Harun Tan

Harun Tan

Son dakika harun tan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan harun tan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan harun tan haber sayfamızda...

Harun Tan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.122 harun tan haberi bulunmuştur.
Can Tan babasının izinde
Can Tan babasının izindeİş insanı Harun Tan, önceki gün oğlu Can Tan ile Rumelihisarı’nda görüntülendi.
8.01.2021Cadde
Harun Tan izinli çıkmış
Harun Tan izinli çıkmış!Son dönemde aldığı araçlarla adından söz ettiren iş insanı Harun Tan, dün Bebek'te yeni pick up'ında kahve içerken görüntülendi.
3.01.2021Cadde
İzinli çıkmış
İzinli çıkmışSon dönemde aldığı araçlarla adından söz ettiren Harun Tan, dün Bebek’te yeni pick up’ında kahve içerken görüntülendi.
3.01.2021Cadde
Harun Tandan yoga şov
Harun Tan'dan yoga şovİş insanı Harun Tan, kendisi gibi yoga dersleri veren Elvan Songun'la çekilen fotoğrafı ile dikkat çekti.
7.12.2020Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (5 Aralık 2020)
Magazin Haberleri Bülteni (5 Aralık 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
5.12.2020Magazin
Harun Tanın panik kaçışı
Harun Tan'ın panik kaçışı!Harun Tan, Arnavutköy'de yeni aldığı aracında kadın arkadaşıyla görüntülenince gaza bastı. İş insanı, arkadaşını Bebek'te bırakıp yoluna devam etti.
5.12.2020Cadde
Harun Tan paniği
Harun Tan paniğiHarun Tan, Arnavutköy’de yeni aldığı aracında kadın arkadaşıyla görüntülenince gaza bastı. İş insanı, arkadaşını Bebek’te bırakıp, yoluna devam etti
5.12.2020Cadde
Harun Tanın yeni aracının fiyatı dudak uçuklattı
Harun Tan'ın yeni aracının fiyatı dudak uçuklattıİş insanı Harun Tan, önceki gün Arnavutköy’de yeni aldığı lüks marka elektrikli aracının içerisinde görüntülendi.
4.12.2020Cadde
2.5 milyonluk oyuncak
2.5 milyonluk oyuncakHarun Tan, Arnavutköy’de yeni aldığı Porsche marka elektrikli aracının içerisinde görüntülendi.
4.12.2020Cadde
Ebru Şallı: Ponçik çok istiyordu
Ebru Şallı: Ponçik çok istiyordu!Eski eşi Harun Tan'dan olan oğlu Pars'ı geçtiğimiz nisan ayında kaybettikten sonra zor günler geçiren Ebru Şallı, Nişantaşı'nda görüntülendi.
29.11.2020Cadde
Harun Tandan spora devam
Harun Tan'dan spora devamHer sabah bisikleti ile spor yapan Harun Tan, önceki gün Rumelihisarı'nda görüntülendi.
24.11.2020Cadde
Harun Tanın bisiklet turu
Harun Tan'ın bisiklet turuEbru Şallı ile boşandıktan sonra kendisini spora veren Harun Tan, önceki gün Bebek'te görüntülendi.
19.11.2020Cadde
Ebru Şallı-Uğur Akkuş çifti kiralık ev arıyor
Ebru Şallı-Uğur Akkuş çifti kiralık ev arıyor!Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen 9 yaşındaki oğlu Pars’ı geçtiğimiz nisan ayında kaybeden Ebru Şallı, yeni ev arayışına girdi.
18.10.2020Cadde
Sezen Aksudan Ebru Şallıyı duygulandıran hareket
Sezen Aksu'dan Ebru Şallı'yı duygulandıran hareketEbru Şallı'nı Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars, iki yıl mücadele ettiği hastalığa yenilerek 16 Nisan'da hayatını kaybetmişti. Sezen Aksu, Ebru Şallı’nın oğlu Pars Tan’ın Kilyos Mezarlığı’ndaki mezarının yanına yaptırdığı iki kedi yuvasıyla aileyi duygulandırdı.
4.10.2020Cadde
Harun Tan, oğlu Parsın doğum gününde mezarını ziyaret etti
Harun Tan, oğlu Pars'ın doğum gününde mezarını ziyaret ettiEbru Şallı'nın 9 yaşındaki oğlu Pars, Nisan ayında mücadele ettiği lenfoma kanserine yenik düşerek hayatını kaybetmişti. Bugün doğum günü olan Pars'ın babası Harun Tan mezarı başına gelerek dua etti. Ebru Şallı ise sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, "Annişin seni çok seviyor meleğim doğum günün kutlu olsun. Seni tarifsiz özlüyorum." dedi.
