Altın Portakal Film Festivali

Altın Portakal Film Festivali

Son dakika Altın Portakal Film Festivali haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Altın Portakal Film Festivali gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Altın Portakal Film Festivali haber sayfamızda...

Altın Portakal Film Festivali

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.547 altın portakal film festivali haberi bulunmuştur.
Altın Portakal’a göz kırptı
Altın Portakal’a göz kırptı İhsan Taş, kadrosunda Halil Ergün ve Erkan Petekkaya gibi usta isimlerin yer aldığı ‘Dedemin Gözyaşları’ filmiyle Antalya Altın Portakal Film Festivali’ne başvurdu.
28.05.2024 Cadde
Yıldız yağmuru
Yıldız yağmuru  Sanatın tüm renkleri İş Sanat sahnesinde bir araya geliyor. Sezonun sürprizi ise Türkiye İş Bankası’nın bir asırlık tarihini Plácido Domingo, Murat Karahan ve Elena Stikhina’nın aynı sahneyi paylaşacağı gala konseri ile kutlaması.
28.04.2024 Kültür Sanat
İsmail Hacıoğlu'nun babaannesi hayatını kaybetti! 'Hayatıma hangi kadın girse gözleri sendi'
İsmail Hacıoğlu'nun babaannesi hayatını kaybetti! 'Hayatıma hangi kadın girse gözleri sendi' İsmail Hacıoğlu'nun babaannesi Gökçen Hacıoğlu vefat etti. Oyuncu, acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Hacıoğlu, babaannesinin mezarının fotoğrafını paylaşarak duygularını dile getirdi.
21.03.2024 Cadde
Nuri Bilge Ceylan'dan Zeki Demirkubuz'a son söz: Hayal ürünü iddiayla uğraşmak kolay değilmiş
Nuri Bilge Ceylan'dan Zeki Demirkubuz'a son söz: Hayal ürünü iddiayla uğraşmak kolay değilmiş İki ünlü yönetmen Zeki Demirkubuz ve Nuri Bilge Ceylan arasındaki polemikte, son sözü Nuri Bilge Ceylan söyledi. "Bir algı oluşturmaya yönelik hiçbir kanıtı olmayan bir sürü hayal ürünü iddiayla uğraşmak kolay değilmiş" diyen Ceylan, bundan sonra yeni bir yanıt vermeyeceğini, böyle bir gereklilik doğarsa da buna mahkeme yoluyla devam edeceğini belirtti.
31.12.2023 Cadde
‘Bugünlerin ruh hâli üzerine bir film’
‘Bugünlerin ruh hâli üzerine bir film’ Geçtiğimiz ay Adana Altın Koza Film Festivali’nde En İyi Film seçilen; En İyi Yönetmen, En İyi Senaryo ve SİYAD Cüneyt Cebenoyan En İyi Film Ödülü’nün de sahibi olan “Sanki Her Şey Biraz Felaket”i senaristi ve yönetmeni Umut Subaşı ile konuştuk.
15.10.2023 Kültür Sanat
‘Haklı bir tavır’
‘Haklı bir tavır’ Murat Şeker, ‘izleMelis’in’ isimli YouTube programına konuk oldu.
13.10.2023 Cadde
Ankara’da 9 film yarışacak
Ankara’da 9 film yarışacak 2-10 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek 34. Ankara Film Festivali’nin Ulusal Uzun Film Yarışması’nın filmleri belirlendi.
7.10.2023 Kültür Sanat
Altın Portakal Film Festivali'nin simgesi 'Venüs' hurdacıda bulundu
Altın Portakal Film Festivali'nin simgesi 'Venüs' hurdacıda bulundu Antalya'nın Altın Portakal Film Festivali'nin simgesi Venüs heykellerinden 1'i, kırık ve eskimiş halde yol kenarında tutuluyor. Heykeli işletmesinin önüne yerleştiren Ali Argın, "Hurdacıdan aldım. Sanırım kırıldığı için atılmış" dedi.
