Adil Öksüz

Adil Öksüz

Son dakika Adil Öksüz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Adil Öksüz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Adil Öksüz haber sayfamızda...

Adil Öksüz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.038 adil oksuz haberi bulunmuştur.
377 teröristin mal varlıkları donduruldu
377 teröristin mal varlıkları dondurulduTerörün finansmanın önlenmesine yönelik yasa kapsamında suç oluşturan fiilleri gerçekleştirdiklerine ilişkin makul sebeplerin varlığına istinaden, FETÖ/PDY, DAEŞ, PKK/KCK ve DHKP/C terör örgütlerinin sözde üst düzey yöneticilerinin de aralarında bulunduğu 377 kişinin Türkiye’de bulunan mal varlıklarının  dondurulmasına ilişkin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Hazine ve Maliye  Lütfü Elvan’ın imzasını taşıyan karar, Resmi Gazete’nin dünkü sayısında yayımlandı. Listede 205 FETÖ üyesi, 77 PKK/KCK üyesi, dokuz DHKP-C üyesi ve 86 DAEŞ üyesinin yer aldı.
8.04.2021Siyaset
Adil Öksüz'ün çanta gömdüğü iddia edilen arazideki yangının nedeni araştırılıyor
Adil Öksüz'ün çanta gömdüğü iddia edilen arazideki yangının nedeni araştırılıyorSakarya’nın Akyazı ilçesinde, FETÖ firarisi Adil Öksüz’ün evrak dolu çantayı sakladığı iddiası ile kazı çalışması yapılan yerin yakınında çıkan yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.
5.01.2021Gündem
Son dakika... Firari FETÖ'cü Adil Öksüz'ün kaçışında kayınvalide rolü
Son dakika... Firari FETÖ'cü Adil Öksüz'ün kaçışında kayınvalide rolüGelen son dakika haberine göre; Sakarya'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında örgütün firari ‘hava kuvvetleri imamı’ Adil Öksüz'ün kayınvalidesi olan Hatice Yıldırım’a verilen 7 yıl 6 ay hapis cezasının gerekçeli kararında, firarinin kaçmasına yardım ettiği ve Adil Öksüzün talimatıyla örgütün finans kaynaklarından olan Bank Asya’ya para yatırdığı belirtildi.
21.12.2020Gündem
Son dakika... Bakan Gül: Türkiye'de tutuklu oranı yüzde 16'ya indi
Son dakika... Bakan Gül: Türkiye'de tutuklu oranı yüzde 16'ya indiGelen son dakika haberine TBMM Genel Kurulu’nda, 2021 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifinin maddelerinin görüşmeleri sürüyor. Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, görüşmelere katılarak konuşma yaptı. Gül "2002 yılında tutuklu oranı yüzde 41 iken; Aralık ayı itibarıyla Türkiye'de tutuklu oranı yüzde 16'ya inmiştir." ifadelerini kullandı.
9.12.2020Siyaset
Akıncı davası sanıkları cezasız kalmadı!
Akıncı davası sanıkları cezasız kalmadı!Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında komuta merkezi olarak kullandığı Akıncı Üssü'ndeki eylemlere ilişkin davanın sanıklarının, güvenlik güçleri ve sivilleri hedef alan eylemleri cezasız kalmadı.
28.11.2020Gündem
Bakan Soylu’dan ‘Osman Şiban’ açıklaması: Askerlerimizi şehit eden üç teröriste ev sahipliği yaptı
Bakan Soylu’dan ‘Osman Şiban’ açıklaması: Askerlerimizi şehit eden üç teröriste ev sahipliği yaptıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Van’da askerler tarafından helikopterden atıldığı iddia edilen Servet Turgut ve Osman Şiban’la ilgili, “Üç teröriste ev sahipliği yapan kişi Osman Şiban. Helikoptere bindiler, geldiler. Bundan sonra ne olmuşsa, soruşturma sonucunu ortaya koyarız” dedi.
28.11.2020Siyaset
Bakan Soylu'dan, Adil Öksüz ve Zekeriya Öz açıklaması
Bakan Soylu'dan, Adil Öksüz ve Zekeriya Öz açıklamasıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, FETÖ'nün sözde Hava Kuvvetleri İmamı darbeci Adil Öksüz ile firari eski savcı Zekeriya Öz'ün yakalanmasına ilişkin, "Interpol diye bir kuruluş var; kırmızı bülten çıkarıyoruz, kabul etmiyorlar; askıya alıyorlar, düşürüyorlar" dedi.
