Tarafsız Bölge

Tarafsız Bölge

Son dakika Tarafsız Bölge haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Tarafsız Bölge gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Tarafsız Bölge haber sayfamızda...

Tarafsız Bölge

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 858 tarafsiz bolge haberi bulunmuştur.
‘Dijital baskıya boyun eğmeyeceğiz’
‘Dijital baskıya boyun eğmeyeceğiz’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin siber zorbalığa boyun eğmeyeceğini vurguladı.
14.01.2021Siyaset
Son Dakika Haberi: Erdoğandan net mesaj: Boyun eğmeyeceğiz, cezalar kesilince kuzuya döndüler
Son Dakika Haberi: Erdoğan'dan net mesaj: Boyun eğmeyeceğiz, cezalar kesilince kuzuya döndülerSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği 2019 Yılı Medya Oscar Ödülleri Töreni'nde konuştu, önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında, "İnsanımızın hak ve hukukunu gözetmede kendilerini hukukun üstünde gören sosyal medya şirketlerinin baskılarına boyun eğmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.
14.01.2021Gündem
Son dakika... Prof. Dr. Melih Buludan CNN TÜRKte önemli açıklamalar
Son dakika... Prof. Dr. Melih Bulu'dan CNN TÜRK'te önemli açıklamalarBoğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Melih Bulu CNN TÜRK'te Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge programında merak edilen soruları yanıtladı. Bulu, kendisine yönelik itirazlara ilişkin "Tepki bekliyordum önceki rektörde de yaşanmıştı. Genelde rektör değişikliklerinde oluyor bu. Ama maalesef benim durumumda başka unsurlarda devreye girdi" açıklamasını yaptı.
6.01.2021Gündem
Son dakika haberi: SSB Başkanı Demir: Karar, duruşumuzu değiştirmeyecek
Son dakika haberi: SSB Başkanı Demir: Karar, duruşumuzu değiştirmeyecekSon dakika haberine göre, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, ABD'nin Türkiye'ye S-400 yaptırım kararı alınmasına yönelik, "Benim ve ekibimin duruşunu değiştirmeyecek, Türk savunma sanayisini hiçbir şekilde engelleyemeyecektir." ifadesini kullandı. Bakan Çavuşoğlu yaptığı açıklamada, "Yaptırım kararını elimizin tersiyle ittik" dedi.
14.12.2020Gündem
Son dakika Maskesiz hayat ne zaman başlayacak Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara açıkladı
Son dakika! Maskesiz hayat ne zaman başlayacak? Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara açıkladıGelen son dakika haberine göre; Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına konuk oldu. Prof. Dr. Kara, normale dönüş ve maskesiz hayat için gereken şartları açıkladı ve tarih verdi
9.12.2020Gündem
Radyo ve Televizyon Gazetecileri Derneği tarafından Medya Oscarları ödülleri verildi
Radyo ve Televizyon Gazetecileri Derneği tarafından Medya Oscarları ödülleri verildiTürkiye’nin en köklü meslek kuruluşlarından Radyo ve Televizyon Gazetecileri Derneği tarafından verilen Medya Oscarları bu yıl da sahiplerini buluyor. Ekranların ve radyoların en başarılı ve kaliteli yapımlarının ve yıldız isimlerinin ödüllendirildiği Medya Oscarları 16 Aralık’ta sahiplerini bulacak. Geçtiğimiz yılın en iyi tartışma programı ise Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge seçilirken, ekranların beyefendi ismi Kenan İmirzalıoğlu da ATV’de sunduğu Milyoner yarışması ile Oscar ödülünü aldı.
28.11.2020Gündem
Cübbeli Ahmetten CNN TÜRKte çarpıcı açıklamalar
Cübbeli Ahmet'ten CNN TÜRK'te çarpıcı açıklamalarGelen son dakika haberine 'Cübbeli Ahmet' lakabı ile tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge programında 'silahlanan selefi dernekler” iddiası ile ilgili savcılığa verdiği bilgilere dair açıklamalarda bulundu.