25.09.2020Cadde
Gonca Sağlam, Ebru Şallı’ya yine taş attı
Gonca Sağlam, Ebru Şallı’ya yine taş attıUğur Akkuş’un eski eşi Gonca Sağlam, kendisini savcılığa şikayet eden Ebru Şallı’ya Instagram’dan göndermede bulundu. Sağlam, "Bu kadar işimin arasında hiçbir üretimi olmayan bir kadınla uğraşmak zorunda kalıyorum. Geçmiş 40 yaşını hala şöhret olma peşinde." dedi.
8.09.2020Cadde
27 Ağustos 2020 Milliyette Gündem
27 Ağustos 2020 Milliyet'te Gündem27 Ağustos 2020 Milliyet'te Gündem
27.08.2020Haberler
Ebru Şallıdan duygulandıran paylaşım
Ebru Şallı'dan duygulandıran paylaşımEbru Şallı'nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen ve iki yıl boyunca kanserle mücadele eden oğlu Pars, 16 Nisan'da hayatını kaybetmişti. Ailesi ve dostlarının yardımıyla normal hayatına dönmeye çalışan Şallı, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duygulandırdı.
26.08.2020Cadde
Ebru Şallıdan Pars paylaşımları: Çok özledim melek kokulum
Ebru Şallı'dan Pars paylaşımları: Çok özledim melek kokulumEbru Şallı'nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen ve iki yıl boyunca kanserle mücadele eden oğlu Pars, 16 Nisan'da hayatını kaybetmişti. Zor günler geçiren eski manken, sosyal medya hesabından duygulandıran paylaşımlar yaptı.
22.08.2020Cadde
Recep Tayyip Erdoğandan Ebru Şallı-Uğur Akkuşa manevi destek
Recep Tayyip Erdoğan'dan Ebru Şallı-Uğur Akkuş'a manevi destekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, 10 yaşındaki oğlu Pars Tan'ın vefatıyla sarsılan Ebru Şallı ve eşi Uğur Akkuş'u telefonla arayarak, üzüntülerini paylaştıklarını belirtti.
13.06.2020Cadde
Harun Tan: Sizin enerjiniz hiç bitmesin
Harun Tan: Sizin enerjiniz hiç bitmesinEbru Şallı'nın eski eşi Harun Tan, önceki gün diğer iki evladıyla paylaşımda bulundu. Tan'ın paylaşımına gelen yorumlar dikkat çekti.
2.06.2020Cadde
Ebru Şallıdan yürek yakan talep
Ebru Şallı'dan yürek yakan talep!'Ponçik' dediği 10 yaşındaki oğlu Pars Tan olmadan ilk bayramını geçirecek olan Ebru Şallı, geçtiğimiz ay hayatını kaybeden yavrusunu kabri başında ziyaret edebilmek için izin başvurusu yaptı.
23.05.2020Cadde
Harun Tan, oğlu Can ile bisiklete binerken görüntülendi
Harun Tan, oğlu Can ile bisiklete binerken görüntülendi!Geçtiğimiz ay Ebru Şallı ile evliliğinden dünyaya gelen 9 yaşındaki oğlu Pars'ı kaybeden Harun Tan, önceki gün Bebek'teydi. Tan, oğlu Can Tan ile birlikte sahilde baba-oğul bisiklet turu yaptı.
23.05.2020Cadde
Ebru Şallıdan duygulandıran paylaşım
Ebru Şallı'dan duygulandıran paylaşım!Eski manken Ebru Şallı'nın Harun Tan ile evliliğinden olan küçük oğlu Pars, iki yıldır mücadele ettiği lenfomaya 16 Nisan'da yenik düştü. 9 yaşındaki oğlunu toprağa veren Ebru Şallı'dan duygulandıran bir paylaşım geldi.
4.05.2020Cadde
Harun Tanın paylaşımına Ebru Şallıdan duygulandıran mesaj
Harun Tan'ın paylaşımına Ebru Şallı'dan duygulandıran mesaj16 Nisan'da Ebru Şallı'dan olan 9 yaşındaki oğlu Pars'ı kaybeden Harun Tan'ın duygu yüklü paylaşımına, eski eşi Şallı'dan yorum geldi.
2.05.2020Cadde
Harun Tandan duygulandıran paylaşım
Harun Tan'dan duygulandıran paylaşım!Harun Tan'ın, Ebru Şallı ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars, iki yıldır mücadele ettiği lenfoma ile savaşını 16 Nisan'da kaybetti. 9 yaşındaki oğlu vefat eden Harun Tan'dan duygulandıran bir paylaşım geldi.
