserleri İstanbul'daDünyaca ünlü heykel ustası Bahram Ashofteh'in eserlerinden oluşan sergi Carousel AVM’de ziyaretçileriyle buluştu…
Kızım Maya evde çok sıkıldı
'Kızım Maya evde çok sıkıldı'Cemiyet hayatının tanınan simalarından Dilek Birgen, geçtiğimiz gün oğlu ve kızının yanı sıra sevgilisi Doğuş Aydın'la birlikte Zorlu AVM'de görüntülendi.
8.01.2021Cadde
Danilo Zanna alışveriş turunda
Danilo Zanna alışveriş turunda'MasterChef Türkiye' yarışmasının şeflerinden Danilo Zanna, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
8.01.2021Cadde
Onur Büyüktopçu: Biraz kalabalıktan uzaklaşmak istedim
Onur Büyüktopçu: Biraz kalabalıktan uzaklaşmak istedimOyunculuğunun yanı sıra sunduğu programlarla da adından söz ettiren Onur Büyüktopçu, geçtiğimiz gün Zorlu AVM'deydi.
7.01.2021Cadde
Berrak Tüzünataç yeni evi için alışveriş yaptı
Berrak Tüzünataç yeni evi için alışveriş yaptıOyuncusu Berrak Tüzünataç, geçtiğimiz gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
7.01.2021Cadde
Bahar Şer siyahlar içinde
Bahar Şer siyahlar içindeAlışveriş tutkusu ve aldığı pahalı çantalar ile adından sıkça söz ettiren, cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Bahar Şer, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
7.01.2021Cadde
Yasemin Şefkatlinin telefon trafiği
Yasemin Şefkatli'nin telefon trafiği!Şarkıcı İdo Tatlıses'in nişanlısı Yasemin Şefkatli, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
7.01.2021Cadde
Mert Öğüt: Aşı olacağım
Mert Öğüt: Aşı olacağımOyuncu Mert Öğüt, önceki gün Metropol İstanbul’da görüntülendi.
7.01.2021Cadde
Yıldız Tilbe: Çok yorgunum
Yıldız Tilbe: Çok yorgunumŞarkıcı Yıldız Tilbe, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
6.01.2021Cadde
Cemre Gümeli-Fatma Toptaşın 2021 dileği
Cemre Gümeli-Fatma Toptaş'ın 2021 dileğiFatma Toptaş, kendisi gibi oyuncu arkadaşı Cemre Gümeli ile birlikte Zorlu AVM'de görüntülendi.
6.01.2021Cadde
Ebru Akelden alışveriş turunda
Ebru Akel'den alışveriş turundaSunucu Ebru Akel, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
6.01.2021Cadde
Mustafa Kapı: Sağlıklı bir yıl diliyorum
Mustafa Kapı: Sağlıklı bir yıl diliyorumGalatasaray’dan Fransa'nın Lille takımına transfer olan Mustafa Kapı, önceki gün Aqua Florya AVM’de objektiflere yansıdı.
5.01.2021Cadde
Ece Erken alışveriş turunda
Ece Erken alışveriş turundaSunucu Ece Erken, geçtiğimiz gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
5.01.2021Cadde
Naz Elmas: İlk defa sitcom dizisinde rol alacağım
Naz Elmas: İlk defa sitcom dizisinde rol alacağımSon dönemde yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren oyuncu Naz Elmas, geçtiğimiz akşam Zorlu AVM'de görüntülendi.
5.01.2021Cadde
Melisa Şenolsun-Umut Evirgenin alışveriş keyfi
Melisa Şenolsun-Umut Evirgen'in alışveriş keyfiSon dönemin en çok konuşulan çiftlerinden Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
5.01.2021Cadde
Hazal Filiz Küçükköse yeni dizisi için gün sayıyor
Hazal Filiz Küçükköse yeni dizisi için gün sayıyorÖnceki gün Zorlu AVM'de görüntülenen oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, yeni sezon ürünlerini inceleyip kısa bir alışveriş yaptı.
5.01.2021Cadde
Makyajsız güzel Burcu Esmersoy
Makyajsız güzel Burcu EsmersoySunucu Burcu Esmersoy, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
5.01.2021Cadde
Hande Demir: Kürküm gerçek değil
Hande Demir: Kürküm gerçek değilCemiyet hayatının tanınan simalarından olan Hande Demir, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
5.01.2021Cadde

Yazar Sonuçları

Eren AkaMilliyet Yazarı
Vatandaştan koydaki inşaata tepki!Marmara Adası’ndaki Manastır Koyu’na yapılan inşaata ada halkı tepki gösterdi...
7.01.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

ünlülerin stilioyuncualışverişe ticaretcemiyet

Avm ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.