26.11.2020Gündem
Özdağ’ın tanık beyanı Altaylı’nın dosyasında
Özdağ’ın tanık beyanı Altaylı’nın dosyasındaEski istihbaratçı Enver Altaylı ve damadının da aralarında bulunduğu dört sanığın, “FETÖ yöneticiliği”, “örgüt üyeliği”, “örgüte yardım”, “siyasi ve askeri casusluk” suçlarından yargılandığı dava dosyasına İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ’ın tanık beyanı girdi.
19.11.2020Siyaset
İYİ Partiden ihraç edilen Ümit Özdağ: Bekliyordum
İYİ Parti'den ihraç edilen Ümit Özdağ: BekliyordumİYİ Parti'den ihraç edilen İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, CNN TÜRK'te yayınlanan Tarafsız Bölge'de Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtladı. Özdağ, ihraç kararıyla ilgili olarak 'bekliyordum' açıklamasında bulundu. Parti kurma iddialarıyla da ilgili açıklama yapan Özdağ, "Parti kurmayacağım, başka bir partiye de geçmeyeceğim." dedi.
16.11.2020Siyaset
Muharrem İnce: Halk TV, TELE 1 ve KRT beni ekrana çıkarmıyor
Muharrem İnce: Halk TV, TELE 1 ve KRT beni ekrana çıkarmıyorMemleket Hareketi'ni başlatan eski CHP Milletvekili Muharrem İnce, Ahmet Hakan'ın CNNTürk'te yayınlanan Tarafsız Bölge programına katıldı.
12.11.2020Haberler
Muharrem İnce: Halk TV, TELE 1 ve KRT beni ekrana çıkarmıyor
Muharrem İnce: Halk TV, TELE 1 ve KRT beni ekrana çıkarmıyorMemleket Hareketi'ni başlatan eski CHP Milletvekili Muharrem İnce, Ahmet Hakan'ın CNNTürk'te yayınlanan Tarafsız Bölge programına katıldı.
12.11.2020Gündem
Muharrem İnce CNN TÜRKte açıkladı: 3 ayda bir iftira atıyorlar
Muharrem İnce CNN TÜRK'te açıkladı: 3 ayda bir iftira atıyorlarMemleket Hareketi'ni başlatan eski CHP Milletvekili Muharrem İnce, Ahmet Hakan'ın CNN Türk'te yayınlanan 'Tarafsız Bölge' programına katıldı. 2018'de CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olan İnce, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun iddialarına ilişkin önemki açıklamalarda bulundu.
11.11.2020Siyaset
Fuat Oktay bedeli ne olursa olsun diyerek net mesaj verdi
Fuat Oktay 'bedeli ne olursa olsun' diyerek net mesaj verdiCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, CNN TÜRK ekranlarında Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge programında soruları yanıtladı. Oktay "Değil Yunanistan kim olursa olsun, Türkiye ne bir karış toprağını ne de denizindeki bir damla suyunu, hele hele gelecek nesillerin hakkını hiç kimseye vermez. Bedeli ne olursa olsun." ifadelerini kullandı.
21.10.2020Haberler
Son dakika... Fuat Oktay bedeli ne olursa olsun diyerek net mesaj verdi
Son dakika... Fuat Oktay 'bedeli ne olursa olsun' diyerek net mesaj verdiGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, CNN TÜRK ekranlarında Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge programında soruları yanıtladı. Oktay "Değil Yunanistan kim olursa olsun, Türkiye ne bir karış toprağını ne de denizindeki bir damla suyunu, hele hele gelecek nesillerin hakkını hiç kimseye vermez. Bedeli ne olursa olsun." ifadelerini kullandı.
21.10.2020Gündem
Son dakika... İYİ Parti’de kriz 3 şok suçlama
Son dakika... İYİ Parti’de kriz! 3 şok suçlamaGelen son dakika haberlerine göre; İYİ Partili muhalif milletvekili Ümit Özdağ’ın önceki akşam Tarafsız Bölge programındaki FETÖ iddiaları siyaseti karıştırdı. Özdağ’ın ‘FETÖ’cü’ dediği İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu savcılığa suç duyurusunda bulunacağını söyledi. Akşener dün grup toplantısının ardından partisinin Başkanlık Divanı’nı toplayıp gelişmeleri konuştu. Özdağ’ın sözlerine partiden sert yanıtlar geldi.
