Tarafsız Bölge

Tarafsız Bölge

Son dakika Tarafsız Bölge haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Tarafsız Bölge gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Tarafsız Bölge haber sayfamızda...

Tarafsız Bölge

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 668 tarafsiz bolge haberi bulunmuştur.
Selçuk Bayraktar CNN TÜRK'te anlattı
Selçuk Bayraktar CNN TÜRK'te anlattıBaykar Teknoloji Lideri ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Ahmet Hakan'ın moderatörlüğünde gerçekleşen Tarafsız Bölge programında Türkiye'nin yüksek teknoloji alanındaki geleceği hakkında merak edilen soruları yanıtladı.
15.09.2021Haberler
Son dakika... Selçuk Bayraktar'dan CNN TÜRK'te flaş açıklamalar
Son dakika... Selçuk Bayraktar'dan CNN TÜRK'te flaş açıklamalarSon dakika haberine göre, Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, Türkiye'nin yüksek teknoloji alanındaki geleceğini Ahmet Hakan'la Tarafsız Bölge'de değerlendirdi. Bayraktar, İHA'ların öyküsünü detayları ile anlattı
16.09.2021Gündem
Bakan Pakdemirli açıkladı: 5 yangın söndürme uçağı alınacak
Bakan Pakdemirli açıkladı: 5 yangın söndürme uçağı alınacakTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Tarafsız Bölge’de Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtladı. Bakan Pakdemirli konuşmasına, "Cumhuriyet tarihinde görüşmemiş bir yangınla karşılaştık." sözleri ile başladı. Pakdemirli envantere 5 tane yangın söndürme uçağının dahil edileceğinin bilgisini verdi.
1.09.2021Haberler
Son dakika: Bakan Pakdemirli CNN Türk'te açıkladı: Cumhuriyet tarihinde böylesi görülmedi
Son dakika: Bakan Pakdemirli CNN Türk'te açıkladı: Cumhuriyet tarihinde böylesi görülmediSon dakika haberine göre, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Tarafsız Bölge’de Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtladı. Bakan Pakdemirli konuşmasına, "Cumhuriyet tarihinde görüşmemiş bir yangınla karşılaştık." sözleri ile başladı. Pakdemirli envantere 5 tane yangın söndürme uçağının dahil edileceğinin bilgisini verdi.
2.09.2021Siyaset
Demirören Medya’ya ödül yağmuru
Demirören Medya’ya ödül yağmuru14’üncü Türkiye’nin En’leri Ödül Töreni, Mehmet Akif Ersoy Tabiat Parkı Bahçeköy’de gerçekleşti.
25.08.2021Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu'ndan CNN TÜRK'te önemli açıklamalar
Bakan Karaismailoğlu'ndan CNN TÜRK'te önemli açıklamalarSon dakika haberine göre, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kanal İstanbul için temel atma hazırlıklarından, gündemdeki diğer büyük projelere merak edilenleri Ahmet Hakan’la Tarafsız Bölge’de değerlendirdi. Bakan Karaismailoğlu, Kanal İstanbul'un altı yılda bitirileceğini söyledi.
25.06.2021Siyaset
NASA'dan Rusya'ya 'uzay yarışı' uyarısı
NASA'dan Rusya'ya 'uzay yarışı' uyarısıAmerikan Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA) Yöneticisi Bill Nelson, Rusya'nın Uluslararası Uzay İstasyonu'ndan ayrılmasının uzay yarışı başlatabileceği uyarısında bulundu.
5.06.2021Teknoloji
NASA'dan dikkat çeken açıklama: Uzay yarışı...
NASA'dan dikkat çeken açıklama: Uzay yarışı...Amerikan Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA) Yöneticisi Bill Nelson, Rusya'nın Uluslararası Uzay İstasyonu'ndan ayrılmasının uzay yarışı başlatabileceği uyarısında bulundu.
4.06.2021Dünya
Okullar ne zaman açılacak 2021, karneler hangi tarihte verilecek? Yeni eğitim yılında yüz yüze eğitim ne zaman başlayacak?
Okullar ne zaman açılacak 2021, karneler hangi tarihte verilecek? Yeni eğitim yılında yüz yüze eğitim ne zaman başlayacak?Yüz yüze eğitim bazı kademlerde başladı. Okulların kapanma tarih yaklaşırken diğer taraftan yeni eğitim yılında okulların açılacağı tarih merak ediliyor. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, CNN TÜRK'te Tarafsız Bölge programında açıklamalar yaptı. Bakan Selçuk'un açıklaması sonrasında okulların açılacağı tarih araştırılıyor. Peki 2021 yeni eğitim yılında okullar ne zaman açılacak?
