Antalya Diplomasi Forumu

Antalya Diplomasi Forumu

Son dakika Antalya Diplomasi Forumu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Antalya Diplomasi Forumu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Antalya Diplomasi Forumu haber sayfamızda...

Antalya Diplomasi Forumu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 328 antalya diplomasi forumu haberi bulunmuştur.
Afrika politikasının şefkat yüzü
Afrika politikasının şefkat yüzü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Türkiye’nin insani değerleri öne çıkaran Afrika ile ortaklık politikasının şefkati temsil eden yüzü haline geldi...
21.05.2024 Gündem
ABD'li komutandan skandal görüşme! MSB kaynakları: Terörle mücadele teröristlerle yapılmaz
ABD'li komutandan skandal görüşme! MSB kaynakları: Terörle mücadele teröristlerle yapılmaz Milli Savunma Bakanlığı kaynaklarından ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı’nın (CENTCOM), Suriye’de PKK/YPG terör örgütü ele başı ile görüşmesine ilişkin açıklama geldi.
7.03.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı! "Bu yaz çember tamamlanacak"
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı! "Bu yaz çember tamamlanacak" Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada sınır ötesi operasyon mesajı vererek, "Irak sınırlarımızı güven altına alacak çemberi tamamlamak üzereyiz. Bu yazın Irak sınırlarımızla ilgili meseleyi kalıcı olarak çözüme kavuşturmuş olacağız." dedi. Erdoğan ayrıca savunma sanayi, emekli ve çalışanların maaşlarıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
4.03.2024 Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı! Bu yaz çember tamamlanacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı! Bu yaz çember tamamlanacak Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada sınır ötesi operasyon mesajı vererek, "Irak sınırlarımızı güven altına alacak çemberi tamamlamak üzereyiz. Bu yazın Irak sınırlarımızla ilgili meseleyi kalıcı olarak çözüme kavuşturmuş olacağız." dedi. Erdoğan ayrıca savunma sanayi, emekli ve çalışanların maaşlarıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
4.03.2024 Gündem
‘İnsanlığın meselelerini forumda masaya yatırdık’
‘İnsanlığın meselelerini forumda masaya yatırdık’ Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, dün sona eren Antalya Diplomasi Forumu’nun kapanış konuşmasını yaptı.
4.03.2024 Gündem
Emine Erdoğan’ın öncü rolüne vurgu yapıldı
Emine Erdoğan’ın öncü rolüne vurgu yapıldı Antalya Diplomasi Forumu’nda (ADF) düzenlenen “Kadın, Barış ve Güvenlik” başlıklı panelde Emine Erdoğan’ın öncü rolü vurgulandı.
4.03.2024 Gündem
Bakan Fidan'dan Gazze yorumu: Çifte standart ifşa edildi
Bakan Fidan'dan Gazze yorumu: Çifte standart ifşa edildi Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, 3. Antalya Diplomasi Forumu’na ilişkin son gün oturumlarının ardından değerlendirme toplantısı düzenledi.
3.03.2024 Haberler
Bakan Fidan'dan Gazze yorumu: Çifte standart ifşa edildi
Bakan Fidan'dan Gazze yorumu: Çifte standart ifşa edildi Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, 3. Antalya Diplomasi Forumu’na ilişkin son gün oturumlarının ardından değerlendirme toplantısı düzenledi.
3.03.2024 Dünya
Önemli isimler Antalya Diplomasi Forumu’ndaki oturumda buluştu
Önemli isimler Antalya Diplomasi Forumu’ndaki oturumda buluştu Antalya Diplomasi Forumu kapsamında ‘Uluslararası Ticaret, Bağlantısallık ve Karşılıklı Bağımlılık’ başlıklı oturum düzenlendi.
3.03.2024 Ekonomi
Filistin Devlet Başkanı Abbas salı günü Ankara’ya geliyor
Filistin Devlet Başkanı Abbas salı günü Ankara’ya geliyor Antalya Diplomasi Forumu’nda konuşan Filistin Dışişleri Bakanı Riyad el Maliki, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas’ın salı günü Ankara’ya geleceğini açıkladı.
3.03.2024 Gündem
Kaç bin Filistinlinin ölmesi gerekiyor?
Kaç bin Filistinlinin ölmesi gerekiyor? Antalya Diplomasi Forumu’nun ikinci gününde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın katılımıyla “Kadın, Barış ve Güvenlik” temalı panel düzenlendi. Panelde Bulgaristan Cumhurbaşkanı Rumen Radev ve foruma davetli ülke liderlerinin eşleri ve çok sayıda katılımcı yer aldı.
3.03.2024 Gündem
‘Hangi kılığa gireceklerini şaşırdılar’
‘Hangi kılığa gireceklerini şaşırdılar’ Cumhurbaşkanı Erdoğan, Antalya mitinginde CHP’yi eleştirerek “Hangi maskeyi takarsa taksınlar milletimiz bunların niyetini biliyor. Sandıkta hesaba çekilecekleri gün yaklaştıkça ayakları titriyor” dedi.
3.03.2024 Gündem
Alper Gezeravcı gençlerle bir araya geldi! Uzaydaki ilk deneyini anlattı
Alper Gezeravcı gençlerle bir araya geldi! Uzaydaki ilk deneyini anlattı Türkiye'nin ilk astronotu Alper Gezeravcı, Antalya Diplomasi Forumu’nda (ADF) Dışişleri Bakan Yardımcısı Burak Akçapar’la birlikte gençlerin yer aldığı oturuma katıldı.
