Alt Geçit

Alt Geçit

Son dakika alt geçit haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan alt geçit gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan alt geçit haber sayfamızda...

Alt Geçit

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 972 alt gecit haberi bulunmuştur.
Yangın alarmı devreye girdi alt geçitte iş yerlerini su bastı
Yangın alarmı devreye girdi alt geçitte iş yerlerini su bastıPendik'te Marmaray durağında sistem arızası nedeniyle yangın alarmı bir anda çalıştı. İstasyonun altında bulunan iş yerlerini su bastı.
30.03.2021Haberler
Yangın alarmı bir anda çalıştı! Ortalık karıştı
Yangın alarmı bir anda çalıştı! Ortalık karıştıPendik'te Marmaray durağında sistem arızası nedeniyle yangın alarmı bir anda çalıştı. İstasyonun altında bulunan iş yerlerini su bastı.
30.03.2021Gündem
1915 Çanakkale Köprüsü'nde ana kabloların montajı devam ediyor
1915 Çanakkale Köprüsü'nde ana kabloların montajı devam ediyor1915 Çanakkale Köprüsü'nde kedi yolunun tamamlanmasının ardından başlanan ana kabloların montaj çalışmaları devam ediyor. Bir kıtadan diğer kıtaya, köprünün ana halatlarını oluşturmak için toplam 296 adet çelik kablo çekilecek. Çelik kablolarda kullanılan 162 bin kilometre tel uzunluğunun, dünyanın etrafını 4 kez dolaşabilecek uzunlukta olduğu ifade edildi. Köprüden araçların geçeceği yolu oluşturacak tabliye blokları da üretildiği Gemlik ve Gölcük'teki fabrikalardan Gelibolu Sütlüce'deki şantiye alanına getirilmeye devam ediyor.
9.03.2021Haberler
1915 Çanakkale Köprüsü'nde ana kabloların montajı devam ediyor
1915 Çanakkale Köprüsü'nde ana kabloların montajı devam ediyor1915 Çanakkale Köprüsü'nde kedi yolunun tamamlanmasının ardından başlanan ana kabloların montaj çalışmaları devam ediyor. Bir kıtadan diğer kıtaya, köprünün ana halatlarını oluşturmak için toplam 296 adet çelik kablo çekilecek. Çelik kablolarda kullanılan 162 bin kilometre tel uzunluğunun, dünyanın etrafını 4 kez dolaşabilecek uzunlukta olduğu ifade edildi. Köprüden araçların geçeceği yolu oluşturacak tabliye blokları da üretildiği Gemlik ve Gölcük'teki fabrikalardan Gelibolu Sütlüce'deki şantiye alanına getirilmeye devam ediyor.
9.03.2021Ekonomi
Türkiye'de bir ilk! Dünyayı 4 kez dolaşacak büyüklükte...
Türkiye'de bir ilk! Dünyayı 4 kez dolaşacak büyüklükte...1915 Çanakkale Köprüsü'nde kedi yolunun tamamlanmasının ardından ana kabloların montajına başlandı. Köprünün ana halatlarını oluşturacak çelik kablolardan 10'u bir kıtadan diğer kıtaya çekildi. Ana halatları oluşturmak için toplam 296 tane çelik kablo çekilecek.
22.02.2021Haberler
İstanbul’un kara noktaları! İşte en çok kaza yapılan yerler
İstanbul’un kara noktaları! İşte en çok kaza yapılan yerlerTrafik Denetleme Şube Müdürlüğü  İstanbul’da ölümlü ve yaralamalı kazanın meydana geldiği noktaları mercek altına aldı. Detaylı analizler sonucu en sık kaza yaşanan 10 nokta tespit edildi.
22.02.2021Gündem
İstanbul’un kara noktaları! İşte en çok kaza yapılan yerler
İstanbul’un kara noktaları! İşte en çok kaza yapılan yerlerTrafik Denetleme Şube Müdürlüğü İstanbul’da ölümlü ve yaralamalı kazanın meydana geldiği noktaları mercek altına aldı. Detaylı analizler sonucu en sık kaza yaşanan 10 nokta tespit edildi.
22.02.2021Haberler
Çorum'da yapımı devam eden Kırkdilim Tünelleri'nde sona geliniyor
Çorum'da yapımı devam eden Kırkdilim Tünelleri'nde sona geliniyorKaradeniz Bölgesi'ni İç Anadolu'ya bağlayan en önemli güzergahlar arasında yer alan Çorum'da inşa edilen Kırkdilim Tünelleri'nde sona yaklaşılıyor.
21.02.2021Ekonomi
Son dakika... Kadıköy'de İETT otobüsü çalındı! Taksim'de bulundu
