Bahreyn

Bahreyn

Son dakika Bahreyn haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Bahreyn gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Bahreyn haber sayfamızda...

Bahreyn

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.281 bahreyn haberi bulunmuştur.
Alex Ferguson at yarışı sevincinde kaburgasını kırdı!
Alex Ferguson at yarışı sevincinde kaburgasını kırdı!Manchester United'ın efsanesi Sir Alex Ferguson, geçtiğimiz yıl yaşadığı talihsiz bir olayı anlattı.
22.02.2024Diğer
TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş'tan peş peşe görüşmeler
TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş'tan peş peşe görüşmelerTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Tacikistan Temsilciler Meclisi Başkanı Mahmadtoir Zokirzoda ve Umman Şura Meclisi Başkanı Khalid Bin Hilal Bin Nasser Al Maawali ile Bakü’de bir araya geldi.
22.02.2024Gündem
Hava Gücü'ne Viper destek! Türkiye'ye F-16 satışında engel kalmadı
Hava Gücü'ne Viper destek! Türkiye'ye F-16 satışında engel kalmadıTürkiye’nin ABD’den 40 F-16 Blok 70 savaş uçağı, 79 modernizasyon kiti, 1353 hava-hava füzesi ve çok sayıda mühimmatın alımı için gereken Kongre onayı süreci tamamlandı. Alımların yanı sıra Türkiye’nin F-16 filosunun önemli bölümü gelecek 5-6 yıl içinde Blok 70 olarak ifade edilen Viper seviyesine çıkartılacak.
12.02.2024Gündem
Dışişleri Bakanlığı Mogadişu’daki terör saldırısını kınadı
Dışişleri Bakanlığı Mogadişu’daki terör saldırısını kınadıDışişleri Bakanlığı, Somali'nin başkenti Mogadişu'da meydana gelen terör saldırısını kınadı.
11.02.2024Gündem
Dünyadan uzanan yardım elleri
Dünyadan uzanan yardım elleriBüyük felaketin ardından dünyanın dört bir yanından devlet kurumları ve sivil toplum kuruluşları da yardım için harekete geçti. Yabancı arama kurtarma ekipleri ve yurt dışındaki yardım kampanyaları, dayanışma ruhunun önemli bir parçası oldu.
6.02.2024Gündem
‘Bu daha başlangıç’
‘Bu daha başlangıç’İran, ABD’nin Irak ve Suriye’deki hava saldırılarına sert tepki gösterirken, Washington ise saldırıların süreceğini kaydetti ve “Bu daha başlangıç” mesajını gönderdi.
5.02.2024Dünya
TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş: BAE gezisinin Atalay'la ilgisi yok
TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş: BAE gezisinin Atalay'la ilgisi yokTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, 'BAE gezisinin Can Atalay ile bir ilgisi yoktur' açıklamasında bulundu.
1.02.2024Gündem
Numan Kurtulmuş'tan 'Can  Atalay' açıklaması: Meclis yargıdaki tartışmanın tarafı değil
Numan Kurtulmuş'tan 'Can Atalay' açıklaması: Meclis yargıdaki tartışmanın tarafı değilMeclis Başkanı Kurtulmuş, Can Atalay’ın milletvekilliğinin düşürülmesine yönelik Yargıtay kararının TBMM’de okunmasının ardından başlayan tartışmalarla ilgili konuştu.
1.02.2024Gündem
Kurtulmuş, Şeyh Al Mektum ile görüştü
Kurtulmuş, Şeyh Al Mektum ile görüştüTürkiye Büyük Millet Meclis (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Devlet Başkanı Yardımcısı, Başbakan ve Dubai Emiri Şeyh Muhammed bin Raşid Al Mektum ile dün akşam bir araya geldi.
1.02.2024Gündem
TBMM Başkanı Kurtulmuş BAE Devlet Başkanı Yardımcısı ile görüştü
TBMM Başkanı Kurtulmuş BAE Devlet Başkanı Yardımcısı ile görüştüTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Devlet Başkanı Yardımcısı, Başbakan ve Dubai Emiri Şeyh Muhammed bin Raşid Al Mektum ile bir araya geldi.
