Aile Ve Gençlik Fonu

Aile Ve Gençlik Fonu

Son dakika Aile ve Gençlik Fonu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Aile ve Gençlik Fonu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Aile ve Gençlik Fonu haber sayfamızda...

Aile Ve Gençlik Fonu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 94 aile ve gençlik fonu haberi bulunmuştur.
FAİZSİZ 150 BİN TL EVLİLİK KREDİSİ YATTI mı, ne zaman yatıyor? Evlilik kredisi başvuru şartları ve başvuru ekranı...
FAİZSİZ 150 BİN TL EVLİLİK KREDİSİ YATTI mı, ne zaman yatıyor? Evlilik kredisi başvuru şartları ve başvuru ekranı... Faizsiz 150 bin TL evlilik kredisi başvurusunda bulunanlar kredi ödeme tarihine odaklandı! Bakan Mahinur Özdemir Göktaş, Aile ve Gençlik Fonu kapsamında evlilik kredisi ödeme tarihini açıkladı. Evlilik hazırlığı yapan gençler, ''Evlilik kredisi başvuru şartları ve başvuru ekranı' aramasını yapıyor. 150 bin TL evlilik kredisi ne zaman yatacak?
22.05.2024 Bilgi Rehberi
Evlilik kredisine 9 bin çift başvurdu
Evlilik kredisine 9 bin çift başvurdu Aile ve Gençlik Fonu’ndan evlilik kredisi ödemeleri başladı. Kredi için şimdiye kadar 9 bin 38 çiftin başvurduğunu belirten Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, “İlk etapta başvurusu onaylanan ve evlilik öncesi eğitim programına katılan 450 çifte toplam 67,5 milyon lira destek vereceğiz” dedi.
22.05.2024 Ekonomi
2 yıl geri ödemesiz 150 bin lira faizsiz kredi! Ödemeler bugün başlıyor
2 yıl geri ödemesiz 150 bin lira faizsiz kredi! Ödemeler bugün başlıyor Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Aile ve Gençlik Fonu'na şimdiye kadar 9 bin 38 çiftin başvurduğunu, başvuruları onaylanan 2 bin 283 çifte evlilik ve danışmanlık hizmeti vermeye başladıklarını belirterek, "Eğitim programlarına katılıp resmi nikahı 15-30 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen çiftlerimize yönelik ödemeler bugün itibarıyla başlıyor. İlk etapta başvurusu onaylanan ve evlilik öncesi eğitim programına katılan 450 çifte toplam 67,5 milyon lira destek vereceğiz" dedi.
21.05.2024 Ekonomi
Bakan Göktaş evlilik kredisi ile ilgili detayları açıkladı! "İlk ödeme 21 Mayıs'ta"
Bakan Göktaş evlilik kredisi ile ilgili detayları açıkladı! "İlk ödeme 21 Mayıs'ta" Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş TRTHaber'de evlilik kredisi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bakan Göktaş, "Resmi nikahı 15-30 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen çiftlerimizin kredi ödemeleri, 21 Mayıs itibarıyla hesaplarına geçmeye başlayacak" dedi.
10.05.2024 Gündem
Bakan Göktaş evlilik fonuna yapılan başvuru sayısını açıkladı
Bakan Göktaş evlilik fonuna yapılan başvuru sayısını açıkladı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Aile ve Gençlik Fonu’na bugün itibarıyla 6 bin 299 çiftin başvurduğunu belirterek, “Değerlendirmesi yapılan ve olumlu sonuçlanan çiftleri bu hafta evlilik öncesi eğitimlere aldık” dedi.
28.03.2024 Ekonomi
KABİNE TOPLANTISI ne zaman? Yeni Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak, bu hafta var mı ve gündemi ne olacak?
KABİNE TOPLANTISI ne zaman? Yeni Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak, bu hafta var mı ve gündemi ne olacak? Türkiye'nin iç ve dış siyasetinin değerlendirildiği ekonomik, sosyal ve siyasi kararların alındığı Kabine Toplantısı tarihleri gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor. Gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önderliğinde son olarak 4 Mart'ta yapılan Kabine Toplantısı'nın yeni tarihine çevrildi. Peki, Kabine ne zaman toplanacak? Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak, bu hafta var mı ve gündemi ne olacak?
13.03.2024 Bilgi Rehberi
Son dakika... Faizsiz evlilik kredisine 4 bin 815 çift başvurdu
Son dakika... Faizsiz evlilik kredisine 4 bin 815 çift başvurdu 15 Şubat'ta başlayan yeni evlenen çiftlere 2 yılı geri ödemesiz 48 ay vadeli 150 bin lira faizsiz evlilik kredisine 4 bin 815 çift başvuruda bulundu.
7.03.2024 Gündem
Evlilik fonuna başvuran kişi sayısı belli oldu
Evlilik fonuna başvuran kişi sayısı belli oldu Tekirdağ’a gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Aile ve Gençlik Fonu'na şu ana kadar 2 bin 914 çiftin başvurduğunu açıkladı. Bakan Göktaş aynı zamanda, "TÜİK’in 2023 yılına ilişkin evlenme ve boşanma istatistiklerine göre geçen yıl evlenen ve boşanan çiftlerin sayısı 2022 yılına göre biraz düşmüş" dedi.
