Beytüşşebap

Beytüşşebap

Son dakika Beytüşşebap haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Beytüşşebap gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Beytüşşebap haber sayfamızda...

Beytüşşebap

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.638 beytussebap haberi bulunmuştur.
Risk haritasında tek mavi il Şırnak oldu! Şırnak nüfusu ve vaka sayısı kaç?
Risk haritasında tek mavi il Şırnak oldu! Şırnak nüfusu ve vaka sayısı kaç? Koronavirüs risk haritasında Şırnak ili tek mavi yani düşük riskli il olarak yer aldı. Düşük riskli illerde kısıtlamalar da gevşetilmiş durumda. Kabine toplantısından çıkan kararlar sonrası Türkiye'nin tek düşük riskli ili Şırnak da merak konusu oldu. Peki, Şırnak hangi bölgede, nasıl başardı?
29.03.2021Gündem
73 Nerenin Plakası? Şırnak İlçelerinin Plaka Kodları Ve Harfleri
73 Nerenin Plakası? Şırnak İlçelerinin Plaka Kodları Ve HarfleriPlakalar araçların Türkiye’nin hangi iline kayıtlı olduğunun bir göstergesidir. Her ilin kendine ait olan plaka numarası bulunur. Plakalar her ile özeldir. Aynı zamanda her ilçeye göre belirli harfler ve o harfleri ile birlikte kullanılacak rakamsal aralıklar bulunmaktadır. 73 nerenin plakasıdır? 73 plaka numarası ile ilgili detayları hazırladık.
23.04.2020Plaka Kodları
Van Haritası: Van İlçeleri Nelerdir? Van İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?
Van Haritası: Van İlçeleri Nelerdir? Van İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?Ülkemizin en önemli kış ve göl turizm şehirleri arasında yer alan Van, güzellikleri ile büyüleyen bir şehir. Sınır komşusu olan İran'dan pek çok turistin gelip gezdiği bu şehir, dünya çapındaki en eşsiz doğa manzaralarına sahiptir. Peki, Van'ın ilçeleri nelerdir? Van ilinin nüfusu kaçtır? Van'ın kaç ilçesi vardır? İşte ayrıntılar.
14.09.2020Haritalar
Şırnak Haritası: Şırnak İlçeleri Nelerdir? Şırnak İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?
Şırnak Haritası: Şırnak İlçeleri Nelerdir? Şırnak İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?Şırnak, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. 37 derece 31 dakika Kuzey Enlemleri ile 42 derece 28 dakika Doğu boylamları arasında yer almaktadır. Şırnak ili, 1.863 kilometre kareye ve 2020 yılında TÜİK verilerine göre toplam nüfusu 530.500 olmakla birlikte, resmî rakamları 2021 yılında açıklanacaktır. İşte, Şırnak iline ait derlenen bilgiler.
14.09.2020Haritalar
Son dakika: Gara'ya giden HDP'li milletvekili! Bakan Soylu açıkladı
Son dakika: Gara'ya giden HDP'li milletvekili! Bakan Soylu açıkladıGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu yaptığı açıklamada, "Gara, Kandil ve Suriye koridorunun geçiş alanıdır. Terör örgütünün bütün akademileri buradadır" dedi. Soylu, Gara'ya giden HDP'li milletvekilini açıkladı. Öte yandan, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, HDP Milletvekili Dirayet Dilan Taşdemir hakkında "silahlı terör örgütü üyesi olmak" suçundan soruşturma başlatıldı.
21.02.2021Gündem
Gara'da 13 kişiyi şehit eden teröristin geçmişi ortaya çıktı!
Gara'da 13 kişiyi şehit eden teröristin geçmişi ortaya çıktı!Terör örgütü PKK’nın Gara’da sığınak ve cezaevi olarak kullandığı mağarada 13 vatandaşı şehit eden Sorej kod adlı Kamuran Ataman’ın karanlık geçmişi ortaya çıktı. Teröristin, 2004 yılında katıldığı terör örgütü PKK içinde faaliyet gösterirken, 2013 yılında Suriye’ye geçerek, PYD/YPG tarafından tek taraflı ilan edilen sözde Cezire kantonunda hareketli taburlarda sözde tabur komutanı olarak görev yaptığı. Örgütün sözde Türkiye sorumlusu İsa Akyüz ile yakın ilişki sürdürdüğü de ortaya çıktı.
18.02.2021Gündem
Son dakika... Gara'da 13 şehidin katili! İstihbarat kayıtlarında ortaya çıktı...
Son dakika... Gara'da 13 şehidin katili! İstihbarat kayıtlarında ortaya çıktı...Gara’da 13 kişiyi şehit eden ‘Şorej’ kod adlı PKK’lı katil Kamuran Ataman’ın örgütün elebaşlarından Duran Kalkan’ın yakın korumalığını da yaptığı ortaya çıktı.
