150 Bin Tl

150 Bin Tl

Son dakika 150 bin TL haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan 150 bin TL gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan 150 bin TL haber sayfamızda...

150 Bin Tl

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.530 150 bin tl haberi bulunmuştur.
HESAPLARA GEÇİYOR! Faizsiz 150 bin TL evlilik kredisi ne zaman yatıyor? Evlilik kredisi başvuru şartları ve başvuru ekranı...
HESAPLARA GEÇİYOR! Faizsiz 150 bin TL evlilik kredisi ne zaman yatıyor? Evlilik kredisi başvuru şartları ve başvuru ekranı... Faizsiz 150 bin TL evlilik kredisi başvurusunda bulunanlar kredi ödeme tarihine odaklandı! Bakan Mahinur Özdemir Göktaş, Aile ve Gençlik Fonu kapsamında evlilik kredisi ödeme tarihini açıkladı. Evlilik hazırlığı yapan gençler, ''Evlilik kredisi başvuru şartları ve başvuru ekranı' aramasını yapıyor. 150 bin TL evlilik kredisi ne zaman yatacak?
21.05.2024 Bilgi Rehberi
Konut satışlarında son yılların en büyük değişimi! Nedeni belli oldu
Konut satışlarında son yılların en büyük değişimi! Nedeni belli oldu Konut piyasasında satış rakamlarında düşüş ciddi boyutlara ulaştı. Son açıklanan nisan ayı verilerine göre satışlarda 3 yıl sonra bir ilk yaşandı. Gayrimenkul Uzmanı Mustafa Hakan Özelmacıklı ile Emlakjet CEO'su Tolga İdikat konut satışlarındaki düşüşün 4 ana nedenini milliyet.com.tr’ye açıkladı. İşte detaylar...
18.05.2024 Ekonomi
150 BİN TL EVLİLİK KREDİSİ ÖDEMESİ 2024: Evlilik kredisi yattı mı, ne zaman yatacak? Faizsiz evlilik kredisi şartları...
150 BİN TL EVLİLİK KREDİSİ ÖDEMESİ 2024: Evlilik kredisi yattı mı, ne zaman yatacak? Faizsiz evlilik kredisi şartları... Evlilik kredisi başvuruları ardından ödeme takvimi, evlenecek gençlerinde gündeminde bulunuyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Aile Gençlik Fonu ile evlencek gençlere 0 faizle 150 bin TL evlilik kredisi desteği hayata geçiyor. Gençlerin hafızlarını meşgul eden soru ise ''Evlilik kredisi ne zaman yatacak?'' oldu.
10.05.2024 Bilgi Rehberi
Hem kaporadan hem aracından oldu! Engelli adamın 150 bin TL'sini yakan protokol
Hem kaporadan hem aracından oldu! Engelli adamın 150 bin TL'sini yakan protokol Antalya'da yaşayan yüzde 71 engelli vatandaş internetten 680 bin TL'ye anlaştığı aracı almak için Gaziantep'e giti. 130 bin TL peşinat veren engelli adam, borçları olduğu için noterden aracı kendi üzerine geçiremedi ve geri kalan ödeme için protokol imzaladı. Karşı taraf 20 bin TL'yi almadığı gerekçesiyle kalan paranın ödenme süresi gelmeden aracı bağlandı, hem kaporadan hem araçtan oldu.
23.04.2024 Haberler
Hem kaporadan hem aracından oldu! Engelli adamın 150 bin TL'sini yakan protokol
Hem kaporadan hem aracından oldu! Engelli adamın 150 bin TL'sini yakan protokol Antalya'da yaşayan yüzde 71 engelli vatandaş internetten 680 bin TL'ye anlaştığı aracı almak için Gaziantep'e giti. 130 bin TL peşinat veren engelli adam, borçları olduğu için noterden aracı kendi üzerine geçiremedi ve geri kalan ödeme için protokol imzaladı. Karşı taraf 20 bin TL'yi almadığı gerekçesiyle kalan paranın ödenme süresi gelmeden aracı bağlandı, hem kaporadan hem araçtan oldu.
23.04.2024 Gündem
Milli boksör ve bekçi arasına pitbull kavgası: Sopayı aldım ikisinin kafasına geçirdim
Milli boksör ve bekçi arasına pitbull kavgası: Sopayı aldım ikisinin kafasına geçirdim Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bekçi ile pitbull cinsi köpeği ağızlıksız çocuk parkında dolaştırdığını iddia ettiği boksör arasında kavga çıktı. Bekçi sağ elini ısıran köpeğe yerden aldığı sopayı savurdu. Bunun üzerine boksör eline geçirdiği o sopayla bekçi ve arkadaşının kafasına vurdu.
