Akçadağ

Akçadağ

Son dakika Akçadağ haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Akçadağ gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Akçadağ haber sayfamızda...

Akçadağ

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 525 akçadağ haberi bulunmuştur.
Malatya'da AK Parti'li Sami Er başkan seçildi
Malatya'da AK Parti'li Sami Er başkan seçildi Malatya'da 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde resmi olmayan sonuçlara göre, AK Parti'li Sami Er, Büyükşehir Belediye Başkanı oldu. İlçelerde ise AK Parti 7, CHP 5 ve MHP 1 belediye başkanlığını kazandı.
31.03.2024 Gündem
2024 AKÇADAĞ SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Malatya Akçadağ Seçim Sonuçları ve Oy Oranları
2024 AKÇADAĞ SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Malatya Akçadağ Seçim Sonuçları ve Oy Oranları Türkiye'deki yerel yönetimlerin belirlenmesi için 31 Mart 2024 Pazar günü vatandaşlar sandık başına gitti. Seçim sonucunda il/ilçe belediye başkanı, büyükşehir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri ile il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri de belirlenecek. Milliyet.com.tr’nin ‘Malatya Akçadağ Yerel Seçim Sonuçları 2024’ sayfasından Akçadağ ilçesine ait yerel seçim sonuçlarını takip edebilirsiniz. İşte ‘Malatya Akçadağ Seçim Sonuçları’ hakkında detaylı bilgiler…
31.03.2024 Bilgi Rehberi
Murat Kurum: Malatyamız eskisinden güzel bir şehir olacak
Murat Kurum: Malatyamız eskisinden güzel bir şehir olacak AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Sultangazi’de 'Malatyalılar Buluşması'na katıldı. Kurum, “Malatya’daki felaketin ilk anından itibaren hep sizlerin yanında olduk. O gece iki saat sonra biz Malatya'mızdaydık. Malatya'mızda afetzede kardeşlerimiz için 8 bin konut inşa ettik, vatandaşımıza teslim ettik. Şubat ayında deprem bölgesinde 180 bin konutumuzun inşasını başlattık" dedi.
9.03.2024 Gündem
Bakan Özhaseki duyurdu: Önümüzdeki ay 75 bin konut yapmış olacağız
Bakan Özhaseki duyurdu: Önümüzdeki ay 75 bin konut yapmış olacağız Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Malatya’nın Doğanşehir ve Akçadağ ilçelerini ziyaret ederek TOKİ tarafından deprem sonrası yapılan çalışmaları inceledi. Bakan Özhaseki, önümüzdeki ay itibariyle yapacakları konut sayısının 75 bini bulacağını söyledi.
27.02.2024 Gündem
YENİ SON DEPREMLER LİSTESİ 📢 En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Muğla ve Malatya'da peş peşe depremler! Kandilli/AFAD
YENİ SON DEPREMLER LİSTESİ 📢 En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Muğla ve Malatya'da peş peşe depremler! Kandilli/AFAD Ülkemiz ve çevresinde yaşanan depremlere ilişkin veriler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listeleniyor. Depremlerin enlem ve boylam bilgileri, depremin şiddeti, merkez üssü gibi bilgiler vatandaşlar ile paylaşılıyor. Peki Türkiye'de en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?
17.02.2024 Bilgi Rehberi
Malatya'da 4.1 büyüklüğünde deprem
Malatya'da 4.1 büyüklüğünde deprem Malatya'nın Akçadağ ilçesinde 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İlk belirlemelere göre, depremde herhangi bir olumsuzluğun yaşanmadığı bildirildi.
16.02.2024 Gündem
Uzman isim bir kenti işaret etti! '7 ve üzeri deprem öngörülmüyor'
Uzman isim bir kenti işaret etti! '7 ve üzeri deprem öngörülmüyor' 6 Şubat depreminden sonra saha taramasında yer alan Adıyaman Üniversitesi Uzaktan Algılama Coğrafi Bilgi Sistemleri Merkez Müdürü Doç. Dr. Senem Tekin, bazı bilim adamlarının aksine, vatandaşları rahatlatacak açıklamada bulundu.
15.02.2024 Gündem
Uzman isim bir kenti işaret etti! '7 ve üzeri deprem öngörülmüyor'
Uzman isim bir kenti işaret etti! '7 ve üzeri deprem öngörülmüyor' 6 Şubat depreminden sonra saha taramasında yer alan Adıyaman Üniversitesi Uzaktan Algılama Coğrafi Bilgi Sistemleri Merkez Müdürü Doç. Dr. Senem Tekin, bazı bilim adamlarının aksine, vatandaşları rahatlatacak açıklamada bulundu.
