Asker Uğurlama

Asker Uğurlama

Son dakika asker uğurlama haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan asker uğurlama gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan asker uğurlama haber sayfamızda...

Asker Uğurlama

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 480 asker ugurlama haberi bulunmuştur.
Bilim Kurulu bugün Kabine yarın toplanıyor
Bilim Kurulu bugün Kabine yarın toplanıyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yarın toplanacak Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Ramazan ayında alınması muhtemel yeni önlemleri görüşecek. Bunun öncesinde ise gözler bugün yapılacak Bilim Kurulu toplantısına çevrildi.
12.04.2021Siyaset
Bağcılar'da yasağa rağmen asker eğlencesi düzenlendi!
Bağcılar'da yasağa rağmen asker eğlencesi düzenlendi!İstanbul’da koronavirüs tedbirleri kapsamında yasaklanmasına rağmen bir grup genç asker eğlencesi düzenledi. Bağcılar Meydanı'nda toplanan gençler sosyal mesafeyi unutup, yüksek sesli müzik eşliğinde dans etti.
25.02.2021Haberler
Bağcılar'da yasağa rağmen asker eğlencesi düzenlendi!
Bağcılar'da yasağa rağmen asker eğlencesi düzenlendi!İstanbul’da koronavirüs tedbirleri kapsamında yasaklanmasına rağmen bir grup genç asker eğlencesi düzenledi. Bağcılar Meydanı'nda toplanan gençler sosyal mesafeyi unutup, yüksek sesli müzik eşliğinde dans etti.
25.02.2021Gündem
Flaş korona kararı! Vakalar artınca hastanelere talimat gitti...
Flaş korona kararı! Vakalar artınca hastanelere talimat gitti...Gelen son dakika haberine, bir haftadır koronavirüs vakalarında artış yaşanması üzerine Sağlık Bakanlığı harekete geçti.
2.02.2021Gündem
İstanbul trafiğinde terör estirdiler! Her yerde aranıyorlar
İstanbul trafiğinde terör estirdiler! Her yerde aranıyorlarİstanbul Fatih’te asker uğurlamak için koronavirüs salgınına rağmen bir araya gelen grup, hem maske takmadı hem de sosyal mesafe kurallarını hiçe saydı. Havai fişek ve meşaleler yakarak ortalığı dumana boğan ve konvoy halinde trafiğe çıkan magandalar, mega kentin altını üstüne getirdi. Polis ekipleri magandaların yakalaması için çalışma başlattı.
24.01.2021Haberler
Asker Sözleri: En Anlamlı Asker Uğurlama Sözleri Ve Asker Yolu Bekleyenler İçin Güzel Sözler
Asker Sözleri: En Anlamlı Asker Uğurlama Sözleri Ve Asker Yolu Bekleyenler İçin Güzel SözlerAsker uğurlama en güzel ve en şanlı olaylardan biridir. Böyle zamanlarda askere gidecek olan kişileri anlatacak sözcükler büyük öneme sahiptir. Aynı zamanda askere gidecekler için de yine kullanabilecekleri pek çok özel sözcük bulunmaktadır. Tabii özellikle asker yolu bekleyenler için bu sözcüklerin önemi çok büyüktür. İşte özel olarak kullanılabilecek asker sözleri: en anlamlı asker uğurlama sözleri ve asker yolu bekleyenler için güzel sözler arasından tercih imkanı.
İstanbul'da 'yasak' dinlemediler!
İstanbul'da 'yasak' dinlemediler!İçişleri Bakanlığı'nın corona virüsle mücadele kapsamında asker uğurlama törenlerini yasaklayan genelgesi aylar öncesinde yayımlandı. Yasağa rağmen, İstanbul'da ihlaller devam etti.
2.10.2020Gündem
Son dakika! İçişleri açıkladı! 38 terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika! İçişleri açıkladı! 38 terörist etkisiz hale getirildiİçişleri Bakanlığı Sözcüsü Çataklı yaptığı açıklamada, "Yıldırım operasyonu kapsamında 38 terörist etkisiz hale getirilmiş, 63 sığınak ve barınak imha edilmiştir." dedi.
5.09.2020Gündem
Prof. Dr. Ceyhan: Virüsün davranışını değiştirecek mutasyon olmadı
Prof. Dr. Ceyhan: Virüsün davranışını değiştirecek mutasyon olmadıEnfeksiyon hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, 20'nci yüzyılın başından itibaren olan salgınların 2 yıldan önce mutasyonla bittiğini söyledi. Ceyhan, "Bu virüs çok sık mutasyona uğruyor; ama henüz virüsün davranışını değiştirecek mutasyon olmadı. Her an olabilir, bekliyoruz. Böyle bir şey gerçekleşmezse sonbaharı ve kışı da yine salgınla uğraşarak geçireceğiz gibi görünüyor" dedi.
