Bianca Censori

Bianca Censori

Son dakika bianca censori haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bianca censori gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bianca censori haber sayfamızda...

Bianca Censori

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 16 bianca censori haberi bulunmuştur.
Müstehcen giyim tarzı gündemden düşmüyor! Eski eşten uyarı geldi
Müstehcen giyim tarzı gündemden düşmüyor! Eski eşten uyarı geldi Reality şov yıldızı Kim Kardashian'dan boşanmasının ardından sürpriz bir şekilde Bianca Censori ile evlenen Kanye West, eşinin 'uygunsuz' tarzıyla sık sık gündeme gelmişti. Kardashian'ın, Censori'nin 'müstehcen' tarzıyla ilgili eski eşine bir uyarıda bulunduğu iddia edildi.
17.02.2024 Cadde
Ünlü çiftin tarzı olay oldu! Şeffaf yağmurlukla sokakta dolaştı
Ünlü çiftin tarzı olay oldu! Şeffaf yağmurlukla sokakta dolaştı Reality şov yıldızı Kim Kardashian'dan boşanmasının ardından sürpriz bir şekilde Bianca Censori ile evlenen Kanye West, eşiyle birlikte Los Angeles sokaklarında görüntülendi. İlginç tarzlarıyla dikkat çeken ikiliden Censori'nin neredeyse çıplak bir şekilde dışarı çıkması çok konuşuldu.
8.02.2024 Cadde
Ünlü rapçi müstehcen fotoğraflarını paylaştığı karısı hakkında soru soran paparazziye saldırdı!
Ünlü rapçi müstehcen fotoğraflarını paylaştığı karısı hakkında soru soran paparazziye saldırdı! Reality şov yıldızı Kim Kardashian'dan boşanmasının ardından sürpriz bir şekilde Bianca Censori ile evlenen Kanye West, geçtiğimiz haftalarda eşinin müstehcen fotoğraflarını paylaşmasıyla gündeme gelmişti. Geçtiğimiz gün Los Angeles sokaklarında görüntülenen West, kendisine eşiyle ilgili sorular soran bir muhabirin telefonunu elinden alarak, bağırmaya başladı.
31.01.2024 Cadde
Ünlü rapçinin binlerce dolar harcadığı dişleri eşinin telefonunun arka planında!
Ünlü rapçinin binlerce dolar harcadığı dişleri eşinin telefonunun arka planında! Reality şov yıldızı Kim Kardashian'dan boşanmasının ardından sürpriz bir şekilde Bianca Censori ile evlenen Kanye West, geçtiğimiz günlerde dişlerinin tamamını titanyumla kaplatmasıyla gündeme gelmişti. Ünlü çift, son olarak Los Angeles sokaklarında görüntülendi. Censori'nin telefonunun arka planında eşinin dişlerinin fotoğrafı olması ise dikkat çekti.
23.01.2024 Cadde
Karısının müstehcen fotoğraflarını paylaştı, sosyal medyada tepki yağdı! 'Bu sene pantolon yok'
Karısının müstehcen fotoğraflarını paylaştı, sosyal medyada tepki yağdı! 'Bu sene pantolon yok' Reality şov yıldızı Kim Kardashian'dan boşanmasının ardından sürpriz bir şekilde Bianca Censori ile evlenen Kanye West, eşiyle birlikte ilginç giyim tarzları ve davranışlarıyla sık sık gündeme gelmişti. Ünlü isim, son olarak Censori'nin müstehcen pozlarını Instagram hesabından paylaşmasıyla adından söz ettirdi. West'in bu hareketine, sosyal medyada tepki yağdı.
4.01.2024 Cadde
2023’te dünya bunları konuştu
2023’te dünya bunları konuştu Dünyaca ünlü isimler, 2023 yılında skandallar ve yasak aşklarla gündeme geldi. Senenin başarılı kadını ise yıl boyunca konuşulan Taylor Swift oldu.
28.12.2023 Cadde
Magazin gündemine damga vurdular! İşte 2023'ün en büyük 10 ünlü skandalı
Magazin gündemine damga vurdular! İşte 2023'ün en büyük 10 ünlü skandalı 2024'e sayılı günler kalmışken, 2023 yılında magazin dünyasına damga vuran skandallar bir kez daha mercek altına alındı. İşte birbirinden ünlü isimlerin başrolünde olduğu yasak aşklar, boşanmalar ve diğerleri..
26.12.2023 Cadde
Kanye West'in eşi Bianca Censori'nin akşam yemeği kıyafeti olay oldu!
Kanye West'in eşi Bianca Censori'nin akşam yemeği kıyafeti olay oldu! Kanye West, Kim Kardashian'dan boşanmasının üzerinden iki ay geçtikten sonra sürpriz bir şekilde Bianca Censori ile aşk yaşamaya başlamıştı. Evlendikleri ortaya çıkan gündemden düşmüyor. Ünlü çift yine gündem olacak tarzlarıyla dikkat çekti.
30.11.2023 Cadde
Elon Musk'a attığı mesajlar ortaya çıktı! 'Çocuklarımı benden uzak tutmasına seyirci kalamazsın'
