Açlık Grevi

Açlık Grevi

Son dakika açlık grevi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan açlık grevi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan açlık grevi haber sayfamızda...

Açlık Grevi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.229 aclik grevi haberi bulunmuştur.
Açlık grevindeki muhalif Navalny, hastaneye sevk edilecek
Açlık grevindeki muhalif Navalny, hastaneye sevk edilecekRusya'da bulunduğu hapishanede tıbbi yardım talebinin reddedilmesi gerekçesiyle açlık grevine başlayan muhalif Aleksey Navalny'nın hastaneye sevk edileceği belirtildi.
19.04.2021Dünya
Navalni ciddi şekilde hasta
Navalni ciddi şekilde hastaHapishanede olan Rus muhalif Aleksey Navalni’nin önceki gün solunum rahatsızlığı nedeniyle hasta koğuşuna nakledildiğine ve koronavirüs testi yapıldığına dair iddiaların gündeme gelmesinin ardından avukatı Olga Mikhailova, Navalni’nin ciddi bir şekilde hasta olduğunu doğruladı.
7.04.2021Dünya
DHKP/C'nin sözde Türkiye ve memur sorumluları tutuklandı
DHKP/C'nin sözde Türkiye ve memur sorumluları tutuklandıİstanbul'da düzenlenen operasyonda gözaltına alınan terör örgütü DHKP/C'nin sözde Türkiye sorumlusu Yasemin Karadağ ile sözde memur sorumlusu Yeter Gönül Aydın'ın tutuklanmalarına karar verildi.
1.04.2021Gündem
Örgüte ağır darbe! Türkiye sorumlusu yakalandı
Örgüte ağır darbe! Türkiye sorumlusu yakalandıTerör örgütü DHKP/C'nin sözde Türkiye sorumlusu Yasemin Karadağ ile sözde memur sorumlusu Yeter Gönül Aydın, İstanbul'da düzenlenen operasyonda yakalandı.
30.03.2021Haberler
Son dakika... Örgüte ağır darbe! Türkiye sorumlusu yakalandı
Son dakika... Örgüte ağır darbe! Türkiye sorumlusu yakalandıGelen son dakika haberine göre, Terör örgütü DHKP/C'nin sözde Türkiye sorumlusu Yasemin Karadağ ile sözde memur sorumlusu Yeter Gönül Aydın, İstanbul'da düzenlenen operasyonda yakalandı.
30.03.2021Gündem
İran'da 4 kişi 'isyan çıkarmak' suçlamasıyla idam edildi
İran'da 4 kişi 'isyan çıkarmak' suçlamasıyla idam edildiİran'ın güneybatısındaki Huzistan eyaletine bağlı Ahvaz kentinde 4 kişinin "isyan çıkarmak" suçlamasıyla idam edildiği öğrenildi.
2.03.2021Dünya
Hindistan’da çiftçiler açlık grevi başlattı
Hindistan’da çiftçiler açlık grevi başlattıAylardır süren protestolarda bugün yeni bir aşamaya geçildi, çiftçiler Başbakan Modi'den düzenlemenin geri çekilmesini istiyor.
30.01.2021Dünya
Protestocu çiftçiler, 1 Şubat'taki yürüyüşü iptal etti!
Protestocu çiftçiler, 1 Şubat'taki yürüyüşü iptal etti!Hindistan’da yeni tarım yasalarını protesto eden çiftçiler, Cumhuriyet Bayramı'nda yaşanan olaylı gösterilerin ardından 1 Şubat'ta düzenlenecek parlamento yürüyüşünü iptal etti. Sendikaların cumartesi günü miting ve açlık grevi düzenleyeceğini ancak parlamentoya yapılacak yürüyüşün iptal edildiği kaydedildi.
28.01.2021Dünya
Peru'da doktorlar açlık grevine başladı
Peru'da doktorlar açlık grevine başladıGüney Amerika ülkesi Peru’da dört doktor yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede menfi çalışma koşulları nedeniyle açlık grevine başladı.
21.01.2021Dünya
Gineli çırağı için açlık grevi başlatan Fransız fırıncı hastaneye kaldırıldı
