Bakan Karaismailoğlu

Bakan Karaismailoğlu

Son dakika Bakan Karaismailoğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Bakan Karaismailoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Bakan Karaismailoğlu haber sayfamızda...

Bakan Karaismailoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.311 bakan karaismailoğlu haberi bulunmuştur.
Bakan Karaismailoğlu: Ankara-Sivas hızlı treni ile 125 binden fazla kişi yolculuk yaptı
Bakan Karaismailoğlu: Ankara-Sivas hızlı treni ile 125 binden fazla kişi yolculuk yaptı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 26 Nisan 2023 tarihinde hizmete açtıkları Ankara-Sivas hızlı tren hattında 125 binden fazla kişinin seyahat ettiğini açıkladı.
2.06.2023 Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: Başakşehir-Kayaşehir Metro Hattı'nı 1 milyona yakın kişi kullandı
Bakan Karaismailoğlu: Başakşehir-Kayaşehir Metro Hattı'nı 1 milyona yakın kişi kullandı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 8 Nisan'da hizmete açılan Başakşehir- Kayaşehir Metro Hattı'nı 1 milyona yakın kişinin kullandığını açıkladı.
1.06.2023 Ekonomi
İstanbul uçuşu!
İstanbul uçuşu! Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 29 Ekim 2018’de açılan İstanbul Havalimanı’nda bugüne kadar 1 milyon 417 bin uçuş gerçekleştirildiğini ve 205 milyondan fazla yolcunun seyahat ettiğini duyurdu.
1.06.2023 Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: İstanbul Havalimanı'ndan 205 milyondan fazla yolcu seyahat etti
Bakan Karaismailoğlu: İstanbul Havalimanı'ndan 205 milyondan fazla yolcu seyahat etti Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 29 Ekim 2018'de açılan İstanbul Havalimanı'nda bugüne kadar 1 milyon 417 bin uçuş gerçekleştirildiğini ve 205 milyondan fazla yolcunun seyahat ettiğini duyurdu.
31.05.2023 Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: Kömürhan Köprüsü 7,25 milyon aracı ağırladı
Bakan Karaismailoğlu: Kömürhan Köprüsü 7,25 milyon aracı ağırladı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Malatya ile Elazığ arasındaki Karakaya Baraj Gölü üzerinde yapılan ve 2 Ocak 2021'de hizmete açılan Kömürhan Köprüsü'nün bugüne kadar 7,25 milyon aracı ağırladığını duyurdu.
31.05.2023 Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: Çamlıca Kulesi'ni 1 milyon 140 bin kişi ziyaret etti
Bakan Karaismailoğlu: Çamlıca Kulesi'ni 1 milyon 140 bin kişi ziyaret etti Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Çamlıca Kulesi'ni 2 yılda 1 milyon 140 bin kişinin ziyaret ettiğini açıkladı.
29.05.2023 Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: Çok çalıştık, çok çabalamanın sonunda zafere ulaştık
Bakan Karaismailoğlu: Çok çalıştık, çok çabalamanın sonunda zafere ulaştık Ulaştırma ve Altyapı Bakanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Adil Karaismailoğlu, 85 milyonun kazandığını belirterek, “Seçim bitmiştir. Herkes istikrardan güvenden ve Türkiye’nin büyümesi, gelişmesinin yanından oyunu kullanmıştır ve tarafını belli etmiştir. Bundan sonra kimseyi üzmeyeceğiz, kırmayacağız. Kim nereye oy vermişse 85 milyon olarak çalışacağız” dedi.
28.05.2023 Gündem
Bakan Karaismailoğlu memleketi Trabzon'da oyunu kullandı
Bakan Karaismailoğlu memleketi Trabzon'da oyunu kullandı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, memleketi Trabzon'da oyunu kullanarak, "14 Mayıs'ta yarım kalan maçı bugün bitireceğiz inşallah, memleketimiz için hayırlı olsun" dedi.
28.05.2023 Gündem
Bakan Karaismailoğlu'ndan gençlere 'Sandıklara sahip çıkın' çağrısı
Bakan Karaismailoğlu'ndan gençlere 'Sandıklara sahip çıkın' çağrısı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Gençlere sandıklara sahip çıkın” mesajı verdi ve “Sandıkların etrafında dolaşan her şeyde gözümüz açık olacak. Her şeye müdahale edeceksiniz, itiraz edeceksiniz. Sandık namustur. Arkanızda biz varız” dedi.
