Hgs

Hgs

Son dakika hgs haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hgs gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hgs haber sayfamızda...

Hgs

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 828 hgs haberi bulunmuştur.
Postane kaça kadar açık 2021 PTT çalışma saatleri | PTT Kargo saat kaçta açılıyor, kapanıyor
Postane kaça kadar açık? 2021 PTT çalışma saatleri | PTT Kargo saat kaçta açılıyor, kapanıyor?PTT saat kaçta açılıyor? PTT şubelerinde işlem yaptıracak olan vatandaşlar, PTT çalışma saatlerine göre kendini planlamak istiyor. PTT kargo veya PTT şubelerinden diğer işlemler için başvuracak olanlar için gün içinde PTT çalışma saatlerini haberimize ekledik. İşte PTT saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? sorularının yanıtları...
5.01.2021Gündem
e-Devlet ile bürokrasi azaldı, işler hızlandı
e-Devlet ile bürokrasi azaldı, işler hızlandıCumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, bürokrasinin azaltılması, işlerin hızlandırılması amacıyla hizmete açılan e-Devlet Kapısı'na, vatandaşların işlemlerini kolaylaştırmak için her geçen gün yeni hizmetlerin eklendiğini belirterek, bugün itibarıyla 51 milyon 13 bin 801 vatandaşın buradan hizmet aldığını bildirdi.
19.11.2020Teknoloji
Araç muayene ücretlerinin kredi kartıyla ödenmesi mümkün hale gelecek
Araç muayene ücretlerinin kredi kartıyla ödenmesi mümkün hale gelecekCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Dijital Türkiye Platformu'nun her geçen gün gelişmeye ve zenginleşmeye devam ettiğini belirterek, "Beğeni toplayan 'Araçlarım' uygulamasına yönelik 2'nci faz çalışmalarını sürdürüyoruz. Hâlihazırda sadece nakit olarak ödenebilen araç muayene ücretlerinin kredi kartıyla ödenmesi de mümkün hale gelecektir" dedi.
16.11.2020Teknoloji
Uludağ Milli Parkı Bursa İlinde Nerededir, Nasıl Gidilir Giriş Ücreti Ve Özellikleri
Uludağ Milli Parkı Bursa İlinde Nerededir, Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti Ve ÖzellikleriÜlkemizin sınırları içerisinde bulunan Bursa ili eşsiz güzelliğe sahip bir şehirdir. 4 mevsim yerli ve yabancı turist ağırlayan Uludağ ilinde en merak edilen yerlerden birisi de Uludağ Milli Parkıdır. Uludağ Milli Parkının nerede olduğu ve nasıl gidildiği son zamanlarda en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. Peki Uludağ Milli Parkı Bursa ilinde nerededir, nasıl gidilir? Giriş ücreti ve özellikleri hakkında merak edilenleri detaylıca derledik.
26.09.2020Tatil
E-devletten önemli hamle Devreye alınıyor...
E-devlet'ten önemli hamle! Devreye alınıyor...Yatırımcının işini kolaylaştıran teknolojik hamleler çoğalıyor. Sanayi Bakanlığı, devletin destek, teşvik ve hibelerini internette tek çatıda topladı. Ticaret Bakanlığı ise desteklere kolay ulaşmak için hazırladığı uygulamaya ‘hizmet ihracatı’nı ekledi. E-devlet’te de tüzel kişi araçlarıyla ilgili yenilikler yolda.
21.09.2020Ekonomi
Son dakika E-Devlete yeni işlemler geliyor Tamamen değişecek...
Son dakika! E-Devlet'e yeni işlemler geliyor! Tamamen değişecek...Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, her geçen gün içeriğini ve kalitesini geliştiren e-Devlet Kapısı'nın, 13 Eylül itibarıyla 50 milyon 20 bin 804 kullanıcıya ulaştığını belirterek, 9 Haziran'da kullanıma sunulan "Araçlarım" hizmetinin ikinci fazının yakında devreye alınacağını bildirdi.
20.09.2020Teknoloji
Kullanıcı sayısı 50 milyonu geçen e-Devlette yeni hizmet hazırlığı
Kullanıcı sayısı 50 milyonu geçen e-Devlet'te yeni hizmet hazırlığıCumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, her geçen gün içeriğini ve kalitesini geliştiren e-Devlet Kapısı'nın, 13 Eylül itibarıyla 50 milyon 20 bin 804 kullanıcıya ulaştığını belirterek, 9 Haziran'da kullanıma sunulan "Araçlarım" hizmetinin ikinci fazının yakında devreye alınacağını bildirdi.