23.04.2024 Gündem
Bakan Işıkhan açıkladı: Hibeyi 400 bin liraya yükselttik
Bakan Işıkhan açıkladı: Hibeyi 400 bin liraya yükselttik Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, engelli ve eski hükümlü vatandaşlara yönelik desteklerin artırıldığını söyledi.
17.04.2024 Ekonomi
Onlarca kişinin ölümüne neden olacaklardı! 52 hasta başka hastaneye nakledildi
Onlarca kişinin ölümüne neden olacaklardı! 52 hasta başka hastaneye nakledildi Kocaeli'nin Darıca ilçesinde, Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin trafo binasına girerek yaklaşık 150 bin TL değerindeki kabloları çalan hırsızlar, hastanenin elektriğinin kesilmesine neden oldu. Olay nedeniyle, diyaliz ve yoğun bakım ünitesinde tedavi gören 52 hasta, ambulanslarla çevredeki hastanelere nakledildi.
10.04.2024 Gündem
Ev sahipleri dikkat: Kira gelir beyanında son gün 1 Nisan
Ev sahipleri dikkat: Kira gelir beyanında son gün 1 Nisan Kira Gelir beyanında son gününü 1 Nisan olduğunu hatırlatan Emlak Uzmanı Mustafa Hakan Özelmacıklı, ''Mesken kira geliri elde edenler elde ettikleri kira gelirinin 2023 yılı için istisna tutarı olan 21 bin TL’yi aşması halinde beyanname vermeleri gerekiyor. Vergi kesintisine (tevkifata) tabi işyeri kira gelirleri elde edenlerde ise, kira gelirlerinin brüt tutarı 2023 yılı için beyanname verme sınırı olan 150 bin TL’yi aşması halinde beyanname verirler'' dedi.
27.03.2024 Ekonomi
Madende tazminat 1 milyon lira oldu
Madende tazminat 1 milyon lira oldu İliç’de yaşanan facia maden kazalarını yeniden gündeme getirirken, maden çalışanlarına yapılan zorunlu sigorta kapsamındaki parasal sınırlar artırıldı. Yeni düzenlemeyle maden kazalarında ödenen sakatlanma ve ölüm teminatı 150 bin TL’den 1 milyon TL’ye, kişi başına net prim ise 700 TL’den 4 bin 675 TL’ye yükseltildi.
20.03.2024 Ekonomi
Kadın girişimciye avantajlı bayilik
Kadın girişimciye avantajlı bayilik ‘İşimiz Konfor, Gücümüz Kadın’ başlıklı bir proje başlatan Konfor Grup, kadın girişimcilere Konfor Yatak bayiliğini avantajlı koşullarla veriyor. Yıl sonuna kadar 100 kadın girişimcinin Konfor Yatak bayisi olması amaçlanıyor.
19.03.2024 Kobi
Murat Kurum: İstanbul'u depreme dirençli hale getirmemiz lazım
Murat Kurum: İstanbul'u depreme dirençli hale getirmemiz lazım AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum, "Şubat ayında Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin 21 milyar dolarla rekor kırdığını gördük. Bu da bizi gerçekten ziyadesiyle mutlu etti. Ülkenin ihracatının artması, ülkenin istihdamının artması, şehir adına da önemli” dedi.
14.03.2024 Gündem
Hande Erçel, Hindistan'da onur konuğu oldu! 'Kendisi güzel ama kıyafeti kötü'
Hande Erçel, Hindistan'da onur konuğu oldu! 'Kendisi güzel ama kıyafeti kötü' Şu sıralar Hakan Sabancı ile ilişkisiyle gündemde olan Hande Erçel, Hindistan’ın Mumbai şehrinde düzenlenen 'FICCI Frames'e onur konuğu olarak katıldı. Kapanış panelinde konuşmacı olarak yer alan güzel oyuncu, konferansta giydiği kıyafetle çok konuşuldu.
8.03.2024 Cadde
Son dakika... Faizsiz evlilik kredisine 4 bin 815 çift başvurdu
Son dakika... Faizsiz evlilik kredisine 4 bin 815 çift başvurdu 15 Şubat'ta başlayan yeni evlenen çiftlere 2 yılı geri ödemesiz 48 ay vadeli 150 bin lira faizsiz evlilik kredisine 4 bin 815 çift başvuruda bulundu.
