Asena Atalay

Asena Atalay

Son dakika Asena Atalay haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Asena Atalay gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Asena Atalay haber sayfamızda...

Asena Atalay

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 395 asena atalay haberi bulunmuştur.
Asena Atalay uzun süre sonra ortaya çıktı
Asena Atalay uzun süre sonra ortaya çıktıFutbolcu Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay, Instagram hesabından bikinili karelerini paylaşarak, sosyal medyaya geri döndü.
9.09.2021Cadde
Asena Atalay'dan yeni markasına 5 milyon TL!
Asena Atalay'dan yeni markasına 5 milyon TL!Üç yıl sonra yeniden tekstil işine başlayan Asena Atalay, 5 milyon TL'lik sermayeyi iki katına çıkarmak istiyor.
26.08.2020Cadde
Asena Atalay modacılığa geri döndü!
Asena Atalay modacılığa geri döndü!Markalaşma hayallerinden vazgeçmeyen 30 yaşındaki sunucu Asena Atalay, üç yıl aradan sonra yeniden kıyafet tasarlamaya başladı.
15.08.2020Cadde
Asena Atalay yeni bir aşka mı yelken açtı?
Asena Atalay yeni bir aşka mı yelken açtı?Bir süredir ortalarda görünmeyen, geçtiğimiz aylarda "Ben artık ünlü değilim" açıklamasıyla magazin gündemine gelen sunucu Asena Atalay, sosyal medyada dikkat çeken bir paylaşıma imza attı.
4.07.2020Cadde
Cemre Kemer, Asena Atalay'ı evinde ağırladı
Cemre Kemer, Asena Atalay'ı evinde ağırladıŞarkıcı Cemre Kemer, yakın arkadaşı Asena Atalay ile takipçilerinden gelen soruları yanıtladı.
28.05.2020Cadde
3 bin TL nafakanın nedeni ortaya çıktı
3 bin TL nafakanın nedeni ortaya çıktıAsena Atalay’ın eski eşi Caner Erkin’e açtığı aylık 50 bin lira iştirak nafakası davası geçen hafta karara bağlandı.
1.07.2019Cadde
Şükran Ovalı'dan Asena Atalay'a nispet!
Şükran Ovalı'dan Asena Atalay'a nispet!Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, aylık 50 bin lira isteyen eski eşi Asena Atalay’a karşı nafaka davasını kazandı. Bunun üzerine Caner Erkin’in eşi Şükran Ovalı, futbolcuyla ‘Mutlu mod’ diye paylaşım yapıp Asena Atalay’a adeta nispet yaptı.
29.06.2019Cadde
Asena Atalay kimdir? Kaç yaşında?
Asena Atalay kimdir? Kaç yaşında?Asena Erkin (Atalay), 21 Kasım 1989 tarihinde İzmir'de doğdu. Bir erkek kardeşi vardır. Aslen Antalya'lı ve varlıklı bir turizmci ailenin kızıdır. Futbolcu Caner Erkin'in eski eşi olarak bilinen Asena Atalay hakkında merak edilenler haberimizde...
27.06.2019Gündem
Nafaka davasında karar! Caner, 3 bin TL ödeyecek...
Nafaka davasında karar! Caner, 3 bin TL ödeyecek...Futbolcu Caner Erkin'e, eski eşi Asena Atalay'ın aylık 50 bin TL nafaka talebiyle açtığı davada 3 yıl sonra karar çıktı. Mahkeme, Caner Erkin'in oğlu Çınar'a aylık 3 bin TL nafaka ödemesine karar verdi.
30.06.2020Beşiktaş
Asena’nın babası 1.5 aydır hapiste
Asena’nın babası 1.5 aydır hapisteAsena Atalay’ın babası Oktay Atalay, 2 milyon 850 bin liralık borcunu ödeyemedi. Tutuklanan baba Atalay, cezaevine gönderildi.
16.06.2019Cadde
Asena Atalay: Şok geçirdim! Öylece kaldım!
Asena Atalay: Şok geçirdim! Öylece kaldım!Sunucu Asena Atalay, geçtiğimiz hafta Nişantaşı’nda tanık olduğu bir kavga anını anlattı.
7.06.2019Cadde
Asena Atalay uyardığına pişman oldu!
Asena Atalay uyardığına pişman oldu!Sunucu Asena Atalay, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı.
31.05.2019Cadde