3.06.2021Gündem
Son dakika: Bakan Selçuk tarihini açıkladı! Yeni eğitim yılı ne zaman başlayacak?
Son dakika: Bakan Selçuk tarihini açıkladı! Yeni eğitim yılı ne zaman başlayacak?Son dakika haberine göre; Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, CNN TÜRK'te Ahmet Hakan'ın moderatörlüğünü yaptığı Tarafsız Bölge programında soruları yanıtladı. Bakan Selçuk, eğitim çalışanlarının tamamının aşı olacağı müjdesini verdi. Bakan Selçuk herkesin merak ettiği, "Yeni eğitim yılı ne zaman başlayacak?" sorusuna açıklık getirdi, LGS ile ilgili kritik bilgiler paylaştı. İşte detaylar...
3.06.2021Gündem
Milli Eğitim Bakanı Selçuk, yeni eğitim yılının ne zaman başlayacağını açıkladı
Milli Eğitim Bakanı Selçuk, yeni eğitim yılının ne zaman başlayacağını açıkladıMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Ahmet Hakan'ın CNN Türk'te yayınlanan Tarafsız Bölge programına konuk oldu. Selçuk, koronavirüsle mücadele tüm hızıyla sürerken, eğitimde normalleşmeye ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Şu ana kadar 813 bin öğretmenin aşılandığını aktaran Bakan Selçuk, kalan öğretim görevlilerinin hepsinin 7 Haziran'dan itibaren aşı olabileceğini belirtti. Ayrıca Bakan Selçuk, yüz yüze eğitimin neden şehirlerde iki gün, köylerde 5 gün olduğunu detaylıca anlattı. Bakan Selçuk, 1 Eylül'de yeni eğitim öğretim yılının açılabileceğini söyledi.
2.06.2021Televizyon
Minik öğrenciden Bakan Selçuk'a duygulandıran video
Minik öğrenciden Bakan Selçuk'a duygulandıran videoKoronavirüs sürecinde okullarından uzak kalan öğrenciler, özlemlerini birçok platformda dile getirirken, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, kendisine gönderilen bir videoyu CNN Türk'te yayınlanan Tarafsız Bölge programında paylaştı.
2.06.2021Televizyon
Minik öğrenciden Bakan Selçuk'a duygulandıran video
Minik öğrenciden Bakan Selçuk'a duygulandıran videoKoronavirüs sürecinde okullarından uzak kalan öğrenciler, özlemlerini birçok platformda dile getirirken, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, kendisine gönderilen bir videoyu CNN Türk'te yayınlanan Tarafsız Bölge programında paylaştı.
2.06.2021Gündem
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ne zaman, saat kaçta açıklama yapacak? CNN TÜRK CANLI İZLE
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ne zaman, saat kaçta açıklama yapacak? CNN TÜRK CANLI İZLEMilli Eğitim Bakanı bu akşam CNN TÜRK'te Tarafsız Bölge programına konuk olacak. Öğrenciler ve veliler Bakan'ın açıklamalarını merakla beklerken "Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ne zaman, saat kaçta açıklama yapacak?" sorusu art arda soruluyor.
2.06.2021Gündem
Masum Türker'den CNN Türk'te önemli açıklamalar
Masum Türker'den CNN Türk'te önemli açıklamalarEski Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı Masum Türker, Ahmet Hakan'ın CNN Türk'te yayınlanan Tarafsız Bölge programına konuk oldu. Türker, CHP'nin başlattığı "128 milyar dolar nerede" tartışmasına ilişkin açıklamalarda bulundu.
14.04.2021Televizyon
Son dakika: Masum Türker'den CNN Türk'te önemli açıklamalar
Son dakika: Masum Türker'den CNN Türk'te önemli açıklamalarEski Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı Masum Türker, Ahmet Hakan'ın CNN Türk'te yayınlanan Tarafsız Bölge programına konuk oldu. Türker, CHP'nin başlattığı "128 milyar dolar nerede" tartışmasına ilişkin açıklamalarda bulundu.
14.04.2021Gündem
Okullar ne zaman kapanacak? 2021 Yaz tatili ne zaman başlayacak? Bakan Selçuk açıkladı...