7.03.2024 Gündem
16 milyon emekli merakla bekliyor! Zamlı ikramiyeler ne zaman ödenecek?
16 milyon emekli merakla bekliyor! Zamlı ikramiyeler ne zaman ödenecek? 16 milyon emeklinin bayram ikramiyesi yüzde 50 artışla 3 bin TL’ye yükseltildi. Düzenleme TBMM’den geçti. Peki ikramiyeler ne zaman ödenecek? İşte detaylar...
3.03.2024 Ekonomi
16 milyon emekli merakla bekliyor! Zamlı ikramiyeler ne zaman ödenecek?
16 milyon emekli merakla bekliyor! Zamlı ikramiyeler ne zaman ödenecek? 16 milyon emeklinin bayram ikramiyesi yüzde 50 artışla 3 bin TL’ye yükseltildi. Düzenleme TBMM’den geçti. Peki ikramiyeler ne zaman ödenecek? İşte detaylar...
3.03.2024 Haberler
EVLİLİK KREDİSİ ŞARTLARI: Faizsiz evlilik kredisi başvuru son günü ne zaman? Yeni evleneceklere evlilik kredisi başvurusu nasıl yapılır?
EVLİLİK KREDİSİ ŞARTLARI: Faizsiz evlilik kredisi başvuru son günü ne zaman? Yeni evleneceklere evlilik kredisi başvurusu nasıl yapılır? Yeni evlenecekler için ‘Evlenecek Gençlerin Desteklenmesi Projesi’ başlatıldı. Faizsiz ve 2 yıl geri ödemesiz evlilik kredisi başvuruları pilot illerde sürüyor. 150 bin TL evlilik kredisi başvuru şartları neler? Evlilik kredi desteği başvurusu nasıl yapılır?
2.03.2024 Bilgi Rehberi
İnsansız Deniz Aracı Yarışması için son başvuru tarihi 15 Mart
İnsansız Deniz Aracı Yarışması için son başvuru tarihi 15 Mart TEKNOFEST Teknoloji Yarışmaları kapsamında Milli Savunma Bakanlığı yürütücülüğünde düzenlenen İnsansız Deniz Aracı Yarışmasına katılım için son başvuru tarihi 15 Mart 2024.
2.03.2024 Teknoloji
FAİZSİZ EVLİLİK KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI 2024: 150 bin TL evlilik kredisi başvuru şartları nedir, nasıl yapılır ve yaş sınırı kaç?
FAİZSİZ EVLİLİK KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI 2024: 150 bin TL evlilik kredisi başvuru şartları nedir, nasıl yapılır ve yaş sınırı kaç? Faizsiz evlilik kredisi başvuruları 15 Şubat tarihi itibarıyla başladı. Hükümetin 14-28 Mayıs seçim döneminde taahhüt ettiği Aile ve Gençlik Fonu resmen kuruldu. Evlilik kredisi düzenlemesinden faydalanmak için gün sayan gençlerin gündeminde olan Aile Gençlik Bankası için süreç sonlandı. Krediden faydalanmak isteyenler ise "Faizsiz evlilik kredisi başvuru şartları nedir, nasıl yapılır ve yaş sınırı kaç?" sorularının yanıtı aranıyor. Evlilik kredisi başvuru ekranı (e devlet)...
22.02.2024 Bilgi Rehberi
TEKNOFEST 2024’te yeni bir yarışma!
TEKNOFEST 2024’te yeni bir yarışma! TEKNOFEST teknoloji yarışmalarına yeni eklenen Hava Savunma Sistemleri Yarışması bu yıl ilk kez başvuru alacak.
19.02.2024 Teknoloji
150 BİN TL EVLİLİK KREDİSİ BAŞVURU EKRANI:📌  Faizsiz evlilik kredisi başvuru şartları ve yaş sınır! 150 bin TL evlilik kredisi başvurusu nasıl yapılır?
 150 BİN TL EVLİLİK KREDİSİ BAŞVURU EKRANI:📌  Faizsiz evlilik kredisi başvuru şartları ve yaş sınır! 150 bin TL evlilik kredisi başvurusu nasıl yapılır? 150 bin TL evlilik kredisi başvuruları başladı. Faizsiz, 2 yıl geri ödemesiz ve 48 ay vadeli evlilik kredisi şartları ile ilgili detaylar merak ediliyor. Peki 150 bin TL evlilik kredisi başvurusu nasıl yapılır? İşte evlilik kredisi şartları 2024...