Son dakika... Kadıköy'de İETT otobüsü çalındı! Taksim'de bulunduGelen son dakika haberine göre; Kadıköy'deki park halindeki otobüsü çalıp Taksim'e giden kişi burada bir süre dolaşarak Taksim Meydanı Alt Geçidi'nde bırakarak kaçtı. Otobüs şoförü GPRS'den yerini tespit etti.
10.02.2021Gündem
Konya- Karaman YHT test sürüşleri başlıyor
Konya- Karaman YHT test sürüşleri başlıyorKonya- Karaman Yüksek Hızlı Tren (YHT) hattı test sürüşleri yarın başlayacak. Proje Konya, Karaman ve Niğde'yi birbirine bağlayacak. 1 saat 15 dakika olan seyahat süresi de 35 dakikaya düşecek.
7.02.2021Ekonomi
Son dakika! İzmir’den sel haberi! 2 kişinin cesedine ulaşıldı
Son dakika! İzmir’den sel haberi! 2 kişinin cesedine ulaşıldıGelen bir son dakika haberine göre; İzmir'de dün akşam başlayan sağanak yağış kenti olumsuz etkiledi. İzmir Büyükşehir Belediyesi, "Kent şu anda afet yaşıyor. Zorunlu olmadıkça evden çıkılmasın" uyarısında bulundu. Bugün 1 kişinin cesedine ulaşıldığı bilgisinin ardından, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’den bir son dakika açıklaması daha geldi. Köşger, sel felaketinde ikinci kişinin de cansız bedenine ulaşıldığını açıkladı. İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, "Şu ana kadar da 2 bin 693 ihbar ulaşmış durumda bunlardan 1714 su baskını 52 mahsur kalma olayına müdahale edilmiş durumda. " ifadelerini kullandı.
2.02.2021Gündem
Edirne'de sağanak nedeniyle akarsuların debisi yükseldi
Edirne'de sağanak nedeniyle akarsuların debisi yükseldiSabah saatlerinde başlayan sağanak nedeniyle cadde ve sokaklar suyla doldu. Sağanak nedeniyle Güney Çevre Yolu'ndaki bir mermer işletmesini su bastı.
1.02.2021Haberler
Edirne'de sağanak yağış! Akarsuların debisi yükseldi
Edirne'de sağanak yağış! Akarsuların debisi yükseldiEdirne'de sağanak etkili oluyor. Yağmur nedeniyle kentteki birçok alt geçit trafiğe kapatıldı, araçlar su dolu caddelerde ilerlemekte güçlük çekti.
1.02.2021Gündem
İzmir kabusu yaşadı! Çığlıkları duyan geldi...
İzmir kabusu yaşadı! Çığlıkları duyan geldi...İzmir'de etkili olan sağanak yağmurun ardından caddeler ve sokaklar adeta nehre döndü. Araçlarında mahsur kalanların imdadına çekiciler yetişirken, kentin birçok noktasında evleri su bastı. Selde bir kadın ise metrelerce sürüklendi. Çığlıkları duyan bekçiler TIR'a tutunarak hayatta kalmaya çalışan kadının imdadına yetişti. Kadının sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. İşte İzmir'de yaşanan gelişmeler...
13.01.2021Haberler
Son dakika: İzmir kabusu yaşadı! Çığlıkları duyan geldi...
Son dakika: İzmir kabusu yaşadı! Çığlıkları duyan geldi...Son dakika haberine göre İzmir'de etkili olan sağanak yağmurun ardından caddeler ve sokaklar adeta nehre döndü. Araçlarında mahsur kalanların imdadına çekiciler yetişirken, kentin birçok noktasında evleri su bastı. Selde bir kadın ise metrelerce sürüklendi. Çığlıkları duyan bekçiler TIR'a tutunarak hayatta kalmaya çalışan kadının imdadına yetişti. Kadının sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. İşte İzmir'de yaşanan gelişmeler...
13.01.2021Gündem
Meteoroloji uyarmıştı! İstanbul, İzmir, Edirne...
Meteoroloji uyarmıştı! İstanbul, İzmir, Edirne...Son dakika haberine göre, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden İzmir için yapılan gök gürültülü sağanak yağış uyarısının ardından, İzmir, İstanbul ve Çanakkale'de etkili olan sağanak, hayatı olumsuz etkiledi. Öte yandan Edirne'de debisi artan nehirde su maymunları da görüntülendi.
12.01.2021Gündem
İzmir'de sağanak etkili oluyor