2.09.2020Gündem
Yüksekova'da vakalar artınca düğün süresi 1 saate düşürüldü!
Yüksekova'da vakalar artınca düğün süresi 1 saate düşürüldü!Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde korona virüs vakalarının artması üzerine düğünlerin süresi bir saate düşürüldü.
27.08.2020Gündem
Bu ilçede düğünlere katılanların T.C. kimlik numaraları kaydedilecek!
Bu ilçede düğünlere katılanların T.C. kimlik numaraları kaydedilecek!Korana virüs tedbirlerini en sıkı uygulayan ilçelerin başında gelen Aydın'ın Karacasu ilçesinde yapılacak düğünlere katılanların T.C. kimlik numaralarının kaydedileceği belirtildi. Bu uygulamanın amacının olası bir vaka olması durumunda temas edilen herkese ulaşmak olduğu belirtildi.
26.08.2020Gündem
Son dakika... Afyonkarahisar'da sokakta toplu yemek organizasyonu yasaklandı!
Son dakika... Afyonkarahisar'da sokakta toplu yemek organizasyonu yasaklandı!Afyonkarahisar Hıfzıssıhha Meclisi toplantısıyla sokak düğünleri, kutlama, asker uğurlama ve taziye evlerinde sokakta yemek ikramı yapılması yasakladı.
24.08.2020Gündem
Kabine toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?
Kabine toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’ni bugün toplanacak. Gündemde koronavirüs olacak. Artan vaka sayıları sonrası hangi kararların alınacağı büyük bir merakla bekleniyor. Bu nedenle de Kabine toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak? soruları epey bir yöneltiliyor.
24.08.2020Gündem
Son dakika... Kritik toplantı! Gündemde corona var... Yeni tedbirler masada!
Son dakika... Kritik toplantı! Gündemde corona var... Yeni tedbirler masada!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’ni bugün toplayacak. Kabine toplantısı, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde saat 15.00'te gerçekleştirilecek.
24.08.2020Siyaset
65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı hangi illerde uygulanıyor? 65 yaş üstü için kısıtlama getirilen iller hangileri?
65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı hangi illerde uygulanıyor? 65 yaş üstü için kısıtlama getirilen iller hangileri?Son dönemde artana korona virüs vakalarının ardından yüksek risk grubu içerisinde yer alan 65 yaş üstü kronik rahatsızlığı olan vatandaşlar için bazı şehirlerde yeni kısıtlamalar getirildi. Getirilen kısıtlamalar arasında pazar yerleri, AVM, Toplu taşıma araçları, düğün, taziye gibi kalabalık olan yerlere giriş çıkışalar ya yasaklandı ya da saat sınırlaması getirildi. Peki 65 yaş üstü için sokağa çıkma yasağı getirilen iller hangileri?
20.08.2020Gündem
Hangi illerde 65 yaş üstü için sokağa çıkma yasağı getirildi? 65 yaş üstü kısıtlamaları neler?
Hangi illerde 65 yaş üstü için sokağa çıkma yasağı getirildi? 65 yaş üstü kısıtlamaları neler?Birçok ilde artan korona virüs vaka sayılarının ardından İl Hıfzıssıhha Kurulları tarafından önlemler alınmaya başlandı. Önlemler kapsamında yüksek risk grubu içerisinde olan 65 yaş üstü kronik rahatsızlığı olan vatandaşlar için bazı şehirlerde yeni kısıtlamalar getirildi. Yeni kısıtlamalar nedeniyle araştırmalarına başlayan vatandaşlar ise 65 yaş üstü için sokağa çıkma yasağı getirilen iller hangileri sorularına yanıt aramayı sürdürüyor. Peki hangi illerde sokağa çıkma yasağı ilan edildi?
19.08.2020Gündem
İzmir'de yeni corona virüs kararları! Valilik duyurdu
İzmir'de yeni corona virüs kararları! Valilik duyurduTürkiye'nin corona virüsle mücadelesi devam ediyor. Birçok ilde corona virüsle mücadelede yeni kararlar alınıyor. İzmir'de covid-19 tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üstü vatandaşlara yönelik yeni tedbirler alındı. Afyonkarahisar'da nişan, düğün ve benzeri merasimler 3 saat ile sınırlandırıldı. Bolu'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında, özellikle il dışından en çok ziyaretçinin geldiği Abant ve Gölcük Tabiat Parkı ile Yedigöller Milli Parkı'na girişlerin Hayat Eve Sığar "HES" uygulaması ile yapılmasına karar verildi. İşte alınan yeni kararlar
