Balık Ölümleri

Balık Ölümleri

Son dakika balık ölümleri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan balık ölümleri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan balık ölümleri haber sayfamızda...

Balık Ölümleri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 456 balik olumleri haberi bulunmuştur.
Korkutan manzara! 'Daha önce hiç böyle bir şey ile karşılaşmadık'
Korkutan manzara! 'Daha önce hiç böyle bir şey ile karşılaşmadık'İstanbul'un önemli su kaynaklarından biri olan Alibeyköy Barajı'nın bir bölümünde bulunan onlarca ölü balık dikkat çekti. Balıkların yakınında ölmüş karabatak kuşu da yer alırken balık tutmaya gelenler, "Daha önce hiç böyle bir şey ile karşılaşmadık" dedi.
27.02.2021Gündem
Göreni dehşete düşürdü! 'Bu resmen katliam'
Göreni dehşete düşürdü! 'Bu resmen katliam'Mersin Tarsus ilçesinden Berdan çayında yaşanan toplu balık ölümleri korkuttu.  İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, sudan ve ölü balıklardan numune alarak, incelenmek üzere laboratuvara götürdü. Amatör balıkçı Ayhan Güneri; "Berdan çayı burası ve şeffaf olur, balıkları da güzel olur. Sabah geldik, resmen katliam olmuş" dedi.
16.01.2021Gündem
Antalya'da korkutan görüntü!  Köpürdü, etrafa kötü koku yayıldı
Antalya'da korkutan görüntü! Köpürdü, etrafa kötü koku yayıldı Antalya’da bulunan Düden Şelalesi’nde önceki gün başlayan kötü koku ve köpürmenin ardından balık ölümleri tarihi Cırnık Köprüsü’ne kadar ulaştı. Binlerce balık telef olurken can çekişen bazı balıkların oksijen almaya çalıştıkları görüldü.
15.01.2021Gündem
Dev yayın balığını elleri ile yakaladı
Dev yayın balığını elleri ile yakaladıYeşilırmak’ta dev balığı elleriyle yakalayıp kaçmaması için üzerine oturdu. O anları anlatan 65 yaşındaki Mevlüt Usalır;  'Canavar gibiydi. Kafasına vurdum. sersemleyince kıyıya çıkardım." dedi.
13.01.2021Haberler
Elleriyle yakaladı! 'Canavar gibiydi'
Elleriyle yakaladı! 'Canavar gibiydi'Yeşilırmak’ta dev balığı elleriyle yakalayıp kaçmaması için üzerine oturdu. O anları anlatan 65 yaşındaki Mevlüt Usalır;  'Canavar gibiydi. Kafasına vurdum. sersemleyince kıyıya çıkardım." dedi.
13.01.2021Gündem
Amasya Valiliği duyurdu! Balık tutmak yasaklandı
Amasya Valiliği duyurdu! Balık tutmak yasaklandıAmasya Valiliği, Yeşilırmak’ta su seviyesinin azalmasına bağlı olarak yaşanan balık ölümlerinin ardından ikinci bir emre kadar Yeşilırmak Nehri'nde balık tutulmasını yasakladı.
13.01.2021Gündem
Yeşilırmak’ta boyu kadar balığı böyle yakaladı
Yeşilırmak’ta boyu kadar balığı böyle yakaladıAmasya’da yaşlı bir adam Yeşilırmak’ta boyu kadar büyüklükte balık yakaladı. Adamın dev yayın balığını yakalamak için sırılsıklam olduğu o anlar çevredeki vatandaşlar tarafından cep telefonuyla görüntülendi.
13.01.2021Yaşam
Polis ‘zehirli’ diye uyardı ama onlar devam etti
Polis ‘zehirli’ diye uyardı ama onlar devam ettiAmasya'da balık ölümleri yaşanan Yeşilırmak Nehri'nde polisin 'Zehirli olabilir' uyarısına rağmen bazı vatandaşların balık tuttuğu görüldü.
12.01.2021Gündem
Havuzlarda havasız kalan 12 ton alabalık telef oldu
Havuzlarda havasız kalan 12 ton alabalık telef olduVan'ın Çatak ilçesinde, Orhan Mantaş'a ait 140 ton alabalığın olduğu tesiste iddiaya göre havuz sularının kesilmesiyle havasız kalan yaklaşık 12 ton alabalık telef oldu. Tesis sahibi Mantaş, hidroelektrik santralinin suyu kesmesi sonucu, balıkların havasızlıktan öldüğünü ileri sürerken, HES'ten yapılan yazılı açıklamada, konunun balık çiftliğinin iç sorunu olduğu belirtildi.
3.01.2021Gündem
Tonlarca ölü balık topladılar!
Tonlarca ölü balık topladılar!İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin kontrolündeki Sultanbeyli Göleti balçıkla kaplandı. Gölette ölen balıklar ise kıyıya vurdu.
28.12.2020Gündem
Ankara'da barajdaki balık ölümlerine inceleme
Ankara'da barajdaki balık ölümlerine incelemeAnkara'nın Nallıhan ilçesindeki Sarıyar Barajı'nda son bir ayda yüzlerce balık telef oldu. Birkaç gündür suyun yüzeyi yine ölü balıklarla kaplandı. Ankara İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, ölümlerin nedenini belirlemek için sudan ve balıklardan numune aldı.
21.11.2020Gündem
Silivri’de büyük tedirginlik! Ölü balıklar kıyıya vurdu
Silivri’de büyük tedirginlik! Ölü balıklar kıyıya vurduİstanbul Silivri’de Kula Deresi'nde yaşanan balık ölümleri çevrede bulunan site sakinlerini tedirgin etti.