Gineli çırağı için açlık grevi başlatan Fransız fırıncı hastaneye kaldırıldıFransa’nın doğusundaki Besançon kentinde Gineli çırağı Laye Fode Traore'nin sınır dışı edilmemesi için açlık grevi başlatan Fransız fırıncı Stephane Ravacley hastanede tedavi altına alındı.
13.01.2021Dünya
Neşeli Günler filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Neşeli Günler filmi kaç yılında çekildi?
Neşeli Günler filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Neşeli Günler filmi kaç yılında çekildi?Neşeli Günler filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 1978 yılında çekilen Neşeli Günler filminde Kazım ve Saadet Hanım turşuluk yapan kendi hallerinde bir çifttir. İnatçı olan iki çiftte kendisinin en iyi turşunun sirkeli veya limonlu olarak yapıldığı yönünde iddialaşır. Sonunda yolları ayrılan çiftin çocukları da bu ayrılık yüzünden bölünür. Filmde hiçbir işinde başarılı olamayan ve evli olan çiftin arasında mekik dokuyan Ziya vardır. İşte Neşeli Günler filmi konusu ve oyuncu kadrosu...
25.11.2020Cadde
İran'da bir milletvekili ekonomik kriz nedeniyle açlık grevine başladı
İran'da bir milletvekili ekonomik kriz nedeniyle açlık grevine başladıMuhafazakar milletvekillerinden Mustafa Rıza Hüseyni, 'ekonomik kriz ve idarecilerin sorumsuzluğunu' protesto etmek amacıyla Meclis'teki ofisinde açlık grevine başladığını açıkladı.
15.11.2020Dünya
Sağlık Bakanlığı rehber hazırladı! Ankara tava yerine köfte
Sağlık Bakanlığı rehber hazırladı! Ankara tava yerine köfteSağlık Bakanlığı, toplu beslenme hizmeti veren kurumlar için “Ulusal Menü Rehberi” hazırladı. Huzurevlerine, kolay çiğneme için büyük parça et yemekleri yerine küçük parça et yemekleri önerildi. Rehberde bir yaşından küçük çocukların menülerinde bal olmaması gerektiği hatırlatıldı.
30.10.2020Gündem
Tunceli'de tüm etkinlikler kısıtlandı!
Tunceli'de tüm etkinlikler kısıtlandı!Tunceli’de, koronavirüs salgını nedeniyle kent genelinde eylem ve etkinlikler 15 gün süreyle yasaklandı.
28.10.2020Gündem
Hakkari Valiliği duyurdu! 15 gün süreyle yasaklandı
Hakkari Valiliği duyurdu! 15 gün süreyle yasaklandıHakkari Valiliği, toplantı ve gösteri yürüyüşlerinin il genelinde 15 gün süreyle yasaklandığını duyurdu.
16.10.2020Gündem
Tunceli'de tüm etkinlikler kısıtlandı!
Tunceli'de tüm etkinlikler kısıtlandı!Tunceli Valiliği, kentte eylem ve etkinliklere koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle 15 gün süreyle kısıtlama getirildiğini bildirdi.
13.10.2020Gündem
Afyonkarahisar’da eylem ve yürüyüşlere 15 gün yasak!
Afyonkarahisar’da eylem ve yürüyüşlere 15 gün yasak!Afyonkarahisar Valiliği İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile koronavirüs (Covit-19) tedbirleri kapsamında kentte 15 gün süreyle her türlü toplantı ve gösteri yürüyüşü, açlık grevi, oturma eylemi, stant açma gibi etkinlik ve eylemler yasaklandı.
13.10.2020Gündem
Bakan Çavuşoğlu'ndan La Stampa gazetesine demeç!
Bakan Çavuşoğlu'ndan La Stampa gazetesine demeç!İtalyan La Stampa gazetesine konuşan Çavşuğlu, "Her türlü yaptırım, karşı etki yaratır ve haklarımızı, Kıbrıslı Türklerin haklarını koruma yönündeki kararlılığımızı güçlendirmekten başka etki göstermez" ifadelerini kullandı.
