Aleyna Ağgül

Aleyna Ağgül

Son dakika Aleyna Ağgül haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Aleyna Ağgül gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Aleyna Ağgül haber sayfamızda...

Aleyna Ağgül

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 11 aleyna ağgül haberi bulunmuştur.
Aleyna'yı ölüme sürükleyen sanığa müebbet hapis
Aleyna'yı ölüme sürükleyen sanığa müebbet hapisIğdır'da 'Ölümümden Gökhan Argın sorumludur' notu bırakarak intihar eden Aleyna Ağgül’ün ölümüyle ilgili tutuklu yargılanan Gökhan Argın müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
27.04.2022Gündem
Ölmeden önce bıraktığı not ortaya çıkmıştı! İstenen ceza belli oldu
Ölmeden önce bıraktığı not ortaya çıkmıştı! İstenen ceza belli olduIğdır'da 'ölümümden Gökhan Argın sorumludur' not bırakarak intihar eden Aleyna Ağgül'ün (18) ölümüyle ilgili tutuklu yargılanan Gökhan Argın (41) hakkında 'iyi hal indirimsiz' müebbet hapis istendi.
15.04.2022Gündem
18 yaşındaki Aleyna Ağgül'ün ölümünde yeni detaylar ortaya çıktı
18 yaşındaki Aleyna Ağgül'ün ölümünde yeni detaylar ortaya çıktıIğdır'da, 5'inci kattan atlayarak yaşamına son veren Aleyna Ağgül'ün (18) ‘Ölümünden Gökhan Argın sorumludur’ şeklindeki notu ruj kalemi ile yazdığı ortaya çıktı. Ağgül'ün evindeki not defterinde, şüpheliye hitaben yazıldığı değerlendirilen bir sayfalık yazıda ise, "Sen konuşmak nedir, insanlık nedir bilmeyen, sinir hastası birisin. Oğlunun kız arkadaşına iki kez tecavüz etmenden, arkadaşlarının karıları ile yatmandan belli" ifadelerini kullandığı bildirildi.
14.01.2022Gündem
18 yaşındaki Aleyna Ağgül'ün ölümüyle ilgili yeni gelişme
18 yaşındaki Aleyna Ağgül'ün ölümüyle ilgili yeni gelişmeIğdır'da, ‘Ölümümden Gökhan Argın sorumludur’ yazılı not bırakıp 5'inci kattan atlayarak yaşamına son veren Aleyna Ağgül'ü (18) intihara sürüklediği gerekçesiyle tutuklanan iş insanı Gökhan Argın (43) hakkında Iğdır Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianame 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderildi. Gökhan Argın, şantaj, basit yaralama ve intihara yönlendirme suretiyle kasten ölüme sebep verme suçlarından yargılanacak.
13.01.2022Gündem
18 yaşındaki Aleyna'nın ölüm raporu açıkladı
18 yaşındaki Aleyna'nın ölüm raporu açıkladıIğdır'da 'Ölümümden Gökhan Argın sorumludur' yazılı not bırakıp, 5'inci kattan atlayarak yaşamına son veren Aleyna Ağgül'ün otopsi raporu tamamlandı. Raporda, kanında 0,84 promil etanol bulunan Ağgül'ün genel beden travmasına bağlı kafatası kemik kırıklarıyla birlikte beyin kanaması, beyin doku harabiyeti, torakal omur ve kot kırıkları ile iç organ ve büyük damar yaralanmasından gelişen iç kanama sonucu öldüğü bildirildi.
21.10.2021Gündem
Iğdırlılar Aleyna'nın düştüğü yerde toplandı
Iğdırlılar Aleyna'nın düştüğü yerde toplandıIğdır'da, 'Ölümümden Gökhan Argın sorumludur' yazılı not bırakıp, 5'inci kattan atlayarak yaşamına son veren Aleyna Ağgül’ün (18) düştüğü yerde toplanan kalabalık, basın açıklaması yaptı. Aleyna'nın arkadaşı olduğunu belirten Feda Aslan, dün yeniden gözaltına alınan Gökhan Argın’ın tutuklanmasıyla bir nebze de olsa adaletin yerini bulduğunu söyledi.
