Atıcılık

Atıcılık

Son dakika ATICILIK haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ATICILIK gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ATICILIK haber sayfamızda...

Atıcılık

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 552 aticilik haberi bulunmuştur.
2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'nda Savaş Üstün ve Erhan Coşkuner elendi
2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'nda Savaş Üstün ve Erhan Coşkuner elendi2020 Tokyo Paralimpik Oyunları atıcılık 50 metre tüfek yatarak karışıkta (R6) milli sporcular Savaş Üstün ve Erhan Coşkuner elendi.
Atletizm pistinde evlilik teklifi
Atletizm pistinde evlilik teklifiParalimpik Oyunları, atletizm pisti üzerinde evlenme teklifine sahne oldu. Cape Verde’li atlet Keula Nidreia Pereira Semedo,200 metre yarışının ardından yarış rehberi tarafından evlilik teklifi aldı.
Altına ambargo koydular!
Altına ambargo koydular!Rio 2016 Oyunları’nda kürsünün ilk basamağına çıkan Türkiye Kadın Golbol Takımı, Tokyo 2020’de de mutlu sona ulaştı. ABD’yi finalde farklı yenen ay-yıldızlılar, üst üste iki paralimpik oyunlarında şampiyon olarak önemli bir başarıya imza attılar
4.09.2021Diğer
Atıcılıkta R5 karışık 10 metre havalı tüfekte Hakan Çevik elendi
Atıcılıkta R5 karışık 10 metre havalı tüfekte Hakan Çevik elendi2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'nın sekizinci gününde atıcılıkta R5 karışık 10 metre havalı tüfek SH2 sınıfında Hakan Çevik, finale kalamadı.
Atıcılıkta milli sporcu Erhan Coşkuner finalde 7. oldu
Atıcılıkta milli sporcu Erhan Coşkuner finalde 7. oldu2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'nın sekizinci gününde atıcılıkta karışık 10 metre havalı tüfek R1 sınıfında milli sporcu Erhan Coşkuner finale kalırken, Savaş Üstün ve Çağla Baş elendi.
Türkiye'nin paralimpik oyunlarında madalya sayısı 35'e yükseldi
Türkiye'nin paralimpik oyunlarında madalya sayısı 35'e yükseldi2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'nda madalya sayısı 12'ye yükselen Türkiye, oyunlar tarihindeki madalya sayısını da 35 yaptı.
2020 Tokyo Paralimpik Oyunları atıcılıkta Muharrem Korhan Yamaç ve Murat Oğuz finale çıkamadı
2020 Tokyo Paralimpik Oyunları atıcılıkta Muharrem Korhan Yamaç ve Murat Oğuz finale çıkamadı2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'nın yedinci gününde atıcılıkta erkekler 10 metre havalı tabanca P1 sınıfında milli sporcular Muharrem Korhan Yamaç ve Murat Oğuz finale kalamadı.
Atıcılıkta gümüş madalya geldi | Ayşegül Pehlivanlar: Çok güzeldi. Unutulmazdı. İnanmıştım, çalıştım
Atıcılıkta gümüş madalya geldi | Ayşegül Pehlivanlar: Çok güzeldi. Unutulmazdı. İnanmıştım, çalıştımMilli sporcumuz Ayşegül Pehlivanlar, 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'nda 10 metre tabancada 234.5 puanla ikinci oldu ve gümüş madalya kazandı.
31.08.2021Diğer Sporlar
2020 Tokyo'de Ayşegül Pehlivanlar, gümüş madalya kazandı
2020 Tokyo'de Ayşegül Pehlivanlar, gümüş madalya kazandı2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'nda atıcılıkta kadınlar 10 metre havalı tabanca P2 sınıfında Ayşegül Pehlivanlar, gümüş madalya kazandı.
Tokto'da milli atıcı Savaş Üstün, erkekler 10 metre havalı tüfekte (R1) elemeleri geçemedi
Tokto'da milli atıcı Savaş Üstün, erkekler 10 metre havalı tüfekte (R1) elemeleri geçemedi2020 Tokyo Paralimpik Oyunları atıcılık branşında erkekler 10 metre havalı tüfekte (R1) milli sporcu Savaş Üstün, elemeleri geçemedi.
Milli atıcılar Çağla Baş ve Suzan Çevik, kadınlar 10 metre havalı tüfekte (R2) elemeleri geçemedi
Milli atıcılar Çağla Baş ve Suzan Çevik, kadınlar 10 metre havalı tüfekte (R2) elemeleri geçemedi2020 Tokyo Paralimpik Oyunları atıcılık branşında kadınlar 10 metre havalı tüfekte (R2) milli sporcular Çağla Baş ve Suzan Çevik, elemeleri geçemedi.
Son dakika: Milli okçular Öznur Cüre ve  Bülent Korkmaz, makaralı yay karışık takımda gümüş madalya elde etti
Son dakika: Milli okçular Öznur Cüre ve Bülent Korkmaz, makaralı yay karışık takımda gümüş madalya elde etti2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'nda milli okçular Öznur Cüre ve Bülent Korkmaz, makaralı yay karışık takım açık kategorisinde gümüş madalya aldı. 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'nda madalya sayısı 7'ye yükselen Türkiye, oyunlar tarihindeki madalya sayısını da 30 yaptı.
Türkiye'nin paralimpik oyunlarında madalya sayısı 25'e yükseldi