8.11.2020Gündem
Balık ölümlerinin sebebi belli oldu!
Balık ölümlerinin sebebi belli oldu!Bursa’nın Yenişehir İlçesine bağlı Çeltikçi ile Çardaköy arasında yaşanan balık ölümlerinin sudaki amonyum ve sülfat değerlerinin yüksekliğinden kaynaklandığı ortaya çıktı.
29.10.2020Gündem
Deredeki balık ölümleri tedirgin etti
Deredeki balık ölümleri tedirgin ettiAntalya'nın Konyaaltı ilçesinde bulunan Sarısu Deresi'nde görülen balık ölümleri tedirginlik yarattı. Balıkların ölüm nedeni araştırılıyor.
25.10.2020Gündem
Aydın'da toplu balık ölümlerine ilişkin inceleme
Aydın'da toplu balık ölümlerine ilişkin incelemeAydın'ın Germencik ilçesinde sulama kanalında meydana gelen toplu balık ölümlerine ilişkin inceleme başlatıldı.
20.10.2020Haberler
Korkutan görüntüler! Harekete geçildi: İnceleme başlatılacak
Korkutan görüntüler! Harekete geçildi: İnceleme başlatılacakAnkara'nın Nallıhan ilçesine bağlı Çayırhan Mahallesi'ndeki gölde telef olan binlerce balık kıyıya vurdu.
11.10.2020Gündem
'Simge proje'deki göletlerde balıklar, kirlilik nedeniyle öldü
'Simge proje'deki göletlerde balıklar, kirlilik nedeniyle öldüİzmir'in Bornova ilçesinde bulunan ve kentin simge projeleri arasında gösterilen 'Homeros Vadisi' mesire alanındaki göletlerin bazılarında kirlilik nedeniyle balıklar ölürken, çevreye de kötü koku yayılıyor. Piknik yapmak için bölgeye gelenler, yetkililere temizlik yapılması çağrısında bulundu.
8.10.2020Gündem
Ölen balıkları, evlerine götürüp yediler
Ölen balıkları, evlerine götürüp yedilerMuş'ta, Karasu Nehri’nde meydana gelen balık ölümleri tedirginlik yarattı. Çatbaşı köyü Muhtarı Nasır Balkaya, vatandaşların bir kısmının nehrin yüzeyini kaplayan ölü balıkları, evlerine götürüp yediğini söyledi. Nehir suyu ile ölü balıklardan numune alan İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, alınan örnekleri incelenmek üzere Elazığ'a gönderdi.
3.10.2020Gündem
Son dakika haberi: Bursa'da tehlikeli bekleyiş! 'İnsanlara geçmesinden korkuyoruz'
Son dakika haberi: Bursa'da tehlikeli bekleyiş! 'İnsanlara geçmesinden korkuyoruz'Bursa’da bir sulama göletinde meydana gelen balık ölümleri vatandaşları tedirgin etti Ölen balıkların büyüklüğü dikkat çekerken, bazı balıkların can çekişmesi görüntülendi.
23.09.2020Gündem
Bursa'da balık ölümleri şok etti
Bursa'da balık ölümleri şok etti Bursa’da bir sulama göletinde meydana gelen balık ölümleri vatandaşları tedirgin etti Ölen balıkların büyüklüğü dikkat çekerken, bazı balıkların can çekişmesi görüntülendi.
23.09.2020Gündem
Ekipler susuz kalan balıklar için seferber oldu
Ekipler susuz kalan balıklar için seferber olduBartın'da, Gökırmak Çayı'ndaki suyun çekilmesi nedeniyle küçük bir gölde biriken ve can çekişen balıkları kurtarılması için ekipler seferber oldu.
21.09.2020Haberler
Hatay’da balık ölümleri yaşanan derede inceleme başlatıldı
Hatay’da balık ölümleri yaşanan derede inceleme başlatıldıHatay’da Asi Nehri'ne akan derede ölü balıkların bulunması üzerine İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri inceleme başlattı.
10.09.2020Haberler
Kırklareli'nde kuruyan derede balık ölümleri yaşanıyor
Kırklareli'nde kuruyan derede balık ölümleri yaşanıyorKırklareli'nin Babaeski ilçesinde, tarım arazilerini sulamakta kullanılan Şeytan Deresi, mevsim yağışlarının olmaması sonucu kurudu. Kuruyan derede toplu balık ölümleri yaşanmaya başladı.
2.09.2020Gündem
Porsuk Barajı’nda endişe yaratan görüntü! Binlerce balık öldü
Porsuk Barajı’nda endişe yaratan görüntü! Binlerce balık öldüKütahya’nın Sofça Köyü yakınlarındaki Porsuk Barajı’nda görülen balık ölümleri endişe yaratırken, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü kimyasal atığa rastlanmadığını belirterek, balık ölümlerine ani su çekilmesinin neden olabileceğini açıkladı.
1.09.2020Gündem
Çevre felaketi büyüdü! Bursa'da su iyice azaldı balık ölümleri katlandı
Çevre felaketi büyüdü! Bursa'da su iyice azaldı balık ölümleri katlandıBursa’nın Mudanya ilçesindeki sulama göletinde balık ölümleri artarak devam ediyor. Su seviyesi ve oksijen miktarının azalması ile kıyıya vuran balık sayısı katlanırken, çevreye yayılan koku da vatandaşları tedirgin ediyor.
26.08.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

balık ölümleribalıkyeşilırmakBursaamasya

Balık Ölümleri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.