Ahu Yağtu

Ahu Yağtu

Son dakika Ahu Yağtu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ahu Yağtu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ahu Yağtu haber sayfamızda...

Ahu Yağtu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 944 ahu yağtu haberi bulunmuştur.
Şampiyonluk coşkusu! Ünlülerden Filenin Sultanları’na gururlandıran mesajlar
Şampiyonluk coşkusu! Ünlülerden Filenin Sultanları’na gururlandıran mesajlarFilenin Sultanları, Trendyol 2026 CEV Avrupa Şampiyonası finalinde İtalya’yı 3-2’lik skorla mağlup ederek Avrupa şampiyonluğuna ulaştı. A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın elde ettiği tarihi başarının ardından ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla milli takımın büyük sevincine ortak oldu.
7.09.2026Galeri
Aşk dolu bakış! Ahu Yağtu ve sevgilisi Bora Cengiz'den romantik kare
Aşk dolu bakış! Ahu Yağtu ve sevgilisi Bora Cengiz'den romantik kareOyuncu Ahu Yağtu ve meslektaşı sevgilisi Bora Cengiz'in mutlu beraberliği devam ediyor. Aşklarında 1 yılı deviren çift, Survivor şampiyonu Hilmi Cem İntepe'nin düğününde romantik bakışlarıyla dikkat çekti.
21.08.2026Cadde
Adını sır gibi saklıyor! Survivor şampiyonu Adem Kılıççı ve sevgilisinden ilk kare
Adını sır gibi saklıyor! Survivor şampiyonu Adem Kılıççı ve sevgilisinden ilk kareSurvivor All Star 2025 şampiyonu Adem Kılıççı, yarışma sonrası açıklamaları ve paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Kılıççı, Mısır tatilinde sevgilisiyle çektirdiği sürpriz kareleri ilk kez sosyal medyadan yayımladı.
15.08.2026Cadde
Yaş farkı çok konuşulmuştu! Ahu Yağtu ve sevgilisi aşklarında 1. yılı devirdi
Yaş farkı çok konuşulmuştu! Ahu Yağtu ve sevgilisi aşklarında 1. yılı devirdiUzun süredir kalbi boş olan güzel oyuncu Ahu Yağtu, gönlünü kendisinden 13 yaş küçük meslektaşı Bora Cengiz'e kaptırdı. Ünlü çift, ilişkilerinin 1. yılını sosyal medyadan paylaştıkları kareyle kutladı.
15.08.2026Cadde
At üstünde romantik kutlama
At üstünde romantik kutlamaAhu Yağtu, 48’inci yaşını sevgilisi Bora Cengiz ile Mısır’da kutladı.
25.07.2026Cadde
Sağlık durumu merak ediliyordu! Danla Bilic'ten videolu mesaj: Delireceğim az kaldı
Sağlık durumu merak ediliyordu! Danla Bilic'ten videolu mesaj: Delireceğim az kaldıApar topar girdiği son ameliyat ve ardından çıkan "sağlık durumu ciddi" iddialarıyla takipçilerini endişelendiren fenomen Danla Bilic'ten videolu paylaşım geldi. Son sağlık durumu hakkında bilgi veren ünlü isim, "Delireceğim az kaldı" dedi.
24.07.2026Cadde
Sahra Işık ve İdris Aybirdi evliliğinde yasak aşk iddiası! Seray Kaya sessizliğini bozdu
Sahra Işık ve İdris Aybirdi evliliğinde yasak aşk iddiası! Seray Kaya sessizliğini bozduSurvivor yarışmasıyla tanınan Sahra Işık, ayrıldığı eski eşi İdris Aybirdi'nin kendisini Kızılcık Şerbeti oyuncusu Seray Kaya ile aldattığını iddia etti. Ünlü oyuncu konu hakkında sessizliğini bozarak açıklamalarda bulundu.
