Anaokulu

Anaokulu

Son dakika anaokulu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan anaokulu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan anaokulu haber sayfamızda...

Anaokulu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.957 anaokulu haberi bulunmuştur.
Anaokullarında karantina süresi 10 güne düşürüldü
Anaokullarında karantina süresi 10 güne düşürüldüAnaokullarındaki karantina süresi 14 günden 10 güne düşürüldü. Yeni uygulama yarından itibaren geçerli olacak.
28.10.2021Gündem
Zorunlu eğitim yaşı 5’e iniyor
Zorunlu eğitim yaşı 5’e iniyorMilli Eğitim Bakanı Özer, 2022 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı’nda yer alan 5 yaşın zorunlu eğitim kapsamına alınması hedefine ilişkin AA (Anadolu Ajansı) muhabirinin sorularını yanıtladı.
28.10.2021Eğitim
Bakan Özer duyurdu! Eğitimde 5 yaş grubuna zorunluluk
Bakan Özer duyurdu! Eğitimde 5 yaş grubuna zorunlulukMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 2022 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı'nda 5 yaşın zorunlu eğitim kapsamına alınması yönündeki hedefe ilişkin, "Hedefe ulaşmak için tüm planları ve bütçe yapılandırmamızı yapıyoruz." dedi.
27.10.2021Gündem
Hedef, merkeze anaokulu açmak
Hedef, merkeze anaokulu açmakKaraburun Belediyesi’nin, 3-6 yaş arası çocukların okul öncesi eğitimine katkıda bulunmak amacıyla, Mordoğan Hizmet Binası yanında kurduğu anaokulu ilk öğrencilerine kapılarını açtı.
26.10.2021Ege
Son dakika! Bakan Özer duyurdu: Türkiye'de ilk defa uygulanacak
Son dakika! Bakan Özer duyurdu: Türkiye'de ilk defa uygulanacakMilli Eğitim Bakanı Özer, "Yarın ve 27 Ekim'de ilk defa Türkiye'de 7, 8, 11 ve 12'nci sınıflarda, Türkçe, Matematik ve Fen Bilimlerinde öğrenme kayıtlarını tespit etmeye yönelik bir kazanım değerlendirme uygulaması başlatıyoruz. Bu uygulamaya yaklaşık 4 buçuk milyon öğrencimiz katılacak." dedi.
25.10.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 10 büyükelçiye Osman Kavala tepkisi: İstenmeyen adam ilan edilmelerini istedim
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 10 büyükelçiye Osman Kavala tepkisi: İstenmeyen adam ilan edilmelerini istedimCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir Millet Bahçesi, İl Halk Kütüphanesi ve Yapımı Tamamlanan Diğer Projelerin Toplu Açılış Töreni'nde konuşma yaptı. 10 büyükelçinin Osman Kavala açıklamasına tepki gösteren Erdoğan, 'Gerekli talimatı Dışişleri Bakanımıza verdim. Bunların bir an önce 'istenmeyen adam' ilan edilmelerini hemen halledeceksiniz dedim. Türkiye'yi anlayacaksınız, bileceksiniz. Anlamadığınız gün terk edeceksiniz. Milletimize yan bakanla en ufak bir dostluğumuz olmaz.' ifadelerine yer verdi.
23.10.2021Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 10 büyükelçiye Osman Kavala tepkisi: İstenmeyen adam ilan edilmelerini istedim
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 10 büyükelçiye Osman Kavala tepkisi: İstenmeyen adam ilan edilmelerini istedimCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir Millet Bahçesi, İl Halk Kütüphanesi ve Yapımı Tamamlanan Diğer Projelerin Toplu Açılış Töreni'nde konuşma yaptı. 10 büyükelçinin Osman Kavala açıklamasına tepki gösteren Erdoğan, 'Gerekli talimatı Dışişleri Bakanımıza verdim. Bunların bir an önce 'istenmeyen adam' (Persona non grata) ilan edilmelerini hemen halledeceksiniz dedim. Türkiye'yi anlayacaksınız, bileceksiniz. Anlamadığınız gün terk edeceksiniz. Milletimize yan bakanla en ufak bir dostluğumuz olmaz.' ifadelerine yer verdi.