27.05.2023 Gündem
Bakan Karaismailoğlu: Milli tren bugün yolcu taşımaya başlayacak
Bakan Karaismailoğlu: Milli tren bugün yolcu taşımaya başlayacak Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yerli ve milli trenin ilk kez bugün saat 20.10'da Adapazarı'ndan yolcu taşımaya başlayacağını açıkladı.
27.05.2023 Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: 28 Mayıs'ta Cumhurbaşkanı'mıza verilen destek daha da artacak
Bakan Karaismailoğlu: 28 Mayıs'ta Cumhurbaşkanı'mıza verilen destek daha da artacak Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Bizim tek rakibimiz, rehavettir. Canı gönülden inanıyorum ki; 28 Mayıs'ta kimse rehavete kapılmayacak. Sandıklara gidip oyunu kullanacak. Cumhurbaşkanı'mıza verilen destek daha da çok artacak" dedi.
25.05.2023 Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: Yüzyılda yapılabilecek işleri 21 yıla sığdırdık
Bakan Karaismailoğlu: Yüzyılda yapılabilecek işleri 21 yıla sığdırdık Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "AK Parti'nin hizmet ve eser siyaseti anlayışıyla hiç kimse ama hiç kimse yarışamaz. Bugün 2002 Türkiye'si ile kıyaslanmayacak bir konuma geldik; çok şükür. Yüzyılda yapılabilecek işleri 21 yıla sığdırdık" dedi.
24.05.2023 Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: Başka maskeler takmaya çalışıyorlar; iş işten geçti
Bakan Karaismailoğlu: Başka maskeler takmaya çalışıyorlar; iş işten geçti Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Daha dün Selahattin Demirtaş teröristine özgürlük isteyenler, bugün başka maskeler takmaya çalışıyor ama bunu yemezler; iş işten geçti. 28 Mayıs'ta o kirli maskeleri de yırtıp atacak olan sizlersiniz" dedi.
23.05.2023 Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: Yeni Zigana Tüneli’ni 3 Mayıs’tan itibaren 100 binin üzerinde araç kullandı
Bakan Karaismailoğlu: Yeni Zigana Tüneli’ni 3 Mayıs’tan itibaren 100 binin üzerinde araç kullandı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Yeni Zigana Tüneli’ni açıldığı 3 Mayıs'tan itibaren geçen 3 haftalık sürede 100 binin üzerinde aracın kullandığını söyledi.
22.05.2023 Haberler
Bakan Karaismailoğlu: Yeni Zigana Tüneli’ni 3 Mayıs’tan itibaren 100 binin üzerinde araç kullandı
Bakan Karaismailoğlu: Yeni Zigana Tüneli’ni 3 Mayıs’tan itibaren 100 binin üzerinde araç kullandı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Yeni Zigana Tüneli’ni açıldığı 3 Mayıs'tan itibaren geçen 3 haftalık sürede 100 binin üzerinde aracın kullandığını söyledi.
22.05.2023 Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: Sandığın rengi belli oldukça yalanları ortaya çıktı
Bakan Karaismailoğlu: Sandığın rengi belli oldukça yalanları ortaya çıktı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Bu dengesi bozulmuş, gözü koltuktan başka bir şeyi görmeyenlerin halini 14 Mayıs gecesi gördük. Televizyon ekranlarında oynadıkları kazandık tiyatrosunu hep birlikte takip ettik. Sandığın rengi belli oldukça yalanları ortaya çıktı. Manipülasyon yapmak istedikleri belli oldu. Buna rağmen, yanlış yönlendirdikleri seçmenlerinden de kamuoyundan da özür dilemediler" dedi.
21.05.2023 Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: Türkiye bu yatırımlarla dünyanın lider ülkesi olacak
Bakan Karaismailoğlu: Türkiye bu yatırımlarla dünyanın lider ülkesi olacak Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen İstanbul Ulaşım Sektörü Buluşması'nda konuştu. Karaismailoğlu, "İstanbul'u marka şehre dönüştürdük. Türkiye bu yatırımlarla, bu altyapıyla dünyanın lider ülkesi olacak bundan kimsenin şüphesi olmasın. Biz her zaman şoför esnafımızın yanında olduk. Bu kardeşlerimizi hiçbir zaman beceriksiz CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin insafına bırakmayacağız" dedi.
