Arzum Onan

Arzum Onan

Türk oyuncu ve eski manken.   Hayatı   Onan, 31 Ekim 1973'te Ankara'da, memur bir ailenin tek çocuğu olarak doğdu. İlkokulu Ankara'da, ortaokul ve liseyi ise İstanbul'da okudu. Ümraniye Endüstri Meslek Lisesi Yapı Ressamlığı Bölümü'nden mezun oldu. 1992 yılında Gaye Sökmen Ajans'ta mankenlik ve modelliğe başladı. Nisan 1993'te "Miss Turkey" yarışmasında "Türkiye Güzeli", aynı yılın Temmuz ayında "Miss Europe" yarışmasında "Avrupa Güzeli" seçildi. Özel hayatı   1996'da oyuncu Mehmet Aslantuğ ile evlendi. "Can" adında bir oğlu vardır. Kariyeri   Önemli bir reklam kampanyasıyla üç yıl kamera karşısına geçti. 1997'de dört yıl sürecek yoğun tempolu bir televizyon dizisi (Sıcak Saatler) için çalışmaya başladı. Bu tarihten itibaren, genellikle kamu yararına gerçekleştirilen özel defilelerde mankenlik yaptı.

Arzum Onan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 511 arzum onan haberi bulunmuştur.
Arzum Onan: Prensiplerim var!
Arzum Onan: Prensiplerim var! 1993 Türkiye güzeli Arzum Onan, önceki gün Çırağan Palace Kempinski'de gerçekleşen defileye katıldı. Son olarak 2010 yılında 'Aşkın İkinci Yarısı' filminde rol alan ünlü isim, oyunculuk kariyeri hakkında konuştu.
22.05.2024 Cadde
Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ birlikte yurt dışına mı çıktı? Fotoğraftaki detay dikkat çekti
Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ birlikte yurt dışına mı çıktı? Fotoğraftaki detay dikkat çekti Oyuncu Arzum Onan ile meslektaşı Mehmet Aslantuğ, 27 yıllık evliliklerini geçtiğimiz mayıs ayında tek celsede bitirmişti. Can adında bir oğulları olan ikili, bu kez Arzum Onan'ın paylaşımıyla adlarından söz ettirdi.
8.03.2024 Cadde
Arzum Onan: Mehmet bekarken de ev işi yapardı!
Arzum Onan: Mehmet bekarken de ev işi yapardı! Oyuncu Arzum Onan ile meslektaşı Mehmet Aslantuğ, 27 yıllık evliliklerini geçtiğimiz mayıs ayında tek celsede bitirmişti. Can adında bir oğulları olan ikiliden Arzum Onan, eski eşinin bekar hayatına dair çok konuşulan paylaşım hakkında konuştu.
23.02.2024 Cadde
Demet Özdemir: Har vurup harman savurmam!
Demet Özdemir: Har vurup harman savurmam! Ünlü oyuncu Demet Özdemir, oyunculuğun yanı sıra bir işletme sahibi olarak ticaret hayatına da atılmaya karar verdiği iddia edilmişti. Önceki gün yeni yaşını kutlayan ünlü oyuncu, iddialara son noktayı koydu. Özdemir, pahalı kıyafetleri olduğunu ancak har vurup harman savurmadığını ifade edip, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
23.02.2024 Cadde
Mehmet Aslantuğ'dan Arzum Onan açıklaması: Psikolojik nedenler ayaküstü konuşulmaz
Mehmet Aslantuğ'dan Arzum Onan açıklaması: Psikolojik nedenler ayaküstü konuşulmaz Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan, 27 yıllık evliliklerini geçtiğimiz aylarda tek celsede bitirdi. Ayrılık sonrası haklarında birçok iddia çıkan çiftten Aslantuğ önceki gün bir davete katıldı. Ünlü isim, "Tekrar barışma ihtimaliniz var mı?" sorusuna yanıt verdi.
29.12.2023 Cadde
‘Tescilli ilişkimiz var zaten’
‘Tescilli ilişkimiz var zaten’ Mehmet Aslantuğ, bir derginin önceki gece Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen yılbaşı partisinde görüntülendi.
29.12.2023 Cadde
2023'e damga vuranlar
2023'e damga vuranlar Evlenenler, boşananlar, sürpriz birliktelikler, sonu hapishanede biten ‘fenomen hayatlar’, polemikler ve kaybettiklerimiz...
27.12.2023 Cadde
Pınar Altuğ ve Arzum Onan'ın gençlik pozuna yorum yağdı!