20.09.2020Ekonomi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Dijital Türkiye kullanımı yüzde 50 arttı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: 'Dijital Türkiye' kullanımı yüzde 50 arttıCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "2020'nin ilk yarısında vatandaşlarımızın 'Dijital Türkiye' kullanımı yüzde 50 artmıştır" dedi.
26.06.2020Siyaset
İçişleri Bakanı Soylu Bir Yol Hikayesi başlıklı makale kaleme aldı
İçişleri Bakanı Soylu "Bir Yol Hikayesi" başlıklı makale kaleme aldıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, trafik kazalarında 2020 yılı için sayısal hedefin ölümlü kazalarda yüzde 6, yaralanmalı kazalarda yüzde 3 azalma sağlamak olduğunu bildirdi.
2.05.2020Siyaset
Yurt dışından getirilen telefonların kayıtsız kullanım süresi uzatılacak
Yurt dışından getirilen telefonların kayıtsız kullanım süresi uzatılacakTBMM Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Alt Komisyonu Başkanı Sırakaya, yurt dışından yolcu beraberinde getirilen SIM kartlı cihazlar için 120 gün olan kayıtsız kullanım süresinin, mayıs itibarıyla 30 gün uzatılacağını bildirdi.
26.04.2020Ekonomi
9302 Vergi Kodu Nedir Karayolları Geçiş Ücreti/idari Para Cezası Nereye Ödenir
9302 Vergi Kodu Nedir? Karayolları Geçiş Ücreti/idari Para Cezası Nereye Ödenir?Vergi kodları, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen ve alınacak vergi türünün nitelendirilmesinde kullanılan sayılardır. Bu kapsamda sık sorulan sorular da 9302 vergi kodu nedir ve karayolları geçiş ücreti/ idari para cezası nereye ödenir olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizler için 9302 vergi kodu hakkındaki tüm bilgileri derledik.
22.04.2020Ekonomi
PTT bugün açık mı, kapalı mı PTTden son dakika açıklama
PTT bugün açık mı, kapalı mı? PTT'den son dakika açıklama!PTT bugün açık mı? PTT bugün kapalı mı? soruları merakla araştırılmaya başladı. PTT şubelerinden işlem yapması gereken vatandaşların öğrenmek istediği PTT bugün çalışıyor mu? Son günlerde oldukça yoğunluk yaşayan PTT şubeleri için yeni bir karar alındı. İşte PTT'den yapılan son dakika açıklama...
3.04.2020Gündem
Tek tıkla hizmete ulaşın
Tek tıkla hizmete ulaşınKamu kuruluşlarının, hastanelerin, belediyelerin pek çok hizmetinin elinizin altında olduğunu biliyor musunuz? Şu günlerde evden çıkmadan ‘tek tık’ hizmetleri sizler için derledik.
19.03.2020Ekonomi
Bankalar emekliler için kesenin ağzını açtı
Bankalar emekliler için kesenin ağzını açtıBankalar, 13 milyon emekliyi 3 yıl boyunca kendi müşterileri yapabilmek promosyon ödemelerinin yanı sıra ilave avantajlar da sunuyor.
14.03.2020Ekonomi
Bir banka daha açıkladı Emekli promosyonunda artış...
Bir banka daha açıkladı! Emekli promosyonunda artış...SGK ile 2020-2023 dönemi promosyon anlaşmasını yenileyen VakıfBank’tan emeklilere müjdeli haber geldi. Emekli maaşlarına verdiği promosyonlara yüzde 66 oranında artış yapan VakıfBank, maaş miktarına göre değişen promosyon tutarını 500 TL-750 TL olarak belirledi.
6.03.2020Ekonomi
‘Türkiye’ye pek çok yeniliği getirdik’
‘Türkiye’ye pek çok yeniliği getirdik’LeasePlan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay, 30’dan fazla ülkede faaliyet gösteren şirketin, bulunduğu her ülkede fark yaratan, ilklere imza atan bir yapıya sahip olduğunu belirterek, Türkiye’ye de bir çok yenilik kazandırdıklarını belirtti.
26.02.2020Otomobil
Fuat Oktay açıkladı Tek bir sayfada olacak...
