Aldatmak

Aldatmak

Son dakika aldatmak haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan aldatmak gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan aldatmak haber sayfamızda...

Aldatmak

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 409 aldatmak haberi bulunmuştur.
Atatürk'ten son mektup şiiri - Halim Yağcıoğlu
Atatürk'ten son mektup şiiri - Halim YağcıoğluHalim Yağcıoğlu, Atatürk'ten son mektup şiirinde Mustafa Kemal Atatürk'ün ağzıyla yazıyor gibi davranarak Türk halkına eleştirilerde bulunur. Atatürk'ün "Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir." dediği bilinmektedir. Şair de şiirinde tam olarak buna dikkat çeker ve Atatürk'ün fikirlerinin benimsenemediğini ve uygulamadığını anlatmaya çalışır. İşte Atatürk'ten son mektup şiirinin sözleri.
26.04.2021Şiirler
Sudan, BAE’yi savaş suçuyla yargılayacak
Sudan, BAE’yi savaş suçuyla yargılayacakİş vaadiyle kandırılan 600 kadar vatandaşının Libya’ya götürülerek Hafter saflarında savaşa dahil edildiğini savunan Sudan yönetimi BAE’ye ait “Black Shield” şirketine dava açıyor. Sudan’ın Uluslararası Ceza Mahkemesi’ne gidebileceği belirtildi.
16.04.2021Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan grup toplantısında önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan grup toplantısında önemli açıklamalarCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM grup toplantısında konuşma yapıyor. 104 emekli amiralin gece yarısı bildirisine ilişkin Erdoğan, 'Çok açık, net söylüyorum. Şu anda emekli amirallerin merkezinde CHP'nin kendisi vardır. Bu 104 kişinin içerisinde şu anda CHP'li olanlar vardır. Bundan sonra hesabını çok ağır vereceksiniz.' dedi. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları...
7.04.2021Haberler
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan 'çok açık, net söylüyorum' deyip ilan etti: Merkezinde CHP var
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan 'çok açık, net söylüyorum' deyip ilan etti: Merkezinde CHP varSon dakika haberlere göre; Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM grup toplantısında konuşma yaptı. 104 emekli amiralin gece yarısı bildirisine ilişkin Erdoğan, 'Çok açık, net söylüyorum. Şu anda emekli amirallerin merkezinde CHP'nin kendisi vardır. Bu 104 kişinin içerisinde şu anda CHP'li olanlar vardır. Bundan sonra hesabını çok ağır vereceksiniz.' dedi. Kanal İstanbul hakkında açıklamalarda bulunan Erdoğan, "İsteseniz de istemeseniz de biz Kanal İstanbul'a başlıyoruz, yapacağız. İstanbul ile ilgili hazırlıklarımızı büyük ölçüde tamamladık, projenin ÇED raporu tamamlandı." ifadelerini kullandı.
7.04.2021Siyaset
Lades oyunu nasıl oynanır?
Lades oyunu nasıl oynanır?Oyun oynamayı sevmeyen var mıdır acaba? Her oyun, çok eğlenceli ve arkadaşlarınla iyi vakit geçirebileceğin etkinliklerden biridir.
24.03.2021Eğlence
Erkek arkadaşınızın eski sevgilisini unutamadığını gösteren 10 işaret
Erkek arkadaşınızın eski sevgilisini unutamadığını gösteren 10 işaretBir ilişkide çok az şey aldatmak kadar kötüdür. Ama bir şey kesin olarak yaklaşır: Erkek arkadaşınızın eski sevgilisini unutamaması. Partnerinizin başka birini unutamadığına dair içinizde bir his mi var? Veya bir açığını mı yakaladınız? İşte anlamanız için erkek arkadaşınızın eski sevgilisini unutamadığını gösteren 10 işaret... - PEMBENAR ÖZEL
13.03.2021Aşk
Falda Tavşan Görmek Ne Demek? Kahve Falında Tavşan Şekli Çıkması Ne Anlama Gelir?
Falda Tavşan Görmek Ne Demek? Kahve Falında Tavşan Şekli Çıkması Ne Anlama Gelir?En sevimli hayvanlar arasında yer alan tavşan aynı zamanda falda oldukça fazla çıkmaktadır. Birçok kişi fal baktırdığı zaman tavşan çıktığında bunun ne anlama geldiğini merak eder. Peki, Falda tavşan görmek ne demek? Kahve falında tavşan şekli çıkması ne anlama gelir? İşte bu konu hakkında fal uzmanlarının yorumları.
9.09.2020Kahve Falı
Ahzab Suresi Okunuşu Ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Meali