21.10.2020Siyaset
İYİ Partili Ümit Özdağdan İl Başkanı Buğra Kavuncu ile ilgili bomba FETÖ iddiası
İYİ Partili Ümit Özdağ'dan İl Başkanı Buğra Kavuncu ile ilgili bomba FETÖ iddiasıİYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, CNN Türk'te Ahmet Hakan'la Tarafsız Bölge'de ses getirecek flaş açıklamalarda bulundu. Özdağ, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun FETÖ’cü olduğunu iddia etti. Öte yandan programa telefonla bağlanan Buğra Kavuncu, Ümit Özdağ hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.
19.10.2020Haberler
İYİ Partili Ümit Özdağdan İl Başkanı Buğra Kavuncu ile ilgili bomba FETÖ iddiası
İYİ Partili Ümit Özdağ'dan İl Başkanı Buğra Kavuncu ile ilgili bomba FETÖ iddiasıİYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, CNN Türk'te Ahmet Hakan'la Tarafsız Bölge'de ses getirecek flaş açıklamalarda bulundu. Özdağ, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun FETÖ’cü olduğunu iddia etti. Öte yandan programa telefonla bağlanan Buğra Kavuncu, Ümit Özdağ hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.
19.10.2020Gündem
Son dakika Silahlandığı iddia edilen gruplara soruşturma başlatıldı
Son dakika! Silahlandığı iddia edilen gruplara soruşturma başlatıldıGelen bir son dakika haberine göre; Adalet Bakanlığı Sözcüsü Ertuğrul Çekin, "Silahlandığı iddia edilen gruplara yönelik İstanbul Cumhuriyet başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı." dedi.
25.09.2020Gündem
Son dakika... Cübbeli Ahmet ifade verdi
Son dakika... 'Cübbeli Ahmet' ifade verdiGelen son dakika haberine göre; İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, kamuoyunda "Cübbeli Ahmet Hoca" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün bir televizyon programında "Türkiye'de 2 bin civarı selefi yanlısı derneğin silahlandığı" şeklindeki iddiası üzerine soruşturma başlattı. Savcılık, Ahmet Mahmut Ünlü'yü bilgisine başvurmak üzere ifadeye çağırdı. Cübbeli Ahmet sabah saatlerinde ifade verdi.
25.09.2020Gündem
Son dakika... Türkiyeden Mısıra Akdeniz teklifi 3 Kıbrıs adası büyüklüğünde alan
Son dakika... Türkiye'den Mısır'a Akdeniz teklifi! 3 Kıbrıs adası büyüklüğünde alanHürriyet yazarı Hande Fırat "Mısır ile süren görüşmelerin perde arkası" başlıklı yazısında, Ankara ile Kahire arasında yürütülen görüşmelerin içeriğine değindi. Fırat yazısında, Mısır'a teklif edilen anlaşmanın içeriğiyle ilgili çarpıcı bilgilere yer verdi.
18.09.2020Siyaset
Son dakika: Bakan Çavuşoğlundan CNN TÜRKte flaş açıklamalar
Son dakika: Bakan Çavuşoğlu'ndan CNN TÜRK'te flaş açıklamalarDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan tarafından son zamanlarda Doğu Akdeniz konusunda ılımlı mesajlar geldiğini fakat Yunanistan'ın maksimalist politikalarından vazgeçmediğini bildirdi.
17.09.2020Gündem
27 Ağustos 2020 Milliyette Gündem
27 Ağustos 2020 Milliyet'te Gündem27 Ağustos 2020 Milliyet'te Gündem
27.08.2020Haberler
Son dakika... Bakan Dönmez CNN TÜRKte açıkladı: 2 aya kadar yeni müjde gelebilir
Son dakika... Bakan Dönmez CNN TÜRK'te açıkladı: 2 aya kadar yeni müjde gelebilirGelen son dakika haberine göre; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, CNN TÜRK'te Tarafsız Bölge'de, Karadeniz'deki doğal gaz keşfi ile ilgili merak edilenleri ve Doğu Akdeniz'deki enerji arama çalışmalarını Ahmet Hakan'a anlattı. Bakan Dönmez Karadeniz'de keşfedilen 320 milyar metreküplük doğal gaz rezerve ilişkin, "Kuvvetle muhtemel keşif yapılan bölgenin aşağısındaki katmanlarda da yeni keşif yakalayabiliriz. Derinlikleri ve uzunlukları birbirine benziyor. 2 aya yeni müjde gelebilir." dedi.
