Amjed Mohsin Mohammed

Amjed Mohsin Mohammed

Son dakika Amjed Mohsin Mohammed haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Amjed Mohsin Mohammed gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Amjed Mohsin Mohammed haber sayfamızda...

Amjed Mohsin Mohammed

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 12 amjed mohsin mohammed haberi bulunmuştur.
Iraklı Sally’nin cinayet şüphelisine ağırlaştırılmış müebbet hapis istemi
Iraklı Sally’nin cinayet şüphelisine ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiEskişehir’de, Iraklı Sally Ali Challab Al-Abbood'u (20) evinde öldürüp, cesedini parçalara bölerek mahalledeki çöp konteynerlerine attığı iddia edilen aynı ülke vatandaşı Amjed Mohsin Mohammed (28) hakkında hazırlanan iddianame kabul edildi. İddianamede, katil zanlısı Mohammed için ‘canavarca hisle veya eziyet çektirerek kasten öldürmek’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet, kardeşinin de aralarında bulunduğu 4 kişi hakkında ise ‘suçluyu kayırma’ iddiasıyla 5 yıla kadar hapis cezası talep edildi.
2.03.2022Gündem
Sally’den 128 gündür haber yok! Ailesinin tek isteği bir mezar
Sally’den 128 gündür haber yok! Ailesinin tek isteği bir mezarEskişehir’de 2 Eylül 2021’de ortadan kaybolan Irak uyruklu Sally Ali Challab Al-Abbood’dan 128 gündür hiçbir şekilde haber alınamıyor. Polisin çalışmaları sürerken, ailesinin üzüntü içindeki bekleyişi sürüyor.
7.01.2022Gündem
Iraklı kayıp Sally’nin cinayet şüphelisi: Çöp konteynerine mama bıraktım
Iraklı kayıp Sally’nin cinayet şüphelisi: Çöp konteynerine mama bıraktımEskişehir’de, öldürülerek parçalara bölündüğü ihtimali üzerinde durulan Irak uyruklu Sally Ali Challab Al-Abbood'un (20) cinayet şüphelisi olarak tutuklanan Amjed Mohsin Mohammed'in (28) ifadesine ulaşıldı. Sally’yi öldürmediğini söyleyerek, suçlamayı kabul etmeyen Mohammed'in balta ve testerenin yanı sıra 24 metrelik naylon poşet satın aldığı tespit edilirken, evinden birçok kez sırt çantasıyla çıkıp farklı konteynerlere çöp attığı belirlendi. İfadesinde attığı çöpleri "Hayvanlara mama veriyorum, ekmek gibi bazı yemekleri kendim çöpe bırakıyorum" diyerek savunan Mohammed'in Bulgaristan’a kaçması için yardım ettiği saptanan arkadaşı Sarhan Shihab Ahmed (32) de Eskişehir’e getirilerek tutuklandı.
6.10.2021Gündem
Sally cinayetinin şüphelisi Mohammed: Baltayı etleri parçalamak için aldım
Sally cinayetinin şüphelisi Mohammed: Baltayı etleri parçalamak için aldımEskişehir’de, 25 gün önce kaybolan Irak uyruklu Sally Ali Challab Al-Abbood’u (20) öldürerek, parçalara böldüğü iddia edilen tutuklu Amjed Mohsin Mohammed'in (28) emniyet ve savcılık ifadeleri ortaya çıktı. Evdeki bıçakla testerenin yanı sıra hırdavatçıya geri verdiği balta için "Kurban Bayramı'ndan kalan etleri parçalamak için aldım" dedi.
27.09.2021Gündem
Arkadaşları, kayıp Sally'i gözyaşlarıyla andı
Arkadaşları, kayıp Sally'i gözyaşlarıyla andıEskişehir'de, kaybolduktan sonra Amjed Mohsin Mohammed tarafından öldürülerek, parçalara bölündüğü ihtimali üzerine her yerde aranan Irak uyruklu Sally Ali Challab Al-Abbood'un (20) arkadaşları, anma programı düzenledi. Sally'nin fotoğrafı önünde tütsü ve mum yakan arkadaşları, gözyaşı döktü.
25.09.2021Haberler