Fuat Oktay açıkladı! Tek bir sayfada olacak...Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Dijital Türkiye Portalı üzerinden yakın zamanda kullanıma açılacak 'Araçlarım' sayfası ile vatandaşların araçlarına ait vergi borcu, trafik cezası, muayene, OGS, HGS ve sigorta gibi farklı kamu kurum ve kuruluşlarındaki bilgilerine tek bir sayfa üzerinden erişilebileceğini bildirdi.
24.02.2020Haberler
Son dakika: Fuat Oktay açıkladı Tek bir sayfada olacak...
Son dakika: Fuat Oktay açıkladı! Tek bir sayfada olacak...Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Dijital Türkiye Portalı üzerinden yakın zamanda kullanıma açılacak 'Araçlarım' sayfası ile vatandaşların araçlarına ait vergi borcu, trafik cezası, muayene, OGS, HGS ve sigorta gibi farklı kamu kurum ve kuruluşlarındaki bilgilerine tek bir sayfa üzerinden erişilebileceğini bildirdi.
24.02.2020Ekonomi
Araç muayene randevusu için ücret isteyenlere kanmayın
Araç muayene randevusu için ücret isteyenlere kanmayınTÜVTÜRK, son günlerde yanıltıcı internet siteleri ve çağrı merkezleri aracılığıyla, ücretsiz olarak sunulan randevu hizmeti için ücret talep eden kişilere karşı vatandaşları uyardı.
1.02.2020Ekonomi
e-Devlette kullanıcı sayısı 45 milyonu aştı
e-Devlet'te kullanıcı sayısı 45 milyonu aştıCumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, e-Devlet'te kullanıcı sayısının 2019 yılı sonu itibarıyla 45 milyonu aştığını belirterek, "Bu seneyi fiberleşme yılı ilan ettik. Sürekli yeni fiber altyapılar yapacağız." dedi.
16.01.2020Ekonomi
PTT şubeleri yarın açık mı PTT şubeleri 31 Aralık Salı günü hizmet veriyor mu
PTT şubeleri yarın açık mı? PTT şubeleri 31 Aralık Salı günü hizmet veriyor mu?2020 yılının sonu geldi çattı. 2019 yılının son gününde PTT şubelerinde işlemleri olan vatandaşlar PTT yarın açık mı sorusuna yanıt aramaya başladı. Birçok işlemin kolaylıkla halledilebildiği PTT şubelerinde para transferinden, fatura ödeme işlemine HGS ve OGS işlemlerinden Uluslararası para transferi ve kargo gibi birçok işlem tek kurum üzerinden halledilebiliyor. Peki PTT şubeleri 31 Aralık Salı günü hizmet verecek mi?
30.12.2019Gündem
Hedef, yerli tank ve helikopter motoru
'Hedef, yerli tank ve helikopter motoru'TBMM Genel Kurulu’nda Cumhurbaşkanlığı bütçesine ilişkin bilgi veren Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, savunma sanayiindeki yeni projeleri açıkladı.
19.12.2019Siyaset
Son dakika | Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Uluslararası arenada hesap vermez, hesap sorarız
Son dakika | Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Uluslararası arenada hesap vermez, hesap sorarızCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, 'Uluslararası arenada, Türkiye'nin çıkarları doğrultusunda, hesap vermez, hesap sorarız. Gerekirse asker gönderme, gerekirse Doğu Akdeniz'de sondaj, sınır ötesinde operasyon ne gerekiyorsa onu yaparız, yapıyoruz.' açıklamasında bulundu.
17.12.2019 Siyaset
Trafikte seferberlik 2019da ölümleri 870 kişi azalttı
Trafikte 'seferberlik' 2019'da ölümleri 870 kişi azalttı!Trafikte alınan tedbirler, yapılan denetimler, yürütülen eğitim ve kampanya faaliyetleri sayesinde, bu yılın 11 ayında meydana gelen kazalarda hayatını kaybeden kişi sayısı, geçen yılın aynı dönemine göre 870 kişi azaldı.
10.12.2019Gündem
HGS nasıl ve nereden alınır HGS bakiye ve ceza sorgulama ekranı 2019
HGS nasıl ve nereden alınır? HGS bakiye ve ceza sorgulama ekranı 2019Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) ile ilgili en çok merak edilen soruların cevaplarını bir araya getirdik. Peki milyonlarca sürücünün kullandığı HGS nasıl ve nereden alınır? İşte hem bu sorunun cevabı hem de 2019 HGS bakiye ve ceza sorgulama ekranı...