2.05.2020Cadde
Ebru Şallı oğlu Pars için donör olmuş
Ebru Şallı oğlu Pars için donör olmuş!Ebru Şallı'nın, Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars, iki yıldır mücadele ettiği lenfoma ile savaşını 16 Nisan'da kaybetti. Acılı annenin, hasta olan Pars'a geçtiğimiz ağustos ayında donör olduğu öğrenildi.
30.04.2020Cadde
Ebru Şallı 23 Nisanı hayatını kaybeden oğlu Pars Tanın görüntüleriyle kutladı
Ebru Şallı 23 Nisan'ı hayatını kaybeden oğlu Pars Tan'ın görüntüleriyle kutladıEbru Şallı'nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars, 2 yıldır mücadele ettiği lenfoma ile savaşını 16 Nisan'da kaybetti.
23.04.2020Magazin
Ebru Şallıdan 23 Nisan için duygulandıran paylaşım
Ebru Şallı'dan 23 Nisan için duygulandıran paylaşımEbru Şallı'nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars, 2 yıldır mücadele ettiği lenfoma ile savaşını 16 Nisan'da kaybetti.
23.04.2020Cadde
Oğlu Parsın mezarını ziyaret eden Ebru Şallı uzun süre dua etti
Oğlu Pars'ın mezarını ziyaret eden Ebru Şallı uzun süre dua ettiSunucu Ebru Şallı'nın eski eşi Harun Tan'dan olan 9 yaşındaki oğlu Pars, geçtiğimiz perşembe günü hayata gözlerini yummuştu. Ebru Şallı bugün oğlunun mezarını ziyarete gitti.
20.04.2020Magazin
Ebru Şallı oğlu Parsın mezarını ziyaret etti
Ebru Şallı oğlu Pars'ın mezarını ziyaret ettiEbru Şallı'nın eski eşi Harun Tan'dan olan 9 yaşındaki oğlu Pars, geçtiğimiz perşembe günü hayatını kaybetti. Ebru Şallı, oğlunun mezarına gitti.
20.04.2020Cadde
Ebru Şallı kimdir, kaç yaşında Ebru Şallının oğlunun hastalığı neydir, kaç çocuğu var İşte evlilikleri...
Ebru Şallı kimdir, kaç yaşında? Ebru Şallı'nın oğlunun hastalığı neydir, kaç çocuğu var? İşte evlilikleri...Ünlü sunucu Ebru Şallı'nın Harun Tan'dan olan 9 yaşındaki oğlu Pars Tan, geçtiğimiz hafta hayatını kaybetti. Lenfoma tedavisi gören Pars'ın acı haberi herkesi yasa boğdu. Ebru Şallı, oğlu Pars'ı kaybettikten sonra yaptığı paylaşım ile yürekleri dağladı. Peki Ebru Şallı kimdir, kaç çocuğu var, kiminle evli?
20.04.2020Cadde
Ebru Şallıdan oğlu Parsa mesaj
Ebru Şallı'dan oğlu Pars'a mesajEbru Şallı ve Harun Tan’ın lenfoma tedavisi gören 9 yaşındaki oğulları Pars hayatını kaybetti. Cuma günü Pars'ı son yolculuğuna uğurlayan Ebru Şallı'dan duygusal bir paylaşım geldi.
19.04.2020Cadde
Ebru Şallı kimdir Kaç çocuğu var
Ebru Şallı kimdir? Kaç çocuğu var?Ebru Şallı ve Harun Tan'ın oğlu Pars 1 senedir lenfoma ile mücadele ediyordu. 8 yaşındaki Pars önceki gün hastalığa yenik düştü ve hayatını kaybetti. Türkiye'yi yasa boğan bu acı haber sonrası bir kez daha 'Ebru Şallı kimdir? Kaç çocuğu var?' soruları gündem oldu.
19.04.2020Gündem
Ebru Şallının oğlu Pars neden öldü, kaç yaşındaydı Ebru Şallı kimdir, kimle evli, kaç çocuğu var
Ebru Şallı'nın oğlu Pars neden öldü, kaç yaşındaydı? Ebru Şallı kimdir, kimle evli, kaç çocuğu var?Eski manken ve sunucu Ebru Şallı'nın oğlu Pars, hayatını kaybetti. 9 Yaşındaki Pars Tan, Kilyos Mezarlığı'nda defnedildi. Ünlü isim Ebru Şallı ise vatandaşlar tarafından merak edildi. Peki Ebru Şallı kimdir, Ebru Şallı'nın oğlu Pars neden öldü?
