Anıl Altan

Anıl Altan

Son dakika Anıl Altan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Anıl Altan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Anıl Altan haber sayfamızda...

Anıl Altan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 294 anil altan haberi bulunmuştur.
Pelin Akil'den Anıl Altan'a flaş yorum!
Pelin Akil'den Anıl Altan'a flaş yorum!Mutlu evliliği ve ikiz kızlarıyla magazin gündeminde yer alan oyuncu Anıl Altan, son fotoğrafıyla dikkatleri üzerine çekti. Altan'ın kendisi gibi oyuncu eşi Pelin Akil ise çocuklarının babasının kaslarını sergilediği fotoğrafa kayıtsız kalmadı.
17.05.2021Cadde
Pelin Akil-Anıl Altan çiftinin kızları iki yaşında
Pelin Akil-Anıl Altan çiftinin kızları iki yaşındaPelin Akil-Anıl Altan çifti, 2 yaşına basan kızları Alin ve Lina'nın doğum gününü organize ettikleri parti ile kutladı. Akil, "Şükürler olsun" derken, Altan ise, "Sağlıkla dolu yıllarımız olsun" ifadelerini kullandı.
22.04.2021Cadde
‘Güzel anne’
‘Güzel anne’Anıl Altan, beş yıl önce evlendiği eşi Pelin Akil’e, ikizleri Lina ve Alin’le doğum günü sürprizi yaptı.
18.04.2021Cadde
Pelin Akil-Anıl Altan'ın çocuklarına ilgi büyük
Pelin Akil-Anıl Altan'ın çocuklarına ilgi büyükOyuncu çift Pelin Akil ve eşi Anıl Altan, geçtiğimiz gün Vadistanbul'da objektiflere yansıdı.
14.04.2021Cadde
Pelin Akil: Bir gün seveceksin ufaklık
Pelin Akil: Bir gün seveceksin ufaklıkPelin Akil, kendisi gibi oyuncu olan eşi Anıl Altan ve ikiz çocuklarıyla birlikte karlar içinde objektif karşısına geçti.
26.02.2021Cadde
Anıl Altan'dan Pelin Akil'e: Üçüncü çocuğu kendin yap!
Anıl Altan'dan Pelin Akil'e: Üçüncü çocuğu kendin yap!Kendisi gibi oyuncu olan Anıl Altan ile mutlu bir evlilik sürdüren Pelin Akil, "Üçüncü çocuğu istiyor musunuz?" sorusuna dikkat çeken bir karşılık verdi.
27.01.2021Cadde
Pelin Akil: Sarı kafalarım benim
Pelin Akil: Sarı kafalarım benimOyuncu Pelin Akil, kızları Alin ve Lina ile birlikte çekilen yeni karesini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Akil'in "Sarı kafalarım benim" notuyla yayınladığı gönderiye beğeni yağdı.
7.01.2021Cadde
EDHO Bahar kimdir? Bahar Sincanlı rolünü oynayan Pelin Akil kaç yaşında, nereli?
EDHO Bahar kimdir? Bahar Sincanlı rolünü oynayan Pelin Akil kaç yaşında, nereli?Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncu kadrosu, dizinin ekrana geldiği gün dikkat çekiyor. Dizide Bahar Sincanlı karakterine can veren Pelin Akil ise oyunculuğu ile göz dolduruyor. Peki, EDHO Bahar Sincanlı kimdir?
22.12.2020Cadde
Ateş böcekleri siber şiddete dikkat çekmeye devam edecek
Ateş böcekleri siber şiddete dikkat çekmeye devam edecek Birleşmiş Milletler Kadın Birimi (UN Women) tarafından kadınlara ve kız çocuklarına yönelik siber şiddete dikkat çekmek üzere 25 Kasım’da başlatılan ve 10 Aralık’a kadar süren Karanlığı Aydınlat kampanyası, 240 binden fazla kişiye ulaştı.
21.12.2020Vitrin
Pelin Akil-Anıl Altan'ın kızları Alin ve Lina'dan saklambaç oyunu
Pelin Akil-Anıl Altan'ın kızları Alin ve Lina'dan saklambaç oyunuGeçtiğimiz yıl ikiz bebekleri Alin ve Lina'yı kucağına alan oyuncu Pelin Akil, sosyal medya hesabından kızlarının, babaları Anıl Altan ile oyun oynadığı anları paylaştı.
16.12.2020Cadde
Aile boyu reklam
Aile boyu reklamPelin Akil-Anıl Altan, ikiz kızları Alin ve Lina ile birlikte kamera karşına geçti.
12.10.2020Cadde
Anıl Altan'ın paylaşımına beğeni yağdı
Anıl Altan'ın paylaşımına beğeni yağdıMeslektaşı Pelin Akil'le evli olan Anıl Altan, ikizleri Alin ve Lina ile paylaşım yaptı. Altın'ın paylaşımına düştüğü duygusal not ise takipçilerini duygulandırdı.
22.09.2020Cadde
Pelin Akil ile Anıl Altan'dan aile pozu