27.08.2020Ekonomi
Ekonomist Kerem Alkin: Bu tarihi dönüşümü birlik ve beraberlikle başaracağız
Ekonomist Kerem Alkin: Bu 'tarihi' dönüşümü birlik ve beraberlikle başaracağızMedipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Ekonomist Profesör Doktor Kerem Alkin, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın CNN Türk ekranlarında yaptığı açıklamalara yönelik değerlendirmede bulundu. Alkin "Bakan Berat Albayrak, bu derece iddialı ve köklü bir ekonomik dönüşüm için 2 yıldır geceli gündüzlü, aralıksız çalışıyor. Son 18 yılda, yurt içi 'vesayet odakları'na karşı verilen mücadelede elde edilen etkili, güçlü, 'geri döndürülemez' sonuç gibi; 'tam bağımsız' bir 'Milli Ekonomi', aynı zamanda Türkiye'nin küresel 'vesayet odakları'na karşı da büyük bir güç tahkim etmesi anlamına gelecek. Bu 'tarihi' dönüşümü birlik ve beraberlikle başaracağız" dedi.
14.08.2020Ekonomi
Prof. Dr. Kerem Alkinden kriz lobisi açıklaması: Anadolu devrimi başlayınca rahatsız oldular
Prof. Dr. Kerem Alkin'den 'kriz lobisi' açıklaması: Anadolu devrimi başlayınca rahatsız oldularEkonomist Profesör Doktor Kerem Alkin Bakan Albayrak'ın CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Tarafsız Bölge programında Ahmet Hakan'a yaptığı açıklamaları değerlendirdi Öte yandan Alkin Türkiye ekonomisi ve piyasaların seyri hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu.
13.08.2020Ekonomi
Bakan Albayrak CNN TÜRK’e konuştu: Güçlü toparlanma başladı
Bakan Albayrak CNN TÜRK’e konuştu: Güçlü toparlanma başladıHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, pandemi nedeniyle tüm dünya ekonomilerinin tarihin en büyük krizini yaşadığını ancak Türkiye’nin bu durumdan en az etkilenen ülkelerden biri olduğunu söyledi. Öncü göstergelerin güçlü toparlanmayı işaret ettiğini belirten Albayrak “Türkiye artık yüksek faiz, düşük kur, ithalata bağımlı modelden çıkıyor” dedi
13.08.2020Ekonomi
Bakan Albayraktan CNN Türkte önemli açıklamalar
Bakan Albayrak'tan CNN Türk'te önemli açıklamalarHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, CNN TÜRK'te Türkiye ve dünya ekonomisindeki son gelişmeleri Tarafsız Bölge programında Ahmet Hakan'a değerlendiriyor.
12.08.2020Haberler
Son dakika: Bakan Albayraktan CNN TÜRKte önemli açıklamalar
Son dakika: Bakan Albayrak'tan CNN TÜRK'te önemli açıklamalarSon dakika haberine göre, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, CNN TÜRK'te Türkiye ve dünya ekonomisindeki son gelişmeleri Tarafsız Bölge programında Ahmet Hakan'a değerlendirdi. Bakan Albayrak, "Türkiye çok güçlü bir alt yapıya sahip. Kurun seviyesi değil, rekabetçi olup olmadığı önemlidir. Ekonomide Milli bağımsızlık mücadelesi veriyoruz. " ifadelerini kullandı. Doğu Akdeniz'deki gelişmelere de değinen Albayrak, "Birileri Doğu Akdeniz'i şirketlere paylaştırırken oturup susacağız öyle mi? Doğu Akdeniz Türkiye'nin milli bağımsızlık konusudur, egemenlik hakkı konusudur" şeklinde konuştu.