2 Eylül'den bu yana kayıp! Gözyaşları sel oldu
2 Eylül'den bu yana kayıp! Gözyaşları sel olduEskişehir’de, kaybolduktan sonra Amjed Mohsin Mohammed tarafından öldürülerek, parçalara bölündüğü ihtimali üzerine her yerde aranan Irak uyruklu Sally Ali Challab Al-Abbood’un (20) arkadaşları, anma programı düzenledi. Sally’nin fotoğrafı önünde tütsü ve mum yakan arkadaşları, gözyaşı döktü.
25.09.2021Gündem
Arkadaşları kayıp Sally’yi gözyaşlarıyla andı
Arkadaşları kayıp Sally’yi gözyaşlarıyla andıEskişehir’de, kaybolduktan sonra Amjed Mohsin Mohammed tarafından öldürülerek, parçalara bölündüğü ihtimali üzerine her yerde aranan Irak uyruklu Sally Ali Challab Al-Abbood’un (20) arkadaşları, anma programı düzenledi. Sally’nin fotoğrafı önünde tütsü ve mum yakan arkadaşları, gözyaşı döktü.
25.09.2021Gündem
Iraklı Sally, şehir çöplüğünde de aranıyor
Iraklı Sally, şehir çöplüğünde de aranıyorEskişehir'de bir dönem Saddam Hüseyin'in ordusunda binbaşı olarak görev yapan Ali Challab Al-Abbood'un 22 gündür kayıp kızı Irak uyruklu Sally'in (20) arkadaşı Amjed Mohsin Mohammed (28) tarafından parçalara bölünerek bulunduğu evden çıkarıldığı ihtimali üzerine şehir çöplüğünde de arama başlatıldı.
24.09.2021Haberler
Tüyler ürperten olay! Iraklı Sally, şehir çöplüğünde aranıyor
Tüyler ürperten olay! Iraklı Sally, şehir çöplüğünde aranıyorEskişehir'de bir dönem Saddam Hüseyin'in ordusunda binbaşı olarak görev yapan Ali Challab Al-Abbood'un 22 gündür kayıp kızı Irak uyruklu Sally'in (20) arkadaşı Amjed Mohsin Mohammed (28) tarafından parçalara bölünerek bulunduğu evden çıkarıldığı ihtimali üzerine şehir çöplüğünde de arama başlatıldı.
24.09.2021Gündem
Iraklı Sally, şehir çöplüğünde de aranıyor
Iraklı Sally, şehir çöplüğünde de aranıyorEskişehir'de bir dönem Saddam Hüseyin'in ordusunda binbaşı olarak görev yapan Ali Challab Al-Abbood'un 22 gündür kayıp kızı Irak uyruklu Sally'in (20) arkadaşı Amjed Mohsin Mohammed (28) tarafından parçalara bölünerek bulunduğu evden çıkarıldığı ihtimali üzerine şehir çöplüğünde de arama başlatıldı.
24.09.2021Gündem
Cinayet şüphelisi Mohammed'in çorabında Sally'nin kan izi bulundu
Cinayet şüphelisi Mohammed'in çorabında Sally'nin kan izi bulunduEskişehir’de bir dönem Saddam Hüseyin'in ordusunda binbaşı olarak görev yapan Ali Challab Al-Abbood'un 21 gündür kayıp kızı Irak uyruklu Sally (20) soruşturması kapsamında tutuklanan Amjed Mohsin Mohammed'in (28) çorabında Sally'nin DNA'sı ile kanı bulundu. Şüphelinin Sally'yi öldürüp, aldığı testere ya da kesici aletlerle parçalara bölüp evden çıkardığı tahmin ediliyor.
23.09.2021Gündem
Saddam'ın ordusundaki subayın kayıp kızını en son gören arkadaşı gözaltına alındı
Saddam'ın ordusundaki subayın kayıp kızını en son gören arkadaşı gözaltına alındıEskişehir’de oturan ve bir dönem Saddam Hüseyin'in ordusunda binbaşı olarak görev yapan Ali Challab Al-Abbood’un 20 gündür kayıp olan kızı Irak uyruklu Sally (20) soruşturması kapsamında ifadesi alınan Amjed Mohsin Mohammed, Bulgaristan’a kaçarken yakalandı. Sally'nin en son vatandaşı Amjed Mohsin Mohammed’in evine gittiği ardından ortadan kaybolduğu tespit edildi.
22.09.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Amjed Mohsin Mohammed ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.