Pelin Akil ile Anıl Altan'dan aile pozuPelin Akil, kendisi gibi oyuncu olan eşi Anıl Altan ve kızları ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Çiftin aile pozuna beğeni yağdı.
18.09.2020Cadde
Pelin Akil’den evlilik yıl dönümüne özel satırlar
Pelin Akil’den evlilik yıl dönümüne özel satırlarMagazin dünyasının örnek çiftlerinden Pelin Akil ve Anıl Altan çifti dün dördüncü evlilik yıl dönümlerini kutladı. Bu süre zarfında ikiz çocuk sahibi olan çiftten Pelin Akil, sosyal medya hesabından bu özel güne dair bir paylaşımda bulundu.
2.09.2020Cadde
İkizler geldi  evlilik değişti
İkizler geldi evlilik değiştiPelin Akil, InStyle Kids dergisine açıklamalarda bulundu.
2.09.2020Cadde
Pelin Akil: Kaç kere suratımı tokatladım!
Pelin Akil: Kaç kere suratımı tokatladım!Sosyal medya hesabından eşi Anıl Altan ve ikiz kızları ile neşeli paylaşımlara imza atan oyuncu Pelin Akil, bu kez sivrisineklerden dert yandı.
20.08.2020Cadde
Pelin Akil ve kızının filtre eğlencesi
Pelin Akil ve kızının filtre eğlencesiİkiz kızları Alin ve Lina ile yaptığı paylaşımlarla öne çıkan oyuncu Pelin Akil, telefonundaki filtre uygulamalarını kullanarak kızıyla geçirdiği keyifli vakitlere takipçilerini de ortak etti.
25.06.2020Magazin
Pelin Akil: Hayat böyle sürsün, gitsin
Pelin Akil: Hayat böyle sürsün, gitsinOyuncu Pelin Akil, kızları Alin ve Lina ile çekilen pozunu sosyal medya hesabından yayınladı. Akil, paylaşımına "Benim güzel çocuklarım; siz gösterin, ben izleyeyim. Siz söyleyin, ben dinleyeyim. Hayat böyle sürsün, gitsin..." notunu düştü.
9.06.2020Cadde
Ailecek kamera karşısına geçtiler
Ailecek kamera karşısına geçtilerSleepy külot bez serisinin yeni reklam yüzü; Pelin Akil-Anıl Altan çifti ile sevimli ikizleri oldu. İlk kez birlikte kamera karşısına geçen minik ikizler Alin ve Lina, rahat ve uyumlu halleriyle geleceğin yıldızları olmaya şimdiden adım attı.
Pelin Akil eşinden bu cevabı hiç beklemiyordu
Pelin Akil eşinden bu cevabı hiç beklemiyorduMeslektaşı Anıl Altan ile evli olan ve bu evlilikten ikiz bebek sahibi olan Pelin Akil, sosyal medya hesabından yaptığı keyifli paylaşımlarla takipçilerinin enerjisini yükseltiyor. Akil, son paylaşımında eşiyle olan bir diyaloğunu takipçilerine ulaştırdı.
4.06.2020Magazin
Pelin Akil eşinin verdiği cevabı sevmedi
Pelin Akil eşinin verdiği cevabı sevmediMeslektaşı Anıl Altan ile evli olan ve bu evlilikten ikiz bebek sahibi olan Pelin Akil, sosyal medya hesabından yaptığı keyifli paylaşımlarla takipçilerinin enerjisini yükseltiyor. Akil, son paylaşımında eşiyle olan bir diyaloğunu takipçilerine ulaştırdı.
4.06.2020Cadde
Ailece kamera  karşısında
Ailece kamera karşısındaPelin Akil-Anıl Altan ve ikizleri Alin ile Lina, Sleepy külot bez serisinin yeni reklam yüzü oldu.
4.06.2020Cadde
Pelin Akil: Babalığına, kocalığına, her gün daha da vuruluyorum!
Pelin Akil: Babalığına, kocalığına, her gün daha da vuruluyorum!Kendisi gibi oyuncu Anıl Altan ile evli olan Pelin Akil, eşinin yeni yaşını Instagram sayfasında paylaştığı romantik mesajla kutladı.
29.05.2020Cadde
Pelin Akil'in ikizleri Alin ve Lina ünlü isimleri solladı!
Pelin Akil'in ikizleri Alin ve Lina ünlü isimleri solladı!Pelin Akil - Anıl Altan çifti, geçtiğimiz yıl ikiz kızlarını kucaklarına almışlardı. Sosyal medyada kendi hesapları da olan Alin ve Lina, gördükleri ilgiyle birçok ünlüyü solladı.
21.05.2020Cadde
Crash oynadılar
Crash oynadılarPelin Akil, eşi Anıl Altan’la 04.00’e kadar Crash oynadı.
3.05.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

pelin akilanıl altaninstagramcaddemagazin

Anıl Altan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.