18.05.2023 Gündem
Bakan Karaismailoğlu: 28 Mayıs'ta Cumhurbaşkanımıza verilen destek daha da artacak
Bakan Karaismailoğlu: 28 Mayıs'ta Cumhurbaşkanımıza verilen destek daha da artacak Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "İkinci turda sesimiz daha da gür çıkacak. 28 Mayıs'ta Cumhurbaşkanımıza verilen destek daha da artacak. Türkiye'nin parlayan yıldızı olmaya devam edeceğiz" diye konuştu.
18.05.2023 Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: İkinci turda sesimiz daha da gür çıkacak
Bakan Karaismailoğlu: İkinci turda sesimiz daha da gür çıkacak Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "İkinci turda sesimiz daha da gür çıkacak. 28 Mayıs'ta Cumhurbaşkanı'mıza verilen destek daha da çok artacak. Adıyaman; bağımsız, bölünmez ve müreffeh Türkiye ve 'Türkiye Yüzyılı' için bir kez daha gür bir sesle 'liderimiz Recep Tayyip Erdoğan' diyecek. Kazandıklarımızı koruyacak ve inşallah daha da yükselteceğiz" dedi.
17.05.2023 Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu’nun sandığından 1 oy farkla Erdoğan çıktı
Bakan Karaismailoğlu’nun sandığından 1 oy farkla Erdoğan çıktı Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28'nci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde Trabzon’da Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun oy kullandığı 2045 nolu 368 seçmeni bulunan sandıktan Erdoğan çıktı.
14.05.2023 Gündem
Bakan Karaismailoğlu, Trabzon'da oyunu kullandı
Bakan Karaismailoğlu, Trabzon'da oyunu kullandı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı AK Parti Trabzon Mİlletvekili Adayı Adil Karaismailoğlu, Trabzon'da oyunu kullandı.
14.05.2023 Gündem
Bakan Karaismailoğlu: Sonucu alana kadar disiplin ve iş takibinden taviz vermeyeceğiz
Bakan Karaismailoğlu: Sonucu alana kadar disiplin ve iş takibinden taviz vermeyeceğiz Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Seçim akşamı, sonucu alana kadar hiçbir şekilde disiplinden ve iş takibinden taviz vermeyeceğiz. Sandık, oy namustur. Milletin bize verdiği emanettir. Onu yerine teslim edene kadar uyumayacağız" dedi.
13.05.2023 Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: “Bir taraftan yüzyılın afeti ile mücadele ettik, bir taraftan projelerimizi bitirdik”
Bakan Karaismailoğlu: “Bir taraftan yüzyılın afeti ile mücadele ettik, bir taraftan projelerimizi bitirdik” Ulaştırma ve Altyapı Bakanı AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Adil Karaismailoğlu, bir taraftan yüzyılın afeti depremle mücadele ettiklerini bir taraftan da Türkiye’nin her yerinde projeleri bitirdiklerini belirterek, “Büyüklük bu, güçlü devlet olmak bu. İşte nereden nereye” dedi.
12.05.2023 Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: Cevabı pazar günü sandıkta vereceğiz
Bakan Karaismailoğlu: Cevabı pazar günü sandıkta vereceğiz Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 2019 yılı yerel seçimlerinde muhalefetin verdiği sözleri tutmadığını belirterek, “Bunlar, bu kadar yalancı ve sözüne güvenilmeyenlerdir. Şimdi utanmadan sana söz diyorlar. Neymiş verdikleri sözleri; insanları işten atmak mı, başladıkları işleri yarım bırakmak mı?” dedi.
11.05.2023 Gündem
Bakan Karaismailoğlu: Seçim sabahı farklı Türkiye için kürek çekmeye başlayacağız
Bakan Karaismailoğlu: Seçim sabahı farklı Türkiye için kürek çekmeye başlayacağız Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Türkiye yüzyılında ülkemize, şehrimize çok önemli, çok büyük hizmetler yapmanın başlangıç ​​noktası 15 Mayıs sabahı olacaktır. 15 Mayıs sabahı hakikaten farklı bir Türkiye, farklı bir dünya için inşallah kürek çekmeye başlayacağız. Çok heyecanlıyız” dedi.
11.05.2023 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Bakan Karaismailoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.