27.11.2020Siyaset
Halka bomba yağdıranlara ceza yağdı!
Halka bomba yağdıranlara ceza yağdı!Cezaları üst sınırdan ve indirimsiz veren mahkeme darbe girişimini Akıncı Üssü’nden yöneten dört ‘sivil imam’ Kemal Batmaz, Hakan Çiçek, Nurettin Oruç ve Harun Biniş ile Ankara’ya bomba yağdıran F-16 pilotlarını yönlendiren 15 eski askeri 79’ar kez ağırlaştırılmış müebbete mahkûm etti. Sanıklar ayrıca 3 bin 901 yıl hapis cezasına çarptırıldı...
27.11.2020Gündem
Bakan Soylu: 86 selefi dernekle ilgili soruşturma yapıldı
Bakan Soylu: 86 selefi dernekle ilgili soruşturma yapıldıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bu yıl 86 selefi dernekle ilgili soruşturma yapıldığını, bunların 61'ini savcılığa tevdi ettiklerini bildirdi.
26.11.2020Siyaset
Son dakika... Akıncı Üssü davasında karar! Ceza yağdı
Son dakika... Akıncı Üssü davasında karar! Ceza yağdıSon dakika gelen habere göre; FETÖ’nün 15 Temmuz 2016’daki derbe girişiminin yönetildiği, aralarında FETÖ’nün sivil imamlarının da bulunduğu 475 sanıklı Akıncı Üssü davasında kararlar açıklandı. Sivil imamlara 79'ar kez ağırlaştırılmış müebbet verildi. Öte yandan kararın okunmasının ardından bazı sanıklar mahkeme heyetine tepki gösterirken, eski albay Fatih Yarımbaş ise 'Başkan görüşürüz seninle' diyerek mahkeme başkanını tehdit etti.
26.11.2020Gündem
Son dakika... 75 sanıklı FETÖ davasında flaş gelişme
Son dakika... 75 sanıklı FETÖ davasında flaş gelişmeGelen son dakika haberine göre; İstinaf mahkemesi, aralarında Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in de bulunduğu 75 sanık hakkında açılan "çatı davası"nda dört sanığın ağırlaştırılmış müebbet, üç sanığın ise 10 yıl 6'şar ay hapse çarptırılmasının hukuka uygun olduğuna hükmetti.
6.11.2020Gündem
Osman Kavala ve Henri Barkey'in iddianameleri  kabul edildi
Osman Kavala ve Henri Barkey'in iddianameleri kabul edildiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında tutuklanan Osman Kavala ve yakalama kararı bulunan eski CIA danışmanı Henri Barkey hakkında ağırlaştırılmış müebbet ve 20'şer yıla kadar hapis cezası istemiyle hazırlanan iddianame İstanbul 36. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edildi.
8.10.2020Gündem
KPSS dosyasında ikinci dalga: 51 gözaltı
KPSS dosyasında ikinci dalga: 51 gözaltıAnkara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın 2011’deki KPSS sorularının FETÖ mensuplarına sızdırılmasına ilişkin yürüttüğü soruşturma kapsamında haklarında gözaltı kararı verilen 84 şüpheliden 51’si gözaltına alındı.
26.09.2020Gündem
Son dakika... KPSS soruşturmasında 50 şüpheli yakalandı
Son dakika... KPSS soruşturmasında 50 şüpheli yakalandıGelen son dakika haberine; 2011 KPSS sorularının FETÖ mensuplarına sızdırılması soruşturmasında haklarında gözaltı kararı verilen 100 şüpheliden 50'si yakalandı.
25.09.2020Gündem
Adil Öksüz hakkındaki iddia harekete geçirdi! 2 gün kazı yapıldı
Adil Öksüz hakkındaki iddia harekete geçirdi! 2 gün kazı yapıldıSakarya'nın Akyazı ilçesinde, FETÖ'nün darbe girişiminin kilit ismi Adil Öksüz’ün evrak dolu çantayı boş bir araziye gömdüğü iddiasıyla bölgede kazı yapıldı. Kazıda, toprağa gömüldüğü iddia edilen çanta bulunamadı.
21.09.2020Gündem
Almanya FETÖ'cülere sığınak oldu! Sır kutusu: Adil Öksüz!