Asena Atalay: İnanç sistemim biraz değişik
Asena Atalay: İnanç sistemim biraz değişikSunucu Asena Atalay, sosyal medya hesabı üzerinden kendisine yöneltilen soruları cevapladı.
29.05.2019Cadde
Asena Atalay'ın zor günleri!
Asena Atalay'ın zor günleri!Beşiktaş forması giyen Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay, kendini eve kapattı.
15.04.2019Cadde
Asena Atalay'ın zor günleri!
Asena Atalay'ın zor günleri!Beşiktaş forması giyen Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay, kendini eve kapattı.
15.04.2019Cadde
Asena Atalay: Çocuğum büyüsün evsiz hayatı yaşayacağım
Asena Atalay: Çocuğum büyüsün evsiz hayatı yaşayacağımBeşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay, Instagram hesabı üzerinden takipçilerinin kendisine yönelttiği sorulara yanıt verdi.
11.04.2019Cadde
Asena Atalay ofsayta düştü!
Asena Atalay ofsayta düştü!Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in, 7 yaşındaki oğulları Çınar'ı ... kendisinden para
1.07.2020Magazin
Bir 'fırsatçı golcü'lük stili olarak nafaka: Asıl mağdur kim?
Bir 'fırsatçı golcü'lük stili olarak nafaka: Asıl mağdur kim?Boşanma aşamasına dair, bir ailenin dağılması, onca planın bozulması, hazırlıkların yarıda kalması gibi psikolojik yüklerden bahsetmemiz gerekirken biz nelerden bahseder olduk... Nafaka miktarlarından, nafakanın gerçekten gerekli olup olmadığından, nafakanın aslında kimin için istendiğinden... Peki bunun sebebi ne? Nafakayla ilgili yasalardaki eksiklerin de payı var elbette ama asıl sebep, 'ünlü' dediğimiz ve ilişkilerini göz önünde yaşayan kişilerin boşanma aşamasındaki mağduriyetleri...
5.03.2019İlişkiler
Asena Atalay kimdir? Asena Atalay'ın hayatı hakkında bilinmeyenler
Asena Atalay kimdir? Asena Atalay'ın hayatı hakkında bilinmeyenlerAsena Atalay, Caner Erkin ile 2016 yılında boşandıktan sonra birçok kez eski eşi ile yaşadığı diyaloglar ile gündeme geldi. Asena Atalay, Caner Erkin evliliğinden Çınar adında bir çocuk dünyaya geldi. Peki Asena Atalay kimdir?
5.03.2019Gündem
Caner Erkin'den nafaka açıklaması
Caner Erkin'den nafaka açıklamasıBeşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, oğlu Çınar için eski eşi Asena Atalay'ın 50 bin TL nafaka istemesi üzerine bir açıklama yayınladı.
30.06.2020Beşiktaş
Asena Atalay'ın avukatı: Kabul etmiyorum!
Asena Atalay'ın avukatı: Kabul etmiyorum!Futbolcu Caner Erkin, oğlu Çınar’ın velayetini almak için eski eşi Asena Atalay’a açtığı davayı kaybetti. Atalay’ın velayet davasına karşılık açtığı 50 bin liralık nafaka davasında da Erkin aleyhine bir gelişme yaşandı.
2.03.2019Cadde
AVM'de oğluyla top kapmaca oynadı
AVM'de oğluyla top kapmaca oynadıBeşiktaş forması giyen Caner Erkin, önceki gün Vadistanbul'da görüntülendi.
1.03.2019Cadde
Asena Atalay: Bugün 14 Şubat, sevgilime kavuştum
Asena Atalay: Bugün 14 Şubat, sevgilime kavuştumFutbolcu Caner Erkin, Asena Atalay’dan oğlunu alabilmek için açtığı velayet davasını mahkeme reddetti.
14.02.2019Cadde
Caner Erkin'in velayet davası reddedildi!
Caner Erkin'in velayet davası reddedildi!Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in boşandığı eşi Asena Atalay'dan oğlunu alabilmek için açtığı velayet davasını mahkeme reddetti.
1.07.2020Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Asena Atalay ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.