6.10.2023 Gündem
RTÜK'ten, Ayşenur Arslan'ın sözleriyle ilgili Halk TV’ye üst sınırdan ceza
RTÜK'ten, Ayşenur Arslan'ın sözleriyle ilgili Halk TV’ye üst sınırdan ceza Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, Ayşegül Arslan’ın Ankara’daki terör saldırısı ve teröristler hakkındaki yorumları sebebiyle Halk TV’ye üst sınırdan idari para cezası ve 5 kez program durdurma yaptırımı uyguladı.
4.10.2023 Gündem
Hedef 2028'de 35 şehir! Bakan Ersoy'dan Kültür Yolu Festivali açıklaması
Hedef 2028'de 35 şehir! Bakan Ersoy'dan Kültür Yolu Festivali açıklaması Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Önümüzdeki sene de en az 15 şehirde Kültür Yolu Festivalleri'ni gerçekleştireceğiz. Her sene en az 5 şehir ilave ederek inşallah 2028 hedefimiz 35 şehre Kültür Yolu Festivallerini yaymak" dedi.
30.09.2023 Kültür Sanat
ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ neden iptal? 🎥 Kanun Hükmü belgesel filminin konusu ne, kimler oynuyor, yönetmeni kim?
ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ neden iptal? 🎥 Kanun Hükmü belgesel filminin konusu ne, kimler oynuyor, yönetmeni kim? Bu yıl, 60. kez düzenlenmesi planlanan Antalya Altın Portakal Film Festivali iptal edildi. Gündeme ise Altın Portakal Film Festivali iptal mi oldu, neden iptal edildi? Festivaldeki Kanun Hükmü belgeseli konusu nedir, oyuncuları kimler? soruları geldi. İşte Antalya Altın Portakal Film Festivali ne oldu sorusunun tüm ayrıntıları...
30.09.2023 Bilgi Rehberi
Altın Portakal Film Festivali iptal mi oldu, neden iptal edildi? 🎥 Kanun Hükmü belgeseli konusu nedir, oyuncuları kimler?
Altın Portakal Film Festivali iptal mi oldu, neden iptal edildi? 🎥 Kanun Hükmü belgeseli konusu nedir, oyuncuları kimler? Altın Portakal Film Festivali ile birlikte gündeme gelen Kanun Hükmü belgeseli merak konusu oldu. Film severlerin her yıl yakından takip ettiği Antalya Altın Portakal Film Festivali iptal mi oldu, neden iptal edildi? Festival başlamadan gündem konusu olan Kanun Hükmü filminin konusu nedir, oyuncuları kimler?İşte Antalya Altın Portakal Film Festivali 2023 ne oldu sorusunun yanıtı ve Kanun Hükmü belgeseli hakkında merak edilenler...
30.09.2023 Cadde
Altın Portakal iptal edildi
Altın Portakal iptal edildi Bu yıl, 60. kez düzenlenmesi planlanan Antalya Altın Portakal Film Festivali, “Kanun Hükmü” belgeseliyle ilgili tartışmaların ardından iptal edildi.
30.09.2023 Kültür Sanat
Antalya Altın Portakal Film Festivali iptal edildi
Antalya Altın Portakal Film Festivali iptal edildi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bu yıl 60'ıncısı düzenlenecek Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin iptal edildiğini açıkladı.
29.09.2023 Gündem
Altın Portakal'da FETÖ skandalı! Gençlik ve Spor Bakanlığı festivalden desteği çekti
Altın Portakal'da FETÖ skandalı! Gençlik ve Spor Bakanlığı festivalden desteği çekti Gençlik ve Spor Bakanlığı, 60'ıncısı düzenlenecek olan Antalya Altın Portakal Film Festivali'ne verilen desteğin çekildiğini duyurdu.