Pınar Altuğ ve Arzum Onan'ın gençlik pozuna yorum yağdı! 1994 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında birinci seçilen Pınar Altuğ, 1993 Türkiye ve Avrupa güzeli Arzum Onan ile gençlik pozunu yayınladı. Yıllara meydan okuyan ikilinin, binlerce beğeni ve çok sayıda yorum alan nostaljik paylaşımla ilgili yorumları da dikkat çekti.
25.11.2023 Cadde
Arzum Onan oğlunun doğum gününü bu fotoğrafla kutladı!
Arzum Onan oğlunun doğum gününü bu fotoğrafla kutladı! 1993'te Türkiye güzeli, aynı yıl Miss Europe yarışmasında Avrupa güzeli seçilen Arzum Onan, oğlu Can Aslantuğ'un yeni yaşında Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.
23.11.2023 Cadde
Arzum Onan'ı duygulandıran sürpriz! 'Can daha ne yapabilir ki?'
Arzum Onan'ı duygulandıran sürpriz! 'Can daha ne yapabilir ki?' 1993 Miss Turkey'de Türkiye Güzeli, aynı yıl Miss Europe yarışmasında Avrupa Güzeli seçilen Arzum Onan, 1996'da Mehmet Aslantuğ'la dünyaevine girmiş, yaklaşık altı ay önce boşanmıştı. Kasım 2000'de anne olma mutluluğu yaşayan tescilli güzel, 50'nci yaş günü için oğlu Can'ın organize ettiği sürpriz doğum günü partisi hakkında konuştu.
12.11.2023 Cadde
“Hepimizin bir derdi var ve iyileşmek istiyoruz”
“Hepimizin bir derdi var ve iyileşmek istiyoruz” “Bir Derdim Var” dizisinde doktor Nilüfer’i canlandıran Birce Akalay, “Anne babaların, genç ve hatta yaşlıların merak edeceği bir hikaye bu. Çünkü hepimizin bildiğimiz ya da bilmediğimiz bir derdimiz var. İyileşmeye, iyi olmaya ve sevgiye susadığımız bu çağda bizi ihtiyacımız olan bakış açısına yakınlaştıracak bir dizi” diyor
12.11.2023 Pazar
‘Keşkelerim hiç yok’
‘Keşkelerim hiç yok’ Arzum Onan, Hello dergisinin kasım sayısına kapak oldu.
8.11.2023 Cadde
Oğlundan sürpriz doğum günü
Oğlundan sürpriz doğum günü Can Aslantuğ, annesi Arzum Onan’ın 50’nci yaş günü için sürpriz bir doğum günü partisi organize etti.
7.11.2023 Cadde
Arzum Onan'a sürpriz doğum günü! 'Hiç kopmadığımız senelerin dostları'
Arzum Onan'a sürpriz doğum günü! 'Hiç kopmadığımız senelerin dostları' Can Aslantuğ, annesi Arzum Onan'ın 50'nci yaş günü için sürpriz bir doğum günü partisi organize etti. Davete katılan ünlü koreograf ve modacı Uğurkan Erez, gecenin fotoğraflarını Instagram hesabndan takipçileriyle paylaştı.
4.11.2023 Cadde
27 yıllık evlilik tek celsede bitmişti! Mehmet Aslantuğ, Arzum Onan'ın doğum gününü kutladı
27 yıllık evlilik tek celsede bitmişti! Mehmet Aslantuğ, Arzum Onan'ın doğum gününü kutladı Sanat dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın 27 yıllık evliliği sürpriz şekilde bitmişti. Anlaşmalı olarak tek celsede boşanan ikiliden Aslantuğ, eski eşinin doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla kutladı.
2.11.2023 Cadde
Ünlülerden 29 Ekim paylaşımları! 'Yaşasın Cumhuriyet'
Ünlülerden 29 Ekim paylaşımları! 'Yaşasın Cumhuriyet' Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün temellerini attığı Cumhuriyetin ilanının üzerinden 100 yıl geçti. Ünlü isimler, 29 Ekim'i ve Cumhuriyet'in 100. yaşını sosyal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğraflarla kutluyor.
28.10.2023 Cadde
27 yıllık evlilik tek celsede bitmişti! Arzum Onan'dan Mehmet Aslantuğ açıklaması
27 yıllık evlilik tek celsede bitmişti! Arzum Onan'dan Mehmet Aslantuğ açıklaması Sanat dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın 27 yıllık evliliği sürpriz şekilde bitmişti. Anlaşmalı olarak tek celsede boşanan ikiliden güzel oyuncu, önceki gün Taksim’de düzenlenen bir etkinliğe katılırken, özel hayatı hakkında açıklamalarda bulundu.
14.10.2023 Cadde
'Bekar hayatı'nı paylaşıp silmişti! Mehmet Aslantuğ'dan yeni açıklama