31.01.2024Gündem
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Birleşik Arap Emirlikleri'ne gitti
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Birleşik Arap Emirlikleri'ne gittiTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, resmi ziyaret gerçekleştirmek üzere Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) başkenti Abu Dabi'ye gitti.
29.01.2024Haberler
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Birleşik Arap Emirlikleri'ne gitti
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Birleşik Arap Emirlikleri'ne gittiTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, resmi ziyaret gerçekleştirmek üzere Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) başkenti Abu Dabi'ye gitti.
29.01.2024Gündem
TBMM Başkanı Kurtulmuş: İsrail'in en büyük gücü İslam dünyasının dağınıklığı
TBMM Başkanı Kurtulmuş: İsrail'in en büyük gücü İslam dünyasının dağınıklığıTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş resmi ziyaret gerçekleştirdiği başkent Manama’da Bahreyn Temsilciler Meclisi Başkanı Al Musalam ile görüştü.
29.01.2024Gündem
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Ali bin Saleh Al Saleh ile bir araya geldi
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Ali bin Saleh Al Saleh ile bir araya geldiTürkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Numan Kurtulmuş, resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Bahreyn’de Şura Meclisi Başkanı Ali bin Saleh Al Saleh ile bir araya geldi.
29.01.2024Gündem
TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş Bahreyn’de
TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş Bahreyn’deTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, resmi temaslarda bulunmak üzere Bahreyn'e gitti.
29.01.2024Gündem
ABD ve İngiltere’den Husilere yeni hava saldırısı
ABD ve İngiltere’den Husilere yeni hava saldırısıABD ve İngiltere gece saatlerinde Husilere karşı yeni hava saldırıları düzenledi.
23.01.2024Dünya
Kızıldeniz kaynıyor: Husilere müdahale!
Kızıldeniz kaynıyor: Husilere müdahale!ABD ve İngiltere, Kızıldeniz’de ticari gemileri hedef alan İran destekli Husilere yönelik hava saldırısı gerçekleşti. Gazze’deki savaşın bölgesel bir hale dönüşmesine yönelik endişeler arttı.
13.01.2024Dünya
Yemen'e saldırılar sonrası dünyanın gözü Kızıldeniz'e çevrildi: Geri adım atmayacaklar
Yemen'e saldırılar sonrası dünyanın gözü Kızıldeniz'e çevrildi: Geri adım atmayacaklarABD ve İngiltere Yemen'de Sana, Hudeyde ve Taiz kentlerini havadan ve denizden vururken Japonya detayı ise dikkat çekti. Bu saldırılar sayesinde olası bir tepkiye karşılık ABD'nin elinin güçlendiğini söyleyen TEPAV Dış Politika Programı Direktörü ve eski diplomat Gülru Gezer bölgedeki son gelişmeleri milliyet.com.tr'ye değerlendirdi.
12.01.2024Dünya
İki kıtada futbol şöleni başlıyor, heyecan canlı yayınlarla Misli’de yaşanıyor!
İki kıtada futbol şöleni başlıyor, heyecan canlı yayınlarla Misli’de yaşanıyor!Bu yıl EURO 2024 de dahil olmak üzere pek çok büyük turnuva futbolseverleri bekliyor. Afrika Uluslar Kupası ve Asya Kupası’yla birlikte yeni yılda da heyecan hız kesmeden devam ediyor. Asya Kupası’nda ilk maç bugün oynanacakken; Afrika Uluslar Kupası’nda ise ilk düdük yarın çalacak.