Ahzab Suresi Okunuşu Ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Mealiİslam dini, Kur’an-ı Kerim’de yer alan tüm surelerin faziletleri olduğuna işaret edilen bir dindir. Bu bağlamda Müslümanlar Kur’an’da yer alan sureleri sık sık tekrar etmektedir. Ahzab Suresi de bu bağlamda okunan sureler arasında yer almaktadır.
5.02.2021Sureler
En’Am Suresi Okunuşu Ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Meali
En’Am Suresi Okunuşu Ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet MealiSure okumak günlük hayatlarımızda içimize su serpen, bizleri kötülüklerden koruyan şeylerdir. Tabii ki bu bizlere güzel hisler yaşatan ve bizleri koruyan surelerin anlamlarını ve okunuşlarını bilmekte son derece önemlidir. Bu surelerden birisi de En'am suresidir.
5.02.2021Sureler
Nisa Suresi Okunuşu Ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Meali
Nisa Suresi Okunuşu Ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet MealiNisa Suresi Okunuşu Ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Meali Nisa süresi Mekke döneminde inmiştir. Medine’ de nazil olmuştur. Toplam 176 ayetten oluşmaktadır. Nisa süresi, Al-i İmran süresinden sonra, Maide süresinden önce gelmektedir. Nisa süresinin mushaftaki sırası dördüncü, iniş sırasına göre ise 92.süredir. Nisa, kadınlar demektir. Sürenin genelinden bahsedilen kadın konularından dolayı sürenin adı olmuştur. Nisa süresi bir giriş bölümü ve sonrasında üç bölüm halinde incelenmektedir. Giriş kısmı on ayetten oluşmaktadır. Nisa süresi genel olarak kadın hakları, kadınların hukuku ve sosyal konumlarını açıklamaktadır.
5.02.2021Sureler
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni anayasa için sinyal verdi
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni anayasa için sinyal verdiSon dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan toplantı sonrası flaş açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "Cumhur İttifakı'ndaki ortağımızla bir anlayış birliğine varmamız halinde önümüzdeki dönemde yeni anayasa için harekete geçebiliriz." dedi. Öte yandan Erdoğan yüz yüze eğitim için tarih verdi ve esnafa yönelik kısıtlamaların kademeli gevşetilmesi için vaka sayılarına dikkat çekti.
1.02.2021Siyaset
“En büyük düşmanımız iç güdülerimiz”
“En büyük düşmanımız iç güdülerimiz”“Vahşi Şeyler” adlı dizide Nurgül Yeşilçay’la başrolleri paylaşan Selim Bayraktar, “Evlilikte ahlak kurallarıyla ilerliyoruz. Ama biyolojisinin önüne geçemeyenler de oluyor. Aslında savaşmamız gereken en büyük düşmanımız iç güdülerimiz” diyor
31.01.2021Pazar
Melis Sezen: Aldatmadım ama aldatıldım
Melis Sezen: Aldatmadım ama aldatıldımKanal D’de bu akşam ilk bölümüyle ekrana gelecek ‘Sadakatsiz’ dizisinin başrollerinden Melis Sezen, “Bir kadın olarak gurur duyarak söylüyorum ki, kadınların hiçbir zaman ‘değersiz’ konumunda olmadığını ve olmayacağını anlatıyoruz” dedi.
7.10.2020Cadde
Cuma hutbesinde 'din istismarcılığı' uyarısı
Cuma hutbesinde 'din istismarcılığı' uyarısıDiyanet İşleri Başkanlığı'nın (DİB) yayımladığı Cuma hutbesinde 'din istismarcılığı' konusu işlenirken, "İnancı ve dini değerleri üzerinden insanları aldatmak nasıl din istismarı ise iftira, hakaret ve ithamlarla Müslümanların tamamını zan altında bırakmak, İslam hakkında korku ve nefret oluşturmak da aynı şekilde din istismarıdır" denildi.
11.09.2020Gündem
Ticaret Bakanlığı uyardı! Sosyal medya, mesaj ve maillere dikkat
Ticaret Bakanlığı uyardı! Sosyal medya, mesaj ve maillere dikkatTicaret Bakanlığı: Kötü niyetli kişilerce, otellerin internet siteleri kopyalanarak e-posta ve kısa mesajlar üzerinden cazip tekliflerle tüketicilerin mağdur edildiği görülmektedir. Mağduriyet yaşanmaması için sosyal medya, kısa mesaj veya e-posta gibi iletişim kanalları üzerinden gelen ucuz tatil ve konaklama tekliflerine karşı dikkatli olması gerekmektedir.
10.08.2020Ekonomi
Son dakika... Türkiye başardı! Dünyada bir ilk
Son dakika... Türkiye başardı! Dünyada bir ilkGelen son dakika haberine göre, başarılı İHA/SİHA projelerini hayata geçiren Türkiye, yüksek hızlı hedef uçak sistemlerinde de son derece kritik adımlar atıyor. Uzmanlar 'Şimşek' ismi verilen sistemi anlattı, bu yöntemi dünyada ilk kez Türkiye'nin kullandığını açıkladı.