18.02.2021Gündem
Son dakika... Gara'da 13 şehit! İşte o alçak...
Son dakika... Gara'da 13 şehit! İşte o alçak...Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Meclis’te düzenlenen özel oturumda, Gara’da 13 vatandaşı şehit eden PKK’lı teröristin kimliğini açıkladı. Bakan Akar, sözde mağara sorumlusu Sorej kod adlı Kamuran Ataman isimli teröristin turuncu listede arandığını bildirdi. DHA, 13 vatandaşımızın katili olan o teröristin fotoğrafına ulaştı.
17.02.2021Gündem
Akar ve Soylu Meclis’i bilgilendirdi! ‘Gara için beş ay hazırlık yapıldı’
Akar ve Soylu Meclis’i bilgilendirdi! ‘Gara için beş ay hazırlık yapıldı’Milli Savunma Bakanı Akar, Gara operasyonuyla ilgili “Örgütün, Gara’da toplanmaya başladığı istihbar edildi. Son 5 ayda özellikle bu bölgeye yoğunlaştık. Operasyon için gerekli gizlilik önlemleri içinde geniş hazırlık süreci yaşanmış; ayrıntılı çalışmalar icra edilmiştir” dedi.
17.02.2021Gündem
Bakan Akar Gara operasyonunun detaylarını anlattı
Bakan Akar Gara operasyonunun detaylarını anlattıMillî Savunma Bakanı Hulusi Akar ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Pençe Kartal-2 Harekâtı ile ilgili TBMM Genel Kurulu’nu bilgilendirdi. Akar, "Bölgeye uçakla etki etmek neredeyse mümkün değildi. Mağara girişinde sadece göz yaşartıcı gazlar kullanılmıştır." ifadelerini kullandı.
16.02.2021Haberler
Son dakika! Bakan Akar Gara operasyonunun detaylarını anlattı
Son dakika! Bakan Akar Gara operasyonunun detaylarını anlattıMillî Savunma Bakanı Hulusi Akar ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Pençe Kartal-2 Harekâtı ile ilgili TBMM Genel Kurulu’nu bilgilendirdi. Akar, "Bölgeye uçakla etki etmek neredeyse mümkün değildi. Mağara girişinde sadece göz yaşartıcı gazlar kullanılmıştır." ifadelerini kullandı.
16.02.2021Siyaset
Yaralı bulunan koruma altındaki oklu kirpi tedaviye alındı
Yaralı bulunan koruma altındaki oklu kirpi tedaviye alındıŞırnak'ın Beytüşşebap ilçesi kırsalında yaralı bulunan nesli tükenme tehlikesi altındaki oklu kirpi, tedaviye alındı.
7.02.2021Haberler
Şırnak'ta yaralı bulunan koruma altındaki oklu kirpi tedaviye alındı
Şırnak'ta yaralı bulunan koruma altındaki oklu kirpi tedaviye alındıŞırnak'ın Beytüşşebap ilçesi kırsalında yaralı bulunan nesli tükenme tehlikesi altındaki oklu kirpi, tedaviye alındı.
7.02.2021Gündem
Bakan Kasapoğlu: Gönüller yapacağız, kardeş olacağız
Bakan Kasapoğlu: Gönüller yapacağız, kardeş olacağızGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Çukur kazanlara, bu ülkeyi, taşını toprağını, eserlerini yakarak ve yıkarak cehenneme çevirmek isteyenlere inat, inşa edeceğiz, ihya edeceğiz, gönüller yapacağız, kardeş olacağız." dedi.
29.01.2021Siyaset
'Annemde kurşun yarası vardı'
'Annemde kurşun yarası vardı'Şırnak’ta bir yıl önce kaybolan çiftten Şimuni Diril ölü bulunmuştu. Hurmüz Diril ise hâlâ kayıp. Çiftin oğlu olan İstanbul Keldani Kilisesi Papazı Remzi Diril, Milliyet’e konuştu. Remzi Diril, annesinin başında ve sırtında kurşun yaraları olduğunu, babasının da muhtemelen öldürüldüğünü söylerken, kuzeninin çelişkili ifadeler verdiğini iddia etti.
11.01.2021Gündem
20 bin nüfuslu ilçede vaka sayısı 2'ye düştü!
20 bin nüfuslu ilçede vaka sayısı 2'ye düştü!Türkiye genelinde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamaları ve koronavirüs tedbirleri ile Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde vaka sayısı, 2'ye düştü. 20 bin nüfuslu ilçede dün yeni vaka tespit edilmedi.
8.01.2021Gündem
Bakan Soylu yılın ilk kahvaltısını üs bölgesindeki askerlerle yaptı
Bakan Soylu yılın ilk kahvaltısını üs bölgesindeki askerlerle yaptıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yeni yılın ilk kahvaltısını Van'ın Çatak ile Şırnak'ın Beytüşşebap ilçeleri arasındaki Kato Jirka bölgesinde bulunan Belbuka Kalekol Üs Bölgesi Komutanlığındaki askerlerle yaptı.