23.02.2024 Ekonomi
FAİZSİZ EVLİLİK KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI 2024: 150 bin TL evlilik kredisi başvuru şartları nedir, nasıl yapılır ve yaş sınırı kaç?
FAİZSİZ EVLİLİK KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI 2024: 150 bin TL evlilik kredisi başvuru şartları nedir, nasıl yapılır ve yaş sınırı kaç? Faizsiz evlilik kredisi başvuruları 15 Şubat tarihi itibarıyla başladı. Hükümetin 14-28 Mayıs seçim döneminde taahhüt ettiği Aile ve Gençlik Fonu resmen kuruldu. Evlilik kredisi düzenlemesinden faydalanmak için gün sayan gençlerin gündeminde olan Aile Gençlik Bankası için süreç sonlandı. Krediden faydalanmak isteyenler ise "Faizsiz evlilik kredisi başvuru şartları nedir, nasıl yapılır ve yaş sınırı kaç?" sorularının yanıtı aranıyor. Evlilik kredisi başvuru ekranı (e devlet)...
22.02.2024 Bilgi Rehberi
1000 çift fona başvurdu
1000 çift fona başvurdu Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, başvuruları önceki gün itibariyle başlayan Aile ve Gençlik Fonu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Fona şu ana kadar bini aşkın çiftimiz başvurdu...
17.02.2024 Ekonomi
Evlenecek gençlere kredi desteğine başvurular başladı
Evlenecek gençlere kredi desteğine başvurular başladı "Aile ve Gençlik Fonu" kapsamında hayata geçirilen "Evlenecek Gençlerin Desteklenmesi Projesi"ne başvuruların başladığı belirtildi.
15.02.2024 Ekonomi
Evlilik kredisine başvurular yarın başlıyor
Evlilik kredisine başvurular yarın başlıyor Aile ve Gençlik Fonu için başvurular yarın depremlerden etkilenen illerde başlıyor. Fonla, 48 ay vadeli 2 yılı geri ödemesiz 150 bin lira kredi desteği sunulacak
14.02.2024 Ekonomi
Aile fonu için başvuru şartları açıklandı! Nikah gününe en az 2, en fazla 6 ay olacak
Aile fonu için başvuru şartları açıklandı! Nikah gününe en az 2, en fazla 6 ay olacak Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, evlenecek gençlere 150 bin lira kredi desteği sağlayacak Aile ve Gençlik Fonu’na başvuru şartlarını açıkladı. Buna göre fona 18-29 yaş arasındaki gençler başvurabilecek. Evlenecek çiftin gelir toplamı brüt iki asgari ücreti geçmeyecek.
14.02.2024 Ekonomi
Evlilik kredisinde yaş ve gelir detayı! Başvuru şartları belli oldu
Evlilik kredisinde yaş ve gelir detayı! Başvuru şartları belli oldu Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, evlenecek gençlere 150 bin lira kredi desteği verecek Aile ve Gençlik Fonu'na başvuru şartlarını açıkladı. Yaş şartı ve gelir detayı dikkat çekti. 
13.02.2024 Ekonomi
KABİNE TOPLANTISI KARARLARI AÇIKLANDI! 📌 12 Şubat kabine toplantısı bitti mi, saat kaçta bitecek? Kabine toplantısı kararları neler olacak?
KABİNE TOPLANTISI KARARLARI AÇIKLANDI! 📌 12 Şubat kabine toplantısı bitti mi, saat kaçta bitecek? Kabine toplantısı kararları neler olacak? Kabine toplantısı kararları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, kabine toplantısı sona erdi. Kabine toplantısında öğretmen ataması ile ilgili detayların görüşülmesi bekleniyor. Gözler toplantıdan çıkacak kararlara çevrildi. Peki kabine toplantısı saat kaçta bitti 2024? Kabine toplantısı kararları neler olacak, ne zaman açıklanır?
12.02.2024 Bilgi Rehberi
AİLE GENÇLİK FONU BAŞVURU EKRANI 2024: Aile ve Gençlik Fonu Bankası başvurusu başladı mı, şartları neler, kimler başvurabilir? Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu!
AİLE GENÇLİK FONU BAŞVURU EKRANI 2024: Aile ve Gençlik Fonu Bankası başvurusu başladı mı, şartları neler, kimler başvurabilir? Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! Hükümetin 14-28 Mayıs seçim döneminde taahhüt ettiği Aile ve Gençlik Fonu resmen kuruldu. Evlilik kredisi düzenlemesinden faydalanmak için gün sayan gençlerin gündeminde olan Aile Gençlik Bankası için süreç sonlandı. Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın ardından açıklamalarda bulun Recep Tayyip Erdoğan Aile ve Gençlik Fonu başvuru tarihini ve sürecini açıkladı. Gençlere destek sağlamak, aile müessesini güçlendirmek ve desteklemek amacıyla kurulan Aile ve Gençlik Fonu başvuruları başladı mı, ne zaman başlıyor ve şartları neler?
