vahşi cinayet

vahşi cinayet

Son dakika vahşi cinayet haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan vahşi cinayet gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan vahşi cinayet haber sayfamızda...

vahşi cinayet haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 416 vahsi cinayet haberi bulunmuştur.

Çiftlikte vahşi cinayet
Çiftlikte vahşi cinayet!Adana'da çiftlikte bekçilik yapan bir kişi eli bağlandıktan sonra kafasına satır ile vurularak öldürülmüş halde bulundu. Edinilen bilgiye göre olay Yüreğir ilçesine bağlı Havutlu Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre çiftlik çalışanı bir kişi sabah çiftliğe geldiğinde bir aracın yakıldığını, kasanın olduğu kapının karılıp içeri girildiğin görünce çiftliğin bekçisi Yusuf Bolat'ı (61) aramaya başladı. Ancak çalışan Bolat'ı bulamadı. Bolat'ın telefonunu da kırılıp yere atıldığını gören çalışan daha sonra çiftlikten portakal bahçesine çıktığında Bolat'ı kanlar içinde yerde yattığını gördü. Hemen polisi ve sağlık ekiplerini aradı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Bolat'ın alnında ve kafasının arkasında ense kısmına yakın yerde satır kesisi olduğu ve buna bağlı olarak hayatını kaybettiğini belirledi. Bunun üzerine olay yeri inceleme ve cinayet büro amirliği ekipleri olay yerine gelerek inceleme başlattı. Yapılan inceleme çiftliğe gece yarısı hırsızların girdiği bekçilik yapan Bolat bunu fark edince aralarında boğuşma olduğu Bolat'ın elini bağlayıp satır ile kafasına vurarak etkisiz hale getirdikleri daha sonrada portakal bahçesine attıkları tespit edildi. Bolat'ı etkisiz hale getiren hırsızların kasanın bulunduğu odanın kapısın patlatarak içeri girip kasayı açmaya çalıştıkları ancak kasayı açamadıkları belirlendi. Ayrıca zanlıların delil kalmaması için çiftlikte bulunan bir aracı ateşe verdikleri görüldü. Polis şimdi olayı gerçekleştiren kişi ya da kişileri bulmak için çalışma başlattı. Bu arada evli ve çocukları olan Bolat'ın cenazesi ise adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.
11.09.2019Haberler

Yazar Sonuçları