12.11.2019Gündem
HGS nedir, nereden alınır HGS bakiye ve ceza sorgulaması nasıl yapılır
HGS nedir, nereden alınır? HGS bakiye ve ceza sorgulaması nasıl yapılır?PTT şubelerinden temin edilen HGS etiketlerinde, paralı otoyol ve köprülerden geçiş için gerekli ücrete yetecek kadar kredi bulunması, sürücülerin sorumluluğundadır. Araçlar dingil mesafesi ve sayısına göre 6 sınıf halinde gruplandırılmıştır ve geçiş ücretleri de bu sınıflara göre Karayolları tarafından belirlenir. Peki HGS bakiye ve ceza sorgulaması nasıl yapılır?
30.10.2019Gündem
PTT bugün hizmet veriyor mu PTT 29 Ekimde açık olacak mı
PTT bugün hizmet veriyor mu? PTT 29 Ekim'de açık olacak mı?PTT çalışma saatleri vatandaşlar tarafından sıkça araştırılan konu başlıkları arasında yer alıyor. Bu kapsamda PTT iş yerlerinde halletmesi gereken işlemleri olan vatandaşlar PTT'nin 28-29 Ekim tarihlerinde hizmet verip vermediğini merak ediyor. Peki 29 Ekim'de PTT açık mı?
28.10.2019Gündem
TEM bağlantı yolunda trafiği kilitleyen kaza Gişelere girdi
TEM bağlantı yolunda trafiği kilitleyen kaza! Gişelere girdiAvcılar Bahçeşehir gişeler girişinde beton bariyerlere çarpan kamyon sürücüsü genç, sıkıştığı araç içinden yarım saatlik çalışma sonrasında çıkarılabildi. Yaşanan can pazarı saniye saniye kaydedilirken kamyondaki meyveler etrafa saçıldı, bölgede yoğun trafik oluştu.
24.10.2019Gündem
8 TL’ye detaylı hasar raporu
8 TL’ye detaylı hasar raporuPTT, ikinci el araçların kilometre bilgilerinin ardından hasar kaydına ilişkin verileri de paylaşıma açtı. Her biri ayrı ayrı 8 lira olmak üzere Araç Hasar Sorgulama, Araç Hasar Detay Sorgulama ve Araç Değişen Parça Sorgulama şeklinde verilen hizmete, PTT Bank internet bankacılığı üzerinden erişilebiliyor.
21.10.2019 Ekonomi
Araçların hasar kaydını PTTden sorgulama imkanı
Araçların hasar kaydını PTT'den sorgulama imkanıPTT AŞ, ikinci el araçların kilometre bilgilerinin ardından hasar kaydına ilişkin verileri de paylaşmaya başladı.
20.10.2019Ekonomi
PTT 2019 İstanbul çalışma saatleri PTT hafta sonu çalışıyor mu
PTT 2019 İstanbul çalışma saatleri! PTT hafta sonu çalışıyor mu?PTT çalışma saatleri vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. 23 Ekim 1840 yılında kurulan PTT'den uluslarası para gönderme, fatura ödeme, HGS, ve OGS satın alma ve bakiye yükleme gibi birçok işlem gerçekleştirilebiliyor. Peki PTT, İstanbul'da saat kaçta açılıp kaçta kapanıyor. İşte mesai saatleri...
20.09.2019Gündem
15 Temmuz Şehitler ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü geçiş ücretleri
15 Temmuz Şehitler ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü geçiş ücretleriİstanbul'da yaşayan milyonlarca vatandaş Avrupa ve Anadolu Yakası arasında geçişi sağlayan ve en sık kullanılan iki köprü olan 15 Temmuz Şehitler ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü geçiş ücretlerini merak ediyor. Peki 15 Temmuz Şehitler ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü geçiş ücretleri ne kadar?
11.09.2019Gündem
İkinci el araçta 1,5 milyon kişi kilometre sorguladı
İkinci el araçta 1,5 milyon kişi kilometre sorguladıKarayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü ile PTT AŞ tarafından, ikinci el araç satışlarında kilometre sıfırlanması dolayısıyla yaşanan mağduriyetlerin önlenmesi amacıyla hizmete sunulan uygulamadan 1,5 milyon kişi yararlandı.
23.08.2019Ekonomi
Siber Güvenlik Uzmanı Köroğlu: Boş anınızı kovalıyorlar
Siber Güvenlik Uzmanı Köroğlu: 'Boş anınızı kovalıyorlar'Sanal dünyadaki büyük tehlikenin boyutlarının sanılandan daha büyük olduğunu vurgulayan Köroğlu, siber saldırganların güvenli olduğunu düşündüğümüz kamu kurumları ve banka sitelerini de kopyaladığını, artık akıllı televizyonlarla da evlerimize girebildiğine dikkat çekti.
