24 Kasım

24 Kasım

Son dakika 24 kasım haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan 24 kasım gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan 24 kasım haber sayfamızda...

24 Kasım

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 12.512 24 kasım haberi bulunmuştur.
Metrodaki bıçaklı saldırganın tutukluluk hali devam etti
Metrodaki bıçaklı saldırganın tutukluluk hali devam ettiKadıköy-Tavşantepe metrosunda Senanur Damgacı ile annesi Nilgün Mihdiye Damgacı’ya bıçak çekip tehdit eden Emrah Yılmaz’ın yargılanmasına devam edildi. Duruşmada savunma yapan sanık Emrah Yılmaz, ifadesini alan kadın savcının cinsiyet ayrımcılığı yaptığını belirterek, “Ben adliyeye ilk getirildiğim gün bana çok kötü davranıldı. Orada benim yaşadıklarım değil hep aleyhime olan deliller toplandı, olaya tek taraflı bakıldı” dedi.
13.05.2022Gündem
19 Aralık Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
19 Aralık Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuDoğduğunuz gün burcunuzu doğduğunuz saat yükseleninizi belirlemektedir. Burçlar ve yükselen burçlar insanların karakterleri ve davranışları üzerinde etkisi bulunmaktadır. Burunuz öğrenmek veya yükselen burcunuzu öğrenmek oldukça kolaydır. 19 Aralık hangi burç? 19 Aralık tarihinin yükselen burcu nedir? 19 Aralık tarihini kapsayan burcun özellikleri nelerdir? Sizler için 19 Aralık tarihi ile ilgili burç sorularının cevaplarını derledik.
10.05.2022Astroloji
14 Aralık Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
14 Aralık Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuBurçlar, insanların kişilik özellikleri ile ilgili olarak çok fazla ipucu verir. Her insanın doğum tarihine göre belirlenen bir burcu bulunmaktadır. Tüm burçların birbirleri ile arasındaki ilişki farklılık gösterebilir. Bu durumda ise insanlar 14 Aralık hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu ile ilgili tüm detayları derledik.
10.05.2022Astroloji
14 Aralık Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
14 Aralık Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuBurçlar, insanların kişilik özellikleri ile ilgili olarak çok fazla ipucu verir. Her insanın doğum tarihine göre belirlenen bir burcu bulunmaktadır. Tüm burçların birbirleri ile arasındaki ilişki farklılık gösterebilir. Bu durumda ise insanlar 14 Aralık hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu ile ilgili tüm detayları derledik.
10.05.2022Astroloji
8 Aralık Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
8 Aralık Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuBurçlar milattan önce 3000’li yıllarda ortaya çıkmıştır. Gezegenlerin ve güneşin konumuna göre belirlenen burçlar ve yükselen burçlar insanları etkileyebilmektedir bu nedenle hayatımızda ki insanların burçlarına dikkat ederiz. 8 Aralık tarihi hangi burçtur? 8 Aralık tarihinin yükseleni nedir? Sizler için 8 Aralık tarihi ile ilgili burç sorularının cevaplarını derledik.
10.05.2022Astroloji
6 Aralık Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
6 Aralık Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuBirçok insan için sevilen alanlardan birisi astroloji olarak bilinmektedir. Astroloji sayesinde birçok burcu kolaylıkla öğrenebilir ve burçların özelliklerini anlayabilirsiniz. Her insanın burcu bulunmaktadır ve bu burçların farklı özellikleri vardır. Sizler için 6 Aralık hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nelerdir? Tüm detayları derledik.
10.05.2022Astroloji
24 Kasım Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
24 Kasım Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuAstrolojiyi önemseyen insanlar tarafından burçlar yoğun ilgi görmektedir. İnsanlar doğum tarihlerine göre hangi burca sahip olduğunu ve burcunun yükseleninin ne olduğunu araştırma eğilimindedir. Bu durum insanlardaki burçlara yönelik merak dürtüsünün artmasına neden olmaktadır. Peki, 24 Kasım tarihi hangi burç olarak değerlendiriliyor? 24 Kasım doğumlu olanlar hangi burç kategorisine girmektedir? İşte, 24 Kasım günü hakkında burç bilgileri.
10.05.2022Astroloji