23.07.2026Cadde
Yaş farkı olay olmuştu! Ahu Yağtu ve sevgilisi Bora Cengiz'den romantik tatil
Yaş farkı olay olmuştu! Ahu Yağtu ve sevgilisi Bora Cengiz'den romantik tatilUzun süredir kalbi boş olan oyuncu Ahu Yağtu, gönlünü kendisinden 13 yaş küçük meslektaşı Bora Cengiz'e kaptırdı. Aşkları tam gaz devam eden ikili, tatile gittikleri Mısır'dan yeni karelerini sosyal medyadan paylaştı.
23.07.2026Cadde
Babasının izinden gidiyor! Cem Yılmaz oğlu Kemal'in fotoğrafını paylaştı
Babasının izinden gidiyor! Cem Yılmaz oğlu Kemal'in fotoğrafını paylaştıCem Yılmaz, Gora 4 Gora setinden yeni bir kare paylaştı. Ünlü komedyenin oğlu Kemal'in filmin yönetmeni babasının koltuğuna oturduğu kare dikkat çekti.
14.07.2026Cadde
Ahu Tuğba'nın kızından vefasızlık isyanı: Annemin yedirdiği insanlar cenazeye gelmedi
Ahu Tuğba'nın kızından vefasızlık isyanı: Annemin yedirdiği insanlar cenazeye gelmediYeşilçam'ın usta oyuncusu Ahu Tuğba'nın ABD'de yaşayan kızı Anjelik Calvin, annesinin vefatı sonrası yaşadığı vefasızlığa isyan etti.
2.07.2026Cadde
Eski eşler mezuniyette buluştu
Eski eşler mezuniyette buluştuÜnlü isimler, çocuklarının mezuniyet coşkusunu gala tadında bir törenle kutladı.
14.06.2026Cadde
Kenan Doğulu’ya ünlü yağmuru
Kenan Doğulu’ya ünlü yağmuruKenan Doğulu’nun, 88 kişilik senfoni orkestrasıyla İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirdiği ikinci konseri de ünlü akını- akınına uğradı.
5.05.2026Cadde
Yaş farkı çok konuşulmuştu! Ahu Yağtu ve sevgilisi Bora Cengiz'den aşk dolu kare
Yaş farkı çok konuşulmuştu! Ahu Yağtu ve sevgilisi Bora Cengiz'den aşk dolu kareUzun süredir kalbi boş olan oyuncu Ahu Yağtu, gönlünü kendisinden 13 yaş küçük meslektaşı Bora Cengiz'e kaptırdı. İkili, yeni romantik karelerini takipçileriyle paylaştı.
24.04.2026Cadde
‘Güzellik dayatılmamalı!’
‘Güzellik dayatılmamalı!’Ece Sükan, ‘En İyi Cilt’ ödülüne layık görüldüğü gecede toplumda dayatılan güzellik algısı hakkındaki rahatsızlığını dile getirdi.
10.04.2026Cadde
Cem Yılmaz Madrid'de el ele görüntülendi! Yanındaki isim herkesi şaşırttı
Cem Yılmaz Madrid'de el ele görüntülendi! Yanındaki isim herkesi şaşırttıÜnlü komedyen Cem Yılmaz, özel hayatıyla yeniden magazin gündeminde. Yılmaz'ın Madrid-Barajas Havalimanı'nda bir kadınla el ele olduğu anlar sosyal medyada hızla yayıldı. İddialara göre yanındaki kişi oyuncu Rüya Demirbulut.
10.03.2026Cadde
Yaş farkı çok konuşulmuştu! Genç sevgiliyle asansör pozu
Yaş farkı çok konuşulmuştu! Genç sevgiliyle asansör pozuKariyeri ve özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Ahu Yağtu, aradığı aşkı kendisinden 13 yaş küçük Bora Cengiz'de buldu. İkili, asansördeki yeni pozunu Instagram'dan paylaştı.