14.08.2019Gündem
Bayramda Axessten köprülü kampanya
Bayramda Axess'ten köprülü kampanyaAxess sahiplerinin, Kurban Bayramı tatilinde Osmangazi Köprüsü’nden ilk HGS’li geçişlerinde 200 liraya varan indirim ayrıcalığından faydalanacağı duyuruldu.
5.08.2019Ekonomi
Bildirilmeyen HGS cezası iptal edildi
Bildirilmeyen HGS cezası iptal edildiHGS’de bakiyesi olmadığı için Avrasya Tüneli’nden yaptığı geçiş için 365 lira ceza kesilen T.T., ödeme süresi olan 15 gün içinde kendisine bildirim yapılmadığı için itiraz etti. Önce Tüketici Hakem Heyeti sonra Tüketici Mahkemesi T.T.’yi haklı bularak cezayı iptal etti.
5.08.2019Gündem
OGS ve HGS’yi dijitale taşıdı
OGS ve HGS’yi dijitale taşıdıVakıfBank, tüm araç sınıfları için OGS ve HGS işlemlerini dijitale taşıdı. Tüm araç sınıfları için şube, internet bankacılığı ve mobil bankacılıkla OGS ve HGS ürün satışı yapmaya başlayan ilk banka VakıfBank oldu.
9.07.2019Ekonomi
Yabancı plakalı araçlardan ücret ve ceza tahsilatı başladı
Yabancı plakalı araçlardan ücret ve ceza tahsilatı başladıTrakya Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü bağlantılı gümrük idarelerinden çıkış yapacak yabancı plakalı tüm araçların ödenmemiş geçiş ücreti veya para cezalarının tahsiline başlandı.
13.04.2019Ekonomi
Son dakika: Araç sahipleri dikkat Bakanlıktan önemli uyarı
Son dakika: Araç sahipleri dikkat! Bakanlıktan önemli uyarıTicaret Bakanlığı, gümrük kapılarında yaşanan yoğunluk nedeniyle sürücülerin mağduriyet yaşamamaları için ödenmemiş HGS/OGS geçiş ücreti veya para cezalarını, gümrük kapısına gelmeden önceki ödeme noktalarında ödemelerinin önem arz ettiğini bildirdi.
13.04.2019Ekonomi
Radara girince gerçek ortaya çıktı
Radara girince gerçek ortaya çıktıBursa İl jandarma ekipleri tarafından yapılan radar uygulamasında kontrole takılan otomobilin bilgileri farklı olunca jandarma ekipleri harekete geçti. İkiz plaka kullanıldığı tespit edilen araç inegöl jandarma ekipleri tarafından yakalandı. Şahsa 5.488 TL ceza kesilirken araç otoparka çekildi. Alınan bilgilere göre Bursa İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince radar uygulaması esnasında kontrole takılan 16 AAB 723 Plakalı araç, tescil bilgilerinde farklılık olduğu tespit edildi. Şüphelinin aracı terör amaçlı kullanılabileceği değerlendirmesi ile terör modülü ile ikiz plaka kullandığı tespit edildi. İkiz aracın bulunması için harekete geçen ekipler; Plakanın asıl sahibini buldu. Mevcut veri analiz sistemleri üzerinden aracın PTS, HGS/KGS ve Yakıt İstasyonu bilgileri çıkartılarak konum tespiti ve görüntü kayıtları alındı. Şüpheli aracın yakıt aldığı istasyonda ücretini kredi kartı ile ödediğinin tespit edilmesi üzerine kart bilgilerinden şüpheli aracın sahibi H.İ.T isimli şahsın olduğu anlaşıldı. Şüpheli araç üzerinde ikiz plaka takılı halde İnegöl İlçe Merkezinde yakalandı. Cumhuriyet Savcısının talimatı ile şüpheli gözaltına alındı. Resmi belgede sahtecilik suçundan idari işlem yapıldı ve şahsa 5.488 TL. para cezası uygulandı. Yakalanan araçlar otoparka çektirildi. İkiz plakalar incelenmek üzere Kriminal Laboratuvarına gönderildi.
11.09.2019Haberler
Sultanbeyli ve Esenyurt gişelerinden ortak geçiş
Sultanbeyli ve Esenyurt gişelerinden ortak geçişUlaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Sultanbeyli ve Esenyurt gişelerinden ortak geçiş uygulamasının başladığını bildirdi.
