Bakan Karaismailoğlu

Bakan Karaismailoğlu

Son dakika Bakan Karaismailoğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Bakan Karaismailoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Bakan Karaismailoğlu haber sayfamızda...

Bakan Karaismailoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 513 bakan karaismailoglu haberi bulunmuştur.
'Bayramda 11 milyon 809 bin biletli yolcu seyahat etti'
'Bayramda 11 milyon 809 bin biletli yolcu seyahat etti'Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kurban Bayramı tatili boyunca 11 milyon 809 bin biletli yolcunun hava, kara ve demir yollarını kullanarak, seyahat ettiğini açıkladı.
29.07.2021Ekonomi
Osmangazi Köprüsü ve İzmir-İstanbul Otoyolu'nda geçiş rekoru kırıldı
Osmangazi Köprüsü ve İzmir-İstanbul Otoyolu'nda geçiş rekoru kırıldıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Osmangazi Köprüsü ve İzmir-İstanbul Otoyolu'nda geçiş rekoru kırıldığını bildirdi.
27.07.2021Ekonomi
Afet bölgelerinde vergiler ertelendi
Afet bölgelerinde vergiler ertelendiCumhurbaşkanı Erdoğan, sel felaketi yaşanan yerlerde vergi ve SGK prim ödemesinin erteleneceğini, eşya zararlarının karşılanması için de yardım yapılacağını açıkladı...
27.07.2021Gündem
Rize ve Artvin’de selin izleri siliniyor, kayıp 3 kişi aranıyor
Rize ve Artvin’de selin izleri siliniyor, kayıp 3 kişi aranıyorRize ve Artvin'de yaşanan, 6 kişinin hayatını kaybettiği, 50’ye yakın yapının yıkıldığı, 1500’e yakın yapının ağır hasar aldığı, alt ve üst yapıda hasarların oluştuğu sel ve heyelan felaketinin, izleri silinmeye çalışılıyor. 2 kentte 4 bini aşkın personelin katılımıyla çöken yollar onarılıyor, alt ve üst yapılar yenileniyor. Rize’de 2, Artvin’de selde kaybolan 1 kişiyi arama çalışmaları da sürüyor.
26.07.2021Gündem
Bakan Karaismailoğlu, İyidere ve İkizdere tünellerinde incelemelerde bulundu
Bakan Karaismailoğlu, İyidere ve İkizdere tünellerinde incelemelerde bulunduUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilerleyen günlerde tekrar Rize'ye geleceğini ve ulaşım açısından çok önemli pozisyondaki İkizdere Tüneli ve Salarha Tüneli'nin açılışını yapacağını söyledi.
25.07.2021Haberler
Karaismailoğlu İyidere ve İkizdere tünellerinde incelemelerde bulundu
Karaismailoğlu İyidere ve İkizdere tünellerinde incelemelerde bulunduUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilerleyen günlerde tekrar Rize'ye geleceğini ve ulaşım açısından çok önemli pozisyondaki İkizdere Tüneli ve Salarha Tüneli'nin açılışını yapacağını söyledi.
25.07.2021Ekonomi
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize'nin Güneysu ilçesinde
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize'nin Güneysu ilçesindeGelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize'nin Güneysu ilçesinde geldi. Erdoğan sel bölgesinde halka seslendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Afet haberini aldığımız andan itibaren devletimizin tüm imkanlarını seferber ettik" dedi. Erdoğan, "İlk etapta Rize genelinde 15 Temmuz'daki sel felaketinden etkilenen ve afet riski altındaki yapılar için toplam 550 konut inşa edeceğiz." mesajını verdi. Rizelilere seslenen Erdoğan, "Dikey mimari yerine yatay mimariyi teşvik ederek şehirlerimize nefes aldırdık, ne olur şu yamaçlarda 5 kat, 10 kat binalar yapmayın." ifadelerini kullandı.
23.07.2021Gündem
Eski Başbakan merhum Yıldırım Akbulut'un ismi Erzincan Havalimanı'na verildi
Eski Başbakan merhum Yıldırım Akbulut'un ismi Erzincan Havalimanı'na verildiErzincan Havalimanı isim değiştirme töreni, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleştirildi.
20.07.2021Siyaset
Bakan Karaismailoğlu'ndan yola çıkacaklara uyarı
Bakan Karaismailoğlu'ndan yola çıkacaklara uyarıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Trafik canavarı, trafik kazaları" haberlerini Türkiye'ye unutturduklarını belirterek, "Yine de vatandaşlarımız seyahatlerinde kesinlikle uykusuz, yorgun, alkollü araç kullanmamalı." dedi.
16.07.2021Ekonomi
Bakan Soylu: 5 milyon liralık kaynak gönderilecek
Bakan Soylu: 5 milyon liralık kaynak gönderilecekGelen son dakika haberine göre, Rize'de şiddetli yağışa bağlı oluşan sel felaketine ilişkin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "ilk etapta 5 milyon liralık kaynak gönderilecek" dedi. İçişleri Bakanı Soylu, "Çalışmalar devam ediyor. Toplam hastanelere müraacat sayısı 5 idi" dedi.
15.07.2021Gündem
Bakan Karaismailoğlu'ndan 15 Temmuz paylaşımı
Bakan Karaismailoğlu'ndan 15 Temmuz paylaşımı15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.
15.07.2021Haberler
Bakan Karaismailoğlu'ndan 15 Temmuz paylaşımı
Bakan Karaismailoğlu'ndan 15 Temmuz paylaşımı15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.
15.07.2021Siyaset
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu Bartın'da konuştu
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu Bartın'da konuştuUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Bartın-Amasra-Kurucaşile-Cide Yolu projemizin sadece açılışını gerçekleştirdiğimiz Çakraz-Karaman köyü kesiminin bedeli 1 milyar 455 milyon liradır." dedi.