İzmir'de sağanak etkili oluyorİzmir'in Buca, Karabağlar, Gaziemir, Konak, Bornova, Balçova, Karşıyaka, Çiğli, Narlıdere ilçeleri ve çevresinde etkili olan sağanak hayatı olumsuz etkiledi.Kentte akşam saatlerinden itibaren yer yer şiddetini artıran sağanak, bazı sokaklarda su birikintilerine neden oldu.
12.01.2021Haberler
İzmir'de sağanak yağış etkili oluyor
İzmir'de sağanak yağış etkili oluyorİzmir'in Buca, Karabağlar, Gaziemir, Konak, Bornova, Balçova, Karşıyaka, Çiğli, Narlıdere ilçeleri ve çevresinde etkili olan sağanak hayatı olumsuz etkiledi.
12.01.2021Gündem
Kontrolden çıkan araç alt geçide daldı
Kontrolden çıkan araç alt geçide daldıBelarus'un başkenti Minsk'te kontrolden çıkan otomobil yayalar için yapılan alt geçide uçtu. Kaza anı an be an güvenlik kamerasına yansıdı.
9.01.2021Haberler
Simgelerin köprüsünde "kedi yolu"nun yüzde 70'i tamamlandı
Simgelerin köprüsünde "kedi yolu"nun yüzde 70'i tamamlandıÇanakkale Boğazı'nın Avrupa ve Asya yakalarını birleştirecek "1915 Çanakkale Köprüsü"nde devam eden ve iki bölümden oluşan "kedi yolu"nda çalışmaların yüzde 70'i tamamlandı.
30.12.2020Haberler
İlk doğalgaz hattı hizmette
İlk doğalgaz hattı hizmetteKiraz’ın Mehmet Niğde Caddesi’nde ilk etap için yapılan törende, sembolik olarak kurulan ocak yakıldı. AK Partili Dağ, “Gelin hastane de yapalım” dedi
26.12.2020Ege
Kuzey Marmara Otoyolu tamamen hizmete açıldı
Kuzey Marmara Otoyolu tamamen hizmete açıldıKuzey Marmara Otoyolu’nun 72.72 kilometrelik İzmit-Akyazı kesimi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans ile katıldığı törenle açıldı.
19.12.2020Ekonomi
'Taşkınların nedeni aşırı betonlaşma'
'Taşkınların nedeni aşırı betonlaşma'TBMM’de sel ve taşkınlar masaya yatırıldı. Uraloğlu bilinçsiz yapılaşma sonucu yeşil ve topraklık alanların beton alana dönüşmesinin taşkınlara neden olduğunu söyledi.
16.12.2020Gündem
Son dakika... İki kent sular altında! Felaketin boyutu dehşete düşürdü
Son dakika... İki kent sular altında! Felaketin boyutu dehşete düşürdüAntalya'da 2 gündür devam eden sağanak yağışın akşam saatlerinde etkisini azaltması bekleniyor. Yağışların sürdüğü kentte sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesiyle vatandaşlar zor anlar yaşadı. Yağmurun öğle saatlerinde etkisini iyice arttırmasıyla alt geçit ve yollar suyla dolarken, bazı araçlar da suda mahsur kaldı. Gelen ekipler araçlarında mahsur kalanları kurtarırken, alt geçitlerde bulunan sular ise rögar kapaklarının açılmasıyla giderilmeye çalışıldı. Yağmurla beraber şehir merkezinde yoğun trafik oluştu. Konyaaltı ilçesinde yağan yağmurdan dolayı bir ağaç devrilirken yol kısmen trafiğe kapatıldı. Öte yandan İzmir’in Menderes ilçesinde, dere yatağından geçerken sel sularına kapılan hafif ticari araçtaki 2 kişinin cansız bedenine ulaşıldı.
14.12.2020Gündem
Verdiği 5 lirayı beğenmedi! Kalasla öldürdü
Verdiği 5 lirayı beğenmedi! Kalasla öldürdüİstanbul Beyoğlu'nda Galata Köprüsü alt geçidinde para istediği kişilerin verdiği 5 lirayı beğenmeyince kalasla başına vurduğu Hüseyin Sezer'i başından vurarak ölümüne neden olan Doğan Uslu'nun, işlediği cinayetten az önceki taşkınlıkları, agresif tavırlarıyla çevredekileri tedirgin edişi, trafiği durdurduğu anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Güvenlik kamerası görüntülerinde saldırgan alt geçitte dehşet saçarkan onlarca kişinin izlediği görülüyor.  Ailenin avukatı Maşallah Maral, "Bu görüntüler de bir kez daha gösterdi ki olayda hem kasten adam öldürme hem de nitelikli dolandırıcılık suçu gerçekleşmiştir" dedi.
14.12.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

izmirsel1915 Çanakkale Köprüsüsağanak yağışedirne

Alt Geçit ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.