20.03.2019Ekonomi
Bankalar düğmeye bastı 450 liraya kadar çıktı...
Bankalar düğmeye bastı! 450 liraya kadar çıktı...Bankalar emekli maaşlarını ödemek için 450 TL’ye varan miktarda promosyonlar veriyor. Emekliyi kazanmak için özel faizli krediden ücretsiz havaleye, ambulansa kadar uzanan tekliflerde bulunuyorlar
13.02.2019Ekonomi
Son dakika | Bakandan 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli için müjdeli haber
Son dakika | Bakan'dan '3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli' için müjdeli haber!Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli'nin projelendirme faaliyetlerini tamamladıklarını söyledi.Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Kanal İstanbul'un etüt proje işlerini tamamladıklarını belirtti.Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Kanal İstanbul'un ÇED rapor onayını beklediklerini, ÇED onayının ardından ihale ilanına çıkacaklarını bildirdi.Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Ankara-Sincan arası demir  yolu sinyalizasyon çalışmalarının şubat sonunda, Ankara-Kayaş arasının ise mart sonunda tamamlanacağını söyledi.
6.02.2019Ekonomi
Son dakika | Bakandan 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli için müjdeli haber
Son dakika | Bakan'dan '3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli' için müjdeli haber!Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli'nin projelendirme faaliyetlerini tamamladıklarını söyledi.Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Kanal İstanbul'un etüt proje işlerini tamamladıklarını belirtti.Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Kanal İstanbul'un ÇED rapor onayını beklediklerini, ÇED onayının ardından ihale ilanına çıkacaklarını bildirdi.Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Ankara-Sincan arası demir  yolu sinyalizasyon çalışmalarının şubat sonunda, Ankara-Kayaş arasının ise mart sonunda tamamlanacağını söyledi.
6.02.2019Ekonomi
Son dakika: Bakanlık az önce açıkladı Fiyat artışı yok
Son dakika: Bakanlık az önce açıkladı! Fiyat artışı yokUlaştırma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Avrasya Tüneli geçiş ücretlerinde herhangi bir artış yapılmamıştır" denildi.
31.01.2019Ekonomi
Otopark ve akaryakıtta HGS dönemi
Otopark ve akaryakıtta HGS dönemiÜcretli geçiş yapılan otoyol ve köprülerde yaşanan beklemelerin önlenmesi için bir süredir uygulanan Hızlı Geçiş Sistemi’nde (HGS) aktif HGS’li sayısı 12 milyon 177 bine yükseldi.
22.11.2018Otomobil
Son dakika: Bakanlıktan flaş Osmangazi Köprüsü açıklaması
Son dakika: Bakanlık'tan flaş Osmangazi Köprüsü açıklamasıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada "Osmangazi Köprüsü geçiş ücretleri ile ilgili vatandaşların nakit ödemeye zorlandığı, nakit tahsilatların kayıtlara girmediği, vatandaşın ve devletin zarara uğratıldığı yönündeki iddialar tümüyle asılsız olup, haksız bir şekilde ilgili tüm kurum ve kuruluşları suçlar niteliktedir" ifadeleri kullanıldı.
14.11.2018Ekonomi
Gişelerde ilginç manzara İkisi de inat edince...
Gişelerde ilginç manzara! İkisi de inat edince...Esenyurt'ta aynı gişeden geçmeye çalışan iki sürücü çarpıştı. Kazada 2 kişi hafif yaralandı.
12.10.2018Gündem
180 bin TL’lik kamyona 210 bin TL ceza kesildi
180 bin TL’lik kamyona 210 bin TL ceza kesildiTBMM Dilekçe Komisyonu’na İstanbul’dan başvuran kamyon şoförü Mahsum Sebuk Tekin, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nden hafriyat kamyonu ile yaptığı geçişler için çıkarılan borcun kamyonun değerinden yüksek olduğunu, tebligatın usulsüz yapıldığını belirterek yardım istedi. Dilekçe Komisoyonu, başvuruyu işleme alarak konuyu Karayolları Genel Müdürlüğü’ne sordu.
2.09.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Kemal ÖnderoğluMilliyet Yazarı
Geceleri sokağa çıkmaya korkuyoruzİlçedeki Sahra ve Asmira sitelerinde yaşayan Narlıdereliler, “Arkamız otluk ve ormanlık alan, ancak zifiri karanlık...
8.06.2020Ege

Benzer Haber Etiketleri

hgsptte devletaraçptt çalışma saatleri

Hgs ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.