15.02.2024 Haberler
SON DAKİKA SON DEPREMLER || 28 Ocak 2024 deprem haberleri: En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? İzmir'de deprem mi oldu?
SON DAKİKA SON DEPREMLER || 28 Ocak 2024 deprem haberleri: En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? İzmir'de deprem mi oldu? Son dakika deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye'de meydana gelen depremleri listeliyor. Vatandaşlar bulundukları bölgede ve çevresinde deprem olup olmadığını son depremler listesine bakarak öğrenebiliyor. Son depremler listesinde hangi bölgede kaç şiddetinde deprem olduğu listeleniyor. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 28 Ocak en son depremler.
27.01.2024 Bilgi Rehberi
SON DAKİKA DEPREMLER BUGÜNKÜ 💢 9 Ocak son depremler listesi Kandilli/AFAD: Az önce nerede, kaç büyüklüğünde deprem meydana geldi?
SON DAKİKA DEPREMLER BUGÜNKÜ 💢 9 Ocak son depremler listesi Kandilli/AFAD: Az önce nerede, kaç büyüklüğünde deprem meydana geldi? Son depremler listesi anbean takip ediliyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD anlık depremleri duyuruyor. Deprem kuşağında yer alan ülkemizin her an farklı bir noktasında şiddetli veya artçı depremler meydana geliyor. Sarsıntılarla beraber ''Şimdi deprem mi oldu, az önce nerede deprem oldu?'' soruları öne çıktı.
9.01.2024 Bilgi Rehberi
Son Dakika: Malatya'da feci kaza! Çok sayıda ölü ve yaralı var
Son Dakika: Malatya'da feci kaza! Çok sayıda ölü ve yaralı var Malatya'nın Akçadağ ilçesinde, devrilen yolcu otobüsüne kamyonun çarptığı kazada 4 kişi öldü, 31 kişi yaralandı. Öte yandan Malatya Adıyaman yolunda yaşanan bir diğer kazada ise 1 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi ise yaralandı
2.01.2024 Gündem
24 ARALIK SON DEPREMLER LİSTESİ (CANLI): Bugün deprem mi oldu? 📌 AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler takip ekranı...
24 ARALIK SON DEPREMLER LİSTESİ (CANLI): Bugün deprem mi oldu? 📌 AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler takip ekranı... Son depremler listesi gündemde yakından takip ediliyor. En son depremler; AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından paylaşılıyor. Son depremler listesinde depremlerle ilgili ayrıntılar yer alıyor. Peki bugün deprem mi oldu, en son depremlere nereden bakılır? 24 Aralık AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi canlı takip ekranı...
24.12.2023 Bilgi Rehberi
SON DAKİKA DEPREMLER LİSTESİ 📍Kandilli/AFAD son depremler listesi (18 Aralık) en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?
SON DAKİKA DEPREMLER LİSTESİ 📍Kandilli/AFAD son depremler listesi (18 Aralık) en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Ülkemizde yaşanan depremlere ilişkin bilgileri Kandilli Rasathanesi ve AFAD listeliyor. Depremlerin enlem ve boylam bilgilerinin yanı sıra, depremin şiddeti, merkez üssü, derinlik gibi birçok bilgi vatandaşlar ile paylaşılıyor. Peki Türkiye'de en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?
18.12.2023 Bilgi Rehberi
BUGÜNKÜ SON DAKİKA EN SON DEPREMLER KANDİLLİ/AFAD: 18 Aralık Az önce deprem mi oldu oldu, deprem nerede oldu?
BUGÜNKÜ SON DAKİKA EN SON DEPREMLER KANDİLLİ/AFAD: 18 Aralık Az önce deprem mi oldu oldu, deprem nerede oldu? Son dakika deprem haberleri. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. Son dönemde meydana gelen depremler vatandaşları tedirgin ediyor. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 18 Aralık 2023 Pazartesi son dakika son depremler listesi.
18.12.2023 Bilgi Rehberi
SON DAKİKA HABERİ: İSTANBUL'DA az önce deprem mi oldu ? 18 Aralık İstanbul'da deprem mi oldu, hissedilen depremin büyüklüğü kaç, merkez üssü neresi?