Türkiye'nin paralimpik oyunlarında madalya sayısı 25'e yükseldi2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'nda ilk madalya sevincini judoda Recep Çiftçi ve halterde Besra Duman'la yaşayan Türkiye'nin oyunlar tarihindeki madalya sayısı da 25'e yükseldi.
2020 Tokyo Paralimpik Oyunları heyecanı başlıyor
2020 Tokyo Paralimpik Oyunları heyecanı başlıyorYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle bu yıla ertelenen 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları, yarın açılış töreniyle başlayacak.
Tokyo’nun özel konukları
Tokyo’nun özel konukları2020 Olimpiyatları’nın ardından şimdi sıra, 24 Ağustos’ta başlayacak olan 2020 Paralimpik Oyunları’nda... Türkiye’yi oyunlarda 13 branşta 87 sporcu temsil edecek. 2016 Rio’yu 9 madalya ile kapatan sporcularımız tarihi başarı hedefliyor
Milli sporcularımız Tokyo Paralimpik Oyunları’nda sahne alıyor
Milli sporcularımız Tokyo Paralimpik Oyunları’nda sahne alıyorTurkcell’in ana sponsorluğundaki Türkiye Bedensel Engelli Spor Federasyonu çatısı altındaki paralimpik milli sporcularımız, Tokyo’da gerçekleştirilecek 16. Yaz Paralimpik Oyunları’nda madalya mücadelesi verecek. Dünyanın en önemli paralimpik spor organizasyonunda, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’na bağlı 10 farklı branşta 26 kadın, 31 erkek toplam 57 paralimpik sporcu ülkemizi temsil edilecek. 24 Ağustos’ta başlayacak Oyunlar, 5 Eylül’de sona erecek
21.08.2021Diğer
Kasapoğlu'nun moral turları devam ediyor
Kasapoğlu'nun moral turları devam ediyorTokyo 2020 Paralimpik Oyunları öncesi ziyaretlerini sürdüren Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kocaeli ve İstanbul’daki paralimpik basketbol ve okçuluk milli takımlarının ardından bu kez Ankara’daki TOHM’da çalışmalarına devam eden millilerle bir araya geldi
Türkiye 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda 6 branşta madalya kazandı
Türkiye 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda 6 branşta madalya kazandı2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nı 13 madalyayla kapatan Türkiye, geçmiş oyunlara göre daha fazla branşta madalya kazandı.
Tokyo 2020 karnesi gelecek için umut verdi! Alınacak çok madalya var
Tokyo 2020 karnesi gelecek için umut verdi! Alınacak çok madalya varTürkiye’nin elde ettiği madalyaların sayısı Tokyo 2020’nin tek getirisi olmadı. Farklı branşlarda çok sayıda sporcumuz finallere kalırken, kürsüyü son anda kaçırdı. Dikkatleri ve alkışları toplayan bir dizi kazanç gelecek için umutları artırdı.
San Marinolu güreşçi Myles Nazem Amine'den ülkesine üçüncü olimpiyat madalyası
San Marinolu güreşçi Myles Nazem Amine'den ülkesine üçüncü olimpiyat madalyası2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları erkekler serbest stil güreş 86 kiloda San Marinolu sporcu Myles Nazem Amine, bronz madalya elde etti.
Tokyo 2020'nin 9'uncu gününde Türkiye'den 12 sporcu mücadele edecek
Tokyo 2020'nin 9'uncu gününde Türkiye'den 12 sporcu mücadele edecek2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nın 9. gününde yarın Türkiye'den 5 branşta 12 sporcu ter dökecek.
Irkçı söylemlerde bulunan Patrick Moster, olimpiyat köyünden gönderildi
Irkçı söylemlerde bulunan Patrick Moster, olimpiyat köyünden gönderildi2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda yarış sırasında ırkçı söylemde bulunduğu tespit edilen Almanya Bisiklet Birliği’nin sportif direktörü Patrick Moster, oyunlardan ayrılmak zorunda kaldı.
Son dakika: Tokyo 2020'de iki madalya üst üste! Hakan Reçber ve Hatice Kübra İlgün bronz madalya kazandı
Son dakika: Tokyo 2020'de iki madalya üst üste! Hakan Reçber ve Hatice Kübra İlgün bronz madalya kazandı2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda 68 kiloda mücadele eden milli tekvandocu Hakan Reçber, Bosna Hersekli Nedzad Husic'i yenerek bronz madalya kazandı Ayrıca Milli taekwondocumuz Hatice Kübra İlgün, Kimia Zenoorin Alizadeh'i 8-6 yenerek bronz madalyanın sahibi oldu
Milli atıcı Ömer Akgün, 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda finale kaldı
Milli atıcı Ömer Akgün, 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda finale kaldıMilli atıcı Ömer Akgün, 10 metre havalı tüfek kategorisinde finale yükseldi.
Tokyo 2020'de ilk altın madalyayı Çinli atıcı Qian Yang aldı
Tokyo 2020'de ilk altın madalyayı Çinli atıcı Qian Yang aldı2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'ndaki ilk altın madalyanın sahibi Çinli atıcı Qian Yang oldu.

Benzer Haber Etiketleri

tokyotokyo 2020olimpiyatParalimpikAtıcılık

Atıcılık ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.