Okullar ne zaman kapanacak? 2021 Yaz tatili ne zaman başlayacak? Bakan Selçuk açıkladı...Okullar ne zaman kapanacak sorusu araştırma konusun almaya devam ediyor. Son dönemde artan vaka sayıları ile birlikte yüz yüze eğitim konusunda yeniden soru işaretleri oluşmaya başladı. Öğrenciler ve veliler Mart ayı sonuna yaklaşılırken okullarda eğitim ve öğretim ne zaman sona ereceği sorusuna yanıt aramaya devam ediyor. Konuya dair CNN Türk'te açıklamalarda bulunan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk konuya açıklık getirdi. Peki Okullar ne zaman kapanacak, yaz tatili ne zaman başlayacak?
24.03.2021Gündem
Dikkat çeken anket! Halkın büyük çoğunluğu 'HDP Kapatılsın' diyor
Dikkat çeken anket! Halkın büyük çoğunluğu 'HDP Kapatılsın' diyorYargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin HDP'nin kapatılması istemiyle Anayasa Mahkemesi'ne başvururken, haber siyasetin gündeminde bomba etkisi yarattı. Konu Ahmet Hakan'ın CNN Türk'te yayınlanan Tarafsız Bölge Programı'nda yer buldu.
17.03.2021Televizyon
Dikkat çeken anket! Halkın büyük çoğunluğu 'HDP kapatılsın' diyor
Dikkat çeken anket! Halkın büyük çoğunluğu 'HDP kapatılsın' diyorYargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin HDP'nin kapatılması istemiyle Anayasa Mahkemesi'ne başvururken, haber siyasetin gündeminde bomba etkisi yarattı. Konu Ahmet Hakan'ın CNN Türk'te yayınlanan Tarafsız Bölge Programı'nda yer buldu.
17.03.2021Gündem
Son dakika haberi: Okullar ne zaman açılacak? Tatilin ardından okulların açılacağı tarih netleşiyor
Son dakika haberi: Okullar ne zaman açılacak? Tatilin ardından okulların açılacağı tarih netleşiyorİlk ve orta dereceli okullarda karnelerin 2 Temmuz'da dağıtılacağının açıklanmasının ardından akıllara '2021-22 eğitim-öğretim yılı ne zaman başlayacak?' sorusu geldi. Gelen son dakika haberine göre; Milli Eğitim Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un peş peşe yüz yüze eğitim açıklamaları sonrası Posta Gazetesi yazarı Murat Çelik son gelişmeleri aktardı. İşte haberin ayrıntıları...
12.03.2021Gündem
Bu yıl okullar ne zaman kapanıyor? Yaz tatili ne zaman başlıyor? (2021)
Bu yıl okullar ne zaman kapanıyor? Yaz tatili ne zaman başlıyor? (2021)Okullar ne zaman kapanacak sorusu günden güne araştırılmaya devam ediyor. Milyonlarca öğrenci yaz tatili ne zaman başlıyor öğrenmek istiyor. 2021 Yılı Eğitim takvimi için Milli Eğitim Bakanlığı yeni takvimini duyurdu.
10.03.2021Gündem
Yaz tatili ne zaman başlıyor 2021? Okullar ne zaman kapanacak, tatil tarihleri nedir?
Yaz tatili ne zaman başlıyor 2021? Okullar ne zaman kapanacak, tatil tarihleri nedir?Yaz tatilinin başlayacağı ve okulların kapanacağı tarih öğrenciler tarafından merak ediliyor. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, CNN Türk'te Tarafsız Bölge programında yaz tatili ile ilgili açıklama yaptı. Açıklama sonrasında son dakika gelişmeleri merak konusu oldu. Peki yaz tatili ne zaman, okullar ne zaman kapanacak?
9.03.2021Gündem
Son dakika! Milli Eğitim Bakanı Selçuk canlı yayında açıkladı! Yaz tatilini başlayacağı tarih...
Son dakika! Milli Eğitim Bakanı Selçuk canlı yayında açıkladı! Yaz tatilini başlayacağı tarih...Son dakika haberine göre Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, CNN Türk'te Tarafsız Bölge programında flaş açıklamalarda bulundu. Yüz yüz eğitimde ilk ve ortaokullarda yüzde 80'in üzerinde katılım olduğunu belirten Bakan Selçuk, yaz tatilinin ne zaman başlayacağını da açıkladı.
9.03.2021Gündem
4 Mart 2021 Milliyet'te Gündem
4 Mart 2021 Milliyet'te Gündem4 Mart 2021 Milliyet'te Gündem
4.03.2021Haberler
Son dakika haberi: Muharrem İnce'den CNN TÜRK'te önemli açıklamalar
Son dakika haberi: Muharrem İnce'den CNN TÜRK'te önemli açıklamalarSon dakika haberine göre, Muharrem İnce, CHP’den istifa etme sürecini, başlattığı yeni oluşumu ve siyasetin gündeminde öne çıkan gelişmeleri Ahmet Hakan’la Tarafsız Bölge’de değerlendirdi. Muharrem İnce, 'Beştepe'ye giden CHP'li iddialarına dair flaş açıklamalarda bulundu.
3.03.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

ZİYA SELÇUKCNN TÜRKmebcnnAhmet Hakan

Tarafsız Bölge ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.