18.04.2020Cadde
Ebru Şallı kimdir, oğulları kimler Ebru Şallı kaç yaşında, evli mi Şallının oğlu Beren Tan kaç yaşında
Ebru Şallı kimdir, oğulları kimler? Ebru Şallı kaç yaşında, evli mi? Şallı'nın oğlu Beren Tan kaç yaşında?Ebru Şallı'nın oğlu Pars Tan, tedavi gördüğü hastaneden yaşam mücadelesine yenik düştü. Lenfoma tedavisi gören Pars Tan dün Kilyos Mezarlığı’na defnedildi. Evlat acısı yaşayan Ebru Şallı'nın yaşamı ve çocukları araştırılan konular arasına girdi. Peki Ebru Şallı kimdir, oğulları kimler?
18.04.2020Cadde
Ebru Şallının kaç çocuğu var, kimdir Ebru Şallı kaç yaşında, nereli, kaç kez evlendi
Ebru Şallı'nın kaç çocuğu var, kimdir? Ebru Şallı kaç yaşında, nereli, kaç kez evlendi?Ebru Şallı'nın 8 yaşındaki oğlu yaklaşık bir yıldır lenfoma tedavisi görüyordu. Şallı'nın oğlu Pars Tan hayatını kaybetti. Bu acı haber sonrasında ise Ebru Şallı'nın yaşamı ve çocukları araştırılmaya başlandı. Peki Ebru Şallı'nın kaç çocuğu var, eski eşi kim?
18.04.2020Cadde
Ebru Şallının oğlunun hastalığı neydi, neden öldü Ebru Şallının oğlu Pars Tan kimdir, kaç yaşındaydı Pars ne demek
Ebru Şallı'nın oğlunun hastalığı neydi, neden öldü? Ebru Şallı'nın oğlu Pars Tan kimdir, kaç yaşındaydı? Pars ne demek?Ebru Şallı'nın oğlu gündemde merak konusu oldu. Gelen son dakika bilgisine göre,ünlü sunucunun oğlu Pars, hayatını kaybetti. Acı haber sonrasında Ebru Şallı'nın oğlunun neden öldüğü araştırılmaya başlandı. Peki Ebru Şallı'nın oğlu kimdir, neden öldü?
18.04.2020Cadde
Gülben Ergenden Ebru Şallı’ya destek
Gülben Ergen'den Ebru Şallı’ya destekEski manken ve sunucu Ebru Şallı'nın 2013'te boşandığı Harun Tan'dan olan oğlu Pars, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Acı haberin ardından çok sayıda kişi, Şallı'ya başsağlığı mesajlarını iletti ancak boşanması üzerinden çirkin yorumlar yazanlar da oldu. Şarkıcı Gülben Ergen, sosyal medya hesabından çirkin yorumlara tepki gösterdi.
18.04.2020Cadde
Ebru Şallının vefat eden oğlu Parsın videosu duygulandırdı Ben anneme aşığım
Ebru Şallı'nın vefat eden oğlu Pars'ın videosu duygulandırdı! "Ben anneme aşığım"Ebru Şallı'nın 9 yaşındaki oğlu Pars'ın vefatının ardından ortaya çıkan görüntüler izleyen herkesi duygulandırdı. Minik Pars, videoda "Ben anneme aşığım" diyor.
18.04.2020Magazin
Ebru Şallının oğlu Pars neden öldü, hastalığı neydi Mezar taşı duygulandırdı Pars Tan kaç yaşındaydı
Ebru Şallı'nın oğlu Pars neden öldü, hastalığı neydi? Mezar taşı duygulandırdı! Pars Tan kaç yaşındaydı?Ebru Şallı'nın Harun Tan'dan olan oğlu Pars Tan, geçtiğimiz yıllarda hastalığı nedeniyle tedavi görmeye başlamıştı. Dün acı haber gündeme geldi. Şallı'nın oğlu Pars,tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 9 yaşındaki Pars'ın neden öldüğü gündemde merak ediliyor. Peki Ebru Şallı'nın oğlu Pars Tan neden öldü, hastalığı neydi?
18.04.2020Cadde
Ebru Şallının oğlu Parsın mezar taşı duygulandırdı
Ebru Şallı'nın oğlu Pars'ın mezar taşı duygulandırdıLenfoma tedavisi gören eski manken Ebru Şallı'nın 9 yaşındaki oğlu Pars Tan hayatını kaybetti. Pars, cenaze töreninin ardından Kilyos Mezarlığı'nda defnedildi. Pars'ın mezar taşı ise görenleri duygulandırdı.