Metroda kadınlara saldırıp küfür etmişti! ‘Ettiğim küfürler tabi ki yanlış’
Metroda kadınlara saldırıp küfür etmişti! ‘Ettiğim küfürler tabi ki yanlış’Kadıköy-Tavşantepe metrosunda Senanur Damgacı ile annesi Nilgün Mihdiye Damgacı’ya bıçak çekip tehdit eden Emrah Yılmaz’ın yargılanmasına devam edildi. Duruşmada savunma yapan sanık ettiği küfürlerin yanlış olduğunu söyleyerek, “Bunlara bir diyeceğim yoktur. Ancak olayın başından beri değerlendirilmesini talep ediyorum” dedi.
15.04.2022Gündem
İntizar kimdir, gerçek adı nedir, nereli? Şarkıcı İntizar'ın hayatı ve şarkıları
İntizar kimdir, gerçek adı nedir, nereli? Şarkıcı İntizar'ın hayatı ve şarkılarıİntizar adı ile sanat camiasında sevilen sanatçı, müzik yarışmasında birincilik elde etti ve Sibel Can'ın sahnesine konuk olmasıyla Ferdi Tayfur tarafından beğenilerek albüm teklifi aldı. Peki, İntizar kaç yaşında, nereli?
13.04.2022Cadde
TCMB: Merkez Bankası faiz kararı ne zaman, saat kaçta açıklanacak?
TCMB: Merkez Bankası faiz kararı ne zaman, saat kaçta açıklanacak?Faiz oranı ne olur, MB fair kararı ne zaman açıklanacak? Merkez Bankası'nın faiz karar tarihi yaklaştı. Ekonomiyi yakından takip edenler alınacak karara odaklanmış durumda... Net tarihi bilmeyenler ise "Merkez Bankası faiz kararı ne zaman açıklanacak?" sorusuna cevap arıyor. İşte ayrıntılar...
11.04.2022Ekonomi
Merkez Bankası faiz kararı ne zaman, saat kaçta açıklanacak? Faizler düşecek mi, artacak mı?
Merkez Bankası faiz kararı ne zaman, saat kaçta açıklanacak? Faizler düşecek mi, artacak mı?Nisan ayına girdik ve her ay olduğu gibi Merkez Bankası faiz kararı tarihi merak ediliyor. Faizlerin düşüp düşmeyeceği sorgulanırken sıkça "Merkez Bankası faiz kararı ne zaman açıklanacak?" diye soruluyor.
7.04.2022Ekonomi
Palu ailesinin yargılandığı dava 1 Temmuz'a erteledi
Palu ailesinin yargılandığı dava 1 Temmuz'a ertelediKocaeli'de 13 yıl önce kaybolan ve öldürüldüğü iddia edilen Meryem Tahnal'ın kızı Melike Tahnal'ın Sakarya'da öldürülmesine ilişkin Palu ailesinin yargılanmasına devam edildi. Mahkeme, Tuncer Ustael'in tutukluluk halinin devamına karar vererek, duruşmayı 1 Temmuz'a erteledi.
1.04.2022Gündem
Merkez Bankası faiz kararı toplantısı ne zaman? Merkez Bankası toplantı takvimi 2022
Merkez Bankası faiz kararı toplantısı ne zaman? Merkez Bankası toplantı takvimi 2022Merkez Bankası Para Politikası Kurulu Toplantı günü belli oldu. 2022 Yılının 4. toplantısı için merak başladı. Merkez Bankası faiz kararı toplantısı ne zaman, ayın kaçında yapılacak? İşte Merkez Bankası toplantı takvimi 2022...
30.03.2022 Ekonomi
Dambıl kaldırırken yüzüne 20 kiloluk plaka attı...
Dambıl kaldırırken yüzüne 20 kiloluk plaka attı...Avustralya'da arkadaşının kafasına 20 kiloluk plaka atan Shane William Ryan, 19 ay hapis cezasına çarptırıldı. Saldırgan bir buçuk yıllık mahkeme süreci boyunca bunu neden yaptığını açıklamadı.
27.03.2022Haberler
Bunu yapan arkadaşı! Dambıl kaldırırken yüzüne 20 kiloluk plaka attı...
Bunu yapan arkadaşı! Dambıl kaldırırken yüzüne 20 kiloluk plaka attı...Avustralya'da arkadaşının kafasına 20 kiloluk plaka atan Shane William Ryan, 19 ay hapis cezasına çarptırıldı. Saldırgan bir buçuk yıllık mahkeme süreci boyunca bunu neden yaptığını açıklamadı.
27.03.2022Dünya
TÜGVA verilerinin ele geçirilmesi: Firariye 6 yıl, tutukluya 10,5 yıl hapis istendi
TÜGVA verilerinin ele geçirilmesi: Firariye 6 yıl, tutukluya 10,5 yıl hapis istendiTürkiye Gençlik Vakfı'ndan (TÜGVA) hukuka aykırı olarak verileri ele geçirilip değiştirilerek sosyal medyada yayınlandığı iddiasına ilişkin soruşturma tamamlandı. Biri tutuklu, diğeri firari iki şüpheli hakkında iddianame düzenlendi. İddianamede, "Verileri hukuka aykırı olarak verme veya ele geçirme" ve "Sistemi engelleme, bozma, verileri yok etme, değiştirme" suçlarından şüphelilerden Ramazan Aydoğdu'ya 10 yıl 6 aya kadar ve firari şüpheli Cihan Yücel'e 6 yıla kadar hapis cezası istendi.
18.03.2022Gündem
MERKEZ BANKASI FAİZ KARARI AÇIKLANDI | TCMB PPK faiz kararı ne oldu?