29.09.2023 Gündem
Bakan Ersoy'dan Altın Portakal Film Festivali açıklaması
Bakan Ersoy'dan Altın Portakal Film Festivali açıklaması Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Bakanlığın Altın Portakal Film Festivali'nden çekilme kararı ile ilgili açıklama yaptı.
29.09.2023 Gündem
Antalya’da sular durulmuyor
Antalya’da sular durulmuyor Antalya Film Festivali’nin 60. yılını kutlamak için sayılı günler kalmışken sanat gündemi bir belgeselin önce seçkiden çıkartılıp sonra geri alınmasını tartışıyor.
29.09.2023 Kültür Sanat
Zabıt katibi sınav sonuçlarıyla ilgili Bakan Tunç açıklama
Zabıt katibi sınav sonuçlarıyla ilgili Bakan Tunç açıklama Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, 20 bini aşkın zabıt katibi alımıyla ilgili basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
28.09.2023 Gündem
Kültür ve Turizm Bakanlığı, Antalya Altın Portakal Film Festivali'nden çekildi
Kültür ve Turizm Bakanlığı, Antalya Altın Portakal Film Festivali'nden çekildi 60. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde yer alan 'Kanun Hükmü' adlı belgeselin yer almasıyla ilgili Kültür ve Turizm Bakanlığı açıklama yaptı.
28.09.2023 Gündem
Altın Portakal’da tartışmalı karar
Altın Portakal’da tartışmalı karar Bu sene 60. kez düzenlenecek olan Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin “Kanun Hükmü” adlı belgeselin seçkiden çıkarıldığı açıklaması üzerine festival yarışmalarının jürileri Demet Akbağ, Ayşegül Aldinç, Onur Saylak, Özcan Alper, Mehmet Günsür, Ali Aga, Sema Kaygusuz, Behiç Ak, Zeynep Dadak, Deniz Tortum, Elif Refiğ, Hazar Ergülü, Paolo Bertolin, Ali Ercivan, Hakan Bıçakçı, Anna Maria Aslanoğlu, Ezel Akay, Engin Palabıyık, Senem Erdine ve Ahmet Gürata ortak bir bildiri yayınladı.
25.09.2023 Kültür Sanat
Antalya 60. yıla hazır
Antalya 60. yıla hazır Bu sene 60. kez düzenlenecek Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin  jüri üyeleri, Onur ve Başarı Ödülleri açıklandı.
22.09.2023 Kültür Sanat
Mavi atkılı hemşirenin masalı
Mavi atkılı hemşirenin masalı Geçen sene Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi İlk Film seçilen ve Merve Dizdar’a En İyi Kadın Oyuncu Ödülü kazandıran “Kar ve Ayı” karla kaplı bir kasabada fiziksel ve zihinsel hayatta kalma mücadelesini anlatıyor.
8.09.2023 Kültür Sanat
Antalya’nın jüri başkanı Demet Akbağ
Antalya’nın jüri başkanı Demet Akbağ 7-14 Ekim 2023 tarihleri arasında düzenlenecek 60. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nda jüri başkanlığını yapacak sanatçı açıklandı.
12.07.2023 Kültür Sanat
Hızlı ve ailesi için öfkeli
Hızlı ve ailesi için öfkeli Sevilen serinin yeni filmi “Fast X/Hızlı ve Öfkeli 10”, 140 dakika boyunca neredeyse durmaksızın seyirciyi aksiyona dahil ederken bir yanda da aile üzerine duygusal bir hikâye anlatıyor.
19.05.2023 Kültür Sanat
'Venüs' heykelini kırıp, Atatürk Evi'nin kapısını tekmelediler
'Venüs' heykelini kırıp, Atatürk Evi'nin kapısını tekmelediler Antalya’da, Mustafa Kemal Atatürk'ün 1930 yılında konakladığı evin önünde kavga eden gruptakilerden bazıları, şu an müzeye çevrilen evin önündeki 'Venüs' heykelini parçalayıp, kapıyı tekmeledi.
9.05.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Altın Portakal Film Festivali ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.