'Bekar hayatı'nı paylaşıp silmişti! Mehmet Aslantuğ'dan yeni açıklama Mehmet Aslantuğ, meslektaşı Arzum Onan ile 1996'da nikâh masasına oturmuştu. 27 yıllık evlilik geçtiğimiz mayıs ayında anlaşmalı olarak tek celsede bitmişti. 22 yaşında Can adında bir oğulları olan oyuncu çiftten Aslantuğ, 'kendini acındırdı' şeklindeki yorumlara cevap verdi.
26.09.2023 Cadde
Mehmet Aslantuğ bekar hayatını önce paylaştı sonra sildi!
Mehmet Aslantuğ bekar hayatını önce paylaştı sonra sildi! Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan, 27 yıllık evliliklerini geçtiğimiz aylarda tek celsede bitirdi. Oyuncu Mehmet Aslantuğ, yeni hayatını takipçileri ile paylaştı. Kendisine kahvaltı hazırlayan, gömleğine düğme diken, ütü yapan Aslantuğ, çok geçmeden videoyu kaldırdı.
21.09.2023 Cadde
MR sonuçları çıktı! Filiz Akın'ın sağlık durumu
MR sonuçları çıktı! Filiz Akın'ın sağlık durumu Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit ve Fatma Girik ile Yeşilçam'ın '4 Yapraklı Yonca'sından biri olan Filiz Akın, geçtiğimiz günlerde "Bir türlü iyileşemedim" diyerek MR çektireceğini açıklamamıştı. Usta oyuncu, sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.
13.09.2023 Magazin
MR sonuçları çıktı! Filiz Akın'ın sağlık durumu
MR sonuçları çıktı! Filiz Akın'ın sağlık durumu Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit ve Fatma Girik ile Yeşilçam'ın '4 Yapraklı Yonca'sından biri olan Filiz Akın, geçtiğimiz günlerde "Bir türlü iyileşemedim" diyerek MR çektireceğini açıklamamıştı. Usta oyuncu, sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.
13.09.2023 Cadde
Aşk yaşadıkları iddia edilen Mehmet Aslantuğ ve Pınar Şipaloğlu'ndan açıklama!
Aşk yaşadıkları iddia edilen Mehmet Aslantuğ ve Pınar Şipaloğlu'ndan açıklama! Arzum Onan ile 27 yıllık evliliklerini mayıs ayında sonlandıran Mehmet Aslantuğ’un Bozcaada'da tanıştığı bir kadınla aşk yaşamaya başladığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Söylentilerin ardından sosyal medyada paylaşım yapan Pınar Şipaloğlu dikkat çekti. Aslantuğ'dan ise Şipaloğlu'nun gündem olan paylaşımı sonrası açıklama geldi.
2.09.2023 Cadde
Mehmet Aslantuğ, Arzum Onan'ı aldattı mı? İddialara yanıt verdi
Mehmet Aslantuğ, Arzum Onan'ı aldattı mı? İddialara yanıt verdi Can adında bir oğulları olan oyuncu çift Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ, geçtiğimiz aylarda 27 yıllık evliliklerini sürpriz şekilde sonlandırmıştı. Aldatma iddialarıyla gündeme gelen Aslantuğ, konuya açıklık getirirken, boşanmayı kimin istediğini de itiraf etti.
29.08.2023 Cadde
Mehmet Aslantuğ, Arzum Onan'ı aldattı mı? İddialara yanıt verdi
Mehmet Aslantuğ, Arzum Onan'ı aldattı mı? İddialara yanıt verdi Can adında bir oğulları olan oyuncu çift Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ, geçtiğimiz aylarda 27 yıllık evliliklerini sürpriz şekilde sonlandırmıştı. Aldatma iddialarıyla gündeme gelen Aslantuğ, konuya açıklık getirirken, boşanmayı kimin istediğini de itiraf etti.
29.08.2023 Magazin
Restorandaki kadına bakıp 'Beyninde tümör var' dedi! 'Doktor değil, falcı sandım'
Restorandaki kadına bakıp 'Beyninde tümör var' dedi! 'Doktor değil, falcı sandım' Hastanede çok yorulmuş, güzel ve keyifli bir yemek için en sevdiği restorana gitmişti. Tam karşısında da bir kadın iştahla yemeğini yiyordu. Ancak bir tuhaflık vardı. Bir müddet daha kadını izledikten sonra yanına gidip birkaç soru sordu. Teşhisinden emindi, beyninde tümör vardı. "Karşımdaki kişinin doktor değil, falcı olduğunu düşündüm" diyen kadın ile doktorun hikâyesi bakın nasıl bitti.
30.08.2023 Genel Sağlık

Benzer Haber Etiketleri

Arzum Onan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.