8.10.2021Gündem
Aleyna'yı ölüme sürükleyen mesajlar sosyal medya hesabında
Aleyna'yı ölüme sürükleyen mesajlar sosyal medya hesabında  Iğdır'da esrarengiz şekilde ölen Aleyna Ağgül’ün (18) emniyete şikayet için gitiğinde verdiği ifadesinde, Gökhan Argın’ın (43) gönderdiğini iddia ettiği tehdit mesajlarını kendisine ait ancak şifresini hatırlayamadığı sosyal medya hesabında depoladığını anlatmasının ardından polis bu yönde çalışma başlattı. Polisin hesaba girerek, şüpheli Argın’a ait tehdit mesajlarını ortaya çıkarmaya çalıştığı öğrenildi. Öte yandan Gökhan Argın’ın serbest bırakılması kararına Cumhuriyet Savcılığının yaptığı itiraz, Doğubayazıt Sulh Ceza Mahkemesi tarafından reddedildi.
5.10.2021Gündem
Son dakika! 18 yaşındaki Aleyna'nın sır ölümünde yeni gelişme
Son dakika! 18 yaşındaki Aleyna'nın sır ölümünde yeni gelişmeIğdır'da, 5 katlı apartmanın en üst katından merdiven boşluğuna atlayıp intihar eden Aleyna Ağgül'ün (18) bıraktığı notta ölümünden sorumlu olduğunu iddia ettiği Gökhan Argın’ın serbest bırakılması kararına savcı itiraz etti.
4.10.2021Gündem
18 yaşındaki Aleyna'nın sır ölümü! 'Kızımı öldürüp oraya bıraktılar'
18 yaşındaki Aleyna'nın sır ölümü! 'Kızımı öldürüp oraya bıraktılar'Iğdır’da 18 yaşındaki Aleyna Ağgül, 'Ölümümden Gökhan Argın sorumludur' yazılı bir not bırakarak 5 katlı apartmanın en üst katından atlayıp hayatına son verdi. Gökhan Argın (40) ifadesinin ardından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılırken, Aleyna'nın babası Kemal Ağgül de kızının 'intihar izlenimi' verilerek öldürüldüğünü söyledi.
3.10.2021Haberler
Son dakika... 18 yaşındaki Aleyna'nın sır ölümü! 'Kızımı öldürüp oraya bıraktılar'
Son dakika... 18 yaşındaki Aleyna'nın sır ölümü! 'Kızımı öldürüp oraya bıraktılar'Iğdır’da 18 yaşındaki Aleyna Ağgül, 'Ölümümden Gökhan Argın sorumludur' yazılı bir not bırakarak 5 katlı apartmanın en üst katından atlayıp hayatına son verdi. Gökhan Argın (40) ifadesinin ardından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılırken, Aleyna'nın babası Kemal Ağgül de kızının 'intihar izlenimi' verilerek öldürüldüğünü söyledi.
3.10.2021Gündem
A ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: A Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
A ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: A Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne baba olmaya hazırlanan çiftler bebeklerinin cinsiyetini öğrendikten sonra derin bir isim araştırmasına girer. Çiftler hayatları boyunca taşıyacakları ismi çocukları için seçerken oldukça seçici davranırlar. Anne ve baba adayları kız bebekleri için nadir bulunan, keşfedilmemiş ve duyulmamış, kula hoş gelen isimleri tercih etmek isterler. Bu konuda uzun soluklu bir araştırma içerisine giren çiftlerin kız bebek isimlerinin anlamlarına da dikkat ederler. A harfi ile başlayan kız bebek isimleri ve anlamları nelerdir? “A ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
26.05.2022Bebek

Benzer Haber Etiketleri

Aleyna Ağgül ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.