23.10.2021Siyaset
Bakan Koca'nın açıkladığı listede ilk 10 il arasında! 600'e yakın sınıf karantinada
Bakan Koca'nın açıkladığı listede ilk 10 il arasında! 600'e yakın sınıf karantinadaBursa İl Sağlık Müdürü Fevzi Yavuzyılmaz, kentteki vaka sayısı ile aşılanma oranını açıkladı. Günlük aşılamanın 80 binden 10 binlere düştüğüne, okullarda da 600'e yakın sınıfın karantinaya alındığına değinen Yavuzyılmaz, “Anaokulu, ilkokul ve liselerde ortalamaya baktığımızda en yüksek vaka sayıları, lise öğrencilerinde” dedi.
14.10.2021Gündem
Şanlıurfa’da anasınıfında zeytin kırma etkinliği!
Şanlıurfa’da anasınıfında zeytin kırma etkinliği!Şanlıurfa’da bir anaokulunda yöresel türküler eşliğinde taşla yeşil zeytin kırma etkinliğini yapan minik öğrencilerin videosu sosyal medyada izlenme rekoru kırdı.
13.10.2021Haberler
Şanlıurfa’da anasınıfında zeytin kırma etkinliği!
Şanlıurfa’da anasınıfında zeytin kırma etkinliği!Şanlıurfa’da bir anaokulunda yöresel türküler eşliğinde taşla yeşil zeytin kırma etkinliğini yapan minik öğrencilerin videosu sosyal medyada izlenme rekoru kırdı.
13.10.2021Gündem
Nar Çiçekleri’nin 3. şubesi de tamam
Nar Çiçekleri’nin 3. şubesi de tamamNarlıdere Belediyesi, Nar Çiçekleri Okulu’nun üçüncü şubesinin yapımını tamamladı.
12.10.2021Ege
‘Kız çocuklarımızın her zaman yanındayız’
‘Kız çocuklarımızın her zaman yanındayız’11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü kapsamında Buca Çınar Anaokulu’nun öğrencileri ve velilerinin katılımıyla etkinlik düzenlendi.
12.10.2021Ege
Son dakika: Eski Pentagon yetkilisi itiraf etti! ABD kaybetti
Son dakika: Eski Pentagon yetkilisi itiraf etti! ABD kaybettiABD Savunma Bakanlığından (Pentagon) istifa eden en kıdemli siber güvenlik yönetici Nicholas Chaillan, ülkesinin Çin’e karşı siber rekabeti kaybettiğini, ABD’nin bazı kurumlarının siber ve yapay zeka kapasitesinin bu ülke ile karşılaştırıldığında "anaokulu" seviyesinde olduğunu söyledi.
12.10.2021Dünya
Boğazı kesilerek öldürüldü! Tabutunu kadınlar taşıdı
Boğazı kesilerek öldürüldü! Tabutunu kadınlar taşıdıAvcılar'da evinde boğazı kesilerek öldürülen Esra Yıldız'ın cenazesi toprağa verildi. Yıldız'ın cenaze namazından sonra tabutu kadınlar tarafından omuza alınarak taşındı. Öte yandan vahşi cinayete dair yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Kapıda herhangi bir zorlama olmadığı, katil yada katillere kapıyı Esra Yıldız’ın açmış olabileceği bu nedenle de tanıdık olabileceği değerlendiriliyor.
12.10.2021Haberler
Boğazı kesilerek öldürüldü! Tabutunu kadınlar taşıdı
Boğazı kesilerek öldürüldü! Tabutunu kadınlar taşıdıAvcılar'da evinde boğazı kesilerek öldürülen Esra Yıldız'ın cenazesi toprağa verildi. Yıldız'ın cenaze namazından sonra tabutu kadınlar tarafından omuza alınarak taşındı. Öte yandan vahşi cinayete dair yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Kapıda herhangi bir zorlama olmadığı, katil yada katillere kapıyı Esra Yıldız’ın açmış olabileceği bu nedenle de tanıdık olabileceği değerlendiriliyor.
12.10.2021Gündem
AK Parti Genel Başkanvekili Yıldırım, Bayburt'ta açılışlar yaptı
AK Parti Genel Başkanvekili Yıldırım, Bayburt'ta açılışlar yaptıAK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Türkiye'nin 20 yıllık hedefinin, 21. yüzyılın lider ülkesi haline gelmek olduğunu söyledi.