12.02.2024 Bilgi Rehberi
Erdoğan'dan son dakika F-16 açıklaması: Alım süreci olumlu sonuçlandı
Erdoğan'dan son dakika F-16 açıklaması: Alım süreci olumlu sonuçlandı Kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe'de gerçekleşti. Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "ABD ile yürüttüğümüz F-16 talebimimizin olumlu sonuçlanmasından memnuniyet duyuyoruz." dedi. Netanyahu'nun Refah saldırısına tepki gösteren Erdoğan, "Her gün yeni bir kırmızı çizgiyi aşıyor." ifadelerini kullandı.
12.02.2024 Gündem
Petrol gelirinden evlilik kredisi
Petrol gelirinden evlilik kredisi Yeni evlenecek gençlere faizsiz 150 bin lira kredi sağlayacak olan Aile ve Gençlik Fonu’na petrol, doğal gaz ve maden kaynaklarından elde edilen devlet gelirinin yüzde 20’si aktarılacak.
12.02.2024 Ekonomi
aile.gov.tr 💻 EVLİLİK KREDİSİ ŞARTLARI NELER, başvuru başladı mı? 150 Bin TL Faizsiz evlilik kredisi başvurusu ne zaman ve nasıl yapılır?
aile.gov.tr 💻 EVLİLİK KREDİSİ ŞARTLARI NELER, başvuru başladı mı? 150 Bin TL Faizsiz evlilik kredisi başvurusu ne zaman ve nasıl yapılır? 150 Bin TL Faizsiz Evlilik kredisinden yararlanmak isteyen gelin, damat adayları başvuru şartları hakkında bilgi almak istiyor. Aynı zamanda 150 Bin TL Faizsiz evlilik kredisi başvurusu ne zaman, nasıl, nereye yapılır? sorularına da cevap arıyor. Aile ve Gençlik Fonu tarafından yürütülecek süreçteki detaylar şöyle...
11.02.2024 Bilgi Rehberi
Evlenecek gençlere faizsiz kredi imkanı! Resmi Gazete'de yayımlandı
Evlenecek gençlere faizsiz kredi imkanı! Resmi Gazete'de yayımlandı Aile ve Gençlik Fonu'nun yapısına ve uygulanmasına ilişkin yönetmelik Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Fon, Türkiye'nin yeraltı kaynaklarından elde edilen gelirlerle desteklenecek. Fondan aile kurmak isteyen ve projelerini hayata geçirmek isteyen gençler yararlanacak.
11.02.2024 Ekonomi
48 ay vadeli 150 bin lira kredi! Faizsiz evlilik kredisinde başvuru şartları belli oldu
48 ay vadeli 150 bin lira kredi! Faizsiz evlilik kredisinde başvuru şartları belli oldu Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş Türkiye’nin onur konuğu olduğu, Çok Boyutlu Sosyal Kalkınma İçin Arap Forumu dolayısıyla geldiği Katar'ın başkenti Doha'da temaslarına devam etti.
9.02.2024 Ekonomi
Gençlere faizsiz kredi desteğinde detaylar netleşiyor! Aylık 3 bin 125 TL ödeme
Gençlere faizsiz kredi desteğinde detaylar netleşiyor! Aylık 3 bin 125 TL ödeme Evlilik desteği kapsamında ilk 2 yılı ödemesiz, sonrasında 4 yılda geri ödeme şartıyla 150 bin lira faizsiz kredi verilecek. Peki faizsiz kredi desteğinde detaylar neler?
5.02.2024 Ekonomi
Evlenecek gençlere kredi desteği! Başvuru tarihi belli oldu
Evlenecek gençlere kredi desteği! Başvuru tarihi belli oldu Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Aile ve Gençlik Fonu'na ilişkin çalışmaların tamamlandığını belirterek, "Başvuruları 15 Şubat'ta almaya başlayacağız. Başvuruları e-Devlet aracılığıyla alacağız" dedi.
4.02.2024 Haberler
Evlenecek gençlere kredi desteği! Başvuru tarihi belli oldu
Evlenecek gençlere kredi desteği! Başvuru tarihi belli oldu Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Aile ve Gençlik Fonu'na ilişkin çalışmaların tamamlandığını belirterek, "Başvuruları 15 Şubat'ta almaya başlayacağız. Başvuruları e-Devlet aracılığıyla alacağız" dedi.
4.02.2024 Ekonomi
'Depremzedelere 14 milyar TL tarımsal destek ödemesi yapıldı'
'Depremzedelere 14 milyar TL tarımsal destek ödemesi yapıldı' Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinden etkilenen illerde felaketin ilk anından itibaren çalışmalarının aralıksız sürdüğünü belirterek, üreticilere 2023 yılında toplam 14 milyar 150 milyon TL tarımsal destekleme ödemesi yapıldığını bildirdi.
4.02.2024 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Aile Ve Gençlik Fonu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.