Bedaş

Bedaş

Son dakika bedaş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bedaş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bedaş haber sayfamızda...

Bedaş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 656 bedaş haberi bulunmuştur.
İstanbul'da 5 Mayıs Pazar günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi
İstanbul'da 5 Mayıs Pazar günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi İstanbul'da 5 Mayıs Pazar günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak. Uyarı üstüne uyarı geldi. İşte kesinti yaşanacak ilçeler ve mahalleler...
4.05.2024 Gündem
İstanbul'da 2 Mayıs Perşembe günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi
İstanbul'da 2 Mayıs Perşembe günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi İstanbul'da 2 Mayıs Perşembe günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak! BEDAŞ, resmi internet sitesinden kesinti yaşanacak ilçeleri ve mahalleleri tek tek duyurdu. İşte detaylar...
1.05.2024 Gündem
İstanbul'da 27 Nisan'da uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı üstüne uyarı geldi
İstanbul'da 27 Nisan'da uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı üstüne uyarı geldi İstanbul'da 27 Nisan Cumartesi günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak! Vatandaşlara uyarı üstüne uyarı geldi. İşte kesintinin yaşanacağı yerler.
26.04.2024 Gündem
İstanbul'un 18 ilçesinde elektrik kesintisi
İstanbul'un 18 ilçesinde elektrik kesintisi Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş (BEDAŞ), İstanbul'un 18 ilçesinde hafta başı itibarıyla elektrik kesintisi yapılacağını açıkladı. BEDAŞ tarafından yayınlanan planlı kesinti programına göre, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Beşiktaş, Çatalca ve daha birçok ilçede pazartesi günü planlı çalışma kapsamında elektrik kesintisi yaşanacak.
21.04.2024 Ekonomi
İstanbul'da 19 Nisan Cuma günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı üstüne uyarı geldi
İstanbul'da 19 Nisan Cuma günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı üstüne uyarı geldi İstanbul'da 19 Nisan Cuma günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak! BEDAŞ kesinti yaşanacak ilçeleri tek tek yayımladı. Uyarı üstüne uyarı geldi. İşte detaylar...
18.04.2024 Gündem
İstanbul'da 16 Nisan salı günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi
İstanbul'da 16 Nisan salı günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi İstanbul'da 16 Nisan salı günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak! Vatandaşlar uyarıldı. Buralarda yaşayanlar mumları ve ışıldakları hazır edin. İşte detaylar...
15.04.2024 Gündem
İstanbul'da 8 Nisan'da elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi! İşte o ilçeler
İstanbul'da 8 Nisan'da elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi! İşte o ilçeler İstanbul'da 8 Nisan Pazartesi günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak! Vatandaşlara uyarı geldi. Bu ilçelerde oturanlar dikkat! İşte merak edilen detaylar...
7.04.2024 Gündem
29 kişinin öldüğü gece kulübünde çalışmalar devam ediyor
29 kişinin öldüğü gece kulübünde çalışmalar devam ediyor Beşiktaş'ta 29 kişinin öldüğü gece kulübü ve çevresinde ekiplerin çalışması sürüyor.
7.04.2024 Gündem
İstanbul'da 24 Mart Pazar günü elektrik kesintisi yaşanacak! Bu ilçelerde yaşayanlar dikkat
İstanbul'da 24 Mart Pazar günü elektrik kesintisi yaşanacak! Bu ilçelerde yaşayanlar dikkat İstanbul'da 24 Mart Pazar günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı üstüne uyarı geldi.
23.03.2024 Gündem
İstanbul'da 17 Mart Pazar günü elektrik kesintisi yaşanacak! Bu ilçelerde oturanlar dikkat
İstanbul'da 17 Mart Pazar günü elektrik kesintisi yaşanacak! Bu ilçelerde oturanlar dikkat İstanbul'da 17 Mart Pazar günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak. Vatandaşlar uyarıldı. Bu bölgelerde oturanlar aman dikkat!
16.03.2024 Gündem
İstanbul'da 14 Mart Perşembe günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı üstüne uyarı geldi
İstanbul'da 14 Mart Perşembe günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı üstüne uyarı geldi İstanbul'da 14 Mart Perşembe günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak. Bu ilçelerde oturanlara uyarı geldi. İşte detaylar...
13.03.2024 Gündem
İstanbul'da 13 Mart Çarşamba günü elektrik kesintisi yaşanacak! Bu ilçelerde oturanlar dikkat
İstanbul'da 13 Mart Çarşamba günü elektrik kesintisi yaşanacak! Bu ilçelerde oturanlar dikkat İstanbul'da 13 Mart Çarşamba günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak. Uyarı üstüne uyarı geldi. Bu ilçelerde oturanlar önlemlerini almaları hususunda uyarıldı.
12.03.2024 Gündem
Elektrik kaçağını kontrol etmek için köpeği kullandı!