13.08.2020Ekonomi
Bakan Albayrak, 21.00de CNN Türkte
Bakan Albayrak, 21.00'de CNN Türk'teHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, bu akşam 21.00'de CNN Türk'te Tarafsız Bölge programına katılacağını açıkladı.
12.08.2020Ekonomi
Türkiye’den rest: Onlarla konuşun
Türkiye’den rest: Onlarla konuşun!Türkiye, Doğu Akdeniz için Almanya’nın arabuluculuğuyla yürütülen görüşmeleri, Yunanistan-Mısır anlaşması üzerine durdurdu. Türkiye’nin tavrı üzerine Merkel, Erdoğan’dan telefon görüşmesi talebinde bulundu
12.08.2020Siyaset
Kalından CNN Türkte önemli açıklamalar: Güveni sarsan Yunanistan tarafıdır
Kalın'dan CNN Türk'te önemli açıklamalar: Güveni sarsan Yunanistan tarafıdırCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Doğu Akdeniz'de anlaşmayı bozan ve güveni sarsan tarafın Yunanistan olduğunu belirterek, "Yunanistan'ın şu ana kadar Avrupa Birliği'ni arkasına alarak Türkiye karşıtı yaptığı lobi faaliyetlerinin gerçek yüzünü Avrupalılar zannediyorum şimdi daha net bir şekilde görmüşlerdir." dedi.
9.08.2020Gündem
Okullar ne zaman açılıyor 2020 Yılında okullar açılacak mı
Okullar ne zaman açılıyor? 2020 Yılında okullar açılacak mı?2020-2021 Eğitim yılı hakkında meraklı arayış devam ediyor. Ağustos ayına girmemizle birlikte okulların ne zaman açılacağı sorusu her geçen gün daha fazla araştırılıyor. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yeni eğitim yılının takvimini paylaştı. Peki okullar ne zaman açılacak? İşte milyonlarca veli ve öğrenciyi yakından ilgilendiren o tarihler...
2.08.2020Gündem
Okullar ne zaman açılacak, hangi tarihte başlayacak MEB Bakanı Ziya Selçuk ve Sağlık Bakanı Kocadan açıklamalar
Okullar ne zaman açılacak, hangi tarihte başlayacak? MEB Bakanı Ziya Selçuk ve Sağlık Bakanı Koca'dan açıklamalarGeçtiğimiz Mart ayında koronavirüs nedeniyle ara verilen ve uzaktan eğitime geçilen okulların geleceğiyle ilgili Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, birbirinden önemli açıklamalara imza attı. Peki milyonlarca öğrencinin merakla araştırdığı okullar 31 Ağustos'ta açılacak mı?
31.07.2020Gündem
Son dakika... Bakan Pakdemirli CNN TÜRKte açıkladı: Mısır alım fiyatı belli oldu
Son dakika... Bakan Pakdemirli CNN TÜRK'te açıkladı: Mısır alım fiyatı belli olduTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, CNN TÜRK'te Tarafsız Bölge'de Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtladı. Bakan Pakdemirli, "Geçen yıl 1150 lira olan mısır alım fiyatını bu sene yüzde 15 artırarak 1325 lira olarak belirledik." ifadelerini kullandı.
29.07.2020Gündem
Okullar ne zaman açılacak, hangi tarihte başlayacak Bakan Fahrettin Koca açıkladı: Okullar 31 Ağustosta açılacak mı
Okullar ne zaman açılacak, hangi tarihte başlayacak? Bakan Fahrettin Koca açıkladı: Okullar 31 Ağustos'ta açılacak mı?Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, geçtiğimiz Mart ayında kapanan ve uzaktan eğitime geçilen okulların geleceğiyle ilgili birbirinden önemli açıklamalara imza attı. Peki milyonlarca öğrencinin merakla araştırdığı okullar 31 Ağustos'ta açılacak mı?