18.04.2020Cadde
Pars Tanın babası Harun Tan kimdir, kaç yaşında Harun Tan aslen nereli
Pars Tan'ın babası Harun Tan kimdir, kaç yaşında? Harun Tan aslen nereli?Ebru Şallı ve Harun Tan'ın oğulları Pars Tan Perşembe gecesi tedavi gördüğü hastanede hayatını yitirdi. Pars Tan'ın ölüm haberinin duyulmasının ardından Harun Tan kimdir, kaç yaşında soruları merak edilmeye başladı. Peki Harun Tan kimdir, kaç yaşında?
18.04.2020Cadde
Ebru Şallının oğlunun ölümüne neden olan Lenfoma nedir, belirtileri nelerdir Lenfoma nasıl bir hastalık, semptomları nelerdir
Ebru Şallı'nın oğlunun ölümüne neden olan Lenfoma nedir, belirtileri nelerdir? Lenfoma nasıl bir hastalık, semptomları nelerdir?Eski manken Ebru Şallı'nın yaklaşık bir yıldır tedavi gören oğlu Pars Lenfoma'ya yenik düştü ve hayatını kaybetti. Haberin kısa süre içerisinde duyulmasının ardından vatandaşlar Lenfoma nedir, belirtileri nelerdir sorularına yanıt aramaya başladı. Peki Lenfoma nedir, belirtileri nelerdir?
18.04.2020Gündem
Harun Tan kimdir, kaç yaşında Ebru Şallı ve Harun Tanın oğlu Pars Tan neden öldü, hastalığı neydi
Harun Tan kimdir, kaç yaşında? Ebru Şallı ve Harun Tan'ın oğlu Pars Tan neden öldü, hastalığı neydi?Türkiye'nin önde gelen iş adamlarından biri olan ve ünlü manken ve spor hocası Ebru Şallı'nın eski eşi Harun Tan, günün hakkında en çok arama yapılan isimlerinden biri konumunda bulunuyor. Peki Harun Tan kimdir, kaç yaşında ve oğlu Pars Tan
17.04.2020Gündem
Lenfoma belirtileri ve semptomları nelerdir Ebru Şallının oğlu Pars Tan, Lenfoma hastalığından mı öldü
Lenfoma belirtileri ve semptomları nelerdir? Ebru Şallı'nın oğlu Pars Tan, Lenfoma hastalığından mı öldü? İş adamı Harun Tan ve eski eşi manken Ebru Şallı'nın 8 yaşındaki oğulları Pars Tan'ın Lenfoma'dan dolayı hayatını kaybetti. Konuyla ilgili olarak Lenfoma hastalığına dair merak edilenleri bir araya getirdik. Peki Lenfoma hastalığı nedir, semptomları ve belirtileri nelerdir? İşte ayrıntılar...
17.04.2020Gündem
Son dakika... Ebru Şallı oğlu Pars Tanı toprağa verdi
Son dakika... Ebru Şallı oğlu Pars Tan'ı toprağa verdi!Eski manken ve sunucu Ebru Şallı'nın lenfoma tedavisi gören oğlu Pars, dün akşam hayatını kaybetti. 9 yaşındaki Pars Tan, Kilyos Mezarlığı'nda defnedildi.
17.04.2020Cadde
Milliyette Haftanın Özeti (17 Nisan 2020)
Milliyet'te Haftanın Özeti (17 Nisan 2020)İşte Türkiye ve dünyada bu haftanın öne çıkan haber başlıkları...
17.04.2020Haberler
Ünlü isimlerden Ebru Şallıya başsağlığı mesajı: Kelimelerim hep eksik
Ünlü isimlerden Ebru Şallı'ya başsağlığı mesajı: Kelimelerim hep eksik!Eski manken ve sunucu Ebru Şallı'nın 2013'te boşandığı Harun Tan'dan olan oğlu Pars, dün akşam tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Acı haberin duyulması üzerine birçok ünlü isim, sosyal medya hesaplarından Şallı'ya başsağlığı diledi.
17.04.2020Cadde

Yazar Sonuçları

Asu MaroMilliyet Yazarı
Korona zamanı magazinRestoranlar, gece kulüpleri kapalı, açılış yok, davet yok, gala yok, magazinlik haber de pek olmuyor haliyle ama bu haberini taştan çıkarmayı başaran magazin muhabirlerine ve magazin sitesi editörlerine mani değil gördüğüm kadarıyla...
20.04.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Ebru ŞallıHarun TanPars TanParslenfoma

Harun Tan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.