Almanya FETÖ'cülere sığınak oldu! Sır kutusu: Adil Öksüz!Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Akıncı Üssü'nde gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan darbe girişiminin kilit ismi firari Adil Öksüz, yaklaşık 4 yıldır her yerde aranıyor.
15.07.2020Gündem
Muhteşem direnişin destansı hikâyesi
Muhteşem direnişin destansı hikâyesi15 Temmuz 2016’da Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) hain darbe girişimine maruz kalan Türk halkı, demokrasiye sahip çıkarak bir destan yazdı. Darbeci hainlere geçit vermeyen halk, “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” dedi.
15.07.2020Gündem
O gece yaşananlar
O gece yaşananlar15 Temmuz’da saat 22.00’den itibaren başlayan ve 21 saatte kontrol altına alınan hain darbe girişiminde saat saat şu gelişmeler yaşandı.
15.07.2020Gündem
289 davadan 275’i karara bağlandı
289 davadan 275’i karara bağlandıFETÖ’nün 15 Temmuz 2016’daki darbe girişiminin ardından açılan 289 davadan 275’i karara bağlandı. Sona eren davalarda 2 bin 532’si ömür boyu olmak üzere 4 bin 131 sanık hakkında mahkumiyet kararı verildi
15.07.2020Gündem
Darbe girişiminin 'sır kutusu': Adil Öksüz
Darbe girişiminin 'sır kutusu': Adil ÖksüzFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Akıncı Üssü'nde gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan darbe girişiminin kilit ismi firari Adil Öksüz, yaklaşık 4 yıldır her yerde aranıyor.
14.07.2020Gündem
FETÖ'den yargılanan Kemal Batmaz'ın eşinin yargılandığı davada mütalaa verildi
FETÖ'den yargılanan Kemal Batmaz'ın eşinin yargılandığı davada mütalaa verildiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Akıncı Üssü'nde bulunduğu belirlenen örgütün "sivil imamı" Kemal Batmaz'ın eşi Gonca Batmaz'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada, savcı mütalaasını açıkladı. Savcı, Gonca Batmaz'ın "Silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan 15 yıla kadar hapsini istedi. Diğer sanıkların da 15'er yıla kadar hapisleri istendi.
2.07.2020Gündem
FETÖ’nün kaçak ‘mavi’ militanları belli oldu
FETÖ’nün kaçak ‘mavi’ militanları belli olduSon dakika haberi... Fetullahçı Terör Örgütü'nün Mavi kategoride arananlar listesi de belli oldu. Listede 22 isim bulunurken aralarında örgütün azılı mensuplarından Emrullah Uslu, Ahmet Hamdi Parlak gibi isimler de yer aldı.
21.06.2020Gündem
Son dakika! Adil Öksüz, karakolda böyle ifşa olmuş!
Son dakika! Adil Öksüz, karakolda böyle ifşa olmuş!15 Temmuz hain darbe girişiminden bu yana, dört yıldır gizemini koruyan kalkışmanın bir numaralı imamı Adil Öksüz’ün serbest bırakılması skandalının perde arkasına ilişkin önemli detaylar açıklıyoruz. Öksüz’ün yakalandıktan birkaç sonda jandarma karakolunda FETÖ’nün Hava Kuvvetleri imamı olduğu deşifre olmuş. Çarpıcı ifadeler haberin detayında:
30.05.2020Gündem
FETÖ'cü Adil Öksüz’ün kayınpederi corona virüsten öldü
FETÖ'cü Adil Öksüz’ün kayınpederi corona virüsten öldü15 TEMMUZ darbe girişiminin kilit ismi, FETÖ firarisi Adil Öksüz’ün kayınpederi Cevat Yıldırım, Sakarya'da corona virüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
19.05.2020Gündem
İşte karanlık yüzleri! Kravatlarına gizli kamera takıp...
İşte karanlık yüzleri! Kravatlarına gizli kamera takıp...Kuruluşundan bu yana kendisinden olmayana yaşam hakkı tanımayan Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) karanlık yüzünü, uzun yıllar örgütün kritik birimlerde görev almış itirafçılar anlatıyor.
9.03.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

fetöadil öksüz15 Temmuz Haberleridavasakarya

Adil Öksüz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.