3.10.2020Dünya
Yunanistan'da terör örgütü DHKP-C yanlıları polisle çatıştı
Yunanistan'da terör örgütü DHKP-C yanlıları polisle çatıştıTürkiye'nin Atina Büyükelçiliği'ne yürümek isteyen terör örgütü DHKP-C yanlısı bir grup polisle çatıştı.
25.09.2020Dünya
65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı hangi illerde uygulanıyor? 65 yaş üstü için kısıtlama getirilen iller hangileri?
65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı hangi illerde uygulanıyor? 65 yaş üstü için kısıtlama getirilen iller hangileri?Son dönemde artana korona virüs vakalarının ardından yüksek risk grubu içerisinde yer alan 65 yaş üstü kronik rahatsızlığı olan vatandaşlar için bazı şehirlerde yeni kısıtlamalar getirildi. Getirilen kısıtlamalar arasında pazar yerleri, AVM, Toplu taşıma araçları, düğün, taziye gibi kalabalık olan yerlere giriş çıkışalar ya yasaklandı ya da saat sınırlaması getirildi. Peki 65 yaş üstü için sokağa çıkma yasağı getirilen iller hangileri?
20.08.2020Gündem
Hangi illerde 65 yaş üstü için sokağa çıkma yasağı getirildi? 65 yaş üstü kısıtlamaları neler?
Hangi illerde 65 yaş üstü için sokağa çıkma yasağı getirildi? 65 yaş üstü kısıtlamaları neler?Birçok ilde artan korona virüs vaka sayılarının ardından İl Hıfzıssıhha Kurulları tarafından önlemler alınmaya başlandı. Önlemler kapsamında yüksek risk grubu içerisinde olan 65 yaş üstü kronik rahatsızlığı olan vatandaşlar için bazı şehirlerde yeni kısıtlamalar getirildi. Yeni kısıtlamalar nedeniyle araştırmalarına başlayan vatandaşlar ise 65 yaş üstü için sokağa çıkma yasağı getirilen iller hangileri sorularına yanıt aramayı sürdürüyor. Peki hangi illerde sokağa çıkma yasağı ilan edildi?
19.08.2020Gündem
Şanlıurfa Valiliği açıkladı: Bir ay süreyle yasaklandı
Şanlıurfa Valiliği açıkladı: Bir ay süreyle yasaklandıŞanlıurfa'da yürüyüş, toplantı, basın açıklaması, oturma eylemi ve stant açma gibi tüm açık alan etkinliklerin, 30 gün süreyle yasaklandığı bildirildi.
6.08.2020Gündem
Hakkari'de gösteri ve yürüyüşlere geçici yasak
Hakkari'de gösteri ve yürüyüşlere geçici yasakHakkari'de oturma eylemi, basın açıklaması, gösteri yürüyüşü, açlık grevi, çadır kurma, stant açma gibi eylem ve etkinlikler 15 gün süreyle yasaklandı.
3.08.2020Gündem
Son dakika! Muş'ta toplantı ve gösteri yürüyüşleri geçici olarak yasaklandı
Son dakika! Muş'ta toplantı ve gösteri yürüyüşleri geçici olarak yasaklandıGelen bir son dakika haberine göre; Muş'ta toplantı, basın açıklaması ve gösteri yürüyüşlerinin 15 gün süreyle yasaklandığı bildirildi.
2.08.2020Gündem
Gaziantep'te corona virüs tedbirleri! Bir hafta yasaklandı
Gaziantep'te corona virüs tedbirleri! Bir hafta yasaklandıGaziantep'te koronavirüs salgını nedeni ile Kurban Bayramı'nı da kapsayacak şekilde, siyasi partiler, kurum kuruluş ve sivil toplum örgütlerinin toplu bayramlaşması ile her türlü toplu etkinlik 1 hafta süre ile yasaklandı.
27.07.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

koronavirüsyasakaçlık grevi15 günDHKP/C

Açlık Grevi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.