MERKEZ BANKASI FAİZ KARARI AÇIKLANDI | TCMB PPK faiz kararı ne oldu?Gözler Merkez Bankası faiz kararındaydı. TCMB PPK toplantısı bugün gerçekleşti. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Para Politikası Kurulu (PPK), politika faizi olan bir hafta vadeli repo ihale faiz oranını yüzde 14'te sabit bıraktı.
17.03.2022Ekonomi
Metroda iki kadına bıçak çekip küfür yağdırmıştı! ‘Kadın olduğu için el kaldırmadım’
Metroda iki kadına bıçak çekip küfür yağdırmıştı! ‘Kadın olduğu için el kaldırmadım’Kadıköy-Tavşantepe metrosunda Senanur Damgacı ile annesi Nilgün Mihdiye Damgacı’ya bıçak çekip tehdit eden Emrah Yılmaz’ın yargılanmasına devam edildi. Duruşmada savunma yapan Yılmaz,  Senanur Damgacı’nın kendisine bağırarak rencide ettiğini söyleyerek, “Ancak fiziksel bir müdahalede bulunmadım. Kadın olduğu için el kaldırmadım” dedi.
17.03.2022Gündem
MERKEZ BANKASI TOPLANTISI NE ZAMAN? TCMB PPK faiz kararı ne zaman, saat kaçta açıklanacak?
MERKEZ BANKASI TOPLANTISI NE ZAMAN? TCMB PPK faiz kararı ne zaman, saat kaçta açıklanacak? Fed bu akşam faiz kararını açıklıyor. Öte yandan Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası da yakın zamanda PPK faiz kararını duyuracak. Peki, Merkez Bankası faiz kararı hangi tarihte, ne zaman açıklanacak? Faizler düşecek mi?
17.03.2022Ekonomi
TCMB: Merkez Bankası politika faiz kararı ne zaman açıklanacak? Faizler düşecek mi?
TCMB: Merkez Bankası politika faiz kararı ne zaman açıklanacak? Faizler düşecek mi?TCMB ocak ve şubat ayında politika faizinde değişikliğe gitmedi ve politika faizini yüzde 14'te tuttu. Bu hafta yine kritik bir toplantı gerçekeleşecek. Piyasayı yakından takip edenler Merkez Bankası faiz kararı ne zaman açıklanacak? Faizler düşecek mi? diye soruyor.
15.03.2022Ekonomi
TCMB: Merkez Bankası faiz kararı ne zaman, hangi tarihte açıklanacak?
TCMB: Merkez Bankası faiz kararı ne zaman, hangi tarihte açıklanacak?Bu hafta Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası faiz kararını açıklayacak. Piyasalar ilk olarak Fed kararını bekleyecek daha sonra ise Merkez Bankası toplantısına odaklanacak. Peki, Merkez Bankası faiz kararı ne zaman, hangi tarihte açıklanacak?
14.03.2022Ekonomi
TCMB | Merkez Bankası faiz kararı hangi tarihte, ne zaman açıklanacak? Faizler düşecek mi?
TCMB | Merkez Bankası faiz kararı hangi tarihte, ne zaman açıklanacak? Faizler düşecek mi?Piyasalar Fed'in faiz kararını beklerken Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası da bu ay toplanıyor. Fed daha önce mart ayında faizleri yükselteceğinin sinyalini vermişti. Peki, Merkez Bankası faiz kararı hangi tarihte, ne zaman açıklanacak? Faizler düşecek mi?
11.03.2022Gündem
Merkez Bankası faiz kararı ne zaman açıklanacak? Faizler düşecek mi?
Merkez Bankası faiz kararı ne zaman açıklanacak? Faizler düşecek mi?Mart ayı Merkez Bankası toplantı tarihi araştırılıyor. Piyasayı yakından takip edenler faizlerin düşüp düşmeyeceğini merak ediliyor. Günler ilerledikçe "Merkez Bankası faiz kararı ne zaman açıklanacak? Faizler düşecek mi?" soruları da artıyor.
10.03.2022Ekonomi
TCMB: Merkez Bankası faiz kararı ne zaman, hangi gün açıklanacak?
TCMB: Merkez Bankası faiz kararı ne zaman, hangi gün açıklanacak?Mart ayında yine kritik Merkez Bankası toplantısı var. Dünya bir yandan Fed'in adımını beklerken yurt içinde de TCMB'nin alacağı karar merakla bekleniyor. Bu nedenle de "Merkez Bankası faiz kararı ne zaman, hangi gün açıklanacak?" soruları sıkça geliyor.
7.03.2022Ekonomi
Mart ayı Merkez Bankası faiz kararı ne zaman, hangi tarihte açıklanacak?
Mart ayı Merkez Bankası faiz kararı ne zaman, hangi tarihte açıklanacak?Dünya Fed'in alacağı faiz kararına odaklanırken yurt içinde de Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın alacağı karar bekleniyor. 2 seferdir faizler sabit kalırken Fed öncesi TCMB'nin faizi düşürüp düşürmeyeceği araştırılıyor. Sıkça da "Merkez Bankası faiz kararı ne zaman, hangi tarihte açıklanacak?" sorusuna cevap aranıyor.
1.03.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

24 Kasım ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.