18.02.2024 Bilgi Rehberi
EVLİLİK KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? 👰🤵 Evlilik kredisi başvuru ekranı! Faizsiz evlilik kredisi şartları neler, yaş sınırı kaç, kimler alacak?
EVLİLİK KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? 👰🤵 Evlilik kredisi başvuru ekranı! Faizsiz evlilik kredisi şartları neler, yaş sınırı kaç, kimler alacak? Evlilik kredisi başvuruları bugün başladı. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi, sosyal medya hesabından evlilik kredisi başvurularının başladığını ve ilk etapta deprem bölgesini (Kahramanmaraş, Hatay, Adıyaman, Malatya ile Gaziantep'in İslahiye ve Nurdağı ilçeleri) kapsayacağını açıkladı. Evlilik kredisi başvuru şartları da belli oldu. Peki 150 bin TL evlilik kredisi başvurusu nasıl yapılır? İşte faizsiz evlilik kredisi şartları ve başvuru ekranı 2024...
16.02.2024 Bilgi Rehberi
150 BİN LİRALIK EVLİLİK KREDİSİ BAŞVURUSU nasıl ve nereden yapılır? % 0 Faizli 150 Bin TL evlilik kredisi başvuru şartları nedir? İşte e Devlet sayfası
150 BİN LİRALIK EVLİLİK KREDİSİ BAŞVURUSU nasıl ve nereden yapılır? % 0 Faizli 150 Bin TL evlilik kredisi başvuru şartları nedir? İşte e Devlet sayfası 48 ay vadeli, 2 yıl geri ödemesiz, 150.000 TL tutarında evlilik kredisi için başvuru işlemleri bugün başladı. Gelin & Damat adayları 150 Bin TL Faizsiz evlilik kredisi başvurusu nasıl, nereden yapılır? sorularına cevap arıyor. Peki evlilik kredisi başvuru şartları nedir? İşte evlilik kredisi başvuru ekranı ve başvuru şartları haberimizde...
15.02.2024 Bilgi Rehberi
EVLİLİK KREDİSİ BAŞVURU EKRANI AÇILDI MI (aile.gov.tr) 2024? 📌 150 bin TL evlilik kredisi şartları neler? Evlilik kredisi başvurusu nasıl ve ne zaman yapılacak?
EVLİLİK KREDİSİ BAŞVURU EKRANI AÇILDI MI (aile.gov.tr) 2024? 📌 150 bin TL evlilik kredisi şartları neler? Evlilik kredisi başvurusu nasıl ve ne zaman yapılacak? Evlilik kredisi başvuruları için saatler sayılıyor. 150 bin TL faizsiz evlilik kredisi hakkında Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, önemli açıklamalar yaptı. Bakan Göktaş'ın açıklaması sonrasında evlilik kredisi şartları ve başvuru tarihi araştırılmaya başlandı. Peki evlilik kredisi başvurusu nasıl yapılır, başvurular ne zaman yapılacak? 2024 evlilik kredisi şartları neler?
14.02.2024 Bilgi Rehberi
GÖZLER YARINDA ❗ 150 BİN TL EVLİLİK KREDİSİ başvurusu ne zaman, yarın mı, nasıl yapılır? 👰🏻🤵🏻 150 Bin TL faizsiz evlilik kredisi başvuru şartları nedir, nikahtan önce mi, sonra mı başvurulur?
GÖZLER YARINDA ❗ 150 BİN TL EVLİLİK KREDİSİ başvurusu ne zaman, yarın mı, nasıl yapılır? 👰🏻🤵🏻 150 Bin TL faizsiz evlilik kredisi başvuru şartları nedir, nikahtan önce mi, sonra mı başvurulur? 150 Bin TL faizsiz evlilik kredisi ile ilgili sorular gündemden düşmüyor. 150 Bin TL faizsiz evlilik kredisi çekmek isteyenler, başvurunun ne zaman ve nasıl yapılacağını öğrenmek istiyor. Aynı zamanda bu krediye kimlerin başvurmaya hakkı olduğu da araştırılıyor. İşte 150 Bin TL faizsiz evlilik kredisi başvuru şartları...
14.02.2024 Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

150 Bin Tl ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.