14.07.2020Gündem
Savunma sanayiinin yeni gururu: Sungur
Savunma sanayiinin yeni gururu: SungurTürkiye’nin yerli ve milli imkanlarla ortaya çıkardığı alçak irtifa portatif hava sistemi Sungur envantere girmek için gün sayıyor. Muadillerinden çok daha üstün olan Sungur, yurt içi ve sınır ötesindeki operasyonlarda önemli katkılar sağlayacak.
2.07.2020Gündem
Lana Del Rey: Beyonce yapınca övülüyor
Lana Del Rey: Beyonce yapınca övülüyorŞarkıcı Lana Del Rey, geçmişte şarkı sözlerinde sorunlu ilişkilerini işlemesinden dolayı, meslektaşlarından istismarı yücelttiği yönünde gelen eleştirilere karşı tepki gösterdi.
22.05.2020Cadde
Riyakar Ne Demek? Tdk'ya Göre Riyakarlık (Riyakar Olmak) Kelimesinin Anlamı Nedir?
Riyakar Ne Demek? Tdk'ya Göre Riyakarlık (Riyakar Olmak) Kelimesinin Anlamı Nedir?Riyakar, dilimizde en çok kullanılan kelimelerden bir tanesidir. Özellikle anlam bakımından, birçok cümle içerisinde kullanılan riyakar kelimesinin kısaca kelime anlamı nedir öğrenerek, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Riyakar ne demek, detaylarıyla derledik.
22.04.2020Eğitim
Teğabun Suresi Okunuşu Ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Meali
Teğabun Suresi Okunuşu Ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet MealiEvrenin ve kainatın oluşmasıyla ilgili düşünceler insanlığın var olmasından beri sürmektedir. Bu düşünceler Kuran-ı Kerimde de yer bulmakla beraber Teğabun suresi ile insanlığı yaratılış hikmetine ve insanlara bahşedilen özellikler ile ilgili düşünmeye davet etmektedir.
14.04.2020Sureler
Laik Cumhuriyet rejiminin tescili
Laik Cumhuriyet rejiminin tesciliSaltanatın kaldırılması ve Cumhuriyet’in ilanından sonra sembolik olarak kalan halifelik makamı 3 Mart 1924’te kaldırıldı. Bu karar devlet yönetiminde ve toplumsal yaşamda laiklik felsefesinin benimsenmesinde önemli bir adım olurken, hilafet tartışmaları ise bir süre daha devam etti...
3.03.2020Gündem
KORAL nedir? Mobil Elektronik Harp Sistemi Koral'ın özellikleri nelerdir?
KORAL nedir? Mobil Elektronik Harp Sistemi Koral'ın özellikleri nelerdir?Bahar Kalkanı Harekatında dün rejime ait SU-24 tipi iki savaş uçağının düşürülmesinde en büyük rolü üstlenen Türk Silahlı Kuvvetleri envanterinde bulunan KORAL nedir sorusu vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. KORAL yani mobil elektronik harp sistemi TSK'nın istek ve doğrultusunda tasarlanıp üretilmiştir. 2016 yılında TSK envanterine katılan KORAL düşman radarlarını kör etmek aldatmak ve şaşırtma amacı taşır? İşte merak edilenler...
2.03.2020Gündem
Maketten sahtekarlığa 128 milyon lira ceza
Maketten sahtekarlığa 128 milyon lira cezaTicaret Bakanlığı “maketten ev” ve “ön ödemeli” konut dolantırıcılarına göz açtırmıyor. 27 şirkete toplam 128 milyon lira ceza kesildi
2.02.2020Ekonomi
Tek dileğim, hakikatler yazılanlarla çarpıtılmasın
Tek dileğim, hakikatler yazılanlarla çarpıtılmasınAbdi İpekçi’nin hakikatinin çarpıtılmamasını önemsiyorum. Asıl dileğim, yazılanlarla hakikatler arasındaki uçurumun belirlenmesi, kurgu, yalan ve iftiranın ortaya konması. Asıl mesele, beni üzmesi, etkilemesi değil, geleceğe yanlış bilgilerin birbiri üstüne eklenerek kalması… Amacım ispat etmek, ikna etmek değil. Kötülük ve nefretle dolu kalpleri iyileştirmeye uğraşmanın saflık olduğunu da çoktan öğrendim. Bu yazıyı polemik yaratmak için değil, sadece doğrular “kayda geçsin” diye yazdım...
1.02.2020Gündem
“İkili ilişkiler dürüstlüğü kabul etmiyor”
“İkili ilişkiler dürüstlüğü kabul etmiyor”Geçen hafta vizyona giren “Küçük Şeyler” ile neredeyse bütün oyunculuk ödüllerini toplayan Alican Yücesoy, “Dürüstlüğü kabul etmiyor ikili ilişkiler. Tuhaf bir sorgulanma ve yargılanma hali başlıyor” diyor
8.12.2019Pazar

Benzer Haber Etiketleri

chpson dakika haberlerDiyanet MealipazarTSK

Aldatmak ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.