12.01.2024Futbol
ABD ve İngiltere, havadan ve denizden Yemen'deki Husileri vurdu
ABD ve İngiltere, havadan ve denizden Yemen'deki Husileri vurduABD ve İngiltere, Kızıldeniz'de ticari gemileri hedef alan Yemen'deki Husilere ait askeri noktalara havadan ve denizden saldırı gerçekleştirdi. ABD Başkanı Joe Biden, saldırının Husilere açık bir mesaj olduğunu ifade etti. Husiler ise ABD ve İngiltere'nin Yemen'i vurarak "büyük bir hata" yaptığını belirtirken, Suudi Arabistan saldırılardan büyük bir endişe duyulduğunu vurguladı.
12.01.2024Haberler
ABD ve İngiltere'den Yemen'e hava saldırısı
ABD ve İngiltere'den Yemen'e hava saldırısıABD ve İngiltere Yemen'de Husi hedeflerine yönelik havadan ve denizden saldırı başlattı. Yemen'in başkenti Sana'da patlama sesleri duyulduğu belirtildi. ABD Başkanı Biden ile İngiltere Başbakanı Rishi Sunak'tan saldırıya ilişkin açıklamalar peş peşe geldi. Biden, "ABD askeri kuvvetleri, Birleşik Krallık ile birlikte Avustralya, Bahreyn, Kanada ve Hollanda'nın desteğiyle Husi isyancıların dünyanın en hayati su yollarından birinde seyrüsefer özgürlüğünü tehlikeye atmak için Yemen'de kullandığı bir dizi hedefe başarıyla saldırı düzenledi." dedi. İşte detaylar...
12.01.2024Haberler
ABD ve İngiltere Yemen'de Husiler'i vurdu!
ABD ve İngiltere Yemen'de Husiler'i vurdu!ABD ve İngiltere Yemen'de Husi hedeflerine yönelik havadan ve denizden saldırı başlattı. Yemen'in başkenti Sana'da patlama sesleri duyulduğu belirtildi. ABD Başkanı Biden ile İngiltere Başbakanı Rishi Sunak'tan saldırıya ilişkin açıklamalar peş peşe geldi. Biden, Kızıldeniz'deki saldırılarına misilleme olarak, Amerikan ve İngiliz ordularının Yemen'de Husilere ait bazı hedefleri vurduğunu açıkladı. İşte detaylar...
12.01.2024Dünya
Antony Blinken, Mısır Cumhurbaşkanı es-Sisi ile görüştü
Antony Blinken, Mısır Cumhurbaşkanı es-Sisi ile görüştüABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Orta Doğu turunun son durağı Mısır’da Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi ile bir araya geldi.
11.01.2024Dünya
Dünya Nüfusu 2024: Dünyada Kaç İnsan Var? Ülkelere Göre Dünya Nüfus Sıralaması
Dünya Nüfusu 2024: Dünyada Kaç İnsan Var? Ülkelere Göre Dünya Nüfus SıralamasıDünya üzerinde yaşayan insan sayısı anlamına gelen dünya nüfusu her geçen gün artış gösteriyor. Bu artışlar yıldan yıla ölüm, doğum ve göçlere göre farklılık gösterebiliyor. Dünya üzerinde bu artış bazı ülkelerde daha fazla artış gösteriyor. Ülkelere göre dünya nüfus sıralamasında Çin başı çekerken ikinci sırada Hindistan ve üçüncü sırada Amerika Birleşik Devletleri (ABD) yer alıyor. Kadın ve erkek doğum, ölüm oranları da ülke içerisinde farklılıklar gösteriyor. Dünyada kaç insan var? Ülkelere göre güncel dünya nüfus sıralaması ve tablosu ile ilgili detaylı bilgilere “Dünya Nüfusu 2024” içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
5.01.2024Dünya
Yumurta kabuğunu ihracatla kırıyor!
Yumurta kabuğunu ihracatla kırıyor!Rusya, tavuk yumurtası ithalatında gümrük vergisini sıfırladı. Halen 39 ülkeye yumurta ihraç eden Türkiye’nin Rusya’ya yumurta satacak olmasıyla bu sektöre AB kapılarının da aralanması bekleniyor.
5.01.2024Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Bahreyn ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.