SON DAKİKA HABERİ: İSTANBUL'DA az önce deprem mi oldu ? 18 Aralık İstanbul'da deprem mi oldu, hissedilen depremin büyüklüğü kaç, merkez üssü neresi? İstanbul'da korkutan deprem meydana geldi. Akabinde yurttaşlar "Az önce deprem mi oldu İstanbul? 18 Aralık İstanbul'da deprem mi oldu, hissedilen depremin büyüklüğü kaç, merkez üssü neresi?" araştırmasına başladı.
18.12.2023 Bilgi Rehberi
SON DEPREMLER LİSTESİ (güncel)📌 AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler canlı takip ekranı! Deprem mi oldu, en son depremlere nereden bakılır?
SON DEPREMLER LİSTESİ (güncel)📌 AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler canlı takip ekranı! Deprem mi oldu, en son depremlere nereden bakılır? Son depremler listesi gündemde yakından takip edilen konular arasında bulunuyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi, en son olan depremleri paylaşıyorlar. Peki az önce deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli Rasathanesi 17 Aralık son depremler listesi...
16.12.2023 Bilgi Rehberi
9 ARALIK 2023 AZ ÖNCE DEPREM NEREDE OLDU, Kaç şiddetinde deprem oldu? Kandilli/AFAD Son depremler Listesi: Şimdi Deprem mi oldu?
9 ARALIK 2023 AZ ÖNCE DEPREM NEREDE OLDU, Kaç şiddetinde deprem oldu? Kandilli/AFAD Son depremler Listesi: Şimdi Deprem mi oldu? Son dakika deprem haberleri. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremlerin ardından Marmara'da geçtiğimiz günlerde meydana gelen deprem bölgede yaşayanları tedirgin etti. Özellikle İstanbul ve Bursa'da hissedilen deprem 5.1 şiddetinde meydana geldi. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 9 Aralık son depremler.
9.12.2023 Bilgi Rehberi
En son depremler listesi (3 Aralık) Az önce deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde? Kandilli/AFAD
En son depremler listesi (3 Aralık) Az önce deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde? Kandilli/AFAD Ülkemizde meydana gelen depremlere ilişkin veriler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listelenmeye devam ediyor. Depremlerin saati, enlem ve boylam bilgileri, derinlik, depremin şiddeti ve merkez üssü gibi bilgiler vatandaşlar ile paylaşılıyor. Peki En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?
3.12.2023 Bilgi Rehberi
Malatya'da 4.8 büyüklüğünde deprem
Malatya'da 4.8 büyüklüğünde deprem Malatya'nın Akçadağ ilçesinde Richter ölçeğine göre 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
1.12.2023 Haberler
Son dakika... Malatya'da 4.8 büyüklüğünde deprem
Son dakika... Malatya'da 4.8 büyüklüğünde deprem Malatya'nın Akçadağ ilçesinde Richter ölçeğine göre 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
1.12.2023 Gündem
Direksiyon başında kalp krizi geçirdi, ikinci kaptan son anda müdahale etti
Direksiyon başında kalp krizi geçirdi, ikinci kaptan son anda müdahale etti Şehirlerarası otobüs yolculuğunda kaptan direksiyon başında kalp krizi geçirdi. Durumu fark eden ikinci kaptan son anda hakimiyeti ele aldı. Facia kıl payı önlenirken o anlar saniye saniye kaydedildi. Kalp krizi geçiren otobüsün sürücüsü Süleyman Ekici ise tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
20.11.2023 Gündem
Şoför kalp krizi geçirdi, otobüsü ikinci kaptan böyle durdurdu
Şoför kalp krizi geçirdi, otobüsü ikinci kaptan böyle durdurdu Malatya’da şehirlerarası sefer yapan yolcu otobüsünün sürücüsü direksiyon başında kalp krizi geçirdi. Durumu fark eden ikinci kaptanın dikkati bir faciayı önlerken, o anlar anbean kameralara yansıdı.
20.11.2023 Haberler
Deniz Harp Okulu 250'inci yılını Heybeliada'da düzenlenen törenle kutladı
Deniz Harp Okulu 250'inci yılını Heybeliada'da düzenlenen törenle kutladı Deniz Harp Okulu kuruluşunun 250'nci yılını, düzenlenen törenle kutladı. Olumsuz hava şartlarına rağmen törende, TCG İstanbul'un rehberliğindeki 21 gemi, Harp Okulu önünden geçiş yaparak Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment Tatlıoğlu'nu çimariva selamıyla selamladı.
19.11.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Akçadağ ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.