Elektrik kaçağını kontrol etmek için köpeği kullandı! Büyükçekmece'de A.S.(16) aydınlatma direğinde elektrik kaçağı olduğu iddia edilen noktaya köpeği fırlattı. O anları ise A.S.'nin arkadaşı cep telefonu kamerası ile kaydetti.
12.03.2024 Gündem
İstanbul'da 12 Mart'ta elektrik kesintisi yaşanacak! Bu ilçelerde yaşayanlar dikkat
İstanbul'da 12 Mart'ta elektrik kesintisi yaşanacak! Bu ilçelerde yaşayanlar dikkat İstanbul'da 12 Mart Salı günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak. Uyarı üstüne uyarı geldi. Bu ilçelerde oturanlar önleminizi alın.
11.03.2024 Gündem
10 Mart Pazar günü İstanbul'da elektrik kesintisi yaşanacak! Bu bölgede yaşayanlar dikkat
10 Mart Pazar günü İstanbul'da elektrik kesintisi yaşanacak! Bu bölgede yaşayanlar dikkat 10 Mart Pazar günü İstanbul'da uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı üstüne uyarı geldi. Bu ilçelerde yaşayanlar dikkat...
9.03.2024 Gündem
İstanbul'da 9 Mart Cumartesi günü elektrik kesintisi yaşanacak! Bu ilçelerde oturanlar dikkat
İstanbul'da 9 Mart Cumartesi günü elektrik kesintisi yaşanacak! Bu ilçelerde oturanlar dikkat İstanbul'da 9 Mart Cumartesi günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak. Uyarı üstüne uyarı geldi. Bu ilçelerde yaşayanlar dikkat!
8.03.2024 Gündem
İstanbul'da 7 Mart Perşembe günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi! İşte o ilçeler
İstanbul'da 7 Mart Perşembe günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi! İşte o ilçeler İstanbul'da 7 Mart Perşembe günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak. Uyarı üstüne uyarı geldi. Kesintinin yaşanacağı ilçeler ve mahalleler tek tek yayımlandı. İşte detaylar...
6.03.2024 Gündem
İstanbul'da 5 Mart Salı günü elektrik kesintisi yaşanacak! Bu ilçelerde oturanlar dikkat
İstanbul'da 5 Mart Salı günü elektrik kesintisi yaşanacak! Bu ilçelerde oturanlar dikkat İstanbul'da 5 Mart Salı günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak. Uzmanlar uyardı. Bu ilçelerde yaşayanlar dikkat.
4.03.2024 Gündem
İstanbul'da 3 Mart pazar günü elektrik kesintisi yaşanacak! Bu ilçelerde oturanlar dikkat
İstanbul'da 3 Mart pazar günü elektrik kesintisi yaşanacak! Bu ilçelerde oturanlar dikkat İstanbul'da 3 Mart pazar günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı üstüne uyarı geldi. Bu ilçelerde yaşayanlar dikkat
2.03.2024 Gündem
İstanbul'da 2 Mart Cumartesi günü elektrik kesintisi yaşanacak! Bu ilçelerde oturanlar dikkat
İstanbul'da 2 Mart Cumartesi günü elektrik kesintisi yaşanacak! Bu ilçelerde oturanlar dikkat İstanbul'da 2 Mart Cumartesi günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacağı açıklandı. Bu ilçelerde oturanlara uyarı geldi.
1.03.2024 Gündem
İstanbul'da 29 Şubat Perşembe günü elektrik kesintisi yaşanacak! Bu ilçelerde oturanlara uyarı geldi
İstanbul'da 29 Şubat Perşembe günü elektrik kesintisi yaşanacak! Bu ilçelerde oturanlara uyarı geldi İstanbul'da 29 Şubat Perşembe günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak. Uyarılar peş peşe geldi. Bu ilçelerde oturanlar dikkat.
28.02.2024 Gündem
İstanbul'da 27 Şubat Salı günü elektrik kesintisi yaşanacak! Bu ilçelerde yaşayanlar dikkat
İstanbul'da 27 Şubat Salı günü elektrik kesintisi yaşanacak! Bu ilçelerde yaşayanlar dikkat İstanbul'da 27 Şubat Salı günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı üstüne uyarı geldi. Bu ilçelerde yaşayanlar dikkat...
26.02.2024 Gündem
İstanbul'da 24 Şubat Cumartesi günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi! Bu ilçelerde yaşayanlar dikkat
İstanbul'da 24 Şubat Cumartesi günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi! Bu ilçelerde yaşayanlar dikkat İstanbul'da 24 Şubat Cumartesi günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı üstüne uyarı geldi. Bu ilçelerde yaşayanların tedbirli olmaları hususunda açıklamalar yapıldı.
23.02.2024 Gündem
İstanbul'da 22 Şubat Perşembe günü elektrik kesintisi yaşanacak! Bu ilçelerde yaşayanlar dikkat
İstanbul'da 22 Şubat Perşembe günü elektrik kesintisi yaşanacak! Bu ilçelerde yaşayanlar dikkat İstanbul'da 22 Şubat Perşembe günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak. Uyarı üstüne uyarı geldi. Bu ilçelerde yaşayanlar hazırlıklı olun.
21.02.2024 Gündem
İstanbul'da 21 Şubat Çarşamba günü elektrik kesintisi yaşanacak! Kesinti uzun süreli olacak
İstanbul'da 21 Şubat Çarşamba günü elektrik kesintisi yaşanacak! Kesinti uzun süreli olacak İstanbul'da 21 Şubat Çarşamba günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacağı açıklandı. Uyarılar peş peşe geldi. Bu ilçelerde yaşayanlar dikkat.
20.02.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Bedaş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.