1.01.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan Mehmetçiğin yeni yılını kutladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Mehmetçiğin yeni yılını kutladıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yeni yıla Van'ın Çatak ile Şırnak'ın Beytüşşebap ilçeleri arasındaki Kato Jirka bölgesinde bulunan Belbuka Kalekol Üs Bölgesi Komutanlığında girdi. Bakan Soylu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı telefonla aradı, Erdoğan askerlerin yeni yılını kutlayarak temennilerini iletti
31.12.2020Siyaset
Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den önemli açıklamalar
Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den önemli açıklamalarGelen son dakika haberine göre; MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da MHP İl Başkanları Toplantısı'nda konuşma yaptı. Bahçeli, 'Salgın izin verirse 14 Mart 2021'de muazzam bir katılımla demokrasi şölenimiz gerçekleşecektir. 14 ilçemizde ilk kez kongre yaptık. Bizim nerede olduğumuzu soranlara diyorum ki her yerdeyiz. Tunceli il kongremizi ilk defa coşkuyla gerçekleştirdik. Batman, Şırnak, Hakkari'de yöre insanımızın büyük desteğiyle tamamladık' dedi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile ilgili Bahçeli, 'Bizim açımızdan ciddiyetsiz bir teklif. İsteyen istediğiyle masaya oturabilir' ifadelerine yer verdi.
24.12.2020Siyaset
Uzman çavuş ve ailesini ölüm ayırdı
Uzman çavuş ve ailesini ölüm ayırdıŞırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde aracın çaya uçması sonucu meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Uzman Çavuş Serhat Önal, eşi İlayda Önal ve oğlu Efe Önal Gaziantep'te kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Aileler anlaşamadığı için defin yeri belli olmayan cenazelerden Uzman Çavuş Serhat Önel ve oğlu İslahiye'de, eşi İlayda Önal ise Gaziantep'te defnedilecek.
24.12.2020Haberler
Son Dakika! Uzman çavuş ve ailesini ölüm ayırdı
Son Dakika! Uzman çavuş ve ailesini ölüm ayırdıŞırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde aracın çaya uçması sonucu meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Uzman Çavuş Serhat Önal, eşi İlayda Önal ve oğlu Efe Önal Gaziantep'te kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Aileler anlaşamadığı için defin yeri belli olmayan cenazelerden Uzman Çavuş Serhat Önel ve oğlu İslahiye'de, eşi İlayda Önal ise Gaziantep'te defnedilecek.
24.12.2020Gündem
Trafik kazasında hayatını kaybeden Önal ailesi için tören düzenlendi
Trafik kazasında hayatını kaybeden Önal ailesi için tören düzenlendiŞırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde geçirdikleri trafik kazasın sonucu hayatını kaybeden Önal ailesi için tören düzenlendi.
22.12.2020Haberler
Bir ailenin feci sonu! Acı detay ortaya çıktı
Bir ailenin feci sonu! Acı detay ortaya çıktıŞırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde aynı aileden 3 kişinin hayatını kaybettiği kazada ölenlerden Uzman Çavuş Serhat Önal, kızı ve eşinin, 3 gün önce görüştüğü ailesine acı haber ulaştı. Önal ve ailesi ile en son görüşen komşusunun ise Önal'ı, gündüz gitmesi ve yavaş gitmesi konusunda uyardığı ortaya çıktı.
22.12.2020Gündem
Uzman çavuş, eşi ve çocuğu feci şekilde can verdi! Kahreden detay
Uzman çavuş, eşi ve çocuğu feci şekilde can verdi! Kahreden detayŞırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde dün gece saatlerinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil Habur Çayı'na yuvarlanarak ters döndü. Sabah saatlerinde fark edilen kazada sürücü uzman çavuş Serhat Ünal, eşi Gülay ve 3 yaşındaki erkek çocuklarının boğularak hayatlarını kaybettikleri öğrenildi.
22.12.2020Gündem
Şırnak’ta feci olay! 3 kişilik aile hayattan koptu
Şırnak’ta feci olay! 3 kişilik aile hayattan koptuŞırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği araç yaklaşık 40 metre takla attıktan sonra Habur Çayına uçtu. Kazada anne, baba ve bebekleri hayatını kaybetti.
22.12.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

şırnakgaraBeytüşşebapsüleyman soyluson dakika haberler

Beytüşşebap ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.