Elon Musk'a attığı mesajlar ortaya çıktı! 'Çocuklarımı benden uzak tutmasına seyirci kalamazsın' Reality şov yıldızı Kim Kardashian'dan boşanmasının ardından sürpriz bir şekilde Bianca Censori ile evlenen Kanye West, yakın arkadaşı Ian Connor'dan Elon Musk'a attığı mesajları paylaşmasını istedi. Ekran görüntüleri paylaşılan mesajlarda eski eşi Kim Kardashian'dan bahseden rapçi, kısa sürede magazin gündemine oturdu.
20.10.2023 Cadde
Sürpriz evlilikleri çok konuşulmuştu! 'Dini nedenlerle nikah masasına oturdular'
Sürpriz evlilikleri çok konuşulmuştu! 'Dini nedenlerle nikah masasına oturdular' Reality şov yıldızı Kim Kardashian'dan boşanmasının ardından sürpriz bir şekilde Bianca Censori ile evlenen Kanye West'in, 'dini nedenlerle' nikah masasına oturma kararı aldığı ortaya çıktı. Hristiyan olduğunu ve dini inançlarına olan bağlılığını sık sık dile getiren rapçinin eşi Censori'ye adadığı şarkısının sözleri, bu iddiayla birlikte gündeme geldi.
12.10.2023 Cadde
Kanye West, Kim Kardashian'dan boşandıktan bir ay sonra evlenmiş!
Kanye West, Kim Kardashian'dan boşandıktan bir ay sonra evlenmiş! Rapçi Kanye West ile reality şov yıldızı Kim Kardashian, sekiz yıllık evliliklerini Şubat 2021'de bitirmiş, çocukların velayet durumu nedeniyle davaları devam etmişti. Yaklaşık iki yıldır süren dava, geçtiğimiz Kasım ayında resmen sonuçlanmıştı. Kardashian'dan boşanmasının üzerinden iki ay geçen West'in, sürpriz bir şekilde Bianca Censori ile aşk yaşamaya başlamıştı. West ile Censori'nin evliliğiyle ilgili yeni belgeler ortaya çıktı.
8.10.2023 Cadde
Kanye West'in eşi Bianca Censori'nin ailesi mafya çıktı!
Kanye West'in eşi Bianca Censori'nin ailesi mafya çıktı! Rapçi Kanye West ile reality şov yıldızı Kim Kardashian, sekiz yıllık evliliklerini Şubat 2021'de bitirmiş, çocukların velayet durumu nedeniyle davaları devam etmişti. Yaklaşık iki yıldır süren dava, geçtiğimiz Kasım ayında resmen sonuçlanmıştı. Kardashian'dan boşanmasının üzerinden iki ay geçen West'in, sürpriz bir şekilde Bianca Censori ile evlenmişti. Censori'nin (28) mafya bağlantılı bir aileden geldiği ortaya çıktı
3.10.2023 Cadde
İlginç tarzlarıyla dikkat çektiler! Kanye West-Bianca Censori çifti bankta döner yedi
İlginç tarzlarıyla dikkat çektiler! Kanye West-Bianca Censori çifti bankta döner yedi Kanye West-Bianca Censori çifti, sıra dışı kıyafetleriyle tepki toplamaya devam ediyor. İkili, son olarak Almanya'nın başkenti Berlin'de yemek kuyruğunda bekledikten sonra bir parka gitti. İlginç tarzlarıyla dikkat çeken West ve Censori, bankta oturup döner yedi.
15.09.2023 Cadde
Teknedeki görüntüleri olay olmuştu! Ünlü çiftten bir skandal daha
Teknedeki görüntüleri olay olmuştu! Ünlü çiftten bir skandal daha Ünlü rapçi Kanye West ile eşi Bianca Censori, geçtiğimiz günlerde İtalya tatilinde objektiflere takılmıştı. Tur için bindikleri teknedeki uygunsuz görüntüleri gündem olan West ve Censori, skandal bir görüntüye daha imza attı.
9.09.2023 Cadde
Teknedeki uygunsuz görüntüleri olay olmuştu! Kara listeye alındılar
Teknedeki uygunsuz görüntüleri olay olmuştu! Kara listeye alındılar Ünlü rapçi Kanye West ile eşi Bianca Censori, geçtiğimiz günlerde İtalya tatilinde objektiflere takılmıştı. Tur için bindikleri teknedeki uygunsuz görüntüleri gündem olan West ve Censori ile ilgili tur şirketinden açıklama geldi.
6.09.2023 Cadde
Kanye West hakkında şoke eden iddia: Kim Kardashiana benzeyen sevgilisiyle evlendi!
Kanye West hakkında şoke eden iddia: Kim Kardashiana benzeyen sevgilisiyle evlendi! Rapçi Kanye West ile reality şov yıldızı Kim Kardashian, sekiz yıllık evliliklerini Şubat 2021'de bitirmiş, çocukların velayet durumu nedeniyle davaları devam etmişti. Yaklaşık iki yıldır süren dava, geçtiğimiz Kasım ayında resmen sonuçlanmıştı. Kardashian'dan boşanmasının üzerinden iki ay geçen West'in, sürpriz bir şekilde Bianca Censori ile evlendiği iddia edildi. Censori'nin rapçinin eski eşine benzerliği ve Kim Kardashian'ın yaptığı paylaşımlar, sosyal medyada gündem oldu.
15.01.2023 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Bianca Censori ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.