2.03.2024 Gündem
Direksiyonun başına Bakan Fidan geçti! ADF 2024'te TOGG'a büyük ilgi
Direksiyonun başına Bakan Fidan geçti! ADF 2024'te TOGG'a büyük ilgi Antalya'da düzenlenen Diplomasi Forumu'nda 147 ülkeden 19 devlet başkanı ve 73 bakan yer aldı. Forumda yerli ve milli aracımız TOGG da sergileniyor.
2.03.2024 Gündem
Emine Erdoğan lider eşleriyle Ata Tohumu sergisini gezdi! 'Anadolu’nun zenginliğine bir kez daha tanıklık ettik'
Emine Erdoğan lider eşleriyle Ata Tohumu sergisini gezdi! 'Anadolu’nun zenginliğine bir kez daha tanıklık ettik' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, lider eşlerini Antalya’da “Anadolu’nun Asırlık Lezzetlerine Yolculuk” programında ağırladı.
2.03.2024 Gündem
Cevdet Yılmaz: Dünya ekonomik açıdan 7'den büyüktür
Cevdet Yılmaz: Dünya ekonomik açıdan 7'den büyüktür Antalya Diplomasi Forumu'nda konuşan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nde ifade ettiği 'Dünya 5'den büyüktür' ifadesinin bir başka yansıması olarak şunu belirtmek isterim ki dünya ekonomik açıdan 7'den büyüktür" dedi.
2.03.2024 Ekonomi
Emine Erdoğan: Dünya liderleri hangi gerekçeyle sessiz kalabiliyor
Emine Erdoğan: Dünya liderleri hangi gerekçeyle sessiz kalabiliyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Antalya Diplomasi Forumu'nda yaptığı konuşmada, “Buradan sormak istiyorum, 25 kişi öldürüldüğünde Paris'te kol kola yürüyüş düzenleyen dünya liderleri, bugün ekseriyeti kadın ve çocuk olan 30 bin insan vahşice katledilirken hangi gerekçe ile sessiz kalabiliyor" dedi.
2.03.2024 Haberler
Emine Erdoğan: Dünya liderleri 30 bin insan katledilirken hangi gerekçe ile sessiz kalabilir
Emine Erdoğan: Dünya liderleri 30 bin insan katledilirken hangi gerekçe ile sessiz kalabilir Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Antalya Diplomasi Forumu'nda yaptığı konuşmada, “Buradan sormak istiyorum, 25 kişi öldürüldüğünde Paris'te kol kola yürüyüş düzenleyen dünya liderleri, bugün ekseriyeti kadın ve çocuk olan 30 bin insan vahşice katledilirken hangi gerekçe ile sessiz kalabiliyor" dedi.
2.03.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Özgür Özel'e tepki:  Ayakları titremeye başladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Özgür Özel'e tepki: Ayakları titremeye başladı Antalya'da konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e tepki göstererek, "Hangi kılığa gireceklerini şaşırdılar. Görüldüğü gibi sandıkta hesaba çekilecekleri günler yaklaştıkça bunların ayakları titremeye başladı." şeklinde konuştu.
2.03.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Dünya ekonomik açıdan yediden büyüktür
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Dünya ekonomik açıdan yediden büyüktür Antalya Diplomasi Forumu'nda konuşan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nde ifade ettiği 'Dünya 5'den büyüktür' ifadesinin bir başka yansıması olarak şunu belirtmek isterim ki dünya ekonomik açıdan 7'den büyüktür" dedi.
2.03.2024 Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Antalya'da diplomasi trafiği
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Antalya'da diplomasi trafiği Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diplomasi Formu çerçevesinde yabancı liderlerle ikili görüşmelerini bugün de sürdürüyor.
2.03.2024 Gündem
‘Bu bir savaş değil soykırım girişimi’
‘Bu bir savaş değil soykırım girişimi’ Cumhurbaşkanı Erdoğan, Antalya Diplomasi Forumu’nda yaptığı konuşmada “Gazze’de yaşananlar kesinlikle bir savaş değildir, bir soykırım girişimidir. Savaşın bile uyulması gereken bir ahlakı, adabı vardır. Sivilleri kalleşçe hedef alan bir barbarlıktan bahsediyoruz” dedi.
2.03.2024 Gündem
Diplomasi trafiği
Diplomasi trafiği Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, ADF’nin açılışından önce Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile ikili bir görüşme yaptı.
2.03.2024 Gündem
‘Gazze Kurşun Geçirmez Düşler Sergisi’ni gezdi
‘Gazze Kurşun Geçirmez Düşler Sergisi’ni gezdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, 3. Antalya Diplomasi Forumu’na (ADF) katılan liderler ve lider eşleriyle bir araya geldi.
2.03.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Gazzeli Çocuk Ressamlar Sergisi'ni ziyaret etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan Gazzeli Çocuk Ressamlar Sergisi'ni ziyaret etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, 3. Antalya Diplomasi Forumu kapsamında düzenlenen "Kurşun Geçirmez Düşler: Gazzeli Çocuk Ressamlar Sergisi"ni ziyaret etti.
1.03.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Antalya Diplomasi Forumu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.