11.10.2021Siyaset
Pentagon'da istifa depremi! 'O ülkeye karşı şansımız yok'
Pentagon'da istifa depremi! 'O ülkeye karşı şansımız yok'ABD Savunma Bakanlığı'nın (Pentagon) bilgisayar yazılım sistemlerinden sorumlu en üst düzey yetkilisi Nicolas Chaillan, geçen hafta istifa etti. Chaillan, Amerikan ordusunun teknolojik dönüşümünün çok yavaş ilerlemesini protesto etmek için bu kararı aldığını söyledi.
11.10.2021Dünya
İstanbul’a 100 yeni anaokulu müjdesi
İstanbul’a 100 yeni anaokulu müjdesiİstanbul’da yapılacak olan 100 anaokulunun tanıtım toplantısı Üsküdar Cahit Zarifoğlu İlkokulu’nda gerçekleştirildi. Programa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ve İstanbul Valisi Ali Yerlikaya katıldı.
10.10.2021Gündem
Cezaevlerine ikinci anne-çocuk ünitesi
Cezaevlerine ikinci anne-çocuk ünitesiİlk kez Sincan Kadın Kapalı Cezaevi’nde hayata geçirilen 0-6 yaş çocukların fiziksel, zihinsel ve sosyal gelişimlerinin sağlıklı sürmesine katkı amacıyla oluşturulan anne çocuk ünitesi Diyarbakır Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda da hayata geçirilecek
10.10.2021Gündem
Emine Erdoğan: Eğitime yapılan her yatırım bir ülkenin kendine yaptığı en büyük iyiliktir
Emine Erdoğan: Eğitime yapılan her yatırım bir ülkenin kendine yaptığı en büyük iyiliktirİstanbul'da yapılacak olan 100 anaokulunun tanıtım toplantısı Üsküdar Cahit Zarifoğlu İlkokulu'nda gerçekleştirildi. Programa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ve İstanbul Valisi Ali Yerlikaya katıldı.
9.10.2021Siyaset
İstanbul’a 100 anaokulu projesi
İstanbul’a 100 anaokulu projesiMilli Eğitim Bakanlığı (MEB), İstanbul’da 100 Anaokulu Yapım Projesi’ni hayata geçiriyor.
9.10.2021Gündem
U İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu U Harfi İle Biten Kelimeler Listesi
U İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu U Harfi İle Biten Kelimeler ListesiTürkçe, kelime çeşitliliği bakımından zengin bir dildir. Bunun nedeni ise dilimizde sadece Türkçe olan kelimelerin değil, farklı dillerden de dilimize geçmiş ve yerleşmiş olan kelimelerin yaygın olarak kullanılmasıdır. Dilimizde U harfi ile biten farklı harf sayısına sahip birçok kelime yer alır. U ile biten kelimeler nelerdir? Sonu U harfi ile biten kelimeler listesini sizler için derledik.
9.10.2021Eğitim
MEB'de 6 bin 132 destek personeli için başvuru tarihleri 25 Ekim-5 Kasım'da
MEB'de 6 bin 132 destek personeli için başvuru tarihleri 25 Ekim-5 Kasım'daMilli Eğitim Bakanlığı'nca istihdam edilecek 260 sözleşmeli fizyoterapist ve 5 bin 872 destek personeli için başvurular, 25 Ekim-5 Kasım'da Kariyer Kapısı veya e-Devlet üzerinden yapılabilecek.
8.10.2021Gündem
Bakan Özer: Okul öncesi eğitime erişimi artırmaya çalışıyoruz
Bakan Özer: Okul öncesi eğitime erişimi artırmaya çalışıyoruzMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Milli Eğitim Bakanlığı olarak, okul öncesi eğitime erişimi artırmaya çalışıyoruz. Anaokullarını mümkün olduğu kadar şehirlerin farklı bölgelerine kurarak vatandaşların çocuklarını özel eğitim öğrencisiyse özel eğitim anaokuluna, değilse normal anaokuluna göndermeleriyle ilgili imkanlarımızı artırmaya çalışıyoruz." dedi.
8.10.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

mahmut özeranaokuluegeizmirAvcılar

Anaokulu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.