18.08.2020Gündem
İstanbul’da asker uğurlamalarında dehşete düşüren görüntüler kamerada
İstanbul’da asker uğurlamalarında dehşete düşüren görüntüler kameradaİstanbul Valiliği tarafından asker uğurlamalarında kısıtlama yapılmasına rağmen megakentte yine dehşete düşüren görüntüler kaydedildi. Asker uğurlamak için korona virüs salgınına rağmen maske takmadan ve sosyal mesafeye uymadan bir araya gelen gruplar, havai fişek fırlatıp konvoy halinde trafiğe çıktı. Magandalar, yolları trafiğe kapatıp tabancalarla havaya ateş açtı, otomobillerle drift atıp patinaj çekti.
14.08.2020Gündem
Avcılar'da yasağa rağmen asker uğurlama konvoyu
Avcılar'da yasağa rağmen asker uğurlama konvoyuİçişleri Bakanlığı tarafından koronavirüs önlemleri kapsamında yasaklanmasına rağmen, Avcılar'daki Tahtakale Mahallesi'nde asker uğurlama konvoyu oluşturuldu.
11.08.2020Haberler
Avcılar'da yasağa rağmen asker uğurlama konvoyu
Avcılar'da yasağa rağmen asker uğurlama konvoyuİçişleri Bakanlığı tarafından koronavirüs önlemleri kapsamında yasaklanmasına rağmen, Avcılar'daki Tahtakale Mahallesi'nde asker uğurlama konvoyu oluşturuldu.
11.08.2020Gündem
Covid-19'u yenen hemşire anlattı!
Covid-19'u yenen hemşire anlattı!Bursa’da yoğun bakım servisinde hemşire Funda Çekiç (27), yakalandığı koronavirüsü yenerek, sağlığına kavuştu. 30 günlük tedavi sürecini anlatırken gözyaşlarını tutamayan Çekiç, sosyal mesafesiz düğün görüntülerini izlediği sırada, 'İlk defa görüyorum, keşke görmeseydim. Çok korkunç ve üzücü' dedi.
10.08.2020Haberler
İsyan etti: 'Çok korkunç ve üzücü'
İsyan etti: 'Çok korkunç ve üzücü'Bursa’da yoğun bakım servisinde hemşire Funda Çekiç (27), yakalandığı koronavirüsü yenerek, sağlığına kavuştu. 30 günlük tedavi sürecini anlatırken gözyaşlarını tutamayan Çekiç, sosyal mesafesiz düğün görüntülerini izlediği sırada, 'İlk defa görüyorum, keşke görmeseydim. Çok korkunç ve üzücü' dedi.
10.08.2020Gündem
İstanbul için yeni korona virüs önlemleri alındı! İşte yeni yasaklar...
İstanbul için yeni korona virüs önlemleri alındı! İşte yeni yasaklar...Corona virüs tedbirleri kapsamında yeni yasaklar geldi. İçişleri Bakanlığı 81 il için önlemleri arttırdı. İstanbul için de yasaklar geldi. İşte İstanbul'daki yeni yasaklar ve alınan önlemler...
8.08.2020Gündem
Son dakika... Yeni corona virüs kararı! İstanbul'da yasaklandı...
Son dakika... Yeni corona virüs kararı! İstanbul'da yasaklandı...Gelen son dakika haberine göre, Türkiye'de son 24 saatte 1185 kişiye yeni tip corona virüs (Kovid-19) tanısı konuldu, 15 kişi hayatını kaybetti, toplam vaka sayısı 238 bin 450, can kaybı 5 bin 813 oldu. Öte yandan virüs bulaşma riskinin yüksek olduğu kalabalık asker uğurlamalarına karşı İstanbul’da yeni önlemler getirildi. Buna göre asker adayları, askerlik şubelerinde ‘pandemi kurallarını ihlal edecek eğlence ve konvoy gibi uğurlama etkinliği yapmayacaklarına’ dair taahhütname imzalayacak. Kontrolsüz kalabalıkların oluşmasına neden olan, fiziki mesafe kurallarına aykırılık teşkil eden asker uğurlamalarına hiçbir şekilde müsaade edilmeyecek.
8.08.2020Gündem
İstanbul Valisi Yerlikaya'dan "asker uğurlama" uyarısı
İstanbul Valisi Yerlikaya'dan "asker uğurlama" uyarısıİstanbul Valisi Ali Yerlikaya, asker uğurlamalarıyla ilgili uyarıda bulundu. Yerlikaya, askere gidecek olan gençlere seslenerek, Covid-19 tedbirleri kapsamında toplu asker uğurlaması yapılmayacağını söyledi.
7.08.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

koronavirüsyasakcoronaasker uğurlamaasker

Asker Uğurlama ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.