14.07.2021Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: Türkiye, işçisinin emeğiyle kalkınacak
Bakan Karaismailoğlu: Türkiye, işçisinin emeğiyle kalkınacakUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Her zaman vurguladığım gibi Türkiye, işçisinin emeğiyle milletinin azmiyle kalkınacak. Ülkemizde sağlanan siyasi istikrar ortamında, ulaştırma ve haberleşme yatırımlarımızla adeta destan yazdık." dedi.
13.07.2021Ekonomi
Halkalı-İstanbul Havalimanı metrosunun yüzde 60'ı tamamlandı
Halkalı-İstanbul Havalimanı metrosunun yüzde 60'ı tamamlandıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Halkalı-İstanbul Havalimanı Metro Hattının yüzde 60'ının tamamlandığını belirterek, "2022 sonunda 31,5 kilometrelik bu hattı halkımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz." dedi.
12.07.2021Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: İstanbul Boğazı'ndan yılda 43 bin gemi geçiyor
Bakan Karaismailoğlu: İstanbul Boğazı'ndan yılda 43 bin gemi geçiyorUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "1930'lu yıllarda İstanbul Boğazı'ndan 3 bin gemi geçerken, bugün yılda yaklaşık 43 bin gemi geçiyor. Bu gemilerin yüzde 30'u petrol ve benzeri diğer tehlikeli, zehirli maddeleri taşıyan tankerlerdir. Öte yandan nakliye yapan gemilerin büyüklükleri de artmakta. Bu durum İstanbul'u, dünyanın en riskli geçiş su yoluna sahip kılıyor" dedi.
10.07.2021Ekonomi
İncek Yargıtay Kavşağı 25 Ağustos'ta hizmete girecek
İncek Yargıtay Kavşağı 25 Ağustos'ta hizmete girecekUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 1 Nisan'da yapımına başlanan İncek Yargıtay Kavşağı'nı 25 Ağustos itibarıyla tamamlamayı ve vatandaşların hizmetine açmayı hedeflerini bildirdi.
7.07.2021Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu, Yargıtay Kavşağı'ndaki çalışmaları inceledi
Bakan Karaismailoğlu, Yargıtay Kavşağı'ndaki çalışmaları incelediUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yapımı devam eden yeni Yargıtay binası ve önündeki kavşak düzenlemelerini inceledi.
7.07.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Bakan Karaismailoğlu'nu kabul etti
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Bakan Karaismailoğlu'nu kabul ettiCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne gerçekleştireceği ziyaret öncesinde Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nu kabul etti.
6.07.2021Siyaset
Ankara-İstanbul hattında "Ekspres YHT" seferleri başlıyor
Ankara-İstanbul hattında "Ekspres YHT" seferleri başlıyorUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ankara-İstanbul hattında 10 Temmuz itibarıyla ekspres yüksek hızlı tren (YHT) seferlerinin başlayacağını belirterek, "Bu tren sadece Eskişehir ve İstanbul-Pendik'te duracak. Ekspres YHT ile yaklaşık 25 dakikalık bir zaman kazanılacak." dedi.
6.07.2021Ekonomi
'Haziran'da Çamlıca Kulesi'ni 39 bin 174 kişi ziyaret etti'
'Haziran'da Çamlıca Kulesi'ni 39 bin 174 kişi ziyaret etti'Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Haziran ayında 39 bin 174 misafirin Çamlıca Kulesi'nden İstanbul'u seyrettiğini bildirdi.
5.07.2021Haberler
'Haziran'da Çamlıca Kulesi'ni 39 bin 174 kişi ziyaret etti'
'Haziran'da Çamlıca Kulesi'ni 39 bin 174 kişi ziyaret etti'Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Haziran ayında 39 bin 174 misafirin Çamlıca Kulesi'nden İstanbul'u seyrettiğini bildirdi.
5.07.2021Ekonomi
Karaismailoğlu'ndan 'Kanal İstanbul' açıklaması
Karaismailoğlu'ndan 'Kanal İstanbul' açıklamasıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Kanal İstanbul, İstanbul Boğazı'nın güvenliği ile Uzak Doğu ve Batı arasındaki şu anda 710 milyar dolar olan ve sürekli büyüyen ticaret hacminden daha fazla pay alabilmek için gereklidir çünkü Türkiye, bu ticaretin tam ortasındadır" dedi.
5.07.2021Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu Türkiye Denizcilik Zirvesi'nin kapanışında konuştu
Bakan Karaismailoğlu Türkiye Denizcilik Zirvesi'nin kapanışında konuştuUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Tersane İstanbul'un gelecek yıl sonu itibarıyla etap etap hizmete gireceğini söyledi.
3.07.2021Ekonomi
Denizcilik ve Kabotaj Bayramı, Bakan Karaismailoğlu'nun katılımıyla kutlandı
Denizcilik ve Kabotaj Bayramı, Bakan Karaismailoğlu'nun katılımıyla kutlandıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Gururla söylemek istiyoruz ki son yıllarda devlet desteğini de arkasına alan denizcilik sektörümüz, ülkemizi gururlandıracak başarılara yelken açmıştır. En önemlisi de Türkiye, uluslararası camiada denizcilik sektörü hakkında karar verici ülke konumuna yükselmiştir." dedi.
1.07.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Adil KaraismailoğluUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil KaraismailoğluUlaştırma ve Altyapı BakanırizeKaraismailoğlu

Bakan Karaismailoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.