29.07.2020Gündem
Okullar ne zaman açılacak, tarih belli oldu mu
Okullar ne zaman açılacak, tarih belli oldu mu?Okullar ne zaman açılacak? sorusu uzun zamandır Türkiye'nin gündeminde... Koronavirüs nedeniyle tedirginlik yaşayan öğrenci ve veliler bir yandan yeni eğitim yılının açılış tarihini bir yandan da nasıl bir model uygulanacağını sorguluyor.
23.07.2020Gündem
Son dakika... Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk canlı yayında açıkladı Okullar 31 Ağustosta açılacak mı
Son dakika... Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk canlı yayında açıkladı! Okullar 31 Ağustos'ta açılacak mı?Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, CNN TÜRK ekranlarında Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge'de merak edilenleri yanıtladı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, amaçlarının okulları açmak olduğunu belirterek, "Bunun için de her türlü şartı iyileştirme noktasında büyük bir gayretin içerisindeyiz." dedi.
23.07.2020Haberler
Son dakika... Bakan Selçuk canlı yayında açıkladı Okullar 31 Ağustosta açılacak mı
Son dakika... Bakan Selçuk canlı yayında açıkladı! Okullar 31 Ağustos'ta açılacak mı?Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, CNN TÜRK ekranlarında Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge'de merak edilenleri yanıtladı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, amaçlarının okulları açmak olduğunu belirterek, "Bunun için de her türlü şartı iyileştirme noktasında büyük bir gayretin içerisindeyiz." dedi.
23.07.2020Gündem
Bayrama kaç gün kaldı 2020 Kurban Bayramı hangi tarihlere denk geliyor
Bayrama kaç gün kaldı? 2020 Kurban Bayramı hangi tarihlere denk geliyor?Kurban Bayramı için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Ramazan Bayramını evlerinde geçiren binlerce vatandaş şimdilerde Kurban Bayramı ne zaman sorusuna yanıt aramayı sürdürüyor. İslam aleminde çok özel bir yere sahip olan ve kurban ibadetinin yerine getirildiği Kurban Bayramında kesilecek olan kurbanların etleri ihtiyaç sahipleri ve yakın akraba ile buluşturulacak. Peki Kurban Bayramı hangi tarihlere denk geliyor?
16.07.2020Gündem
Kurban Bayramı 2020 tarihleri | Kurban Bayramı kaç gün sürüyor
Kurban Bayramı 2020 tarihleri | Kurban Bayramı kaç gün sürüyor?Kurban Bayramı için meraklı arayış başladı. Ramazan Bayramı ardından kutlanan Kurban Bayramı'na sayılı günler kaldı. Ramazan Bayramı üç gün sürerken, Kurban Bayramı ise toplam 4 gün sürüyor. Peki Kurban Bayramı ne zaman başlıyor, ne zaman bitiyor?
15.07.2020Gündem
Bayram ne zaman Kurban Bayramında yasak var mı
Bayram ne zaman? Kurban Bayramı'nda yasak var mı?İslam alemi heyecanlı ve Kurban Bayramı'na adım adım yaklaşılıyor. Koronavirüs nedeniyle bayramda tedbir alınıp alınmayacağı merak konusu olurken bu iki soru sıklıkla yöneltiliyor: Kurban Bayramı ne zaman, hangi gün? Bayramda sokağa çıkma yasağı var mı?
14.07.2020Gündem
Kurban Bayramında kısıtlama olacak mı Prof. Dr. Ateş Kara açıkladı
Kurban Bayramı'nda kısıtlama olacak mı? Prof. Dr. Ateş Kara açıkladıKurban Bayramı'nda kısıtlama ya da sokağa çıkma yasağı olacak mı sorusunun cevabını herkes merak ediyor. Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, CNN TÜRK'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında bu konu ve corona virüs ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
13.07.2020Televizyon
Kurban Bayramında kısıtlama olacak mı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara CNN TÜRKte açıkladı
Kurban Bayramı'nda kısıtlama olacak mı? Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara CNN TÜRK'te açıkladıGelen son dakika haberlerine göre; Kurban Bayramı'nda kısıtlama ya da sokağa çıkma yasağı olacak mı sorusunun cevabını herkes merak ediyor. Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, CNN TÜRK'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında bu konu ve corona virüs ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
14.07.2020Gündem
Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Feyzioğlundan CNN TÜRKte flaş açıklamalar
Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Feyzioğlu'ndan CNN TÜRK'te flaş açıklamalarTürkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, CNN TÜRK'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında önemli açıklamalarda bulundu. Feyzioğlu, "Ben ve pek çok baro başkanı da yürüme fikrini yerinde bulmadık. Yani yürümek yerine, biz Meclis'te diyalogla bu işin makul noktada çözüleceğine inanıyoruz. Bu eylem Türkiye Barolar Birliğini'nin planladığı bir eylem değil." ifadelerini kullandı.