17.02.2026Cadde
Aşkın ilk paylaşımı yapıldı
Aşkın ilk paylaşımı yapıldıAhu Yağtu ile Bora Cengiz aşkından ilk poz geldi.
4.01.2026Cadde
Yeni yıla birlikte girdiler! Ahu Yağtu ve genç aşkı Bora Cengiz'den ilk paylaşım
Yeni yıla birlikte girdiler! Ahu Yağtu ve genç aşkı Bora Cengiz'den ilk paylaşımSon dönemde yaşadığı sağlık sorunlarıyla gündeme gelen oyuncu Ahu Yağtu, şimdilerde özel hayatıyla adından söz ettiriyor. Yağtu, kendisinden 13 yaş küçük genç aşkı Bora Cengiz ile yeni yıla girdi.
2.01.2026Cadde
‘Biraz da kadınlar büyük olsun’
‘Biraz da kadınlar büyük olsun’‘Fora’ oyununda Kubilay Aka ile başrolü paylaşan Şükran Ovalı, gündemden düşmeyen ‘partnerler arası yaş farkı’ eleştirilerine ince bir ayar verdi.
20.11.2025Cadde
Ahu Yağtu yeni sevgilisi Bora Cengiz ile görüntülendi
Ahu Yağtu yeni sevgilisi Bora Cengiz ile görüntülendiYaşadığı rahatsızlık sonrası yapılan tetkiklerde beyin anevrizması teşhisi konulan Ahu Yağtu, meslektaşı Bora Cengiz’le İstanbul Bebek’te objektiflere takıldı.
17.11.2025Cadde
‘Mimikleri etkilemesi hoş değil’
‘Mimikleri etkilemesi hoş değil’Ünlü isimler, başrollerini Haluk Bilginer ve Feyyaz Yiğit’in paylaştığı ‘Soyut Dışavurumcu Bir Dostluğun Anatomisi veyahut Yan Yana’ filminin galasına akın etti.
14.11.2025Cadde
Ünlü oyuncudan dudak uçuklatan hesap itirafı: 75 bin TL ödedim!
Ünlü oyuncudan dudak uçuklatan hesap itirafı: 75 bin TL ödedim!Genç oyuncu Nilsu Berfin Aktaş, dört kişilik bir masada 'basit yemeklere' 75 bin TL ödediğini söyleyince sosyal medya karıştı. Oyuncunun sözleri kısa sürede gündem oldu.
14.11.2025Cadde
Acun Ilıcalı duyurdu, adını sır gibi sakladı! Voleybol efsanesi Survivor'a geliyor
Acun Ilıcalı duyurdu, adını sır gibi sakladı! Voleybol efsanesi Survivor'a geliyorSurvivor 2026'da geri sayım başladı! Kadro yavaş yavaş şekillenirken Acun Ilıcalı'dan bir tüyo geldi.
14.11.2025Cadde
Ahu Yağtu yaşadığı rahatsızlık sonrası ilk kez galaya katıldı! Hafıza kaybı yaşamış...
Ahu Yağtu yaşadığı rahatsızlık sonrası ilk kez galaya katıldı! Hafıza kaybı yaşamış...Ünlü oyuncu Ahu Yağtu, geçirdiği rahatsızlık sonrası beyin anevrizması teşhisiyle hastanede tedavi görmüştü. Bir galaya katılan Ahu Yağtu, o dönemde yaşadıklarını anlattı.
14.11.2025Cadde
Fenalaşarak hastaneye kaldırılmıştı! Ahu Yağtu'dan yeni paylaşım
Fenalaşarak hastaneye kaldırılmıştı! Ahu Yağtu'dan yeni paylaşımOyuncu Ahu Yağtu, geçirdiği rahatsızlık sonrası beyin anevrizması teşhisiyle hastanede tedavi görmüştü. Taburcu olan Yağtu, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yaptı.
8.10.2025Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Ahu Yağtu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.