24.06.2020Gündem
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoydan önemli açıkladı. Tatilde bizi neler bekliyor
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy'dan önemli açıkladı. Tatilde bizi neler bekliyor?Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy CNN TÜRK'te Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge'de önemli açıklamalarda bulundu
10.06.2020Haberler
Son dakika haberi... Tatilde bizi neler bekliyor Kültür ve Turizm Bakanı Ersoydan önemli açıklamalar...
Son dakika haberi... Tatilde bizi neler bekliyor? Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy'dan önemli açıklamalar...Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy CNN TÜRK'te Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge'de önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Ersoy, "İç pazarda hareketlilik şu anda yüzde 45'lere geldi. İç turizm açısından bakarsanız çok iyi. Önceliğimiz bütün ülkelerle hava trafiğini başlatmak." ifadelerini kullandı.
10.06.2020Gündem
Prof. Dr. Mehmet Ceyhan uyardı: Azalma yok
Prof. Dr. Mehmet Ceyhan uyardı: Azalma yok!Prof. Dr. Mehmet Ceyhan CNN Türk'te katıldığı Tarafsız Bölge programında hafta sonu çok tartışılan görüntüleri yorumladı. Kaygının yok olduğunu söyleyen Ceyhan, "Virüsün bulaşıcılığında bir azalma falan yok." dedi. Maske ve mesafe kurallarıyla ilgili açıklama yapan Ceyhan, "Sadece maske takarak yüzde 86 oranında korunuyorsunuz maske olmadan mesafe kuralına uyarsanız yüzde 82 ikisini birden uygularsanız yüzde 97 oranında korunuyorsunuz. " ifadelerini kullandı.
8.06.2020Gündem
Prof. Dr. Mehmet Ceyhandan mesai saatleri önerisi
Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan 'mesai saatleri' önerisiCNN Türk'te Tarafsız Bölge programına katılan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, 1 Haziran'da başlayan normalleşme süreciyle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Normalleşme ile birlikte İstanbul'da toplu taşımada oluşan yoğunluğa dikkat çeken Ceyhan, bunun ciddi bir problem olduğunu vurguladı. Ceyhan, yoğunluğun azaltılması için kademeli mesainin uygulanabileceğini söyledi.
5.06.2020Televizyon
Son dakika haberler: Prof. Dr. Mehmet Ceyhandan mesai saatleri önerisi
Son dakika haberler: Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan 'mesai saatleri' önerisiSon dakika haberi... CNN Türk'te Tarafsız Bölge programına katılan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, 1 Haziran'da başlayan normalleşme süreciyle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Normalleşme ile birlikte İstanbul'da toplu taşımada oluşan yoğunluğa dikkat çeken Ceyhan, bunun ciddi bir problem olduğunu vurguladı. Ceyhan, yoğunluğun azaltılması için kademeli mesainin uygulanabileceğini söyledi.
4.06.2020Gündem
‘Süper bulaştırıcılar tespit edilmeli’
‘Süper bulaştırıcılar tespit edilmeli’Koronavirüs salgınında test politikasının değiştirilerek süper bulaştırıcıların tespit edilmesi gerektiğini belirten Prof. Dr. Ceyhan, “Belirtisi olmayan, dolayısıyla test yaptırıp tanı konulmamış kişileri bulmadıkça rakamları aşağı indirmemiz zor” dedi
29.05.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

cnn türkahmet hakantarafsız bölgeziya selcukCorona virüs

Tarafsız Bölge ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.